+ a -

...

Co si myslíte o + či - u příspěvků na fóru? Nebylo by smysluplné aby bylo vidět kdo + či - dává? Také Vám to takto přijde jako "prázdná" informace?
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Nemyslim si, že občasné ukliknutí, kolikrát se to stalo? ... by se mělo řešit. Hlasování záměrně není adresné. Stačí se podívat na komentáře některých uživatelů, kteří se snaží pod jakýkoliv příspěvek zcestně podat svůj "současný stav". Dokážete si představit, že by někteří mohli ještě komentovat, kdo komu dal like/dislike? My moc ne a proto je to takto.
Tak já to beru v porovnání s FB, který má podobný systém (je vidět) kdo co dal a dohady pod příspěvky jsem nějak nezaznamenala.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Červené a zelené palce je naprosto nic naříkající údaj. Sem přesvědčen, že pár idioteků dává červené palčáky naprosto vždy a každému. Je to jejich jediné vyjádření na fóru, na nic jiného se jejich mozeček nezmůže.

Škoda že jsou ty palce anonymní. Že není vidět kdo to dělá.... Kolikrát vidím červený palčák u naprosto správné, věcné a trefné odpovědi, na kterou NELZE ani jinak odpovědět. Sem přesvědčen, že tyto lidé jsou k smíchu a jsou i slabší duchem *1**3*
Bohužel s nima musíme tuto fórum anonymně sdílet....
se divam na tve červene palce a vidim, že jsi asi šlapl někomu na kruti oko *389*
Na 10 ok *3**3**3**3* zatím *22**22*
Tohle jsou přesně oni o kterých sem psal *1*
to je tím, že je mu 102 roků. *2*
Joooo vy se bavote o tech palcich *22*
Tak ty bohuzel ani na jednom svem zarizeni nevidim *20*
Už mám 11- zachvilku Tě doženou *1*
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Tak v tom případě sou červený profily trochu v nevýhodě tedy pokud opravdu patřej pod červenej profil*3*
Mě to je jedno kolik mam Like a kolik Dislike, ale jinak si take myslim, že to je uplně zbytečna funkce *247*
Jinak je zajimave, že některe servery jako Disqus, třeba ukazujie kdo dal Like, ale už neukazuje kdo dal Dislike *244*
Stačí se podívat níže do vlákna Egypt. Někdo napíše že letí do Egypta a má červené palčáky *3*
Proč? Za co?

Pochopitelně od socek co by nenašli Egypt ani na mapě a jejich maximum je áčko stan a víkend na Máchovu jezeru *22**1* Na více se nezmohou.

Proto sem psal, že je to funkce k ničemu. Tedy pokud bude i nadále anonymní.

amateri.com/cs/forum/20035/egypt

Opravdu je to jen a jen k smíchu....
Pokud máš dojem že na Machač jezdí jen socky tak seš asi větší ubožák než ty co dávají ty palce dolu ,možná bys měl občas sednout do auta a po těch Čechách se trochu projet a asi by ses divil jak sou krásný ale na to seš moc zamindrakovanej než abys tohle pochopil když dokážeš napsat cos napsal ......
on jezdí jen do Egypta,takže je boháč a inteligent *22*
Bohužel na ten Egypt si právě někteří lidé dost i půjčují takže Egypt se s inteligencí ruka v ruce moc nevede
tak samozřejmě,to byla nadsázka *22*
Já vím mozek mi funguje a nebojím se ho pouzit*3*
tak je to spravne,tak to ma byt *22*
Booože, Mácháč byl jen příklad, víme? Když napíšu Lhota a obecní rybník, bude to lepší?

Ach jo, ono být pochopen, je někdy opravdu těžký. Když chybí nadhled, smysl pro humor atd.....
Jasně případ budeš spíš ty ,ono sebe obhajoba jako byl sem nepochopen stylem objednám si svíčkovou ale chci tatarák to chápu fakt*3*
Tobě prostě leží v žaludku ten Mácháč....
Já nad tím tuzemskem moc nepřemýšlel, zvolil sem známý Mácháč a ty ses toho chytil. Zvolit Lhotu a např. Berounku, třeba ses bez reakce. Třeba....

Poradím, nepřemýslej nad tím tolik. Musel sem zvolit domácí destinaci, jako opak Egypta. Už nad tím tedy prosím nepřemýslej a nehledej v tom nic špatného. Dej mi jeden červeny a považuji to za uzavřené *2*
Nerad co mám komu dávat prosím , a Machač mi v žaludku moc neleží tam jezdím okolo jen na mašině nebo přez něj jen přelétam klidně zamě ho můžou i zavezt ale kastovat že Egypt je nej a jinde potopa je velice zcestná ,ono ne každý travý dovolenou rád jak vyvrhlej vorvaň na pláži za mě osobně nebejt děti tak u vody půl dne a tradá jinam ,ono to že někdo někomu dál palec dolů z důvodu že jede směr Afrika není sebemenší důvod hned tvrdit že to byla nějaká socka a napsat to jak si napsal je promě velký nesouhlas pro mě proto neokomentovat tvůj vklad ani nešlo jo a minusové palce nedával já jen pro tvoje info o tom radení co mám a nemám dělat
Myslim si o + a - to, ze cim vic ma prispevek minusu tak tim vic s tim prispevkem vetsinou souhlasim. Obdobne to mam s novinkama.cz kde maji plusy hlavne bolsevici. Cha.
mě žádné lajky nezajímají.že to vůbec řešíte....*4*
My neřešíme počet. My řešíme smysl.
píšu snad něco o počtu? mě prostě přijde zbytečné řešit takovou blbost.
Píšeš že Tě nezajímají lajky. Lajk je to plus. Nikde nepíšu že tvrdíš že jich musíš mít nějaký počet *38* ach jo.

Nechápu že musíš za každou cenu prudit. Ale když musíš tak asi musíš *1*
jsi normální? nikoho neprudím.jen píšu svůj názor.
a lajk nebo dislajk je pro mě prostě jedno a to samé
prostě tro neřeším
Nechte toho, nebo dostanete od idioteků červeňáky *3*
mě je to fuk.dejte mi jich třeba 50 *3*
To nemám ani já *3**3*
Na to si málo drzá *1*
hele brácho,špatně mě oslovuješ,já jsem přece chlap,zapoměl jsi? *3**3*
Ok, sorry, špatně sem to sklonil.... Jako omluvu ti nedám červeného *2**1*
dej mi plosííím čebreného.moc plosííííím *154**154*
Příspěvek byl uživatelem smazán.
*3* budeš se divit ale neřeším.
dyť je to směšné,nějaké palce
Tůůdle, žádné červené. Ode mne nic. To tááák, ještě mne dotáhneš, nedej bůh předhoníš *1*
Pozdě, už bylo. Volala příroda *3**1*
rozumím a chápu
taky polechtám svého oře *22*
Ne normální nejsem a jsem na to hrdá *3*
souhlasím,jinak bys nemohla založit tak zbytečné vlákno že *22**22**22*
Presne tak souhlasim, takto je to k nicemu.
Napíšu svůj názor a je mi u zadku, jestli budu mít + -. Nejsem ve školce a nepíšu své názory, abych se někomu zalíbil, ba naopak.