Jak si nejlépe zpestřit sex?

Poprosím o rady a názory.

Příspěvek byl uživatelem smazán.
Drogy... jako medik si jistě poradíš, ne?! Výměna přítelkyně. Trojka, čtyřka, pětka, … *4*
Příspěvek byl uživatelem smazán.
A nebo po nich mít gumovýho čuráka 😄
U nas pomohlo neco netradicniho- napr. se mi manzel vystrika na oblicej
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Pokud nechce anální sex a ještě je nudná, určitě vyměnit. Není čas ztrácet čas *4*
Tak ale videjko natočila tak moc stydliva není
Jestli pak o něm vůbec ví......a zda-li to je vůbec ona....*1**1**1**1*
Skvělé je u toho zakrajovat a jíst špek.
Jakkoliv, jen musí chtít oba.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
*1* , Konečně promluvil odborník na slovo vzatý. *114*
Kup zmrzlinu. Vanilkovou. Hlavne ne cokoladovou, tim by jsi sex zkazil.
Az v ni budes zezadu, tak se na ni maximalne prilep, chytni pevne za boky a rekni pekne vzrusene nahlas jmeno jeji kamaradky a dodej, ze je to s ni jiiizda....
Je pěkné si najít pár k vám a pomalu rozvíjet kamarádění a později i sex ve 4ce...
Zejména ž+ž pokud si padnou do oka a budou spolu zlobit, je 100% sexu všech 4řech
zajištěno a pak jsou různé kombinace, někdo si může odpočinout a je 3ka ...a *162**39* podobně.....
Já byl vždycky nadšenej,když žena navrhla že si uděláme nádhernej sexuální víkend...
Tak fajn,sejdem se v pondělí ráno doma! *1*
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Jo ten je k tomu taky vhodnej. Špek já sice raději ale uzeným bůčkem zakrajovaným při mrdačce a vkládaným do úst si navzájem, bych taky nepohrdnul. Když při tom žena přestane mazat, tak stačí tím plátkem párkrát přejet po celé délce čůráka a jede se dál.
Tj, pokud ovšem ten uzený bok nepatří partnerce... *22* (upraveno)
Nejlépe dobrou jebačkou..................
Těžko radit, když ji neznáme.
- Je na romantiku? Napusť jí vanu, nějaký voňavý olejíček a svíčky. Provokuj dotýkej se jí, lichoť jí. Ale nic víc. Dej tomu večer trochu času. Ať je pořádně nadržená. A směřuj finále jinam, než do postele (nebo kde to obvykle děláte).
- Jak jste na tom se společnou sprchou? Pokud se před tebou stydí, ať si na sprchování nechá bílý tričko a kalhotky. Ty pak stejně půjdou dolů...
- Bývá večer unavená? Zkus prsty masírovat hlavu a pak jet na ramena a záda. Pak se přesuň k nohám. Buďto usne, nebo ji to nažhaví.
- Pokud je stydlivá, jak píšeš, co nějaký pěkný prádlo, ať může být oblečená? Když jí to sedne, je to jenom krůček ke společnýmu výběru a když už ten sexshop rozkliknete... *4*
- Pokud nemá problém být s tebou nahá, co trochu přitopit, natáhnout na letiště plastový prostěradlo a sehnat si masážní olej? To by ji možná mohlo bavit a roztírání olejíčku nebude zaručeně jenom o zasouvání... Akorát tohle nejde moc dohromady s kondomem.
Zkus tygří mast!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Nebo jí dát na výběr ze dvou možností. Perverzní sex nebo čtení tvých mouder. To by v tom byl čert, aby aby si pořádně neužil...
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Příspěvek byl smazán.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Příspěvek byl smazán.
On jen mění název. Asi nepochopil, že se ten název mění i u starších příspěvků. Sojkata byl první, který jsem zaznamenal a je dohledatelný na jím založených forech .
Nee, originál mu smazali. Měl založeny třeba vlákno amateri.com/cs/forum/30053/proc-se-tu-neda-seznamit a vlastník neexistuje.

No a protože Méďa Béďa nedává psaný text, tak nepochopil zdejší pravidla (VOP) a založil si ještě amateri.com/cs/lide/1281625/Peet39
Navíc má ještě profil amateri.com/cs/lide/2046366/Peeter38

--------
A protože VOP se rychle a bez upozornění mění, tak si sem jenom tak poznačím pravidla v době založení druhýho profilu:

IV.3. Každý Uživatel může mít pouze jeden Registrovaný účet.
IV.4.Opakovaná registrace účtu za účelem obcházení pravidel, vyvolávání konfliktů, msty nebo řešení předchozí nastalé situace, která nebyla vyřešena ve prospěch daného uživatele, je považována za závažné porušení pravidel vedoucí k blokaci registračních údajů daného uživatele.
Příspěvek byl smazán.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Příspěvek byl smazán.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Proč my jsou mazány příspěvky?
Mě také nepřišlo upzornění na smazaný komentář,natož nějaké zdůvodnění.A opravdu by mě zajímalo,jaké zdůvodnění by bylo na ten smazaný komentář použito.Protože tam nebylo snad nic,co by mohlo někomu vadit.
To je smutné. Nevím, proč tu teda existuje něco jako pravidla.
Příspěvek byl smazán.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Příspěvek byl smazán.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Psal jsem do vlákna Yellowstone a ty's mi tam odepisoval... To mi teda řekni, kdy jsem nepsal *378* (upraveno)
On pan televizní hvězdička už se v těch svých profilech trochu ztrácí a sám neví kde co napsal.Tak pro jistotu nechá mazat vše.
I to svý 🤣🤣🤣 Ještě by se mohl sám nahlašovat a pak by tu skončil, jak sám psal 🤣
Kurva drát. Tady to žije ééé žilo a já jsem to prospál *20* Už zase všechno vymazané *10*


chapete? *3* (upraveno)
Asi admini nechápou, že stát se trolem je osobní volba každýho medvěda. Věděl, že si kvůli tomu z něho všichni budou dělat prču a rýt do něho. I tak do toho dobrovolně šel. A teď fňuká, že si z něho všichni dělají srandu... *23*

Když mu to vadí, měl si vybrat jinou kariéru. Třeba roli vítače, který číhá na profilech a když se přihlásí nějaká dáma, přivítá ji slovem "Ahojky". Nebo takový chovatel poštovních holubů, co furt posílá poštou opeřence - do toho kroužku by zapadl a nikdo si ho ani nevšimne, natož aby si z něho dělal vrtuli.
To on zvládá najednou - vítat, jesli posílá ptáka/soba, to nevím. Ale zprávy "šoustala bys", to zase jó. Když nedostane blok rovnou, napíše, že dotyčná je transka, nebo chlap 🤣
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Třeba já si vylepšil svůj sexuální život zapůjčením přítelčiny nevyužité hračky satisfyer.
Pomocí gelu na prostatu supr zážitek.