Panictví

Pitomej věneček

Ahoj, vím, že tohle téma tu muselo být už asi milionkrát, ale myslím, že každej případ je jinej a proto se snad nebudete zlobit, když založím téma nový. Je mi 24 let. V době, kdy všichni kluci prožívají první sex, jsem já byl zamilovanej do holky, která o mě evidentně nestála a dělala si ze mě akorát srandu. Než to skončilo bylo mi 18, pak dva roky trvalo než jsem to nějak zkousnul, ale sebevědomí mi to poškodilo natolik, že jsem si nedokázal se žádnou nic začít (stejně o mě nebyl ani zájem). Nejhorší na tom bylo, že jsem nikdy s žádnou nic neměl ani po fyzické stránce. Vždycky jsem si říkal, že to přece ještě není tak strašný, že mi ještě není tolik. Jenže jsem se tímhle propracoval až sem, kdy mám na krku čtvrt století a i kluci o deset let mladší mají o velkou dávku víc zkušeností než já. Holku na vztah jsem už vzdal, evidentně se většině z nich míjí moje nabídka s jejich poptávkou, ale rád bych se zbavil té pitomé "nevinnosti". Bohužel oslovit holku mi kvůli tomu sebevědomí dělá strašný potíže, snažím se na tom pracovat, ale k ničemu to nevede. A takovej krasavec, aby mě holky oslovovaly samy fakt nejsem. Zkoušel jsem i seznamku, myslel jsem, že by se něco mohlo najít tady, ale to taky není k ničemu. V té záplavě nadržených kluků taky nemám moc šanci. Nezbývá mi asi nic jinýho než zajít za profesionálkou. Ale tam mám zase strach z nákazy. Asi mi nezbude nic jinýho než se s tím smířit a nebo to skončit. Díky, že jste to dočetli až sem.
Ty máš psychickej problém, zajdi si za cvokařem, ten ti to vysvětlí. Myslím to vážně, jsou v tomhle fakt dobří. Takovejch kámošů s hlavama plnejch princezen jsem viděl.... Nakonec se z nich vyklubali nic moc existence. 24 není ještě hrob. Každej to máme jinak, ale zabetonovat se v platonické lásce je blbost. Za pár let zjistíš, že ta tvoje princezna zas taková partie nebyla a ještě se tomu zasměješ. Holky mají rády usměvavé, roztomilé trubky se kterejma si jde zablbnout a hlavně nesnašej zakyslé, zasmušilé depkaře, kteři si ani holku nedovedou pořádně prohlídnout, protože utikaj očima. Jenže právě z těch zjistíš, jestli jí svrbí, nebo ne. Měl jsem to do 19 to samý a holky mě teda ani moc nezajímaly. Pak mě klovla na 1 noc taková mařena od rány, v tobě něco přeskočí a už se jich nezbavíš. Hlavně se nenech přivýst s první co potkáš pod čepec
Přesně, jak píší ostatní, měj se rád, úsměv, hlavně neseď doma na zadku... běž mezi lidi, sportovat atd... (nejlépe s kamarádem) za pár let se tomu fakt zasměješ. Ale chápu, že nám se to tady radí...
Byl jsem ma tom uplne stejne jako ty, vse jsem sepsal do povidky tady. Prozradim konec, sel jsem za kurvou, nebylo to nic moc, ale hodne mi to pomohlo. Musis jen zmenit svuj pohled na zensky. A jak pisou ostatni, nesedet doma, jit ven a bavit se. Musis delat co te zajima, tam taky najdes holku s podobnymi zajmy.
Sice nejsem na holky, ale mám pocit, že zrovna tahle perspektiva je úplně stejná, takže si dovolím taky pár slov napsat :)

1) Pokud je ti 24, tak je naprostý nesmysl tvrdit, že o deset let mladší kluci mají mnohem víc zkušeností. Před 15. rokem má první sex minimum lidí, většinou je to tak někde kolem 17–18 let (já sám jsem to měl poprvé "až" v 19 a fakt si nemyslím, že by to bylo pozdě).
2) Být delší dobu bez jakýchkoliv zkušeností se sexem není zas až tak vzácné a nemá smysl z toho dělat vědu. Dříve nebo později se někdo najde a do té doby není důvod se tím trápit. Určitě se dá aktivně někoho hledat třeba někde na seznamce, ale není důvod, aby to bylo primárně kvůli sexu. Pokud si sednete, tak na to pak stejně dojde. Můj partner měl první sex až se mnou, a to poměrně dlouho po třicítce a rozhodně z toho nemá žádné trauma. Prostě dřív neměl s kým. Jasně, že si mohl poměrně snadno najít někoho na jednu noc, ale říkal, že mu to za to nestálo a upřímně se mu ani nedivím. Ono ve finále nejde ani tak o nějaké riziko nemocí, jako spíš o to, že je to stejně vždycky nejlepší s člověkem, ke kterému člověk něco cítí. Já si třeba nedokážu představit, že bych měl sex s někým, koho bych si zaplatil, z toho bych prostě nic neměl.
Klidně to s nějakou ťapinou zkus. Paradoxně právě ony trvají na použití kondomu - pokud ne, tak rychle pryč! Tady v tvém případě nejde o to, něco z toho mít, ale ztratit ostych a nervozitu. Opakovat už nemusíš, pokud tomu nepřijdeš na chuť a nestane se z tebe tzv. norník. Když něco posereš, nic se nestane. a taky nemusíš brát každou ťapinu - pokud se ti něco nebude zdát, klidně dej ve dveřích otočku, ona už to nějak přežije. Až pak budeš s nějakou holkou, na které ti bude záležet, nebudeš tak vyjukaný a nebudeš si připadat jako dřevo. A přijdeš na to, že pro jedno kvítí slunce nesvítí. Hodně zdaru! *114*
Určeno pro přispěvatele pod nickem "cun".
Dovoluji si zasadne nesouhlasit. Neustale uvadeny prumerny vek prvniho styku 17-18let platil (kdo vi jestli) u generace nasich babicek (tedy za valky a po ni). U generace mych rodicu (tedy cca pul stoleti zpet) platil mozna tak u chlapcu. V nasi generaci v tomto veku nebyla panna snad ani ta nejosklivejsi ;-) a panic jsem byl tak akorat ja :-( (mimochodem ja byl panic taky skoro do 24let). sveho casu jsem se hodne ptal spousty zen ruznych vekovych i spolecenskych skupin a krome dvou vcelku pochopitelnych vyjimek, zadna zena neprisla o panenstvi po 17 (Vsechny 13-16, nejcasteji k patnactinam :-) ). U chlapcu to patrne bude pozdeji, ale zcela jiste ne u vsech a o tolik....
Běž do profesionálky v24 to bude v pohodě když budeš čekat třeba do 40 tak se ti pak každá vysměje a řekne ti že na to nemá nervy fakt věř mi.
Ja som zopar kuskov zaucila, vnimam to ako zabavu, ale toto na mna neposobi dobre. Fakt ma vie chalan co sa stazuje odradit. Nie je vobec hanba, ze si panic. Ak to moc riesis(opytaj sa uprimne ludi v svojom okoli, ci to tak je)pre vlastne dobro s tym nieco rob. Pretoze zufali ludia su uplny repelent. Tym budes akurat zeny odpudzovat. A cim viac budes zeny odpudzovat, tym viac budes zufalejsi a tym ich budes odpudzovat. To je zacarovany kruh. To nie je dobre pre teba. Najdi si zaluby, ries svoj zivot, bud v chille a stastny. Tym skor zensku zaujmes. Aj na vztah.
A navstevu profesionalky vobec nevnimam ako nieco zle. Si myslim, ze oni sa pre vlastne dobro budu chranit.
Hele, věk je jen číslo, na který není potřeba dát. Nejde o to, co v Tvém věku dělají ostatní. Na ostatní ser, zvláště na namachrovaný borce, co nejpravděpodobněji půlku času kecaj.

Pokud chceš hezkej vztah, kašli na sex, ale uvažuj, jaký holky/kluci se Ti líbí. Pokud si chceš mermomocí zkusit sex, "rozbij prasátko" a zajdi si za profesionálkou, jen jak tu někdo říkal, neber každou a dej bacha, jestli dbá na bezpečnost. Té i můžeš s klidem říct, žes to nikdy nedělal. A pokud byses styděl jí napsat/zavolat přímo, napiš do nějakého bordelu a oni Ti to zařídí.

A k myšlence, která tu padla, abysis našel psychoterapeuta: Věř, že to není žádná blbost, a vztahové problémy všeho druhu jsou nejčastější důvod, proč lidi s terapií začnou. Takže by to nebylo nic divnýho.
Je dobré si uvědomit, že ztráta panictví s sebou nepřináší bolest a krvácení, jak tomu je u holek při ztrátě panenství. Takže všechno je jen v tvé hlavě, v tomhle proti holkám máš velkou výhodu. Napoprvé se nemusí povést povést nic, tedy ani první soulož. Ale je třeba to nevzdávat, však ono to dopadne! Nejhorší je jen teoretizovat, donekonečna to řešit a nepokoušet se o nic.
Taky jsem byl panic poměrně dlouho. Vždycky v pondělí se kluci chlubili, jakou o víkendu na pískotéce sbalili kost a co s ní dělali a já furt nic... Ale víš co?
1) Ti spolužáci prý uměli akorát přirážet, nic víc. Nikdy v těch víkendových dobrodružstvích nebyly emoce, důvěra, intimita. Po měsíci reálnýho chození s holkou jsem poznal věci, co oni nemohli zažít za celý roky.
2) Sex je jenom sex. Srandovní pohyby dvou lidí. Fyzicky je to furt na jedno kopyto, mění se jenom polohy a to, co se děje v hlavě.

Takže sex neřeš, najdi si holku. A pokus se s ní vybudovat nějaký vztah. Pokud nenarazíš na frigidku, tvůj problém s panictvím zmizí sám od sebe.
Ahoj, co se panictví týče, tak ve 24 jsem na tom byl stejně ... , přiznání že o dvacet let dále jsem ve stejném bodě co Ty jsem asi největší zoufalec který tu kde byl ... a můj problém ? jizva na břiše z dětství silnější postava která my moc neumožňuje zhubnout díky té jizvě na břiše. Když jsem zkusil v Praze na plastice jestli by jí šlo odebrat předělat aby to nebylo tak děsivý tak odpověď že mám nejdřív zhubnout ... takže začarovaný kruh. Měl jsem jednu které jsem to neřekl že jsem stále panic ,jen že mám delší dobu pauzu , jenže ani s ní to neklaplo, byla nemocná na záda a sice chtěla ale prostě to nedopadlo , sice se snažila kouřit ale přes předkožku jaksi nic moc a ruce no katastrofa to jsem si musel dodělat sám .. tak věř že na tom tak zle nejsi ... a držím palce a i já doufám že dopadne i se mnou nějak ...
A co výlety do přírody, stálý pohyb? Tak se také formuje břicho a nemusíš pretěžovat břišní svalstvo.
Jen to trvá výrazně déle, takže je to otázka síly vůle.
To, "že ti něco neumožňuje zhubnout" není nic víc než výmluva.
Jizvy značí zkušenosti, ale na zformované postavě vypadají daleko lépe.
výmluva to bohužel není, zkus se obvázat přes břicho od krku strečovou folií na fest že ti to stáhne i hrudník a pak dělej běžné věci ... (upraveno)
Hele, vem petikylo, Anonci a volej! Uz ti neni 17nact nemas co ztratit. Stejne by te schuzka uz s nejistym vysledkem stala vic. Nez nejakou lamat..... zensky jsou potvory jen tak ti zadna neda nebo nebude vedet kolik bitcoinu by za to chtela vytezit. I Feri ma problemy neco ulapit! (upraveno)