Wellness v Brne

Kam chodíte? 4comfor? Maximum? Campus?

Kde máte nejlepší zkušenosti? Nám se nejvíc s přítelkyní líbilo v Maximussu. Ale nikde žádné vzrušení. Co zkušenosti jinde?
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Klidně obojí? :) chodíš v Brně někam? :) Ale ta vířivka je více reálná. :)
Ty jsi vůbec nepochopil ty její dve ironické otázky, jež defakto byly pouze a jen řečnické *22* *22* *22*
To by ses divila já tam měl sex několikrát jen jednou jsme byli přistiženi.
Honeni pri ocumovani se nazyva sex? Odkdy? *3*
Chytráku jen jestli jsem neměl víc sexu za rok než ty za život. Jen jestli nejsi jen honič co zde píše do každé diskuze a ještě nikdy nikde nebyl.
Jen jednou tě tam s Ančou a Máňou saunér načapal a za ucho tě vytáhnul ven?! Tak to jsi měl fakt štěstí... *24*
Nejlepší zkušenosti jsou z Cejlu, Eržika mi to tam z a pětikilo vždycky krásně udělá... *24*
I my uz nekolikrat meli sex ve verejne saune. Da se to na chvilku, ale clovek musi davat pozor. Je to ovsem velmi rajcovni. A pokud nemame sex, vzdy zenu alespon chvilku drazdim. Ale je jasne, ze nikdo normalni nebude sukat ve verejne saune kdyz jsou vsude kolem lidi a byli by videni.
Půjde zítra někdo do Modřic ?
Dobrý je Orea wellness Brno Lesná v odpočívárně jsou super postele a chodí tam málo lidí jde to vše klidně se i domluvilme s nějakým párem
Je to Orion Lesná pardon oprava.
Kam chodíte v Brně na wellness my i někdy do saunie i do park Lužánky.. byl už někdo na Kraví hoře v tom novém?
Chystám se na Kraví horu teď o víkendu na zkušebni návštěvu . (upraveno)
Hezký den, dnea nahé koupání v Brně? 🙂, nějaký pohledný sympatický pár, žena 🙂, pohoda, sympatie, úroveň 🙂
Nezašel by nějaký muž/pár zaflirtovat ve středu (9.2.) večer (~17:30-19:30) s mojí drahou, nic netušící, ale hravou, manželkou (37) do 4comfort?
Tak dneska to nevyšlo, takže pokud by měl někdo zájem zítra ve stejnou dobu, ozvěte se.
Půjde dneska někdo s ženou do sauny večer když už můžou i neočkovani chodít . Kdo vyrazí kam večer ? Možná půjdem s manželkou .
Dneska někdo do sauny 4comfort nebo Orion tak za hodinu ?
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Dneska někdo večer sauna Brno ?
Wellness v Brně pár co by rád diváka ? Třeba o víkendu
Pozvu pár na wellness v Brně .....
Čau párečky. Kdo vezme zítra manželku do wellness na Valentýnske saunování jsou i různé Valentýn akce..
a třeba když je ten Valentýn tak pěkně i akci v odpočívárně myslím že jich zítra bude dost kdo bude při chuti..
Napište kdo kam zítra jdete možná se přidáme ..
Příspěvek byl smazán.
Ahoj já bych se přidal.Do jaké sauny jdeš?
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Půjde zítra někdo s ženou na wellness. Pokecáme
Příspěvek byl smazán.
Je tu kluk co byl dneska semnou v dolní sprse a v páře v Saunii Campus Brno po 12.hodine? Napiš, můžeme jít někdy znovu. :-)