Kde nic tu nic

Konverzace

Taky máte takovej pocit, že se tu vlastně vůbec nic neděje? Furt se na sklo přidává dokola to samý a skoro nikdo si ani nepokecá. (aspoň moje zkušenost)
Heeej máte taky ten pocit?
Cooo?
Jako by jsme žili, na planetě opic!
Joooo!
Protoze tu moderatori bycejnej pokec moc netolerujou jak to neni o prcani, rozvirani analu, nebo nahoceni.
No dyt jo sem tam si nějaká placenka postěžuje že byla neproplacená pak že vše co je mimo standartní polohu je geyovské včetně holení fousů atd. atd. Bohužel pak už se mezi tímhle dobré nebo zajímavé téma stratí jak kapka v dešti a kdy naposled bylo zajímavé téma , z těch srač.. za jeden tejden co smáznou zajímavé snad žádné ,nevím co by mohly nechat žít je pravda že některé téma už je tak dlouhé a staré že úprava nebo založení nové větve byl přínos ponevač když se objeví téma dvanáct let staré kde nějakej Hlupín v tomto čase v půlce vlákna reaguje pomalu na někoho kdo už může bejt tuhej je moc ..ale to je k zamyšlení jinejm osobám
No 12 let stara vlakna jsou kapitolou sama pro sebe, to se clovek vzdycky muze urolovat, nez se dostane na konec, pokud posledni reagujici neprispel nekam doprostred teda. Prijde mi ze to to tu admini spis dusi, nez aby tu podporovali rozvoj nejaky komunity, ktera sem bude pravidelne chodit.
Hele a právě to je zajímavé co se dusí a co ne poslední dobou tady vzniká nová seznamka pak diskuze kde zakladatel nechce slyšet cizí názor když ho někdo dá tak ho uráží viz nedávno ten stou rodinou fotografkou to byl případ sám a dnes tady čtu vlákno nějakýho co od dvaceti let musel ,,řezivo ,,kupovat protože doma měl into. asi , bůch ví a radši dal od toho . A teď fakt nevim kdyby nemazali některý tyto hormonální výstupy tak tady budeš koukat jak za hodinu zde přibylo nových diskuzí jak na cheatu
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Zatím ale,, když už pro toho z palcem dolů ,,máš totiž zatím jen jeden*3*
Jinak ještě taková vychytávka nevím kde bude chyba ale pokud chceš tak palec nahoru či dolů si můžeš dát i ty sám ale nějak nechápu proč se nato hraje asi kuli podobnosti jako u seznamu u zpráv *2*
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Taky stakovim Nickem se není čemu divit že ......
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Já nevím ale mám problém i normálně pokecat. Nechce se mi moc otravovat šeptáním každýmu nicku. A na skle to bejva spam dokola to samy.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Tady nejsou slušně ženy... kdyby zde byli tak zde nejsem já...
Jen aby rovnováha zůstala zachována:
Ženy se zde zmlsali, amatéři jim nabídli něco jako dveře od skříně do Narnije. Najednou i ošklivá a ne moc chytrá ženská si zde muže diktovat podmínky. Před tím než se rozkoukala na amterech byla ráda když ji jednou za půl roku pohlednější chlap věnoval úsměv. A najednou zde má frontu nápadníku, ze to je fronta zoufalců co si s vidinou sexu šlape po vlastní důstojnosti ji vůbec nevadí, pokud je ten chlap alespoň trochu na úrovni. Což je o úroveň výš než je ona, ve společnosti takého chlapa se pak sama cítí cennější a lepší než ostatní.
Najednou si zde oplácaná ženská po třech dětech diktuje 20ti letého kluka který musí mít břišáky, 20/5 a navíc se s tou nádherou nesmí stydět chodit ven, aby se ženská za zenitem taky s něčím pochlubila.
Navíc tuctové ženy zde začali požadovat originalitu! Úsměv nebo prosté ahoj jim již nestačí... A když už ten otrávený chlap, (který je zde automaticky považován za úchyla, chodíci peněženku a rovnou i za toho kdo musí naplnit přemrštěné podmínky) napíše nějaké ženě slušně, originálně i vtipně tak jestli nějaká odpověď vůbec dorazí tak je to: Hmm, ?, ahoj. Prostě super inteligentní, originální, slušná a na úrovni odpověď :D :D
Vzpamatujte se ženský, seru vám na vaše podmínky, sami nevíte co chcete ...
Jinak je zde někdy docela sranda :D
Jen dodám že zde již opravdu nikoho neoslovuji, šel jsem sem kvůli sexu ale rychle sem pochopil že tady s těma ženskýma ani nemám zájem. Přesto je zde někdy zajímavé čtení které pobaví ;)
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Že já trefil hřebík po hlavičce? :D
Tohle se mi stavalo často, žena měla podmínku štíhlého chlapa, svoji váhu v profilu neuvedla, pak poslala fotku kde nic nebylo poznat. A na na schůzku dorazila žena co měla problém vystoupit z auta...
Kdysi jsem taky makal ve fabrice na tři směny. Není to ostuda, ostuda je tím opovrhovat. Nemám předsudky vůči ženám co si nechají platit za sex, plní ve společnosti důležitou roli, zní to divně ale zkuste se zamyslet. Ani nemám problém s ženami co mají nadváhu, nebo se snaží pracovat a živit dítě. Ale je opravdu na palici postavené požadovat vysportovaného chlapa, s ekonomickým zázemím, na úrovni, kterému nejde pouze o sex a na druhou stranu nabízet nadváhu, ekonomické poměry žádný šlágr a nos až do nebes. O čem to ve finále tedy je? Mezi řádky to lze číst jako, mám málo ale chci hodně. Nechci abys mi platil za sex, stačí když budeš mít dost peněz aby jsme si je mohli užívat oba? Chci aby jsi byl sexy a spoléham na to že když tě neulovím svým tělem tak tě proste ukecám, vzbudím pocit přátelství, důvěry, soucitu nebo spolupatričnosti?
Hledáš vztah, ne sex. Samozřejmě ne přímo, chceš někoho poznat a doufáš že to bude nejdřív klapat v posteli a pak se to časem třeba posune dál, je tam ta naděje, sex často vede k citu. Požadavky jsou vysoké protože nechceš skončit ve vztahu s někým kdo se ti nelíbí, nebo s kým se nebudeš mít dobře. Naprosto pochopitelné lidské jednání. Ale pořad tam je cítít ta nerovnováha nabídky a požadavku. Možná by to s tím chtělo něco udělat. Vždy ti budou psát chlapi s nadváhou, protože oni z tvého profilu ví ze na tom nejsi o nic lépe a pouze to zkoušíš, zkoušíš štěstí. Držím palce třeba se to povede, ale jestli ne, jednou slevíš ze svých nevybalancovaných požadavků ;)
Je třeba si uvědomit že ten koho hledáš má velice podobné nároky jako ty, a ty je neplníš... Chlap se chce mít taky dobře, a taky chce sexy ženu, jen málo chlapů vkusem vybočuje ze standardu. Chceš prince na bílém koni? Buď princezna :D
Tak nějak sem si zadedukoval na základě informaci z tohohle vlákna a tvého profilu, schválně jak moc jsem se trefil. Nebo jsem úplně mimo ?
BTW sex v autě je někdy opravdu fajn, někdy to zkus :)
Příspěvek byl uživatelem smazán.
To je nějaký pokus získat pozici toho lepšího ve virtuálním sporu nebo co? 😂 OK, nejsem zde od toho abych někomu pochroumal masku. Nabízím únikovou cestu a jednoznačné vítězství a zároveň utvrzeni v nepopiratelné pravdě:
Tak co, zašukáš si se mnou v autě za 500 nebo hodláš dělat paničku? Fotku ptáka pošlu poštou... 😂😂😂
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Jo, o tomhle jsem psal... Dobrou milá dámo :)
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Jenže on má taky pravdu kterou nevidíte ,mé manželky kolegyně a známé úmyslně napíšu,, kysny ,, měli vztah rodinu doma na mateřské se začaly nudit a na internetu je začalo oplívat sebevědomí o jejich zájem protože údajně vždy ten jejich stál za hovno teď jsou rozvedený na dečka samy a to jen že si neviděli do prdele a hledali pořád zlaté z nebe........
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Já jsem také nepsal nic o vás vážená *385*
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Jakej případ nejsem polda a hodiny jako ,,dokonce života " to nikdo neví kdy komu přestanou tikat....
Nebo o čem je řeč ?
nechápu jednu věc: proč by žena s nadváhou nemohla mít štíhlého muže??
Proč by nemohla, takových párů potkávám dost a je to jen jejich věc. Jedna věc je .. chtít může kohokoliv a jakéhokoliv, druhá věc, zda přesně takový bude chtít jí a naopak. to jsou jednoduché počty a o tom je přece život, vztahy...
samozřejmě že může , může chtít kohokoliv, jakéhokoliv, záleží , zda přesně takový bude mít zájem, platí to i opačně … dotyčný výše spíš zmiňoval přehnané sebevědomí některých dam tady na amatérech, sebevědomí by měl mít samozřejmě každý , ale také pokoru a sebereflexi , soudnost...

A na ulici takové páry potkávám , v životě to není tak, že tlustý má tlustou, štíhlý štíhlou, malý malou, vysoký vysokou atd... o tom život je
ano,samozřejmě že může.znám to podle sebe..o to se nepřu
ale dotyčný si myslí přesný opak.že tlustým budou vždy psát jen tlustí
to je nesmysl jak Brno.
Přesně tak jsou hubení chlapi co se jim líbí vepřoně a zase naopak. Kdyby bylo všechno unifikované byla by to celkem nuda.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
taky si myslím.a navíc to vypadá že mu ženské plémě hrooozně ublížilo,poranilo ego,a zdravý úsudek.proto ta zjevná frustrace.takovým nemá cenu něco vysvětlovat
Pointa se evidentně ztratila, nevadí, nechce se mi ji opět vysvětlovat. Nejsem ublížený ani frustrovaný, pouze si dovolím napsat více než běžný amatér, taky pro to ze nejsem závislý od toho jestli se zde nějaké ženské zalíbím nebo ne. Na nedostatek ženské pozornosti opravdu netrpím a tak mě ani nemrzí když mě tady nějaká “Inteligentní, originální a na úrovni žena” nebude mít v lásce. Nic se neděje, takových znám spoustu 😂
Všiml si vůbec někdo té evoluce ženy na úrovni v rámci téhle minidiskuse? Je tohle to co se tady považuje za úroveň? Nejspíš jsem opravdu hloupí. Jinak si nedovedu vysvětlit rozdíl v tom jak věci vidím já a oponentka ;)
Muže mít, ale když se tlustá žena rozčiluje na tím ze ji osloví tlustý chlap, tak to mi mozek nebere 😉
Utekla, a nechala mé texty vytržené z kontextu. Své komentáře mazat nebudu, nestydím se za ně ;)
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Aha, tak to se omlouvám. Nějaké info proč byla smazaná?
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Příspěvek byl smazán.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Něco tam snad chybělo ?
Aby člověk si neudělal špatnej odhad kdo je jakej *14*
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Tu moudrost máte oficiálně podloženou nebo opět fikce ,
Já že nějak nechápu jak může moudrý člověk na jiném vlákně opětovně prudit viz. Vy a předvádět svou blaženou tupou nadřazenost ,nebo mi dokážete předvést proč moudrý člověk který nemá co do příspěvků tak tam úplně mimo něco narve jen aby prudil .
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Píšeš tady Prý ,,moudřejší ustoupí ,, a ty tvoje rady zde padají dále je vidět že tu svoji dokonalost stále v sobě máš
A jinak mám se mám velice dobře
Kam mám nahrát printscreen komunikace?
Nebo rovnou video aby jsi neřekla ze sem použil fotoshop? Nebo to mám nechat ověřit u notáře?
To je opravdu tak těžké říct si, tak tohle se mi tedy nepovedlo a přiznat si pravdu?
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Vždyť já ti ani nechci psát, ale ty jsi se od urážek a zastrašování přesunula ke lžím a pomluvám, opravdu jsem to měl ponechat bez reakce?
Nebylo mim cílem někoho zde ponížit nebo někomu sundat masku. Obojí jsi si udělala sama... Lidi tvého charakteru občas potřebuji takhle pouze symbolicky “profackat” a vrátit do reality :)
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Ono to totiž člověka baví pouze když má pravdu a vyhrává 😂
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Opět tvůj výplod fantazie ke si vzala že zde brečím že my zmizelo vlákno ? Já jen upozornil na to že jakož to ty údajně moudrá pridavas tvá moudra úplně mimo mísu a ještě si myslí že to někoho dojalo toť vše bobulko
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Opět radíž zcestně a prosím ,,nemysli ,,moc ti to nejde víš piš buď o čem jsi přesvědčena že ,,víš nebo očem jsi hluboce přesvědčena,, že to tak má být ,
Jinak můj osobní názor jest že právě kuli lidem tvého ,,myšlení zde ,, na AM jde vše pomalu do sraček ....

Příspěvek byl uživatelem smazán.
Ty jo teď si dávám kafe a koukám co zas vyplodí tvoje fantazie hele a teď vážně tobě je fakt 36 let *9*
A sťimhle přístupem ses dohrabala až sem ,já jen doufám že to zde je jen tvá zastávka a popluješ dál ..
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Holčičko kdys jen věděla do koho vandruješ se sexem jinak tobě to ani nebudu doporučovat protože už teď lituji kolegu mužského pohlaví který tě dostal jako bonus na úřadě *58*
Příspěvek byl uživatelem smazán.
tvl tak jsi normální?? proč mu pořád odepisuješ?
ukaž tu svoji moudrost a nereaguj na něj
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Konečně jsi to pochopila sama tleskám ti k sebepoznání *277*
Jen aby jste se v tom neztratili, nepíšu sem ze dvou profilu ;)
Příspěvek byl uživatelem smazán.
To si napsal velmi výstižně*3*
Kdo tu smazal ty Boruvciny prispevky od srdce????