seznamka a některé zvláštnosti

názor?

Příspěvek byl uživatelem smazán.
Já sem hotov vždy z inzerátu, kde je nevyplněný profil, absolutně bez ničeho a milion požadavků a ultimát. Přesně vytyčeno jak ten potencionální musí vypadat *3**3**3*

O takovou se musí muži prát, na ní se musí stát fronta *3*
Jsou tací co odpovídají na všechny inzeráty bez ohledu na to co v inzerátu je*1*
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Trichophilia akorát jsem na Tebe myslela. Byla jsem u kadeřnice, mám zkrácené vlasy. Chceš culík? *18* není to žádný mega ohon tak 8-10 cm.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
A to těch 700 zoufalců netušilo, že na sbalení pořádné ženské stačí culík. Taky jsem byl o víkendu u holiče. Můžu nabídnout štětiny do kartáče.
Vážně?

Trichofilie, patří mezi fetiše, kdy jsou objektem sexuálního zájmu vlasy.

Stačí si přeložit nick když už pánové nečtou profily.
To by jsi chtela strasne moc i kdyz si i skladnik muze precist Vergilia v originale *22*
Vergiliův epos tu budou možná znát lidi co luští křížovky....
Našla jsem knihu první z Vergiliova eposu http://kramerius4.nkp.cz/search/i.jsp?pid=uuid:deca6900-d5b9-11e3-b110-005056827e51#monograph-page_uuid:e63e9890--11e3-a012-005056825209 online.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Já si pod tím nickem doteď představoval brouka nebo rostlinu. Profily většinou nečtu, páč se tu jako zadaný neseznamuju a na inzeráty ženským nepíšu. Píšu si tu až když mě napíše někdo druhý.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Takže tím pádem jsi byl 800 ty *3*
Na jednu zenu je tady tuna borcu. Proto tady muzou zeny s borcama vytirat.
Můžou jen s těma kteří se sebou nechaj vytírat, nehledě radej věřím v posmrtnej život než na Real zde 😉
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Ne chodím do práce a dost jezdím na kole a jiné ,sadomaso nástroje neuznavam
Ale vzdyt je to takto i v životě.....
Úplně normální názor, který “normálního” člověka nechává ledově klidným *22*
Má kupu požadavků? Tak ať má, nikdo není povinnen ji psát, stejně jako dotyčná není povinná mít fotky na profilu.
Stejně ji napíše kupa Zdejších nadrženců, co stejnak ten inzerát nedočtou ani do 1/5...
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Na staré verzi chatu jsem měl takovou vymoženost *4*
Mohl bych některý víkend zkusit funkčnost na nynější verzi.
Ono v drtive většině největši naroky na partnera maji ženske co jsou škarede jak nakopnuta sandal a v profilu ani obraz ani zvuk a to neni jen zde na Amaterech je to i u nas na ruznych serverech *182*

Nejlepši jsou inzeraty od těch těžkotonažnich modelek... On musi byt štihle postavy, inteligentni, se smyslem pro humor, M minimalně 20cm, dalši HW požadavky Audi R8, uložny prostor minimalně 4+1 (120 m²), fizycka paměť minimalně 20 mega *125*
Ted jsi tomu dal ty FIZYKU. Jestli tak i šukáš jak píšeš, tak potěš koště.
pardon překlep fim že fyzika je fizyka *22* tobě se nikdy nestalo že jsi něco napsal s překlepem? pokud ne tak to jsi THE ONE *125*
fim znamena co? tak tezky preklep jako fizyka uz je brutus.
S temi požadavky je to bohužel pravda. Často zírám a říkám si jestli to myslí opravdu vážně. Buď jak píšeš jsou s prázdným profilem a nebo podle fotek je to bečka, která musí hledat bohužel jen na amatérech. A požadavky na muže ve stylu Brad Pitt a pokud možno ještě lepší *3*
Paradox je, že mezi místní nadrblou komunitou jsou téměř za bohyně *22* - dle komentu pod galeriemi.

A jelikož jim tyto galerie zoufalci opěvují, jejich sebevědomí narostlo do zavratných výšin *3* Podle to ty inzeráty s požadavky vypadají.

Tak a teď očekávám z řady oponentů mnoho červených palčáků *1**2**3*
Prosímtě, tady místní nadržená komunita chválí i stažené fake fotky *3*
Bohužel je to pravda... Pár pochval a ego podpírá oblohu...nic méně druhý extrém je to shazování pod galerkama...pokud nemáš top praktiku,si za debila magora uchyla s diagnózou...což považuji za zbytečné útoky,těžko pak odsuzovat tohle hledání rytířů jako snahu bez reálného základu...třeba i ta samička xxl umí něco nabídnout lepšího co někdo hledá,vyjma toho ona slevit může
Mě zase přišlo líto inzerátu dámy co se teď aktuálně shodila že hledá alespoň někoho...až je mi je z toho smutno...chce to jen toleranci a nechat je žít...i když trošku soudnosti nikdy není na škodu
Je přece lepší nasadit tu nejvyšší laťku a pak můžeš snižovat … ubírat . Tak to funguje i opačně... chlap , kterého bych se nedotkla ani tyčí na medvěda chce jen to nejlepší, co ženská populace nabízí...
Příspěvek byl uživatelem smazán.
A nebo taky majitel webu,který zadá inzeráty,jako že tu vůbec nějaké ženy hledájí,další možnost je ,že je to muž,který už se těší,jak si udělá dobře při pročítání odpovědí,většinu žen totiž musí Vaše vulgarismy a nevychovanost od užívání těchto stránek odradit,Velká chyba,že to hned správce stránek nemaže.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Taktně naznačuješ že teda Něco jako ty? *3*
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Joooo, paní Colombová, já na ní úplně zapoměl *3*
Já když tu něco hledala, chtěla jsem chlapa nad 180, z PHA, 30-40.

Nevím zda to je přehnaný.

Suma sumárum na 1 inzerát přišlo 100 odpovědi z toho 90 v duchu "ahoj je mi 22 nebo 56 let", "v Praze jsem za 2 hodinky autem v klidu", "vše splňují jen mám 167cm". K tomu 10 fotek péra bez textu. A teď si vyber *1*
Můj názor je takový, že jako proč ne... Každé zboží má svého kupce... A hergot kde už nemít tunu požadavků, když ne na erotické seznamce? V reálném životě je to horší, tam je to o kompromjsexh případně se pak ty požadavky vypaří jak pára nad hrncem :-)
Každé zboží má svého kupce---to může platit v obchodě ale né u žen...slepej a hluchej kupec není kupec ale blbec....

kde už nemít tunu požadavků, když ne na ero seznamce---to je ještě větší blábol, než ten první *23*
Ono je to asi o nějaké všeobecné slušnosti zde. Pokud lidé nemluví mezi sebou přímo, lehce se schovají za elektroniku. Například nechápeme, proč si lidé dávají inzeráty, když nemají čas nebo chuť reagovat na odpovědi. Když splňuješ všechny podmínky (opravdu) a reaguješ na čerstvý inzerát, mnohdy nedostaneš ani odpověď. A za pár dní vidíš stejný inzerát od stejného nicku, ideálně ještě s komentářem "zatím jsme nenašli", nebo něco podobného. Znamená to, že jsi neprošel sítem? Nebo to znamená, že tvoje odpověď nedorazila? Nebo byla přehlídnuta? Máš v takovém případně psát znovu a být vnímán jako otrapa?

Přeci není až tak těžké napsat nějakou generickou odpověď jako "Díky, ale hledáme někoho jiného." Stačí, je jasná, nerazí, ale aspoň víš, na čem jsi. To bychom ale asi chtěli moc :-) Omlouváme se předem, ale toto téma nám jako zvláštnost místní seznamky sedí.
Ano, je to těžké napsat generickou odpověď.

Zkus to poslat 400x za dva dny, nejlépe po poctivém prokliku daného profilu a ještě lépe po skutečně zodpovědném posouzení "ne, toho ne". Ono totiž je třeba 50 odpovědí od chlapů typu "proč ne, třeba by šel", ale jak je toho moc, tak to přejdeš a reaguješ buď náhodně, jak jsi online, nebo si vyzobneš jen skutečně pozoruhodné, milé, inteligentní vzkazy.

Jinak, poprosím o těch 400 prokliků profilu a 400 zaslání té univerzální odpovědi. Stihnout prosím do 48 hodin. Mezitím udržovat tak pět konverzací (než se domluvíte nebo než se rozhodneš, že ne). A mezitím ještě číst reakce na generickou odpověď, z těch 400 počítej tak se stovkou, kteří ti budou psát "a proč ne?" "jsi tak namyšlená?" nebo "dej mi aspoň šanci".

Jednou to fakt poctivě udělej.

Pak si od tebe se zájmem přečtu větu

"Přeci není až tak těžké napsat nějakou generickou odpověď jako "Díky, ale hledáme někoho jiného.""
On tě někdo i zval autem na hory? Že tam máš ty ližiny.
Jakožto žena s tělem bohyně se nemůžeš divit že jsi po zadání inzerátu zahlcena odpověďmi.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Nevím jak jiné ženy, já jinde inzeráty nemám, moc často se neseznamuju. Tady jsem za ta léta působení měla inzerát cca 5x. A pokaždé to byl záhul, práce doslova na plný úvazek, cca po dobu týdne. A to jsem drtivou většinu odpovědí ignorovala. Nedokážu si představit, že bych do toho fičáku ještě každého oblažila genetický vzkazem.

Jenže dát si inzerát odmítám brát jako zaměstnání s nějakými povinnostmi. Je to volnočasová aktivita, amám právo odpovědět jen tomu, komu chci a jen tehdy, když mám chuť a čas.

Ve chvíli, kdy ta vaše slavná "slušnost odpovědět" zabere víc než půl hodiny volného času, nejde o žádnou společenskou slušnost. Žádné slušné chování nemůže vyžadovat významnou část osobního volna.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Kail.Broslowski díky za nadhled. Tak to prostě bývá. A pro @Zbabelci, proč myslíš,, že jsem psala, že se takhle "moc často neseznamuju" *4* Já ti to prozradím, většinu doby, co mám na amaterech nick, jsem zadaná. Někdy to byly vztahy z Amatérů, někdy odjinud. Za tu dobu jsem měla dva dvouleté vztahy. No a když už je to za mnou, a několik měsíců jsem single, tak se holt po nějakém tom seznámení poohlídnu, a vcelku kdekoliv, i na amaterech *4* Jestli ti to přijde asociální, tvůj pohled a tvůj problém. Mimochodem, momentálně jsem pár měsíců zadaná, ale to nemění nic na tom, co jsem tu napsala z vlastních zkušeností *6*
Ty budeš psychouš, jak vyšitej *22*
Problém je v tom, že na inzerát odpovídá i spoustu chlapů co se vůbec seznámit nechce. Chtějí si jen pokecat, vyhonit na webce.









Damo, to máš pravdu, ale to samé platí i o párech a samotných ženách.
Já jsem sama a taky se tady občas "udělám".Proč bych to měla tajit. Vždyt masturbace je nejsvobodnější sex. Můžeš si u toho představovat koho chceš a nikomu tím "nezahýbáš". Myslím že to tak tady dělá hodně mužů ale i žen.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Sakra, jak tohle můžeš vědět? Když bych se chtěl sejít, tak je mi jedno jestli mám erekci /ejakulaci, nebo ne. Když to chci, tak to chci.

Je ale asi fakt, že amíci jsou hooodne o honění *3*
Kdyby si takto dotyčná dala inzerát na normální seznamku, třeba Štěstí, tak po ní ani pes neštěkne... ani blecha neskočí. Tam si chlapi fakt vybírají... a pokud ženská není fakt hezká , tak má velmi malé šance.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
dala jsem to jako příklad... srovnání s amatery, tady je každá krasavice, sebevědomá až na půdu... na jiné , klasické seznamce, pak sebevědomí pěkně klesá … tak už prázdný profil s žádnou fotkou nestačí
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Štěstí je holý neštěstí.... *3**22*
Ahoj tu nie je žiadna žena na reálne stretnutie iba pisatelky a výhovorky.
Chlap který má všech 5P pohromadě na tyhle inzeráty neodpovídá,žena když opravdu hledá se chová jinak.