Samovolně mizející zprávy

Mizení zpráv

Ve zprávách dochází k samovolnému mizení příchozích i odchozích zpráv, které se pak náhodně s několikahodinovým odstupem opět objevují, ale v některých případech nikoliv. Dokonce dochází ke zdvojení vlákna se zprávami, kdy identický profil vidím v levém sloupci seznamu zpráv dvakrát.
To je normální nebo je problém na straně Vašeho serveru?
Děkuji za odpověď.
Zařízení/operační systém? Prohlížeč (jaký?) nebo aplikace?
Mám stejný problém, děje se to napříč platformami - Windows, Win 10, Firefox i Chrome, dva různé PC, aplikace rovněž...
Tohle vypadá na slušný problém v databázi.
MacOS/iOS na Safari žádný problém nepozoruji.
Ajfouny jsou prostě top, a ted vážně... Fungovat by to mělo všude.
Testnul jsem to teď na pracovním stroji Win10 a Maxthon prohlížeč a žádný problém nezpozorován.
Potrzeno od adminů:
"Meli jsme potiz na jednom ze serveru a mozna doslo k chybe v synchronizaci."
"Mame vzkaznik ve 3 kopiich na 3 serverech a jeden mel problemy a po restartu se to neobnovilo jak melo.
Proto se to obcas objevi a obcas ne, zalezi z jakeho serveru ta data jedou."
To je mozne, ale me se popisovany problem neprojevoval na zadnem z mych zarizeni *4*
jenže ty nejsi středobod vesmíru! Už mě pěkně sereš, jak si hraješ na důležitého a že vše musí být jen podle tebe - a jen ty máš ve všem patent na pravdu!
Mě ty zprávy taky mizí, a nebo se s několika hodinovým zpožděním oběvují už přečtené zprávy jako nové! A dalších několik lidí co jsem si s nima psala mělo stejný problém! Maj s tím problém spousty lidí!!! Takže to že TOBĚ to neblbne není pro nás ostatní směrodatné!!!
Kurna, škoda že tě neseru nepěkně *2* *22*
Takže můžeš tady napsat reálné a doložitelné věci, kdy tvrdím že to musí být jen podle mě? Jsem zvědavý *1*

Mě ty zprávy nijak neblbnou a jak si tu můžeš přečíst, nejsem jediný *4*
Jak zní z toho vyjádření, problém je/byl občasný a projevoval se jen někomu. Takže bych si rád přečetl ten seznam spousty lidí co s tím mají/měli problém jak tvrdíš TY *4* Protože tady na foru se ozvalo jen pár uživatelů.

Takže pokud TOBĚ něco blbne, není pro nás směrodatné *3* Protože problém může být dosti často mezi židlí a klavesnicí *3*
a víš proč to tak máš Ondro?
no přeci proto že jsi zdejší jednička a nikdo,opravdu nikdo na tebe nemáá *22**22**22*
No mám to tak, protože umím používat telefon/počítač *1* což se o většíně zdejších uživatelích nedá vůbec říct *22*
A pleteš se :-) třeba v programování tady některým lidem nesahám ani po ramena *21*
není možné,fááákt? i ty kluku jeden *22**22**22*
To cumis co? Jak krava na nakladak z Kosteleckych *3*
to jo
já jako prototyp staré duté krávy na to nemám slov *1**1*
umřu s otevřenou tlamou,co už *1**1*
Dobře ti tak *22*
PS.: ne dutá, ale tupá *3*
N3, jestli to nebude tím, že ti nikdo nepíše. Nemáš zprávy, nemá ti co blbnout *4**3* A prej zařízení...*3**3*
Teď jsi mi to teda nandal *3* máš tam ještě něco jiného? Něco víc dospělejšího než jen dětské věci z hrátek na pískovišti *22*
Nebylo ucelem ti to nandat, ucelem bylo si z tebe vystrelit. Chytil ses perfektne a jeste si myslis, ze jsi mi to nandal, no povedlo se *24**3*
Tak vystrel vypada trochu jinak *4**22* ale kdyz si to myslis, tak te v tom necham*3*
taky mam problem se zpravami... android, chrome
Widle 8.1 prohližeč aktualni Firefox bez problemu, vše funguje jak ma *247*
Také mi mizí zprávy, nevím jak příchozí, ale odchozí teda určitě *185*
Taky mi zmizla odchozí zpráva . U příchozích nepřečtených mám pořád jedničku i když ji odkliknu jako přečtenou .
já mám vše v cajku, ale včera jsem měl u dvou borců jedničku, i když byly zprávy přečteny, jak píše kolega nahoře. Po cca dvou hodinkách zase zmizely, ty jedničky, jinak se neztrácí nic. *19**19*
Víme o tom a pracuje se na nápravě. O technických chybách nebo dotazech je lepší psát do kontaktu. Fórum je určeno k jiným účelům.
Tak naposledy, kdy jsem psala, se nikdo neobtěžoval ani ozvat zpátky ani chybu napravit ... takže se ptám: k čemu to vůbec někam psát ... ?