Výlety s ex přítelkyní

Mám zmatek v hlavě

Zdravím zde přítomné. Začátkem roku jsem se rozešel s přítelkyní. Bylo to tak nějak oboustranně. Už koncem ledna začala psat jak se mám atd. Odepsal jsem, tři týdny nic a pak zas něco. Někdy v dubnu mě napsala proč se za ní nestavím někdy do práce. Je prodavačka. Na to jsem ji odpověděl, že ani nemám náladu se potkat s jejím novým. Na to ona proč si myslím, že by měla mít. A pak teda napsala že má. Samozřejmě moje ego a ješitnost dostalo ránu ale v pohodě. Po pár dnech začala psát jak já jsem byl hroznej, neumím se chovat k ženám jako k princeznám a tak. To si úplně nemyslím až na ty princezny. A pak to začalo. Jak on je skvělej, jak se k ní krásně chová a jak je nadhernej chlap. Hlavně uvnitř. Mimochodem toho borce má od ledna. Napsal jsem super, přeju ti to a měj se.
A teď proč to celý píšu. Chce se mnou jezdit na výlety. Protože podle ní výlety se mnou byly super. A já se vás ptám co tím jako sleduje? Našla toho pravýho, lásku jako trám a se mnou na výlety. Proč to dělá? Jako chlap já ženskou nikdy nepochopím. Díky za názory.
Nesleduje nic. Toho pravýho nenašla, spokojená není a tak frfňá a hledá viníka.
No viník jsem já samozřejmě. Naházela na mě všechnu špínu, vypisuje jak ten novej je úžasnej, skvělej, jak ho miluje a on ji. A teď psala že nechce abych ji zmizel ze života a jela by na výlet. Ale hned na to že borce miluje a nemá se to on jak dozvědět. Z toho jsem vážně už mimo. Nikdy bych nevěřil že sem něco napíšu ale je tady spousta odborníků, odbornic. :-)
No dyk píšu, frfňá. A vsadím se, že frfňá i doma tomu svýmu, jak jsi bejval skvělej a úžasnej ty.
Pryč od ní. Tahle holka není spokojená sama se sebou.
No nevím jestli by mu tohle říkala. To by žádnej chlap nedal. A nebydlí spolu.
Jo tak to by ses divil. Znám i těžší kalibr. A znala jsem jednu, co si takhle přes rok vybírala ze dvou chlapů a oba o sobě navzájem věděli, protože jim dávala reporty.
Taková ona určitě není. Ale přece já najít svoji velkou lásku tak nebudu psát bývalé. No někam s ní jít už vůbec.
To teda nechápu proč ji oba nekopli doprdele a nechali ze sebe dělat idioty.
Povídej mi o tom.
třicet znaků
Možná budu za mamlasa, ale co to je pořád s těmi 30ti znaky, co tu často lidi píšou?
Hele, nepatrna ma pravdu. I v tom ze radeji pryc od ni.
Nejlepe trefnou lzi, ze ti je lito, ale na vylety jiz s nekym jezdis a at se ji v zivote dari.
Tim to cele uzavres.
Já jí napsal že jsem taky našel tu pravou i když si užívám klidu sám. A pořád dokola že by jela ale že ho miluje. Copak tomu jde rozumět? Zpátky ji taky nechci. Na druhou stranu dělá mě dobře její přítomnost. To je těžký tohle. Ale díky za názory. Normální to podle mě není.
Utíkej co nejdál (třicet znaků)
Udělat tlustou čáru.. Logiku v tom nehledej.. Nepatrná má pravdu....
Jj máte pravdu. Já pak na to pořád myslím a nejsem schopnej se posunout dál. Není to ale tak jednoduchý a to už jsem byl tak v pohodě.
Tak vem na výlet mě a máš po starostech :-)
No hele, to je pěkný řešení. :-)))
Výbornej nápad. A je to vyřešený...:-)
Borče tak tohle jsem zažil taky. Po 4 letech jsme se rozešli, ona si během jediného večera nabrnkla druhého ( to jsme spolu ještě byli ), po týdnu si dala na stupidní FB, že je s ním zadaná...*3*. Mě začala vypisovat jak je on skvělý ( přitom hned odjel pryč, žije v UK a tady jezdí 1x za 2 měsíce ), jak s ním během týdne zažila více než se mnou za 4 roky, jaký já jsem hrozný a on skvělý, já jsem byl to nejhorší co ji mohlo v životě potkat a podobné výblitky.... Jednou jsem byl zrůda, podruhé mi vypisovala, jak se jí o mě zdálo, vzpomínala, potom zase útočila, potom chtěla, ať zůstaneme "přátelé", že ten její nový princ o tom ví a podobné nesmysly... Tak jsem to utnul natvrdo, bloknul jsem si ji všude a mám už rok a půl klid....
Tak ji vem na vylet. Doprava na pul, chce obed? Jiste si ho zaplati, vstupne kamkoliv zrovna tak. Jeste bych si s ni udelal foto a pak ho vrznul na facebook s nejakym stavnatym komentarem a samo ji oznacit. Znova uz na vylet chtit nebude... *3*
S tím opravdu problém nemám za sebe si vždy platím sama. Ale třeba dobrá společnost je k nezaplacení, ještě něco :-)?
Dig dag pravděpodobně myslel, ať vezme na oběd tu bejvalou....
Moc rad te vezmu na vylet a muzeme se poznat. Honza
Nejezdila bych......................
Taky jsem byl ve vztahu který ubíjel. Holt některé ženy potřebují mít nad tebou kontrolu a když ji nemají tak aspoň ubližují slovem. Za každou cenu se tě snaží zranit aby si dodala sebevědomí. Pocit že tím že dokáže zranit má navrch. Pust ji z hlavy. Vím že to není snadný ale dáš to...
Pravdu máte všichni. Nemám zatím sílu ji všude bloknout. Ona samozřejmě vypisuje pořád dál a vážně z toho radost nemám.
tak když pořád vypisuje,proč to neutneš? copak to nevidíš? není šťastná,neví co chce a tebe jen využívá
To se těžko vysvětluje. Asi proto že jsem prostě debil.
Nejsi debil, někdo to prostě neumí, vše hned ukončit , i když je to blbost takto uměle udržovat vztah. Chce to čas …
Jestli chceš vidět debila pokaždý když projdeš kolem zrcadla, tak s chutí do toho.
Můžeš ji vymýšlet program, když ten novej zrovna chce koukat na bednu, nebo se jít bavit s kámošema, pak jí můžeš občas něco spravit, protože jemu se nechce. A pak můžeš chápavě říkat, že je to v pohodě až se na tebe vyprdne, protože on něco nutně potřebuje 😁
Prostě ho nahraď ve všem co se jemu nechce, ať on má klid.
Jestli ze sebe chceš dělat čuráka, můžu Ti dát pár zábavnějších tipů 😉
Řekni jí, že chceš investovat svůj čas do něčeho co má budoucnost, což váš vztah není TEČKA 😎
Nekdy je tezke ukoncit vztah ihned. Ale pravda je, ze te chce mit jen na "voditku". Skakej jak piskam. Zazil jsem to a byl jsem zmatenej jak vcela v zime. Delala ze me akorat blbce. Pozdeji sama rekla, ze nevedla co chce... lepsi to tipnout a resit nejaky konicek, zabavu, kamose cokoli...ne sebemrskacstvi...
Cením si vašich názorů. Je vidět že tu nejsou jen onanující retardi. Píše v podstatě každý druhý den, jen nějakou frázi, jak se vede atd. Do toho na mě na fb skočí nějaký její selfie a u toho jak je šťastná a zamilovaná. Nepište ať ji zablokuju, na to musím ještě dozrát. Proč mě píše když je tak šťastná? To přece fakt není normální. *6*
Není šťastná.. A asi ji taky chybíš, jen nechce přiznat pravdu.. Tak to kouli na obě strany a doufá, že to spolu dáte dohromady a zatím si nechává otevřená vrátka jak u tebe, tak u toho nového, aby nakonec nebyla sama.
Díky za názor ver. Těžko psát o všem takhle veřejně.
Ja ji fandim....pokud muze....at pise!!!
No vypadá to že ji chybíš a nebo nenašla toho pravýho jak ti říká. Jinak by s tebou přece nikam nechtěla jet. A nebo se nudí.
Tvoje ex je ma mentalni vyzralost 13 lete. Zablokuj si ji a zadne vylety neplanuj. Asi se ve vsem placa a potrebuje si ulevit.
Moje rada zní přerušit veškerou komunikaci a někoho si najdi nového,bývalka tě tahá za nos a kdybys ji vzal zpět udělá to znovu a stále dokola,vím o čem mluvím,kopnout do prdele aby šla a šla a .........
Vyser se na ni. Dobře ti radím :-) Bude to takové jakože ok, nebudem spolu protože tě asi nemiluju, ale nechci tě ztratit protože něco (u tebe výlety) a budeme kamarádi. To jsem si zažil v osmnácti a nebyl jsem schopný ji kopnout do prdele. Doteď toho lituju