Co s ženou která je náruživá?

Která považuje šukání za tu nejlepší zábavu.

Příspěvek byl uživatelem smazán.
to asi tak nebude přesně. Ženatí pánové aniž by se jich někdo na to ptal, sami od sebe odůvodňují žádost o trojku tím, že doma mají svoje manželky, které už nechtějí šukat. Tak, kde je ta pravda? *362*
Já se tak nějak obávám, že šukat by chtěli víceméně všichni, jenom často ne spolu.
To je zajímavé, mě o trojku nikdo nepožádal.....určitě bych reagoval jinak...!!!!!*24**24**24*
Pravdu ma vzdy ten, kdo to rika.... Tu svoji...
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Ty si ale chudáček.....a s tímto problémem tady asi jedinnej......když jsem ti psal že ti s ní pomohu, tak jsi nebyl štonc mě ani odpovědět.....!!!!*24**24**24**24*
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Je, jak to může vědět když mě mě nezná a ani mě neviděla........a žes to tedy nenapsal hned...kdoví, jak to s tou náruživostí vůbec je.....*443**443**443*
Zdravím, co já bych za tohle dal. Jenže mám opačný problém. Já můžu každý de i několikrát denně a moje nechce. Tak mě nezbývá nic jiného než se vždy ...
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Mám naruzivou ženu je to božské mrdame a mrdame všude a jak ona chce nečekáme na postel. Naruziva žena je poklad
Ja mám dojem, že muži chtějí naruživou ženu, dokud jí opravdu nemají.. *1*
To je výhoda manželství , že si zašukáš i když nechceš.
Pokud jeden chce s ten druhý to považuje za trest. Pak to je problém ..
Když nechce chlap..
Nebo když mi ex v ,35 letech řekl že ,2 x za týden je moc ,s že se neumím ovládat.. myslel četnost ... Tak co pak ?? Rozvedl i jsme se.
Dvakrát týdně? Tak často to dělá naše prababička 😂
No takové starosti na moji hlavu 😄. U nás je to na opak a je to pro mě strašně úmorné. Máme sex tak jednou za 14 dni a už nevím co mám dělat. Když si otom promluvíme, tak se to zlepší tak na měsíc . Už jsem vyzkoušel snad všechno a většinou to zkončilo zklamáním . Pak už se člověk nechce ani snažit. Každé má své trápení, ale co je horší 😔
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Jo protiklady se přitahují 👍 Někdy je to dobře a někdy zase je .
Manzelka nuda. Ale mam sestrenku, ktera je nymfomanka a muze jeden orgasmus za druhym. Udela se kdykoli a kdekoli. At uz vyhoni v praci, tak i pri jizde MHD na dlazebnich kostkach. Ma rada mrdani ve stoje, v predklonu oprena o strom, o zed na WC v restauraci, v leze zepredu i zezadu, na konicka, do kundy i do analu, zkratka jakkoli. Nenapadlo by me nikdy, ze je to nejaka nevyhoda nebo problem. Co se tim tematem chce rict...?
Furt píchat ne?................................................................
Muži, jenž klade takové otázky, se snad ani odpovědět nedá.
Ale dá že neví o čem píše *4*.....



Příspěvek byl uživatelem smazán.
Ty děláš průzkum z ,,Science fiction,, tak to si počkám na výsledek