Pegging

Pegging

Ahoj, jaké máte zkušenosti s touto praktikou. Holky jak se vám to líbí, když jste nad partnerem ?
Nevím jestli je to otázka jen na holky... pokud ne - naprosto to miluju. Bohužel přítelkyně nechce zas až tak často - zjistila při tom "jak je fyzicky náročné být muž" :D (aneb pokud se do deseti minut neudělám vzdává to se slovy, že už to neudýchá :D)
Tak to jsme na tom naprosto stejně.
Někdo to má rád, někdo ne. Důvody můžou být různé, od pocitu podřízenosti, nechybí že strany ženy... Za mě dobrý jako běžná součást sexu
... Nechuti ze strany ženy... Ach ta T9 ☹️
a proč reagujete na pošuka co se skryva za ženskym nicke *125*
A ještě socka co loudí VIP *3**3**3*
Pepo, Pepo, že se na to nevys...š *1*
Čoveče už jsem si kolikrát říkala,. Že si taky do profilu napíšu něco jako kupte mi VIP. Nevěřím že by to fakt někdo poslal. Takový blb tu snad nemůže vůbec být.
Přesně takhle tady fungují podvodné profily, které potřebují VIP, aby mohly spammovat v chatu (primárně nabídky prodeje fotek apod.). Z nějakého zoufalého blbce VIP vždycky vyžebrají. Vůbec nevadí, že do týdne dostanou ban, najde se další blbec.
No já sem přesvědčen, že spousta zoufalců těm blbkám opravdu to VIP pošle. Co je to za socku, že musí takto žebrat? *3*
99,- za 14 dni to máš 198,- za měsíc. To máš 2376,- za rok. To se počítá *1* já tu jsem 5 let, tak to máš 11.880,- doma *3*
Prosíme o vysvětlení této (asi) polohy. Díky
Čti pozorně a pak se ptej znova.
Aha tak tomu jsme říkali na koníčka. Děkujeme za vysvětlení. Podruhé se zeptám na erotičtějším fóru- Wikipedii. Děkujeme Psycho.
Tak nejen prst do zadku lze narvat v jaké koliv poloze než jen na koně
Chtěl bych někdy vyzkoušet, bohužel se nedaří najít žena kterou by to bralo
Příspěvek byl uživatelem smazán.
zena nemela problem mi tam strcit prst, dildo, ale strap-onu se strasne branila, ze ji to pripada divne.. trvalo mi to dloho ji presvedcit, ale podarilo se.. ona z toho nic nema, ale pro me to udela.