Bez spodního prádla

Za jakých podmínek necháváte doma spodní prád

Necháte doma někdy spodní prádlo a jdete tak zvané na ostro, jedním z důvodů že třeba oblečení které máte se pod něj nehodí nebo kvůli vlastnímu pohodlí, nebo jaj to máte nastavené
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
To je pravda, ale u ženských ne u chlapu, jinak u holek je to sexy když se jim zvýrazňuje pipina
Jak se teploměr vyšplhá ke dvacítce, tak má spodní prádlo útrum. A doma i vrchní prádlo. I soused se už naučil chodit nahatej po zahradě
Bez kalhotek celej rok, leda fakt výjimečně, podprsenku ven vždycky, doma nikdy ani jedno.
Taky rad chodim bez.bez podprsenky je to pohodlnejsi ne?
Při mý velikosti jak kde a kdy. Vzhledem k tomu, že bez ní nemůžu udělat rychlejší krok... Bez jenom doma. Ale mít prsa jako hrozinky, určitě bych jí nenosila.
V létě venku i do práce hodně nosím trenky s kapsami Styx a ty si beru jedině naostro (přece nebudu mít trenky pod trenkama :-D).
A když jsem na kole, ve fitku nebo na inlinech, mám elasťáky samozřejmě taky naostro.
Bez trenclí ani ránu.Bez trenclí ani ránu.
Vzdy ked sa da chodim na ostro ... nie je to moc prakticke v zime a ked mam obleceny oblek, ale mimo to velmi rad chodim bez spodneho pradla :)
😀když trenky mám tak přicházím o pohodlí 😁
Když je počasí tak vždy a všude bez.