vypadek?

prosím o radu

Zdravím asi hodinu mi nešlo se přihlásit na amatery a po prihlasení mi zmizela veškerá komunikace.. Je chyba na mé nebo vaší straně
mám stejný problém........................
Tak sem rád že v tom nejsem sám..Aspoň že to už jede ale mrzí mě ta komunikace no..
píše to Nemáte ještě žádné konverzace.
celé to mají jakési rozbité *9*
ano máme to všichni...........................................................................
Doufam že ty zprávy tam pak budou!!! To je furt něco, pak si plat vipko že*193**304*
@Kristyyyn Presne tak! Taky jsem na to teda zvedavej
A já si ještě říkal jak je super, že si fotky nemusím ukládat, když je mám ve vzkazech 😅
Tech vypadku se posledni dobou nejak hromadi. Vzdy to bylo tedy castecny, ze nefungovalo jen neco, ted to je masakr, nefunguje skoro nic. Doufam, ze nam tady pan admin napise, co se prihodilo a nesmaze toto vlakno, jak byva jeho zvykem *19*
Příspěvek byl uživatelem smazán.
už to řeší: 8.6.2020
Omlouváme se za nefunkčnost vzkazníku. Řešíme problém s uložištěm dat. Děláme co můžeme, abychom Vám vzkazy co nejdříve opět zprovoznili.
Příspěvek byl smazán.
Vše vimazane mám no hezki ani se na účet nemohu dostát
Příspěvek byl uživatelem smazán.

Přijedou i tak, nakonec hodinu českého jazyka nikdo čekat nebude, resp. nečeká ….
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Ty speciální efekty mě zajímají. Muži mají nějaké nové mutace? :D Třeba ve tmě svítí? :D
Tohle mi to píše
Server Error
We're sorry! The server encountered an internal error and was unable to complete your request. Please try again later.

error 500
ostravak11
ostravak11 před 4 roky
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Vypadá to, že nesmazali jen konverzace, ale i mnohem víc.
Hkavne doufam, Ze to obnovi. Vse a co nejdriv
Také mi zmizela veškerá konverzace a návštěvy, nejde mi napsat žádný vzkaz... 😒
mě nejdou rozkliknout i někajý profily
Omlouváme se, ale na nápravě nepracujeme *3**3**3*
Hmm nirmalne by se tomu clovek zasmal,ale vzhledem k tomu,ze je to pravda,tak ani snad neni cemu :,/
Totez, nevidim zpravy ani profilove foto, vypada to jako smazana data :|
Čekal bych, že za to VIP-ko půjdou peníze také do technického zabezpečení a průběžných záloh.
Možná je ale chyba někde úplně jinde. Tak uvidíme co se dozvíme...
Příspěvek byl uživatelem smazán.
ach jo.. jim to trvá to snad není pravda :D
Doufám ze to srovnaji. Ty vzkazy bych docela ráda zase používala
Na odstraneni problemu pracujeme. Verime ze brzy vse zase pujde jak ma.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
V nastavení - Můj účet
To najdes
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Ano, pokud je zde fórum Výpadek a někdo založí dalších 5 fór, kde se ptá co se stalo? Tak my myslíme, že stačí k diskuzi jen jedno místo. Rádi bychom lidem napsali co se stalo, ale zpráva půjde do vzkazu. Pokud někdo napíše email, je mu odpovězeno.
Kdy brzy už je to od 11 hodiny zprávy zůstanou??
Zpravy zustanou, nemusite se bat, ze byste o vsechny prisla. Jen je potreba vyresit problem aby se vam zpravy zobrazovali jak maji.
Jak dlouho ještě ?je to už cely den
Haloooo, venku je svet, ceka na tebe az vyjdes z te sve virtualni bubliny *22*
Snad uz to nahazuji. Objevily se mi vsechny zpravy, stihla jsem i jednu napsat a uz zase zmizely...
Příspěvek byl uživatelem smazán.
a zapněte avast :D.. Jojo teď vtipkujem :D ale koukaly by jsme kdyby unikly fotky
no jsou tu i lidi co mají alba soukromé.. Nejsem to já já je mám veřejné sdílím tu s vámi svého subíka ale víš co..
A jeste jednou, ty nadelas *22*
Kdy už půjdou zprávy ?vzdyt to trvá celý den
Haloooo, venku je svet, ceka na tebe az vyjdes z te sve virtualni bubliny *22*
Halooo starej se o sebe :-)))Tebe se nikdo na nic neptal
Halooo, ptas se na diskuznim foru *22* *22* *22*
Jen zavidej,protoze by si s holkou jako ty nikdy nezapichali 🤣
Ano, s anonymni virtualkou by jsme si nikdy nezapichali 🤣
Příspěvek byl uživatelem smazán.
me tez na jak dlouhoo....................................................*295*to uvidime
Na webu ano, ale v aplikaci jim to stále nejde *3*
Zase to nejde šlo to asi 10 minut
Protoze tobe to pujde az za dlouho jako trest *3*
Lidi klídek :)
Až to půjde tak to půjde :)
To vis vsichni chtej dneska sukat 🤣🤣🤣🤣🤣🤣
Neblazni, to jim nerikej, ocekavam ze na TV Hnova bude v 22:00 aktualni teportaz o nekolika sebevrazdach ze nesli amateri *22*
V tom případě chudáci lidi, co mají jen sebevražedný sklony a nemají s amatéry nic společného. :D
Ti nejsou nijak zajimavi, ti chteji jen skocit pod vlak nebo z mostu *22*
Uz je to vse tak jak ma byt !!! :-)..... vse na svem miste !!!
No....myslela jsem ze vsechny zpravy jsou pryc!!!!.... to vis....pamet mi uz moc neslouzi :-D!!!... zpravy jsou ma pamet !!!:-D!!
No právě, ale co když je připočítají k těmhle expertům :D
Tak to svet, tak jak ho zname, zanikne *22*