Dogging dnes jižní Morava

Dogging. Jen dnes

Ahoj, je tu pár nebo žena z jižní Moravy, kteří mají zájem o dnešní dogging? Chceš se na tu svoji divat? Ozvi se! Dnes kousek u Brna
Moc ve forech nereagujeme,ale toto už je do nebe volající 🙈🙈*3*
Bez komentáře. Pokud se ta tvoje chce nechat ojet, do jeďte. Jinak jste spíš trapní..
O tvém příspěvku by se dalo napsat víc ale základní je asi rozdíl mezi fórem a seznamkou ne?Nehledě ze toto téma tu je a je docela populární;)
Asi ho tvá odpověď urazila. *3*
Dementi se vyřádili.. A teď k věci.
Na tebe budou stát jistě frontu. *3*
My to nemysleli zle;)Buďme přející třeba mu to vyjde *1*
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Však my také pravě*1*Neunese odmítnutí *24*
Odmítl jsem vás já.....


......
Taaaaaaaaaaaak urciteeeeeeeeee *22*
Je to tak jak říká...Prosili jsme o jeho přízeň,ale vždy odmítl stim ze si chce založit inzerát ve fóru a zkusit štěstí na jihu země *3**3*🙈🙈
Jsi tak agilní píča, že sis ani nevšiml, že jsem to nepsal tobě.
To je ta krasna vyhoda diskuzniho fora *1* at napises co napises, budes vzdycky jiz za totalniho vola *3* tak si zvykej nadrzence *22*
*24**24* přesně tak!! Trošku text do seznamky!
Jinak už tady existuje Dogging na jižní Moravě kde je cca 400 příspěvků, tak proč znovu stejné vlákno????
Protoze to je nadrzeny vul? *22*
Tak nastesti je to jen na dnes zitra uz to bude minulost😀
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Můžu dojet..


............




....
To patří do rubriky seznamka, fórum je od toho aby v něm probíhala diskuze.
Tak která se nechá sprcat dnes jako čubka? 😊😊
Mrdal jsem debilku..na Apollu. Jen ty ubozaku máš jedinéj fetiš u kteryho honis a to je toto fórum 😁😁trapáčku. Asi máš malyho pindulina.. 😁😁 Vid?
To vis ze jo *22* a ted tu o Karkulce *3*
S Victoria na Apollo. Domluvili jsme se přesně v tomhle vlakne. Ubohej trapnej debilku.
se divím že furt vysíráš, akce s -viktorií- je reál, nechápu jak můžeš něco hanit když jsi u toho nebyl, nechci vyvolávat hádku,jen chci napsat že je to pravda a že ta akce opravdu proběhla
Prostě ubozak co si zde kompenzuje svoje malé pérko.. Smutný pribeh
Jestlivá ten chlape není ještě stále panic, jeho chování tomu odpovídá.
Teď Břeclav lanové centrum? Někdo pro bi pasiva 36
Zítra na vecer žena Apollo. Sraz na plazi