filtr soukromých zpráv - chat

Návrh

Ahoj, přicházím s návrhem na vylepšení komfortu na chatu. Stejně jako je možná filtrace ve zprávách na to kdo může psát, by tato , nebo podobná byla vhodná i v v soukromých zprávách na chatu (šepotu). Většina uživatelek jistě potvrdí že sotva vstoupí do místnosti, dostávají od první sekundy závaly zpráv, které uživatelé kopírují všem kdo jsou přítomni a to stále dokola. Filtrace by se netýkala samozřejmě veřejné části chatu (sklo) , ale pouze šepotu. poprosím o vyjádření jak uživatele, tak pokud možno i adminy, jestli by toto mohlo být přínosem.
Jednodušší alternativou by mohla být volitelná neviditelnost, dokud by se uživatel chatu aktivně nezúčastnil. Když si bude chtít jen číst, nebude se dát v chatu kontaktovat. Jakmile něco napíše, neviditelnost končí.
Kdysi tady jeden uzivatel (pe2pi měl myslím nick) na starem chatu vytvořil v bete script, který dokázal filtrovat chat podle krajů vyplněných v profilu.
Ja jsem si ho s dovolením převzal a ještě dovylepšil o možnost filtrováni podle pohlaví, případně whitelistu.
Takže jsem viděl texty třeba od všech žen z moravskoslezkého kraje. Nebo od párů od Košic. Plus samozřejmě profily z whitelistu.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
No v případě toho scriptu to nebylo blokování v daném slova smyslu, ale prostě jsi to neviděla, i když ti psala stovka nadrženců *22* zobrazovalo se jen to co jsi chtěla *1*
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Proto jsem si tam přidal tu možnost whitelistu :)
Věř že to bylo super funkční *1* neviděl jsem ani jeden řádek od nějakého nadrženého debila na skle *22* ten pocit byl k nezaplacení *1*
což třeba při nastavení pouze na ověřené profily by nebylo na škodu, pokud by se uživatelé kvuli tomu ověřili.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
je to je návrh k debatě, ale jak píšeš , chat je od povídání, vetsina místností se změnila v řádkovou inzerci. pokud by byl tento filtr v nejaké variante, třeba by to víc uživatelů donutilo komunikovat smysluplněji na skle, s tím že se ozve třeba i nekdo , kdo má filtr na septání a tímto dá zájem o konverzcaci. Ale třeba je to opravdu nesmysl, i když si myslím že většina žen a párů by to asi v nějaké formě uvítali.
Nebylo by reseni, mit napr. moznost nastavit otevirani septacich oken jen pro pratele a ty co jsem oslovil ja? (pripadne umoznit nasatveni jako je pro webkamery?) Pak by si uzivatel vsimal hlavne soukromych komunikaci, ale zaroven by i mel prehled co kdo pise na hlavni plose chatu.
Omezeni kdo komu muze psat na chatu, je uz moc. To pak nema logiku na chat vubec chodit. To muzu komunikovat se vsemi uz jen po vzkazech.
otvírání oken není ten problém co myslím, ono když páru , nebo ženě napíše x desítk lidí hned po přihlášení na chat, tak i na skle nevidíš v té záplavě osobních textů ten zbytek. Osobní ignorace je samozřejmě nejlepší řešení, i když vzhledem k možnostem trochu vytížené. Omezení šeptání zároven pro dotyčné, dotyčnou zanechá i čisté sklo s verejnými zprávami. A mít možnost na chatu vykládat jen s tím s kým člověk naváže oboustranou komunikaci, nebo shodu ve filtraci by nebylo na škodu. Od toho je preci chat, aby lidi spolu komunikovali, pokud chtejí přejít na soukromou konverzaci, tak by shoda měla panovat logicky na obou stranách. Takto žena vejde na chat a je bombardována zprávami, které ji na rozdíl od jiných i zahltí samozřejmě sklo.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Tak to byla opravdu krásná myšlenka