Jednoduché ahoj od chlapa.

...

Proč Váš ženy tak rozčiluje když vám chlap napíše obyčejné "ahoj, jak se dnes máš" nebo něco obdobného, je to jeden z jednodušších způsobu jak zahájit konverzaci, dostat možná i dobrou ale vás to prostě uráží.

Chcete aby vás chlap zaujal přitom neumíte odpovědět na nejzákladnější pozdrav a otázku a vy samotné to děláte mnohem jednodušeji a prezto ten chlap alespoň pozdraví.

Přijde mi to padlé nahlavu.
Pro chlapa (bráno z mého pohledu) je to jednoduchý způsob jak na sebe upozornit (profil jsem měl vyplněný než jsem to tu vzdal) a zjistit jestli ta žena má alespoň zájem. Co by vám měl chlap napsat když o vás vůbec nic neví a většina z vás má na profilu sahlodlouhej seznam sraček co psát nemá. Přijde mi že některé z vás jsou jen arogantní krávy a ten zbytek jednoduše zabedneny pici co nic nechtěj, jen urážet druhé.
Když žena odpoví, je to znamení že by měl trošku pritvrdit a začít se snažit, když neodpoví, nestojí za to, pozdrav je základ. I my jsme pohodlný, stejně jak vy, jen ne tak namyšlený :).
Tak a teď se tu do mě pusťte :D
Protože je prostě fajn poznávat lidi, který jsou trochu kreativnější?
Jako věř nebo ne, komunikace po "ahoj" vypadá v 90% asi následovně:
"Ahoj."
"Jak se máš?"
"Dobře."
"Tak to jo."

Případná obměna:

"Pracovně."
"A co děláš za práci?"
"Účetní."
"Tak to jo."

Kdo má desetkrát denně telepaticky dekódovat, že to tentokrát bude jiný "ahoj"? :-)))
Tak to je smutný no jenže... když ono to funguje úplně stejně obráceně.
A proč vy ženy se nesnažíte být trošku kreativnejší ve svých odpovědích a dát tak živnou půdu pro opravdu dobrou konverzaci?
Protože když někomu někdo napíše, tak on je ten kdo něco chce, takže je na tahu?
Protože odpovídáme na tolik "Ahoj"?
Jak mám bejt kreativní třicetkrát denně (a to jsem přesvědčená o tom, že jsou tu takový, co dostanou vzkazů desetkrát tolik) a nebejt při tom za piču, že nestíhám odpovídat ostatním, protože se dřu za nekreativní Ahojáře? Sorry, ale taková je moje zkušenost.
Moment, Ví ženský vás rozčiluje když chlap napíše ( Ahoj ) chápu moc toho nenapsal, a jak ví osllovujete ? Teď vás saklámu z 10 holek 9 píše při oslovování chlapovi to sami co vás rozčiluje ( Ahoj ) a 10 - ta smajlík, holt je to tak*24*, mám ji napsat ( ti něco chceš jseš na tahu)?, něco prozradím jsem testoval z 50 - holek 40 reaguje na otázku ( za kolik ni vikuriš? )
rychléj neš ( Ahoj ) holka která neumí ani pozdravit tak je mafrněna, ne zdvořilá, namyšlená, jedním slovem ne kvalitná, s ni nemá cenu pokračovat, leda jestli je pěkna jednorázovká *362* a z bohem *52*
...ty už to nepij ani ředěné *22*
Kouzelná čeština, a chuj, promiň, mělo tam být ahoj.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
člověk nemusí být znalec,tohle by viděl i slepý*22**22*
Co děláš za práci? Jakto že pracuješ tak pozdě odpoledne? Jak ses k ní dostala? Co Ti udělala ta blbá kolegyně? Ty jsi ojela šééfa??? Baví tě ta práce? Jaké to je pracovat jako XY? Chtěla jsi to už dělat odmala? Atd atd...
Podle mě je to stejně úplně jedno co člověk napíše. Drtivá většina neodpoví vůbec a je úplně jedno, jak moc se snažíš. Ale chápu, že když má někdo za jediný den desítky žádostí, tak to brzy omrzí vůbec odpovídat :-). Takže bych si to nebral vůbec osobně.
To je vcelku jednoduchý. ženy jsou strašlivě normativní. Normálně chlap chlapovi nikdy nebude říkat, kdy má ráno vstávat, jak se správně pije kafe, jak se slaví narozeniny, které dary jsou vhodné a které nevhodné, že velké hrnky se skládají dozadu a malé dopředu... jenomže zenské normativní jsou (a je to peklo). Už ve velmi raném věku, možná 5 - 6 let, si udělaly NAPROSTO PŘESNOU představu, jak je bude muž oslovovat, jak bude vypadat, co bude říkat... úplně všechno mají naplánované, a když si pak dovolíme chovat se jinak, začnou si ten svůj "model" vynucovat "ženskými zbraněmi" - pláčem, urážením se, vydíráním sexem... za sebe můžu říct, že jsem obvykle velmi galantní a mrdal bych od rána do večera. Ale jakmile na mě ženská zkusí tohle, tak jde z domu, kdybych měl do konc života píchat vydlabanou tykev.
Normativní jsou, vědí co chtějí, vlastně se tomu říká cílevědomnost... A to my taky, jsi toho příkladem.
Víš že takovou ženu nechceš ale myslíš si že jsou takové všechny už od útlého věku... Takhle to myslím.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
musím souhlasit.každý blíženec má ego až do nebe.a žít s něma je vyčerpávající a zbytečné-moje zkušenost
Jak může mit datum narození vliv na člověka, to by me teda zajimalo.
velký. stačí se trošku zajímat o astrologii
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Ahoj tak to jdi napsal přesně 👍👍👍😂😂😂
Já na "Ahoj" na chatu (zprávy mám zablokované) v 99% odpovím také "ahoj". Bohužel ale dál konverzace nepokračuje, či následující otázka je v duchu "mrdas, honíš kundu, čum jak stříkám, atd". Myslím že tak na 100 ahoj, nejsou jen tak 3-4 ahoj úplně na hovno.
Ale co já vím, buď jsem arogantní kráva a nebo jak sám píšeš z toho zbytku jednoduše zabedněná píča.

Což mimo jiné znamená, že jsi přesně ten druh kreténa, který je v těch 96-97 "ahoj" na hovno *1*
No... Nutno říct že jsem to napsal opravdu jako totální krypl. Rozhodně jsem vás nechtěl hodit všechny do společného pytle. Najdou se tu i normální inteligentní stvoření něžného pohlaví a párkrát z toho malá kdy jsem se snažil, jsem to i zjistil, ale většinou tu snahu ani nemám, protože čtu jen co nemám dělat. Promiň fakt jsem to ve vzteku napsal jako úplnej imbecil, sypu si popel na hlavu.
Konverzujes, takže nejsi :D :D. A samotné ahoj, jak se máš jsem tu nikdy nikomu nenapsal, většinou když píšu tak na něco odpovídám :) konverzace nezahajuji, jen velmi výjimečně, snad jen třikrát za 5 let, podle vzkazů ;) každopádně kretén jsem :D o tom ani potom. A taky mi přišlo spousty nechtěných vzkazů, od chlapů, na všechny jsem slušně odpověděl :D, zaplať pánbůh že nejsem ženská, nedovedu si ani představit koliv vzkazů vám může chodit pakliže se tu nějak ukážete nadruhou stranu, o to větší výběr přeci máte :).
Mě vzkazy nechodí, protože je mám zablokované. Ono ze 100 vzkazů bylo 99 fotek ptáků a to je něco co si chci objevit sama.

Ostatně to posílání ptáků je zajímavý fenomén. Pořád se tu mluví o rovnoprávnosti. Přitom se ten chlap chová jak šejk z Angeliky. Rozhodne za mne a neponechá mi svobodnou vůli zda co či ono chci nebo nechci vidět.

Zda jsi kreten netuším. Doufám, že z mojí odpověďi byla jasná určitá nadsázka ;)
:D já doufám že i z té mé... Občas se špatně vyjádřim, vlastně se mi to stává pořád, komunikace není můj obor. Posílání ptáků :D to je úchylka... Osobně to nechápu....
Hele o rovnoprávnosti by jsme tu mohli vést opravdu dlouhý rozhovor, já dám za sebe pár vět... . Rovnoprávnost žen a mužů musí být(pokud to není úchylka páru... Vyhovující obomum ) jinak vztah kdy jeden má navrch a druhý se tím pádem cítí méně cenný není vůbec nic zdravého :). Nedávno jsem tu někde něco četl, možná i dneska, čtu toho tuny. Někdo se rozčiloval že MY MUŽI chcem mít na vrch a snažíme se ženu usadit doma, do kuchyně k domácím pracím výchově dětí atp. abychom se necítili méně cenný, protože už dneska i ženy vydělávají mnohdy víc než muži ( a budiž vám to přáno, jste na spoustu věcí lepší než my!) .... Myslím si že dneska je vztah 50/50 víc než moderní, a rovnoprávnost a rovnocenost je tou správnou cestou, na všem by se měli podílet oba, v případě že je jeden (třeba žena) víc vytížen než ten druhý tak hold uvaří, uklidí, vyzvedne děti a podobně muž, z jednoho prostého důvodu, budou mít pak sami na sebe a budování svého vztahu vic času i energie.
A těmi ptáky to fakt nechápu... Vypůjčeno z vtipu... Převedeno na naše pohlaví... Chlapů je spousta a ptáka má každej, najdi si toho s mozkem :D.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Člověče vy mi tady píšete věci co mě ani nenapadli ( jako vynucovagt si odpověď a když se to nepovede tak nadávat..... JAKO VÁŽNĚ? TO SE DĚJE?) a to jsem si myslel že jsem to domyslel. A jak jsem pak psal v komentářích... tak jsem to špatně napsal, za což se omlouvám, rozhodne neměli být všechny hozeny do stejného pytle :)
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Bída, sice tu mám profil několik let ale dohromady jsem tu byl tak 50x tak moc nemám přehled :D. Lezu sem vždycky když mě přepadne samota... Takže vánoce a životní faily.

No do týdne se mě zbavíte :).
Nadávání a urážení je tu na denním pořádku, například prijde jeden postižený na chat napíše pozdrav nazdar buchty, nikdo mu neodpoví, tak jsou na chatu hned všechny píči... To a samé ten a samý člověk uráží i za neodepsaní
Pořád lepší napsat Ahoj,místo:
Ahojky, Čauky a podobné šílené pozdravy...
Souhlasím. Jsou i horší pozdravy. Haha... Čauky mňauky... :-)
To. Jako píšou i chlapy? :D no chápal bych to v určité fazy VZTAHU ale jako pozdrav od neznámého pro neznámou :D jezkovi voči :D
Příspěvek byl uživatelem smazán.
No Joo jenže to je právě to, NE VŠICHNI, ačkoli z toho co tu čtu se mii chce skoro brečet. KAM SE PODĚLI gentlmani, romantici, úcta k ženám a podobně. Z toho co tu čtu začínáme být ohrožený druh :D a stejně máme většinou peška, ženský na hodný chlapy neletí :). Naštěstí je tohle jen internet a spousty rádoby borců se tu schovává za anonymitu, v reálu by takoví frajeři nebyly :).
Udelej si prazdny cerveny nick. A nakoukni do chatu. Zjistis, ze realita modreho nicku se od reality cerveneho lisi. Radove. A chtel bys, aby zeny reagovaly vstricne vuci kazdemu. Pripadne v te zaplave rozeznaly tebe, ktery se od zbytku (pry) lisis a zacaly hnedle konverzovat.

Amateri jsou zvlastni svet a bohuzel tu neplati stejna pravidla jako venku. V realu ti malokdo misto pozdravu ukaze curaka ci ti zacne davat nabidky, ze te vymrda, klidne pred manzelem, nebo odejde bezeslova uprostred konverzace a nejde jinam a nebo nasledne nezacne sproste nadavat, kdyz das najevo, ze nemas zajem.

Proto nemuzes u muzu akceptovat podobne chovani a u zen vynucovat prizpusobeni se mu a zdraveni a konverzovani s kazdym. Dej jim pravo (a kazdemu - parum i muzum) rozmyslet si, jestli si s tebou (a desitkami jinych) chteji psat ci ne.
To máš pravdu, je to zvláštní svět, svět anonymity... Realitu červeného nicku znát nepotřebuji, bylo mi to vysvětleno celkem dobře i od ostatních :).

A co se týká práv... Nikomu žádná neberu ani nedávám, nato jsem malej pán , jen mě zajímalo co na tom pozdravu ty ženské tak rozčiluje... Vždyť je to základ slušného chování, no jestli že ti jich přijde 100 denně... Nejspíš bych to tu do týdne zabalil.
Velmi trefně popsáno. V reálu by většina jen blbě čuměla.
Nebo Čauki :)
30 znaku......................
Promiň, ale ty to bereš pouze a jen ze svého pohledu. ale zkus se na to tady podívat z pohledu ženy. Už ti tady bylo napsáno, že žena dostane “Ahoj” desítky denně.
To jsi tak jednoduchý že nedokážes napsat něco více a zmůžeš se na pouhé ahoj?
Jojo , taky už jsem ten pohled přehodnotil :).
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Dobré ranko, no skvěle, konečně je víkend :).
Teď na chatu

Ahoj
Ahoj
Vymrdam té jks psa
He3eej
Kurvo
?
?.????
Chcipni pici
To není možné, že se tohle děje.
Ahoj
Ahoj
Máš ráda sperma v kunde?
Eh, takhle by jsi se zeptal i ženy třeba v baru hned po pozdravu? Zas nějaká stará tlustá čuba co chce moralizovat. Tady jsi na amaterech kundo, když Ti to tu vadí jdi do kostela
:D dobrý chápu, hele tohle asi nepotřebuji číst hned po ránu :D
smutné...
ale holt net je anonymní... nejen na amaterech..je plný slovních vylevů, viz. například různé komentáře v diskusích.
Na druhou stranu, všichni chceme anonymitu internetu a tedy jeho svobodu.... Vždy je něco za něco.
No děsný ... a ty slušňáci (jako já *3*) pak radši seděj v koutku a bojej se i to "ahoj" pípnout *4*
:D jo a ty ještě slusnejsi začínají uvažovat že smažou profil než tu tyhle praktiky okoukaji a dají se na odvrácenou stranu... *3**3*
Ani při nejlepší vůli, ani při největší snaze být tu za holku která se nevofrňuje, dlouho na vzkazy který uvádíš, odpovídat nebudeš.
Nejenže ti to přijde do vzkazu klidně třicetkrát denně, tak podle předchozích zkušeností víš, že takhle většinou nezačíná žádná smysluplná konverzace.

Ona valná většina vzkazů vypadá podobně jako "ahoj, jak se máš, koho hledáš, odkud jsi, sejdeme se?"
Já chápu, že jde vlastně výhradně o šuk a, že tuhle konverzaci si chce každej s pnutím v kalhotách rychle odbýt, ale pro nás je to příšerná nuda a nudnou poštu budu vyřizovat v práci, né tady.

Když vzkaz, tak ten ve kterým se dá na něco reagovat, i kdyby to byla třeba jen žádost o recept na bábovku*185*

Vem to ale taky obracene...kdyz se venku s nekym seznamujes taky hned po nem nechces vymyslet neco neskutecne zajimaveho. Ale chapu ze dementu je tu plno a i pretlak je velky. Co jenom slusne odpovedet a kdyz po par vetach neni zajem tak proste napsat ze neni zajem a ostatni hodit do ignoru? Chlap ktery umi jak Cicero nemusi byt vzdy v pohode a naopak chlap ktery neni tak vynalezavej v prvni vetu muze byt prijemny obsahove v pozdejsi konverzaci
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Me to na ulici prijde tez tezsi nez nekde tady nebo na nejake jine internetove "seznamce". Ale je pravda,ze malo kdy se dopracuji alespon k normalni konverzaci
Ano, asi by to bylo slušný odpovědět a dát každýmu šanci, ale tady se opravdu bavíme o desítkách vzkazů v podobným znění a já tady nechci trávit celej den zdvořilostní konverzací. A věř mi, že ani tobě by se nechtělo *113*

Tady máš jen pár možností jak zaujmout a psaný text je tou zásadní. Vím, že ne každej se takhle projevuje, že existuje spousta skvělých mužů, kteří mi mají co říct, v reálu by třeba byli neodolatelní, ale já nepoběžím na rande s každým kdo mi napíše do vzkazu ahoj, abych zjistila jak to skutečně je.
Bylo by to asi fér, ale jak sám určitě uznáš, dost nereálný.
Tomu rozumim a je to vcelku logicky argument. Nemusis cely den staci dve tei vety a uz poznas jestli by to slo...Ja nerikam anych chodila na rande se vsemi kdo ti rekno ahoj :) Kazda strana ma svuj argumen a ma pravdu...chce to potkat se uprostred...cili my nebudem psat jenom ahoj ale treba ahoj pokecame si? a vy nebudete cekat mentalni majstrstych v jedne vete :) P.S. Kdyz vyraditi vsechny co pisou hmed jestli vykourite jim nebo posilaji fotky sveho mozku nezustane tam dost lidi kterym aspon zcasti stihnete odpovedet?:)
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Jo to je pekny pokud je v profilu je ceho se chytit. Preju ti to :)
Holka, ty ale nejsi normální uživatelka z davu.*24*
Sorry, ale nebudu dělat kompromisy *113* ani na vzkaz "ahoj, pokecáme" odpovídat nebudu. Nechci se opakovat, ale čtu to tu pořád dokola a vážně, ač je to asi dobře myšlený, vážně mě to nebaví!
A já se tu chci bavit a ne uspokojovat něčí potřebu se mnou za každou cenu konverzovat, i když mi vlastně nemá co říct.
Ja ti k nicemu nenutim a nenabadam proste rikam svuj nazor. Ty si delej co chces a co uznas za vhodne :(
Pardon ujel mi smajlik. Melo byt :)
Rozciluje to kazdou babu, protoze vetsina ma za cil si povidat o raketovem inzenyrstvi a ne o tom, jak blbe ci dobre se maji.
Tehle je dobrý

pěkný večer ...a vše NEJ...do r.2020!!! Hledám ženu s vytahanou kundou a pysky...

V jedné větě vše důležité *3**378*
Tohle vám fakt chodí nebo si tu zz toho už děláte regulérně prdel?

Co takhle založit téma na to co vám chodí za nejujetější vzkazy do zpráv? *3*
Velmi trefne, tyhle zenske co si pisou do profilu vety typu "na vzkazy typu Ahoj, jak se mas neodpovidam" jsou zrejme jen namyslene kravy - co jineho k tomu rict. Jak jinak zahajit konverzaci kdyz pisete nekomu koho vubec neznate nez nejakou klasickou frazi?
No podle toho co jsem zde postřeh je lepší ji nezahajit vůbec a nebo ji otevřít třeba něčím o sobě, pokusit se zaujmout :). Ale co já vím, expert na konverzace ze mě nikdy nebude.
Samo sebou že se bavíme o profilech žen kdee je víc informací co člověk nemá dělat než o ženě samotné :)
Už vidím, jak ženu zaujme jednoslovní oslovení :" ahoj," když takových dostane asi 20 denně a ještě od mužů, co mají prázdný nick. To si dotyční myslí, že jim bude odpovídat a doptávat se na to, co mělo být napsáno za tím ahoj ? Mnozí se neumí představit a jasněji napsat, co by ženu víc zaujalo? První dojem je ten nejdůležitější. A rozhodně stručné : AHOJ to není.
Já mám vše velmi podrobně uvedeno na profilu, co tu hledám, co nabizim, jak to probíhá a co od případných klientu očekávám.... A na Ahoj odepisuji : info profil... A od te doby mám klid.... Pisalku co se nudí je minimum a inteligentní člověk po přečtení informaci a zájmu píše stylem: promin za ahoj, chtěl bych přijít na masáž ;-))) mnohem vice než ahoj a fotky pera mi vadí si pul roku dopisovat, konečně domluvit termín schůzky a hodinu čekat úplně zbytečně... Za par dni milion omluv a další termín... 10 min před schůzkou zprava, ze toho ma moc v práci... U třetího termínu jsou zas nemocné děti a musí je hlídat... Počtvrté ze musí na pohřeb... Paty termín: 10 min po... Promin, teprve jedu z prace... A ted ta největší pecka ;-D k tomu dopise... To už masáž nestihame, ale co kdybych te vzal jako omluvu na kafe??? Tyhle bych nejraději flakla po ksichtu... To si říkám, co víc mám ještě do profilu napsat...
o tom je ta originalita, ahoj napise 100 jinejch
Věř mi, že když ti přijde denně x desítek zpráv a v každé druhé jen: ahoj - tak taky nebudeš odpovídat. Já to vzdala dávno, nemám čas vypisovat s každým dalších deset trapných vět typu: dobře, co ty. Co delas?
A opravdu si nepripadam jako nějaká namyšlená kravka
Jestli tu někoho zajímá můj názor a moje zkušenosti tady, já vždycky píšu rozsáhlou smysluplnou 1. zprávu dokonce bez gramatických chyb, čeština mi vždycky šla*6* Taky k tomu připnu fotku s poměrně vypracovaným tělem, pouze tělem, né to, co vás hned napadlo, prostě pouze to, co jsem všem ukázal třeba na takovým koupališti. Většina holek tady si zprávu ani nezobrazí, což je pochopitelné, taky bych se tu nechtěl prodírat záplavou vzkazů. Dost jich ale na mou zprávu narazí a odpovídají a nejsou to všecko ty, jež se živí vlastním tělem. Akorát problém je ten, že v drtivé většině odpovídají pouze jednou, dvěma větami, výjimečně třemi. Když teda nepočítám tak asi 2 výjimky, ty odpovídaly rozsáhlé slohy, zajímaly se o mě, bylo co psát. Bohužel to ani s jednou nedopadlo, s jednou se ukázalo, že si moc nerozumíme a té druhé, než jsme se sešli, začalo štěstí s někým jiným, což je vlastně dobře, jsem rád, že je teď šťastná. No vraťme se k té většině: jak jsem psal, na všechno odpovídají jednou větou, někdy taky odpoví pouze ,,ahoj"*18* Čekají prostě ode mě zázrak. Konverzace pak padá, to já už taky odpovídám pouze pár větami. Nakonec to dopadne tak, že zprávu má zobrazenou a dál již neodpovídá. Přemýšlím, zda si tu třeba nechtějí pouze zvyšovat sebevědomí, chtějí tu od všech slyšet, jak jsou úžasné a tak. Mám tady celkem zkušenosti, snažím se tu o nějaký ten ženský element už roky, oslovil jsem tady tisíce holek, respektive tisíce červených profilů. Ale tak chápu, žádná tu zřejmě nebude hned rozzářená z panice, jenž touží po teple ženského těla. Přiznávám ale, že dříve jsem na to šel jinak, byl jsem takový namyšlenější, psal jsem nějaké 2 věty, jež byly prostě o tom, jak bych jim to udělal... z čehož mi je dneska docela špatně. Pár se jich na to chytlo, jenže asi to byly spíš takové, jež by za to nestály. Za tu dobu jsem ale poněkud vyzrál a teď to vidím jinak. Možná je to tak dobře, že mi žádná nedala šanci, kdyby mi vždycky každá dala na požádání, asi bych byl dost namyšlený člověk. Když vidím některý kluky, již mají každý týden jinou... no asi bych teď takovým být nechtěl. Snad někdy skončí ta frustrace a úzkost, již pociťuju vždycky, když jsem mezi lidmi. Jéééj to je zas textu, teď už možná chápu, proč některé po zobrazení neodepisují*6*
Pokud odepisujes tak jak uvádís, tak chvalim a tleskam!!! Já odepisuji na 99℅ zpráv...někdy třeba větou: Na tuto otázku jsem ti odpověděla už v srpnu, v říjnu a začátkem ledna, ale pro méně chapave po čtvrté ;-) odpověď je: aby jsi se neposrala, mazu konverzace kvůli manželce :-D .... A to mám velice obsáhlý popis.... A vztah bych tu nehledala ani náhodou.....
Jenže ti, již se tu chovají jinak než já, jsou na tom celkově líp*6*
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Mě 90% chlapů ihned pošle fotku a nějakej debilní komentář k tomu jako zákusek. Když mi napíše někdo slušné, slušně odpovím a ihned se stane z konverzace stalking z jeho strany, kdy mi každou minutu něco píše a pak začne spát ještě víc, protože ho ignoruju*14*. Přitom většinou stačí mrknout na profil a dle toho uvažovat.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Tak si krásná žena a máš hezké gálérky.. vy ženy to zde hold máte těžké.. já su muž hetero a dostávám nabídky od chlapu omfg.. tak co teprve vy ženy..
na "ahoj" odpovím také "ahoj" , však ono se to pak vyvrbí, co chtějí :-) , nakonec stovky vzkazů denně nedostávám , tak mi to nezabere ani moc času...
Tak napsala jsem 10 náhodným mužům aniž bych četla jejich profil prosté "ahoj". Do 5 minut si všichni vzkaz přečetli. 6 se mi podívali na profil. 4 muži odepsali.
Z 4 co odepsali byla první otázka 2 zda jsem četla jejich profil. 1 dokonce požadoval abych jeho profil odsouhlasila hned po ahoj jinak že se se mnou nemůže bavit. 1 že 4 odpověděl že sorry ale nejsem jeho typ.

Takže z 10 náhodně oslovených prostým ahoj celkem normálně komunikuje 1.
Tak i komunikace s tím 1 nic. Ve 3 zprávě mi napsal že hledá někoho komu zaplatí že bude moct stříkat dovnitř.
Ono to neni jen od chlapu.
V posledni dobe mne oslovilo nekolik dam , ktere chteli postrikat fotky. Nejdriv to cloveka potesi. Vzdy na rovinu reknu, ze to neni hned. Ale pak si clovek uvedomi, jaky je v zadostech rozdil. Jsou vzkazy, kdy dama pozdravi, pochvali, poprosi. Jsou vkazy, kdy je to usecne, vecne a vrchol vseho je, ze i kdyz neposle jedinou fotku, jeste je arogantni, ze to jeste nemam.
A to nemluvim a tom, od muzu, jen "Ahoj" . To je opravdu retardacni. Ahoj co? ???
Opravdu neni nad to, kdyz je prvni veta slusna, inteligentni, rozhovor zacinajici...
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Vzhledem k tomu, že některé v galeriích vypadají více než ženský, tak ano*3*
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Tak to máš určitě pravdu. Ale já spíš, koukám po zralych ženách s normální postavou. Žádné vyumělkovane modelíny..
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Musis to brat tak,jak to je.Kdyz se na to podivas z ty zensky stranky,tak zde staci cerveny nick a prijde ti tolik zprav ze asi i ty pochopis jak to tu chodi :)) Kdyz jsem byl jeste zenaty a mel parovy nick,kolikrat jsem se nestacil divit,co je tu za individua *385**3*
Taky bych nerad odpovídal někomu s toudle profilovou fotkou...
Ahoj
Ano?
Odkud jsi?

At se pak nikdo nedivi, tohle je alternativa k "zasukame si"... Ale kdyz nekdo nevyplodi vic nez "ahoj", dava najevo, ze o nic stejne nestoji a jen nahazuje...
Ahoj*6* Já jsem nikdy nezačal ahojováním. Vždy jsem se snažil nějak zaujmout, problém je že o dané ženě nic nevím, většinou se mi líbí její fotky které pochválím pak počítám stím, že když tu má profil, budeme mít alespoň společný koníček. I když sesmolím něco originálního, 99% žen neodpoví. Říkám si že je to tím, že jsou tu ženy prostě zahlcené vzkazy od konkurence. Taky se bojím že jako chlap se holkám nelíbím a pomalu mi klesá...... moje už tak nízké sebevědomí *6*
Tak jsem se vykecal a vybrečel a už toho psaní tady zase na nějakou dobu nechám. Zdraví vás Petr
Záleží i na věku... od žen 40+ chodí zprávy typu Ahoj, ... + slohová práce, že člověk musí kolikrát zastavit u krajnice *3*
Kdežto od 30- je to buď taky Ahoj, nebo něco, co neni v češtině.
já myslim že když tý cizí holce tohle napíšeš a píše jí to i za den dalším 1000 nadržených magorů tak je to už sere no... :)
A já třebas odpovím vždy....ahoj, nebo krásný den....z 10 odpovědi ode mě zůstane bez reakce delší jak 24 hodin asi 7 odpovědi*3*
Takže???? Kde je chyba soudruzi?
Hele, ber to tak, že páv láká samičky na ocas, samec straky na nazdobený hnízdo, kos na trilek a amík na větu rozvitou nebo v lepším případě souvětí. Průměrný "ahoj" samičku nezaujme a ocas u tohohle druhu taky nebojuje...

Jinak na "ahoj" od červenýho profilu se taky blbě odpovídá. Napřed se člověk podívá na profil, tam nejenom nic zajímavýho, ale prostý nic a už se vaří z vody podle počasí, denní doby, dne v týdnu, fáze měsíce a karanténních opatření.
Začít konverzaci jen slovem ahoj může jen totální retard. Ahoj je pozdrav a za ním by měl následovat další text. Prostě pokud mám vzkaz “Ahoj” vím, že komunikuji s naprostým debilem. Což je také hodnotná informace *3* (upraveno)
Konečně to někdo napsal :D Nevím co s tím mají za problém, je to prostě icebreaker...
"Ahoj." ...Divný co? Ahoj Vás může zdravit tak kamarád/ka případně amatér/ka, kde se s druhou osobou už více znáte. *24*
Oslovit takhle někoho neznámého bez připojení důvodu, proč tomu druhému vlastně píšete si říkáte o trvalý ignor. *270*
Už jen založení takového tématu dokazuje, jak hluboko někteří uživatelé klesli. To je vážně tak těžký použít tu věc co máte
na hlavě? *9*
Pánové! Myslete tím nahoře, ne dole!!! *329*
(upraveno)
Použít věc na hlavě? To jako před pozdravem dotyčnou pozvat na webku a místo "ahoj" smeknout klobouk? *3*
Na pozdrav Ahoj vůbec nereagujeme . Většinou to píší ti co mají prázdný profil tak není ani na co reagovat .
Když už něco odpovíme tak těm kteří se představí a osloví nás co píší i jejich profil.
Příspěvek byl smazán.
Tak to máme tvůj další útočný příspěvek na mou adresu do mé sbírky. *3* *413* A něco dál by nebylo? *389* (upraveno)
Jak máme ?
Ty jsi veličenstvo, nebo král ?
To už vážně přeháníš, na co si to hraješ ?
Jsem 'trn v oku' Doktůrku, 'blbá překážka' a 'hřebík v prdeli'. *389*
Ani trn, ani hřebík.

Hovno, jen hovno do kterého se píchne, tak smrdí...

AHOJ *25*
Dle názvu tvého nicku věřím, že hovnům opravdu rozumíš. Jsi skutečný DoktorHoven, ale nevím jestli je tohle to pravé
k tomuto tématu. Já teda hovna vůbec nemiluji a ani do nich/je nepíchám. A teď se zase vracím ke své zábavě.
...Bez hoven. (mávající smajlík) (upraveno)
Pokud některou ženu rozčílí, když jí někdo osloví jenom ahoj, tak je to kráva.
Po přečtení komentářů k tomu tématu, vidím že jsem se nemýlil.
A chlap kterej si myslí, že má u ženy šanci, jen podle toho jak jí osloví, tak zůstane sám, protože falešný kecy a mazání medu kolem huby, hned v úvodu, není postup k úspěšné konverzaci.
pokud nam nekdo napise ahoj. tak si projedem jeho profil. a kdyz vypadá pouzitelne. odpovime. pokud nevypada, ignorujem.
kdyz nám nekdo napise smysluplnou vetu. reagujeme dycky.
vetsina tech, co umi jen ahoj nebo v horsim pripade jem kliknou zadost o pridani pritele, jsou presne ti, kteří na se tvoří sprinterskej vláček. takze se rovnou odsuzují k záhubě
Nedávno mě jedna amatérka oslovila : " co jé ? ".
Vůbec jsem si o ní nemyslel, že je hloupá, nebo nevychovaná, jak se postupem během konverzace ukázalo, tak je to fajn ženská.
Tak oni se pak cili ze jim chlapi posilaji sve ohanky a na pozdrav sami neodpovedi a nebo rovnou bloknou