piss do vaginy

Máte s tím zkušenosti?

Protože téma považuji za zajímavé, tak znovu a lépe. Bez linku, nyní vlákno doufám chvilku vydrží.

Zajímalo by mě, kdo máte s praktikou piss do vaginy při souloži zkušenosti. Pro pány je to poměrně náročné (myšleno piss uvnitř za aktu), ale velmi vzrušující představa. Jaké je to pro vás dámy?

Dámy, které pravidelně praktikujete ... jak je to s následnou očistou? Je kundička dostatečně samočištící a stačí jen na běžný oplach, nebo je třeba nějak více vypláchnout, či použít něco speciálního? Nějaké následné zdravotní komplikace?

Se smazáním padlo i pár příspěvků. Jedna úžasná dáma (nechci ji jen tak jmenovat, nechám to na ní) mi odpověděla, že praktikuje pravidelně, je to příjemné a u ní bez komplikací.

Další z pánských řad naznačoval, že piss je zajímavý i do análu. ... proč ne, ale já bych rád v tématu zůstal u hetero zkušeností.

Díky za zkušenosti. Ahoj Trhač
Rád bych, aby se přihlásili ti pánove, pro které to je, podle tvého tvrzení, velmi vzrušující představa *22*
budes se divit, ale je to prima *4*
Jedna úžasná dáma (nechci ji jen tak jmenovat, nechám to na ní) mi odpověděla, že praktikuje pravidelně, je to příjemné a u ní bez komplikací. *389*

to byl na 100% nějaky pošuk co si založil žensky nick a tobě dal blahovou naději, že to všichni miluji a chtěji to dělat *91* nevěř všemu co se zde červena *244*
Já to vlákno viděl....nemáš pravdu
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Ne neviděl..........se přihasí třeba sama
Já tam měl odkaz na jednu Holanďanku, která chlap opravdu není. S další jsem kdysi mluvil a také chlap nebyla *21*.
Nemusíte hned srážet to, co vám nic neříká.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
To taky nevím,jestli hned žena to dá na první dobrou.....
Jistěže dá. Ale některá při tom spustí povyk, no.
tak aby bylo jasno brouku,psala jsem to já a jsem žena jak poleno*22*


nechápu proč tu musí pár hlupáků vždy někoho hned odsuzovat,urážet a vysmívat se
každý máme rád něco,tak se lidi proberte
Příspěvek byl uživatelem smazán.
zalez už někam,dědku otravný
Naprosto s tebou souhlasím. Každý máme něco......*114*
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Má přítelkyně mi sama od sebe řekla, že by to chtěla zkusit, ale mám stejný problém, když stojí, nejde mi čůrat.
Hodně pití a pravidelný trénink prý pomáhá a dělá divy.
Taky mi moje přítelkyně takto podržela, ale každý chlap jistě potvrdí jak je to těžké se stojícím penisem se vyčurat..... Na konec se to povedlo a byl to pro nás oba krásný zážitek. Určitě to nejde praktikovat denně...
No pre mňa to nieje vôbec ťažké.
Vim, ze nelzes, zazil jsem to se dvema zenami a obe to pak chtely opakovane. Pry je paradni pocit, kdyz je tam takove mnozstvi a navic to citi jako horko uvnitr.
Neskutecne to kazdou rozparadilo.
Omlouvam se za debilni kecy jinych chlapu, nejsme ale vsichni stejni... 🤔🙈
ano,je to moc příjemné.ze začátku jsem si připadala divně,ale začala jsem to brát jakoby do mě stříkal sperma.
kdo nevyzkoušel neví
Ženy ve vagíně cítí když když se ji tam mužský vystříká?
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Kail.. když nemáš nic k tématu tak drž pysk
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
ten se nezamyslí nikdy,nemá čím.to víš,neunesl odmítnutí chudáček
samozřejmě,stejně jako sperma
Musím naprosto souhlasit, je to naprosto úžasný a přítelkyně to má taky moc ráda!
Troufám si říct, že v téměř 50% případů kdy prcáme na tuhle praktiku dojde (nepočítám rychlovky apod, bavím se o pořádný kvalitní mrdačce)

Ze začátku mi to s erekcí nešlo, takže to byla spíš třešnička na konec, po vystříkání se mi totiž vždycky během pár vteřin začne chtít na malou, postupem času jsme se to ale naučil celkem ovládat a teď už to dokážu i během mrdu, jen je potřeba zlehka změknout

Přítelkyně si oblíbila se nejdřív nechat vystříkat mrdkou a pak do sebe nechat nachcat když je opřená hlavou dolů o zeď nebo gauč, tak aby z ní nic nevyteklo a když je plná, počká až si lehnu pod ní…
Pak jen přehodí jednu nohu do strany tak aby se zase otočila zpátky tak, aby mi rovnou mohla zasednout pusu hned mi do ní ze sebe všechno vytlačí včetně tý mrdky která jí naplnila chvilku předtím a vzápětí na to se mi vychčije do krku i ona, což já osobně přímo miluju, ten pocit jak se mi plní hrdlo tou spoustou “teplý vody” kterou sotva stíhám polykat, až mě to nutí se začít dávit, to je prostě něco neuvěřitelnýho!!

Stejně to praktikujeme s análem, záleží na co je zrovna chuť nebo v jaký jsme poloze. Chcaní do análu je samozřejmě naprosto super, dokonce to miluju ještě víc než do kundy a největší výhodou proti chcaní do kundy je, že téměř nezáleží na poloze a z análu nic nevyteče, pokud jí ho teda zrovna neroztahuju při vyndavání čůráka jak smyslů zbavenej 😅

Nicméně to není pro každýho a jsem neskutečně rád, že se mi podařilo najít zrovna ten typ partnerky, která si to velmi ráda užije se mnou, už si nedokážu ani představit sex bez toho!

Samozřejmostí je důležitá patřičná hygiena a při chcaní do análu to platí třikrát tolik! (Klistýr a perfektní očista je nutnost, ovšem za ten skvělej pocit to rozhodně stojí!)

A jak to máte Vy, má to někdo z Vás podobně?? 😊
Samozřejmě po chvíli už to člověku je málo, takže musí posouvat.. Jen zpět už se nechce 😁
Jsem taky z Karviné. Je příjemné čůrat ženě... Ale už jsem to nezažil asi 15 let. Napiš jestli chceš.
Rozdráždit a pak pochcat. To by šlo.
Ahoj, zkušenost mám, občas si ti s manželkou takto užíváme a je to příjemné pro nás oba. Je to příjemné zpestření, doporučuji. A pro ty komu se to nelíbí a kritizuje to nemusí tyto věci dělat!!
kam zmizel můj příspěvek? *9**9*
divné....
Zmizelo to celé. Na dotaz u admina "asi pro ten link". Psal jsem to znovu. *16*.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Zrovna hadem ho nenazývám, ale při úprku z koníčka po orgasmu to ženská občas tak tak stíhá*24* ... takže ano. To znám a určitě nejsem sám.
Zkušenosti tam i tam.... Pro ženu ze začátku "zvláštní" potom velmi příjemné.
Velmi sexy mi to vždycky připadalo "na veřejnosti" a potom třeba někde, kde
by to třeba nebylo jindy žádoucí, kdyby se člověk byl před tím neobložil ručníky..
Třeba ve výtahu, kdy žena drží ručník mezi nohama a ...... Co se análku týče,
je lepší, když je před tím pořádně vypláchlý - ale to už je spíš pro úchyláčky, jako já :-DDD
Kdo nezkusil, neví, kdo to odsuzuje, ať jde do pr.... Zdravotní následky nebývají,
jsou-li oba zdraví.
Delali jsme to nekolikrat a vzdy zenska hodne chtela... mne to chvili trvalo, ale nakonec se to vzdy povedlo.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Nechápu jak se to může někomu povést. Mně když stojí tak se nevycuram ani za zlaté prase
Ja s manzelom sme to uz preberali a navrhla som mu ze to chcem skusit ale tak ze mi zasunie len zalud a spusti zlatu horucu sprsku do vaginky, bohuzial ked mu stoji tak to nejde. Nevieme ako by sa to dalo spustit tuzba by bola ak mate nejaky dobry typ dajte nam vediet.
Jde to, jen je dobré se hodne napít, aby se chtělo a pak také trénovat, Je to jen otázka času ;-)
To by mi dřív prasknul žalud a nejspíš i močák, ale se ztopořeným pérem se prostě nevychčiju. Holky to mají snadnější, některé si během šuku s oblibou přichcávají, když jim dojde mazut.
obcas to provozujeme, chce to u toho myslet treba na tchyni *3**3**3* aby opadla erekce do "polotuha", to pak uz jde curat, ale zaroven i zasunout, pokud ji nema tesnou jak zavreny sverak.... no a pak uz je to jen blaho pro oba. zena ma nejradsi, kdyz ji naplnim az po okraj a zaroven jsem v ni jen zaludem, a kdyz je plno, tak prirazim.... mame z toho i video - piss pro fajnsmekry. *4* klidne sem hodte hodnoceni, jestli se libi, nebo nelibi *24* (upraveno)
Piss do vaginy praktikujeme ženě se to moc líbí většinou v koupelně a ram pak he cse jednoduché i mě se to líbí
Je to to nejlepší co jsem dosud zažila ! Určitě doporučuji vyzkoušet :)
Taky praktikujeme ale pouze v prihodnych prostorech nebo venku
Děkuji za otevřenou odpověď. *16*
Příspěvek byl uživatelem smazán.
To jako zeptat se Mudr, jestli to praktikuje? ... mám mladou praktickou doktorku *73* *63* *114*, ale nevím jestli mám odvahu, aby mě nevyhodila i s mojí kartou. *17* *329*

Vážně, nemyslím si, že existuje doktor, který by prioritně neviděl rizika, která se ale vůbec nemusí projevit. Proto mi ten dotaz na Mudr připadá zbytečný.
Co na tom chceš řešit? Ze zdravotní stránky na tom nevidím nic, co by bylo nějak extra nebezpečný a nebál bych se toho.
Moč zdravýho člověka je sterilní. A pokud někdo náhodou zdravý není, sperma odvede při šíření nemocí lepší službu (má vyšší pH a víc výživy pro bakterie než moč).
Prostředí v pochvě je kyselý, jako obrana před mikroorganismy. V moči je kyselina močová, takže přirozenou obranu těla by to taky narušit nemělo.

Ale udělal bych pro jistotu dvě věci - hodně pít (ať se moč naředí a je menší koncentrace odpadních látek) a lžička bílýho jogurtu po akci přímo do pochvy neublíží ani jako prevence...
S kámoškou s výhodami jsme na to narazili....zkusili. nechtěli jsme přestat šukat, tak šli do sprchy....a zkusili....zážitek ok...a opakujeme....problémy? ..žádné.
To asi nebude lenost dojít si na záchod...
Je to zajímavá představa , ale jak píšeš sex by měl být i o hygieně tak nevím , rad bych slyšel (přečetl ) názor , zkušenost ženy .
jako jednou bych to klidne zkusil. Ono je taky pry zajimave kdyz zenska cura a ty si v ni.
Takze takove oboustranne, ale dle me to vse musi stejne vytect, neni to jako sperma.
Je to oboustranně skvělé, jen je fajn počítat s tím, že je všude krapet mokro 🙂 Oboje mě baví a ano, musí člověk přepnout hlavu aby to uměl pustit