Tipy na zajímavý masturbátor?

Nějaké zážitky,zkušenosti,tipy?

Příspěvek byl uživatelem smazán.
Vždy mě lákalo vyzkoušet silikonovou vagínu. Ale nikdy nebyla příležitost . Kdyby mě někdo pozval, vyzkoušel bych rád.
Na Aliexpresu jich je mnoho ale myslím že cena by tě asi odradila.Není to záležitost řádů stokorun.
Láká mě do toho zasunout čuráka , ten silicon bude příjemný. A kdyby k tomu byla obsluha....?
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Měl jsem masturbátor v sexshopu na prohlídku v ruce, ale prodavač se nemohl rozhoupat, když jsem mu řekl, že to chci vyzkoušet. Ale myslím, že ho to asi lákalo to vidět.
Tak proč sis ho nekoupil když tě to tak láká?
Možná jsem skrblík, možná mě lákala atmosféra shopu, ukázat se
Chodim za kurvama,nebudu šukat do gumovýho panduláka.
Moje řeč, tak maximálně to vyzkoušet ze zvědavosti, jinak je to zoufalství a ubohost....
Máme doma pro manžela takový polštář latexovy nafukovací s vlepeným tunelem...nafoukne se ten polštářek a vezmu si ho mezi stehna a on do něj pěkné přiráží... Jediná ne úplně vychytaná věc je následný úklid...bez lubrikantu to nejde a pak z toho dostat semeno....
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Tak třeba při menstruaci....a nebo když se chci dívat a užít si jak mu kmitá zadek,nás sex baví ...ne jen bez nápadu a pořád stejně dvacet let,jsou i jiné polohy jak misionář a zezadu,věř mi:-)))
Když vidím ty vaše fota, tam věřím, že se v sexu nenudíte.....*24**24**24*
Co zkusit příklepovou vrtačku ? *3**3**3*
Ahoj, mam za sebou 9ti letej vztah, nyni v novem pres 4 roky, takze taky zadny zoufalec, ale autoerotika je vec, kterou praktikuji i pri vztahu a ne natajnacku. Mohu doporucit umelou vaginu a urcite pruchozi skrze udrzbu a co me ted nejvic potesilo, tak hlinikovej prsten na ptaka. Zkousel jsem gumove krouzky, ale naprd, ten pevnej krouzek -pokud dobre zvolis velikost- je absolutni pecka a nejen pri autoerotice i partnerka je rada, ze jsem to poridil. Chce to zmerit prumer u korene a vzit o par mm vetsi, kuze dorovna zbytek a vysledek je.... no uvidis sam 👍
Nedavno jsem si poridil umelou vaginu a taky muzu doporucit. Je to prijemna zmena oproti ruce, kdyz ta ziva nema chut *3* Ale originalu se to pochopitelne vyrovnat nemuze *4*
Včera nam přišla masturbační rukavice ze silikonu..a paráda mě se to moc líbí a manžel byl taky spokojen,hezky jemná a měkká
Super je sklo, nahřát horkou vodou, namazat a jedem. Větší sektovka nebo karafa s akorát hrdlem ale dost to cvachta,víc než originál. Doma jinak pasé, mám apetit jak kozel.
A nestačila by ti jen obyčejná 33cm průhledná tenkostěnná trubka o průměru 4cm z PVC? 😂😅😎 Já jsem si jí přispůsobil (vyhladíš ořízlé hrany). Máš dvě strany, kde ho můžeš vsunout, mažeš olejíčkem, když chceš schladit - otočíš ho a pokračuješ ( jiný pocit). A třešnicka na dort - druhou stranu ucpeš dlaní druhé ruky a ejhle, máš vakuovou pumpu 😂 takže ho i vydíš, jak ti bobtná. A stojí to pár kaček a nikdo nebude vědět na co to je 😅😅😎😂