Krátká výdrž

Hned se udělám

Zdravím potřeboval bych radu jak by se dala oddálit ejakulace. Dost mě to trápí.. udělám se během chvilky a začínám se toho sexu čím dál víc bát abych nezklamal. Má někdo nakou radu?
ahoj ,možná by nebylo špatný uvést co je u tebe pojem krátká výdrž ,aby jsme mohli správně poradit
3-5 min déle to jde jen když mám v sobě alkohol a to nechci chtěl bych si to užívat střízlivý..
Co jsem tak zjistil ,ta za běžnou délku samotného aktu se považuje 3 - 7 minut
Cooooože ? Podle koho to je tvořený *9*
prej to byl nějakej průzkum
Ahoj,vyzkousej prerusovany sex.
Zajimave, jak se tu porad dokola resi kratka vydrz, ale nikdo nema opacny problem nebo ho neresi.
Záleží na věku. Výdrž roste s tím jak stárneme.
Krém Emla, naneseš na cca 15 minut, půl hodinky před akcí, následně umeješ a můžeš řádit...*4*
A co ti brání si poté dát druhý číslo?
Nebo pokud se s partnerkou shodnete, muzete to delat tak casto, ze po case budes rad, ze vubec vyvrcholis, ale pak opet jsi trochu mimo ramec pojmu "chci si to uzit" takze zlata stredni cesta ...
Mě pomohlo si udělat pořádek v hlavě... Zjistit co vlastně potřebují a dopomohl jsem tomu i přípravkem... Ale jen jako podporu a sebevědomí mi šlo hned nahoru a teď už takový problém nemám
pred cca 5 lety jsem mel stejny problem, zacal jsem onanovat kazdy den a dnes po 5 letech kdyz chci, hodina, dve nejsou problem..fyzicky je to jina otazka, proste si penis zvyknul na stisk ruky a pri sukani mu to uz nedela problem, oral klidne pul hodky a pak sukacka…zkus a uvidis, chvili to ale potrva…
zajímavé, já honím o základky,dnes je mi 50. kdysi i 5x denně dnes 1-2x a jsem na tom furt stejně :o))
Ahoj jak často onanujes měli jsme stejný problém a přítelkyně mě pravidelně každý den honila a já také cca 3-4× den a teď půl hodiny není proem
Vyzkoušej kratom, nechci tu dělat reklamu, ale kdyby tě to zajímalo. Můžu doporůčit firmu, která má kvalitu. Je to rostlina z rodu kávovníků, původem z Asie. Jen ta chuť je docela hnusná. Ale účinek super, používá se hlavně na zvýšení energie a na předčasnou ejakulaci.
Dej si piko pak zvládneš 6 hodin jak nic
Taky jsem to řešil a mamty problémy dodnes ,,, ale vím že záleží na protějšku a na tom jak tě přitahuje,,,,, pokud do toho jdu s tim tak si zasukam tak mam hotovo hned taky třeba už v puse ji to tam náhážu a hotovo.....ale z dřívějška vim ze jednou jsem mel holku fakt pěknou,,, zasunul jsem ho do ní a hned vycaknul ,,, dala my pusu a řekla bylo to úžasný.... v tu chvíli se ve mě něco zmenilo a vždycky jsme řádili i hodinu.... od ty doby jsme neměl nikoho s kým by to tak šlo (upraveno)