Rada

Flirt ze strany přítelkyně mého bráchy

Zdravím, milí amatéři,

mám takový zajímavý problém. S bratrem máme oba přítelkyně, ta jeho (řekněme Petra) - po mě furt kouká, velice ráda se mnou baví, provokuje i lehce flirtuje. Celou dobu jsem si to nijak nepřipouštěl, až donedávna po návštěvě, kdy seděla proti mě s dost velkým výstřihem, kde i schválně se posadila přímo přede mě vyrovnala se a kozy mi doslova vybízela k pohledu... Naštěstí si toho nevšimli partneři (moje přítelkyně a bratr). To, že se něco děje z její strany vůči mně mi už potvrdili nezávisle dva lidi. Všichni si perfektně rozumíme, akce atd., a nechci nic rozjíždět, protože svoji přítelkyni miluji, jsme spolu přes 3 roky a oni ještě déle, takže to možná přisuzuji už monotónním vztahu a rád bych na to zapomněl, jenže .... není to vůbec lehké, odolat *22*. Naštěstí se nevídáme tak často, ale už se obavám co přijde příště, protože za týden je Silvestr, kde se všichni zase uvidíme... Mohl bych to nějak decentně zjistit oč ji jde nebo jak se tohoto "nátlaku" zbavit?

Zároveň vám přeji pěkné svátky a happy new year 2020.
Ahoj. Zkus možná to nejedniduší. Narovinu se jí zeptej a případně jí vysvětli, že nechceš narušit vše co mezi Vámi je. Někdy bývá to jednoduché zároveň i nejlepší. Hodně zdaru.
Ja bych si to vylozil tak, ze ta rekneme Petra si proste hraje ... zvysuje si sebevedomi tim jak na ni reagujes ... a je otazka kde ona ma hranice teto hry. Pokud nechces mit problemy ve vztahu z pritelkyni tak rozum do hrsti nez to zacne byt zjevne i pro ni nebo dojde k uletu ... Radit neco konkretniho se urcite neda. Ja bych ji nejspis primo neodpalkoval pac jsem jen obycejny chlap a jeji hra by mi lichotila, ale pravdepodobne bych v prvnim kroku zacal hrat masochistickou hru na nevsimaveho a nedostupneho, coz ji bud zklidni, nebo naopak jeste zintenzivni sve snazeni ...
Asi bych si s ni na rovinu promluvil, ze nic nebude byt je desne sexy. Nestoji to za to.
Pokud svojí partnerku miluješ, tak není co řešit. Petře příště řekni ať toho nechá a nebo řekni svému bratru že jeho partnerka by se měla krotit. Nemusíš mu říkat že po tobě jede. Jen mu říct že si myslíš že jeho partnerka dost provokuje.
Buď ji rovnou řekni,ať toho nechá a nebo její chování prober s bratrem. Věř že toho opravdu nechá a bude po problému.
Přiznávám, že mě reakce mužů docela překvapily :)
No já je spíše nosím ze zištných důvodů a to pouze v létě, když jsou vedra, nebo chodím navostro. Každý ví, jaké je to chodit při 35 st. ve vedru a klasika boxerky, nebo trencle se lepí na tělo. Stejně to nikdo nevidí, tak vo co gou? A pokud jdu do společnosti žen není problém si ty oblíbené u žen boxerky vzít. *23*
pardon, to patřilo jinam. No co. *1*
*3* já hledala reakci a nic...a tady jsem na ni narazila náhodou...
Příspěvek byl uživatelem smazán.
tak, tak, aby si nahodou nenavymyslala proti tebe nejake hovadiny, ak este k nicomu nedoslo.
Pokud k tomu má dojít tak k tomu dojde a vyspíte se spolu a můžeš si to zakazovat a přemáhat se jak chceš, bratr nebratr. V žádném případě ti nepřeju problémy tak hezký nový rok i když opožděně