Muži a přírodní ochlupení

Přírodní ochlupení těla. Netýká se hlavy.

V práci ve sprchách jsem si časem vsimnul, že jsem snad jediný chlap, který má přírodní ochlupení podpaží, péra i zadku. Většina si holí podpaží, koule nebo aspoň upravují ochlupení okolo péra. Je tu někdo, kdo zastává stejný nazor jako já? Tzn. holit/upravovat akorát obličej a hlavu?
Nejni to trochu pokrytecký, upravovat jen hlavu a na zbytek těla srát??? *18*
A proc to? Proc by melo byt spatne se dole upravovat? Zeny by si nemely holit nohy?
Nwm, proč zakládáte nové téma. O (ne)holení různých partií mužů i žen toho tady ve Fóru bylo napsáno už dost. Stačí se podívat do historie a ne jen na nabízených posledních 10 příspěvků.
Jinak za mě, máme 21. století a tak jako si v rámci hygieny čistíme zuby, stříháme vlasy, nehty atp., tak si holíme i intimní partie nebo muži i tvář. A jak tady kdysi napsal někdo jiný, neoholený muž (na tváři) vypadá zanedbaně a hlavně jako islámský terorista. Neholení je, domnívám se, jen o lenosti, finanční otázka v tom snad roli nehraje.
Tvuj nazor holit/upravovat akorát obličej a hlavu je v poradku. Protoze za 1. Delej to, aby jses TY citil dobre. Je to Tvoje telo. Co se libi partnerce je na 2. miste. Nekterym se libi oholeni chlapi, nekterym neoholeny. Ale porad se musis citit dobre. A modni trend je az na poslednim miste.
Btw. nektere zeny se take neholi a jeste zakladaji spolky a sdruzeni na podporu zenske prirozenosti, viz. "Chtějí tak dát najevo, že depilace je výsledkem módního diktátu."
Nwm, jak se může cítit člověk neoholený (tam i tam) , já bych si připadal jak bezdomovec.
Zrovna tak si člověk může připadat fajn, když se nemyje nebo nečistí zuby. Je to asi věc názoru.
I když - tuhle jsem, patrně tady, četl inzeráty ve smyslu, že on hledá takovou, co se nemyje nebo někdo hledá ji, co mu naXere do úst.
Takže je třeba taky v cajku, když člověk čistí jenom řezáky a na stoličky sere. Protože přece nebude podléhat módnímu diktátu zubních lékařů, ne! *22*
To je to samý, pravda :) z neoholených nohou a ptáka člověk taky dostane třeba zánět okostice a paradentózu *3*
Jestli okostici nebo paradentózu nevím, ale z neoholenýho ptáka a nohou můžeš klidně komplet ochrnout! *24* Zvlášť teď v léťě! Vyrazíš na houby, v tom horku se uvolní šourek, že budeš koule tahat až po jehličí. Tam se ti za chlupy zachytí klíště, protože si tě splete se srncem. Doma si ho přes ten porost nevšimneš, takže se v noci v klidu přisaje... no a z něj pak chytneš boreliózu a na podzim si už hraješ na Schumachera. *3*
*3**3**3* No vida, pak že se tu člověk nic nedozví
*3**3**3* "a na podzim si uz hrajes na Schumachera..." *3* super, dlouho jsem se tak nenasmal *3*
Je to jen na tobě a tvém uvážení. Ohol, uprav, a uvidíš jak se budeš v tom cítit. Pak budto pokračuj nebo to nech zas na přírodě. U nás se holíme oba. Bez toho už ani ránu *4*
Mě třeba přijde fajn oholené podpaží, upravený klin (tím neříkám oholený do hladka) ale chlap s oholenýma nohama nebo zadkem.. to ne
To je věc každého člověka, každý to má rád jinak a přijde mi jako nesmysl to nějak řešit a už vůbec ne si na základě toho vybírat partnera. Já jsem se kdysi párkrát dole oholil a upřímně úplně oholený se mi moc nelíbil, takže dneska se neholím (taky kvůli tomu, že mě to prostě nebaví), ale nikdy by mě nenapadlo to u partnera řešit a nechtěl bych, aby to partner řešil u mě, jsou mnohem důležitější věci. Rozhodně by mě taky nikdy nenapadlo na základě tohohle někoho jakkoliv hodnotit.
podpazi holim. Ono je to hygienictejsi - pot se nema kde rozkladat a proste to neni tolik citit. Dole je to obdobne, v kratsim porostu se kasparek tolik nepari jako v prirodnim. Ale ziletkou to dole neberu, staci zkratit.
Já si holim podpaží..kulky a břicho.a když holim ptáka tak oholim rovnou i analek .už sem si zvyknul mít tyhle věci oholene do hladka
Holím se všude již 25 let a připadá mi to normální. Chlupy nechci.
Já se dlouhou dobu holil úplně do hola, myslím tím péro, koule i zadek. Teď zkouším jak dlouho vydržím neholit se. Je to lehce změna. Ale myslím, že dlouho to nevydržím a půjde zase zcela dohola.
Holí se akorát buzici. Tak si dávej pozor na mejdlo
S tím bych nesouhlasil. Když jsem se oženil a nastoupil do lépe placeného zaměstnání kde šlo o práci v horkém provozu a používaly se i ochranné obleky a pracovat v kuse bylo na některých místech možné jen 10 minut a už bezpečák kynul "pojď ven a jde další, aby nedošlo k přehřátí a zpěnění krve čož by znamenalo jasnou smrt. Začal jsem mít kožní problémy v rozkroku a podpaží, prostě propocená kůže byla drásána chlupy. Vyzkoušel jsem to co mě starší řekli hned ze začátku "hochu ten porost dej pryč nebo se posereš" smál jsem se, že nepotřebuju vypadat směšně jako oni. Nakonec jsem vše oholil a byl klid. Zbytek těla nemám zarostlý a zvykl jsem si já i manželka a holím se už více jak 20 let. Kdo chce holit ať holí, kdo ne ať neholí.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Tak koukáme že za největšího idiota jsi tady zatím ty.*3*
U nás si hole int.partie oba a já vlastně všude a na půlce chce manžel široký prouzek. Manžel je chlupaty, tak akorát a mě se to líbí...když je chlap oholevy vsude, tak to pro mě není chlap. Ale je to každého věc.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Nejlepší je dokonale oholeny pták a koule a k tomu černý chlupy na nohou břicho a hrudník. To je k smíchu. Za mě trošku upravit koule zkrátit maličko vršek prostě pro dobrý pocit a hotovo. U partnerky taky ocením upravený klín nebo klidně i nevyholeny. Ale zase bych nedal chlupatý podpaží a nohy.
Kolem čuráka si to jenom upravuju (zkracuju) zastřihovačem. Koule Holím, protože to vypadá blbě, těch pár dlouhých chlupů na nich, i žena to vyžaduje. Prý neoholené koule mi cucat nebude. Jinak u žen mám rád udržovaný, upravený, přírodní klín. No a né že bych se díval chlapům na čuráky, ale na bazéně v šatně, když se rozhlédnu kolem sebe, tak 95% chlapů úplná příroda.
Je to tak v sauně je oholeny maximálně nějaký vyhubly kluk s brisakama co mu ani nerostou chlupy na hrudi jinak to mají na volno. Ještě se mi nestalo aby partnerka chtěla abych se oholil. Znám teda mladé fifleny co nesnesou ani upravené vousy ale o takové zase nezavadim já bo to působí v jistém směru povrchně.
já holátka nemám ráda.chlupy podtrhují mužnost.vyžaduju jen vyholené podpaží a koule.max.na podbřišku zkrátit
Tak třeba já se neholim vůbec, na obličeji pouze zakratim, ale ne do hladka. Jinak co se týče tam dole tak jsem zkusil jednou a stačilo, jsem si pak připadal, že mám blechy, filcky a svrab dohromady. No a taky jsem nikdy nepotkal takovou která by to vyžadovala, každá resoektovala moje rozhodnutí. Současná přítelkyně ta třeba má raději chloupky, říká že chlap když tam nemá chlupy, tak ji přijde jako děcko a ona by si připadala blbě.
Ahoj,zastáván úplně stejný názor,lépe bych to nenapsal,teď v zimě chodím hodně plavat, takže ti dávám za pravdu,chlupatej jsem tam snad jenom já.At si to každý dělá jak chce,já zastáván názor,že poradny chlap má být chlupatej,alespoň mezi nohama,když už ne jinde.Stejny názor mám i u žen,tak ahoj.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Já holím podpaží, koule a zadek. Zbytek přírodní. Přijde mi to tak akorát *24*