viditelnost aktivity

soukromí

Bylo by možné do nastavení soukromí zahrnout i viditelnost stavu jestli jsem připojen a popř. kde se nacházím když chatuji? Děkuji
Proč mu dáváte tolik palců dolů? Není to úplně blbej návrh. Určitě je tu spousta těch, kteří tu mají dva profily právě proto, aby jim nikdo nemohl vyčítat že tu jsou a nemuseli nikomu nic vysvětlovat. Je to i můj případ. O jednom profilu partnerka ví a o druhym ne. Sice tady nic špatnýho nedělám a nikoho aktivně nehledám, ale vysvětlujte to žárlivý ženský.
Po delsi dobe konecne nejaky rozumny technicky navrh. Ja osobne bych tu potrebu to vyuzit nemel, ale dokazu si predstavit, ze nektere zeny (skutecne) by to ocenily.
Obavam se, ze to ale dopadne jako kdysi v minulosti s moznosti skryti online na facebook zpravach. Taky tam tato moznost byla a uz myslim neni.
Uzivatel online je uzivatel, ktery dela nejake aktivity napr. chatuje. Uzivatel offline je uzivatel, ze zadne aktivity nedela. Coz je v tuto chvili stav, kdyz je uzivatel odhlasen. Jak by se resilo to, ze ste na chatu, ale ste offline? Nebo odepisujete lidem a ste presto offline? Chcete byt na chatu, ale nechcete byt videt, ze jste na chatu? Pak by vas ale zadny uzivatel nevidel, to znamena nemohl by vam psat. Kdyztak napiste jak byste si to predstavoval do soukrome zpravy budu rad, tady me unika duvod.
Pripadne pokud ma nekdo dalsi napad, napiste prosim.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
@ Vztekla
Presne tak.
Hlavne ze sa tu mnohi stazuju na fake profily, neustalych otravovacov a slintosov, no napriek tomu podporia zmenu, ktora ulahci neferove jednanie.
To je pak lepsi funkce "nyni nerusit" si myslim. Ne zakazovat lidem videt, ze jsem offline. Ale presto, ze jsem offline chci komunikovat (chat/vzkazy/komentare)
Zdejsim nadrzenym anonymnim vocasakum je u prdele nejake “prosim nerusit” ;)
Nerusit znamena to, ze ti nemuze nekdo psat. Takze nadrzeny anonymni ocasek je pak v pohode ne?
Pokud tomu tak bude, tak to bude platit pro vsechny? I pro pratele? ;)
Zalezi co je duvod toho omezeni. Logicky bych ale bral, ze pratele jsou ti, co me mohou psat furt. Zase kdyz ctu diskuzi, lide nechteji byt proste otravovani, kdyz nechteji. Otazka jestli si uzivatele davaji do pratel pratele, nebo vsechny ty co je o to pozadaji.
To uz je ale pripadna volba navic.
No duvody jsou ruzne. Jak jsem napsal, zenam by to prislo vhod aby je neotravovali zdejsi nadrzenci, kteri jim pisou casteji kdyz jsou online nez offline.
A u tazatele je duvod jiny, proste se schovat ;)
Jde spis o to, kdyz clovek otevre profil, aby tam to nebylo videt. Co se tyka chatu, tam by to myslim nevadilo, vim ze technicky neni mozny aby tam uzivatel byl a ve vypisu uzivatelu nebyl. Jedna se jen o informace zobrazene v profilu. Je to srozumitelnejsi?
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
A to je tak akorat vse co s tim muzes udelat *22*
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Tak jsi napsala to stejne co ja pred pul rokem *22* ale dobry *1*
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Rikam ze o chat nejde. Jen o profil. Ano teoreticky pro pratele by mohlo byt zobrazeni viditelnosti. Stejne jako je to u posledniho prihlaseni. Nevim zda jsem zminil ze by nebylo pouze na profilu videt zda nekde chatuji.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Ano ale i s tim jestli jsem online. Samozrejme porad mluvim jen o profilu. Mozna i u vzkazu by to nebylo spatny. Pac me napadlo kdyz nekomu napisu uvidim tam, zda je online nebo ne 😁
Ano, o to jde, byt na profilu OFF a pritom byt ON ;) takhle to fungovalo na zminenych facebook zpravach ;) proste jsi byla online na facebooku ale ve zpravach OFF. Takze jsi si mohla v klidu procitat prispevky a nebyt rusena. Ale to bylo jeste v dobe pred oddelenim fb a msg ;)

A jak vybirat pro ktere off a pro ktere on? Zcela jednoduse, pro pratele na amikach always on ;)

Vzdyt je to stejne jako se zobrazenim posledniho prihlaseni na profilu... taky muze byt viditelne nebo ne ;)
Presne tak, jako myslim ze hromada lidi by tuto funkci uvitala.
Hromada ani ne, to spise zeny by tuhle vec vyuzivaly. Z chlapu jen jedinci co se radi schovavaj ;)
Příspěvek byl uživatelem smazán.
O chatu se nebavim, to je samozrejme proti logice ;)
Ale jak pisi, vidim to spise jako funkci pro zeny.
Co si budeme nalhavat, jako zena dostanes vice zprav od zdejsiho vykvetu spolecnosti, kdyz budes mit zeleny online puntik, nez kdyz budes stejnou dobu odhlasena ;)
Kazdej, kdo ma do prdele diru se k tomu musi vyjadrit, tak ja se k tomu vyjadrim:-)
Prijde mi to jako pozadavek smiraka, aby lide nesmeli koukat do krovi, jestli je nekdo nesleduje;-)
Jiny duvod, nez moct tajne sledovat jine lidi za tim nevidim. Stejne jako tajit v jake jsem mistnosti. Tak jdete treba do mistnosti Muzi v damskem, tak se za to nestydte:-)
A status Nerusit bych chapal pro zeny, ale s tim , ze by clovek nesmel chatovat, ale ani posilat zpravy, jen cist dosle a koukat na galerie. Ale i to je hodne o debate. Jinak je to fakt jen pozadavek pro smiraky:-)
Přesně tak, lidem už nestačí že se tu schovávají za anonymitou, přijde mi to jako požadavek od spamera který nechce aby se vědělo kde všude působí. Pokud by to bylo opravdu ve stylu nebýt viden, ale zároveň nemoci vyvíjet aktivitu, tak asi ok, přečíst si v klidu úpravy, fórum atd. Ale v okamžiku aktivity toto přerušit, ideálně s nějakou dění možnosti čerpání takové možnosti. A směrem k tezateli, víš že správně by jsi neměl mít víc jak jeden účet? Není už něco pofiderniho na tom že jich máš víc?
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Na to konto by me zajimalo, jestli ti muzi [sic!], kteri maji cerveny nick maji i modry, ale tusim ze ano. Aspon si z toho cerveneho muzou psat na ten modry a mit radost, ze jim konecne pise nejaka zena*3*