Tipy a místa Olomoucko

Tipy na pěkné místa na Olomoucku

Ahojte.V pátek jsme měli chuť na “dogging”nebo obyčejnou trojku někde v přírodě a taky se nám spoustu z Vás ozvalo za což děkujeme.Problem nastal při samotné domluvě kam jít na nějaké pěkné a ne moc frekventované místo:)Nakonec jsme skončili na Poděbradech u vody(viz galerka)a sami což už je ale jiný příběh:)Otázka tedy zní,máte někdo nějaké tipy na takové místa a nemyslím kde se lidi takto stýkají už,ale jen tak ze víte ze je tam hezky a moc lidi tam nechodí :))Dekujeme a třeba prave z takového místa bude příští galerie :))
Nikdo nezná žádné hezké místa??*52**22*
Když se jedu projet na kole, většinou si ho tady honím. Lidi tam nebývají a z dálky sleduju cyklostezku. 50.1188650N, 15.1174830E

Poblíž je pěší most kde se dá taky, ale tam už občas někdo projde.

Další místečko jsem si našel tady 50.1188650N, 15.1174830E. . pokud chcete mít diváky z projíždějícího vlaku
Pardon, špatně zkopírované souřadnice.
1. 49.6260405N, 17.2545971E
2. 49.6500162N, 17.2522536E
Ahoj pěkná galerie s Poděbrad 👍 pěkné místo je s Olomouce na holici a hned za mostem je taková polnacka k Moravě a tam se dá dělat věci sem tam tam někdo projde 😁 další co mě tak napadá je i lesik ve slavonine tam se dá taky najít dobré místo. Záleží jestli chcete mít auto u sebe nebo se rádi projdete
Ahoj,Dekujeme za tipy:)Nemusí být auto nutné u sebe,třeba nás láká i nějaký krmelec v lese kde “potkáme”příjemného muže :))Proste příroda :D
Za aquparkem je pevnost Fořt nebo nějak tak a za ním je takový rybník moc lidí tam taky nechodí a věřím tomu že by se tam nějaký sympaťák dal potkat 😉 vím i o super posedu ale ten je trošku s ruky. Jako rád bych vás někde potkal 😁😁
Ahojte, já chci takyyy, pojďme se domluvit Hmm?
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Až na ten bordel to celkem ujde ale bacha už je tam zákaz vjezdu a i nějaká kamera tam je u té značky zákaz vjezdu 😁
Tam uz nejak posledni dobou docela casto projizdi hlidka pčr.... *19*
49.760768,16.808288 na tomhle místě dnes pár nebo žena
Čas 21.30 až 22.30................
Jsem na místě njaká žena nebo pár
Tak kazdych 10 minut hlas stav nepratelskeho vojska, dokud te to neprestane bavit *22*
Že ty musíš na vše reagovat, rádoby vtipný🤦‍♂️
To je známý debilek s malým pérem. Vysírá všude. Nejlepší ho ignorovat.
To je naprostej ignorant. Na kazem fóru pokus o vtip. Bohužel jeho humor je dost otravnej
Evvi69 co nejake luxus sukani na olomoucku
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Ahoj díky za tip,akorát nevím jak to zadat do mapy :)
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Opravdu pěkné místo a kousek ode mne*24*
Někdo na koukání dnešek po 21 hodině řekni místo já přijedu
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Bohunovice,víkend společná,super
Ahoj kde tam pisni adresu klidne do vzkazu diky moc
Aquapark Olomouc, byl jsem včera před večerem a nebylo moc lidí.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Tak asi jedině saunový svět a zážitek v výřivce když mě tam chlap začal ochytávat takže nic moc
Ahoj jestli mohu doporučit tak určitě vyzkoušejte wellnes na zámku v Sobotíně. Wellness & Spa hotel Sidonie je přesný název. Z Ol je to sice malinko z ruky, ale určitě nebudete litovat....
Přeji krásné rano chci se zeptat je nějaké místo i v okolí hranic na morave? Chodí tady někdo někde?
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Chci se zeptat kam chodí chlapy honit teď na podzim ???
Paulino 1 muzem se sejit a ja ti ukazu jak a kde se na hranicku suka ukazu ti par mistecek a na kazdem mi muzes nastavit vlhkou kundicku at ti vilizu a vyprstim rad ti ji i poradne vysukam ja Ales 36 ozvy se 720595356 muj.tel.
Kolem hranic to znam pochazim odtamad ma tu nejaka zajem i o nezavazny sex
Opatovice..u lomu..nebo hranice za benzinkou....vim kde se to tam da delat a kde je klid...ozves se??
Tady je to úplně klidně a dost prostoru a u vody v okolí je i posed 49.6731142N, 17.1939283E
koukám že nejsme sami co vyzkoušeli Štěpánovskou Salaš
Taky tam jezdime často. je tam celkem klid
Ahoj, někdo někde v okolí Šumperka..??..je tu někdo poblíž..??
Nekdo dnes holka slečna někoho z olomoucka
Co takhle se dnes sejít okolí Olomouce nebo štěpánova*92*
49.6524961N, 17.2400772E kouzelné ale není jednoduché se tam dostat. stojí ale za to.
49.6800636N, 17.2355914E moc kouzelné místo pod stromem. jako v nějakým americkým filmu.
49.6861578N, 17.2330267E taktéž krásné místo kousek od druhého. moc krásný milování pod stromem
49.6843767N, 17.1896458E kdekoliv tam, je tam hodně krásných místeček
49.6843711N, 17.1801700E posed
49.6925669N, 17.1755994E posed
49.5713939N, 17.2281594E - u rybníčku...
49.5684289N, 17.2175956E - ukryté mezi keři
49.5874797N, 17.3105717E - pro rychlovku v autě nebo u auta...
Na dobrej šuk byla fajn sauna v ParkHotelu Prachárna.
Jestli ještě funguje...
Koukám že jste asi ze Štěpánova. 😄 V okolí je mnoho pěkných míst.
Díky za tip, právě obhlížím místo pod těmi stromy s ptákem venku. *71*
spíš by nás zajímalo kde se v tuto dobu da do výřivky nebo do sauny.
A co takhle otužování venku? Poděbrady nebo Tovačov? Šel by někdo?
Ahoj, není to sice Olomoucko, ale dám tip na výlet v Moravskoslezském. Opuštěné Jánské Koupele, nedaleká hráz Kružberku, zřícenina Vikštejnu. To vše propujou turistické cestičky okolo Moravice. Super příroda a když na to přijde, tak místeček bez lidiček je tam dost. Nevtíravě se hlásím o doprovod, ale samo až bude počasí.
Dnes njaká slečna paní v okolí Olomouce nebo Náměště na hané
Dnes njaká slečna nebo paní okolí Olomouce mohu dojet
Co dneska nebo zítra slečna nebo paní okolí Olomouce nebo štěpánova
Dnes na mostě u křepelky njaká holka žena tak kolem 20 hodiny
Holka slečna dnes večer na Olomoucku
Dnes njaká slečna na společné dovádění venku. Okolí Olomouce, Litovle bouzova
Přidá se dnes ke mně holka pár okolí Olomouce Litovle Mohelnice
Měla by některá holka čas se sejít a zablbnousi okolí Olomouce Litovle a okolí teť hned dojedu
Dnes od 21,hodiny pod nemilanským mostem njaká žena nebo slešna
Jsem tady má některá slečna nebo paní zájem si zablbnout*75**362*
Co takhle nová Ves u Litovle pěkné místo*4*
Co dneska určitě si čas a místo
Má ně která čas se sejít teť Olomouc a okolí Štěpánova
Nějaká slečna nebo pár dnes určitě místo já dojedu
Měla by z vás některa se dnes sejít a zablbnousi v Olomouci nebo v okolí*75**87**87*
Má některá čas a chuť já 44 dojedu*385*
Je tady žena nebo pár dnes venku večer okolí Olomouce nebo Litovle
Příspěvek byl uživatelem smazán.
jo ale hromadu kamer od ochranky
Ahojte:)Kolem Olomouce je spousta dobrých a hezkých míst,jde jen o to co komu se zamlouvá,zda riziko a šance přistižení náhodným kolejdoucim nebo soukromý:)A také dostupnost.Po cestě z Olomouce přes Horku a Náklo lesem do Litovle je mnoho možnosti na tyto aktivity a i u vody jak na Poďebradech nebo Nákle kde však pokud není kukuřice je to trosku na soukromí horší :)
49.4960194N, 16.9247408E na rychlovku v autě nebo u auta...
49.4971553N, 16.9246014E kdo má rád vzrůšo.. a neprší na vás...
49.4704283N, 16.8978544E pro odvážné cyklopáry
49.4399406N, 17.0452792E pro příjemné procházky až "na vrchol"
49.5263069N, 17.0868642E při procházce kolem lomů hezké místo s výhledem
klidně se kdokoliv pochlubte dalšíma zajimavejma místama, se kterejma máte vlastní zkušenost na Prostějovsku
ahoj, pěkná místa, znám je z vyjížděk. Bohužel jsem se nikdy nenatrefil na akci :-(
Ahoj stačí když zajedete do Slavonína jak je samosběr jahod. Každý den kolem 4 hodiny tam jezdí pán s černým kodiaqem vyleze s kufříkem vypadá důležitě a jde se projít nakonec a pokud máte nějakou akci v autě tak nenápadně šmíruje.
ten už chodil i pod dálničním mostem u sjezdu na Nemilany, když tam ještě nebyl ten zákaz :)
Staré letiště na cestě mezi Vrahovicemi a Vrbátky
A co tam?*52* pár nebo si sám a kdy
Občas se tam dějí zajímavé věci v autech
Cesta lesem k úkrytu Otty Wolfa mezi Tršicemi a Zákřovem. Dá se kdekoliv sejít z cesty a rozdat si to na naskládaných kmenech stromů či vzít deku a najít někde hezké místečko v lese. A potom už si to jen pořádně užít. 😈 (upraveno)
A vzrusovalo by vas, kdyby se se nekdo dival?😉
Dobrý den přeji. Až tam budete mít někdy naplánovanou cestu, dejte prosím dopředu vědět, rád se k vám přidám.*4*
Ahoj, tam to znám, často tam chodím, ale nikdy jsem tam nikoho neviděl ani neslyšel si to rozdávat, asi chodím ve špatný čas..
Ahoj je to ještě realné pozvání 😊jsem z Kokor.
49.6731142N, 17.1939283E Štěpánovská salaš, kdo sem jezdí ???
Co Výkleky? Jezdí někdo tam?
49.5573067N, 17.4799683E
Ahoj, a nechodite se treba otuzovat nekdo na Podebrady? Nebo chodi nekdo pravidelne do sauny? 😊 (upraveno)
Otužování u Tovačova, možná zítra poslední letošní... Kdo by se přišel podívat na pár??
a kde tam u Tovacova a v kolik? (upraveno)
Otužování Olomoucko? (Tovačov, Výkleky atp.?) kdo by se podíval na pár? Nebo pár co by se přidal?
Ahoj, ja bych se klidne i nekam na par podival,. Chodim behat nebo jezdim na kole, tak bych se zastavil. Nejlip asi Podebrady. Co vy ?
Cuuus, rád nekdy dojedu a mrknu se....laka me.to
Někdo se podívat na pár? Tovačov dnes
Zkuste zatopený lom v Drysicích. Jezdivam se tam opalovat v létě nahá a málo kdy tam někdo je.
Ahoj, chodíš navrch na tu skálu? Mohli by jsme se v létě slunit spolu.
Občas ano. Ale mám tam jiné místečko kam málo kdo chodí😊😊
Ahoj jezdíváš tam o víkendech?Nebo i přes týden?
Prosím o nějaký tip na místo na sex v Olomouci nebo v okolí. Ideálně dojezd autem a ideálně klidně místo. Dekuji
Jsem na parkovišti Poděbrady...a co mám jako teď dělat? 😅
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Ahojky kam chodíte ? rád bych zkusil se na někoho koukat jak se mazlí. Ideálně příroda v okolí Olomouce
Ahoj, chodim hodne behat po Olomouci, tak bych se na vas klidne rad podival. Vzrusuje me predstava, ze nekde bezim a zahlednu nejaky par. Kdyztak napiste zpravu a muzeme pokecat. Jsem normalni kluk,30 let 😉
Pár co se bude zítra předvádět někde u vody? Prostějov a okoli? (třeba Tovačov :))
Zítra někdo dopoledne u Tovačova na šmírování páru? Ona bacule :)
Ahoj,jezdíte do Tovacova k vodě nahotit?skoda,ze jsem nevěděl dřív,nemam to daleko dojel bych se kouknout.
Tak dojeď :) třeba příští čtvrtek dopoledne
Ahoj, toz to bych se tez dojel mrknout, kde tam byvate?
Aktuálně jme na Tovačově, ještě někdo? :)
Mám zajímavé místo. Nedá se přímo říct že je atraktivní, ale zajímavé určitě je. Není tam vyloženě ticho a klid, přesto tam nikoho nepotkáte a není tam přímo vidět, přitom je to venku a je to tak blízko města. Říká se tomu olomoucký čtyřlístek.
Ahoj, kde pak se toto místo nachází ? nic mi to neříká . Děkuji
A dá se někde poblíž nechat auto?
Určitě! Je tam v okolí několik sjezdů na polní cestu. Když tak se koukni na satelitní mapu. Ale pro místní se jeví kolo jako jasná volba.
Jak jsem psal, je to venku takže jenom v létě, ideálně tam dojet na kole, s sebou deku. Pokud jste trochu exhibicionisti, pak se můžete umístit tak, že vás někdo zahlédne z projíždějícího kamionu nebo autobusu. Ty mají vyvýšené místo pro řidiče. Pokud vás tohle nebere, dáte deku mezi keře tak, že vás nebude vidět. Přeji příjemné mrdání.
díky za radu, musím to někdy s někým vyzkoušet :)
Je tady ten vysoký sympaťák z welnes , dnes z večera ?😜
Je nějaké dobré místo u Svatého Kryštofa?
Nebo někde v Nemilanech?