lizani kundicky

moc rad lizu

moc rad lizu me zene se to nelibi hledam zeny ktere to maji rady hoĺky napiste svuj nazor
moje žena lízaní zbožnuje bez lízaní nema orgasmus to pochopil už i její milenec dosahuje takového orgasmu že je chvílemy bezvědomí
Keby mne partnerka (ktorú momentálne kratšiu dobu nemám) zakázala lízať jej pindulku počas erotických hier, tak... jednoducho by som sa s ňou rozišiel.... Lebo ženu s takým komplexom (ktorý sa prejaví aj v iných sférach...) by som nechcel mať po svojom boku.
Teraz píšem za seba, prvému prispievateľovi k tejto diskusii sa nechcem "miešať" do jeho rozhodnutia.
To nemusi byt zadny komplex.. existuji 2 typy orgasmu- vaginalni a klitoridalni. Prvni typ zen si daleko vic uzije sex/ fingering aniz by byl drazden klitoris. A druhy zase vice treba oralek a polohy pri kterych je drazden i klitoris (tech zen je samozrejme vic).
A za sebe muzu rict, ze si sexu a prsteni uzivam neskutecne a vydrzim klidne celou noc a klidne se necham nekdy jen rozmazlovat... Ale pusinkou me neudelal nikdo, je to sice prijemne a chvili fajn, ale nedovede me to k orgasmu.
Akorat je treba partner zklamany, protoze si myslis, ze to je jeho chyba..
Takze prosim neodsuzujte hned, ze ma nekdo komplexy.. kazdy ma rad proste neco vic, neco mene a je to na vzajemne domluve...
Ahoj, popsala jsi to přesně, někdy je chlap sklamanej, ale jen proto, že si o uspokojení nic neřekli, než jeden druhého poznáme, trvá to nějaký čas.
Tvrdila mi jedna kamarádka - rozvedená a zkušená - že jazykem a prsty nikdy...pak se mi to povedlo - nechlubím se, třeba ti přede mnou jen byli nedočkaví a nezkušení... byla z toho na větvi...
Ahoj, napsala jsi to přesně, výstižné.
Nejlépe, když se hned na poprvé nezdařil dosahnout orgasmus, ti dva o tom popovidaji, jde to pak snaz, než si jazyk ulizat a nic.
podle mých zkušeností, je to o souznění, lízat, a k tomu prsty. ale přesto, je to o tom cítit tělo toho druhého
Jo, tak to je paráda, taky rád týrám jazykem kundičku a poštěváček do bezvědomí 😎
Žena, které nic neříká orální sex a vyhýbá se mu je jako milenka bezcenná. Ale může být třeba dobrá kuchařka :-)
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
To je pravda. A tobě se to nelíbí? Mě ano.
Ahoj, a co tobě? Rád pomohu tak se ozvi. Peťa
ahoj si moc faj a zaujala si mne
mne sa lubi najviac liiizanie ... nehcces ??
Ty máš ráda lizani?chci te lizat
:-D něco na tom bude :-D jedna mi dokonce řekla že by mi pak nemohla dát pusu, rychle jsem vycouval :-D

ja bych lizal nenajde se zena nebo par ktery mi da liznout vylizu i kundicku plnou partnerova semene
družka si roztiahne nohy a nechá sa odomňa poriadkne vylizať, skúšam to aj na riťku a neprotestuje. Vždy dosiahne orgazmus a mne steká šťava po brade. Dokonca sa nechala výlízať po tom čo som sa do nej naplno vystriekal : )
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Milovat se a nepolýzať cikulu,tak to není milovanie,ale len pretiahnutie
moje to miluje i mamka má moc ráda vylízání.když spolu byli na masáži byly obě vylízány a měli krásné orgasmy.
dalbychu to je u vás normální u cikánů že šuká každý s každým jak se říká šuká kámen cihlu vylížeš a ošukáš mamku a následky vidíme na Šluknovsku
moje žena když přijede od milence tak to nevydržím a chci ji vylízat.Ze začátku o tom nechtěla ani slyšet ale ted to dělame pokaždé už se těší na další orgasmus ktery ji udělam a líbí se ji to
Myslím, že to je jen předsudek. Lada
já si tet našel milenku která má při lízání mokré orgasmy je to paráda pít s takové studánky
Příspěvek byl uživatelem smazán.
no ona i ta chlupatice dokáže krásně vonět ale to musí být žena a ne prase ty co se holí si myslí že udělali pro hygienu již dost
Lízání zbožňuju, klidně se u toho i udělám
Jsem to rad dělám neznámým ženam
Vazne by si chtela?????????? M..
Ahoj poslem si nějaké foto.lizani miluju kdys se mi pěkně udělá na jazyku nebo kdys jazykem zajizdim pěkně až do dírky máš to ráda taky ? Jestli jo napis mi mužem se domluvit bm zatím pa
Miluju, když se u toho žena udělá.
ahojky,, jsem jirka, popovídáme???,, láká tě něco zakázané?
mamka to taky miluje,,hezky u toho vzdycháá
Mne to dela moc a moc zbožňuji pansky
Lizani je moc fajn a klidne se u toho muže učuravat.
Ahoj pokud by jsi měla zájem rád Tě budu pravidelně lízat. Petr
Je tu žena z Lounska která to má ráda a chtěla by si jí nechat vylizovat? Klidně písni.
paaani tak to jo a mas i ted nekoho na lizani??
Ahpj, to i ten chlap, co ti ji liže očekává ✋✋
A jak to máš nejradši já mám rád když si mi žena sedne na obličej ale nejvíc mě vzrušuje když u lizani můžu držet zadeček
774296878 miluju přivádět ženu v posteli k šílenství a lízání až do ženského vrcholu je má priorita
Proč ne.. o orgasmus přeci jde
Miluji přesné také to holky, rád lížu až dostane partnerka orgazmus,a udělá se na mně 😘🥰😍😋💋💋💋
Tak to je ideální stav... za tím účelem se to provádí
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Taky jsem měl takovou milenku, vždycky mi hlavu odtlačila a říkala, že kdybych jí jazykem dodělal, že by zešílela. Tak jsem to jednou riskl a hlavu si vytlačit nedal, házela s sebou, byla divoká, že jsem měl co dělat, abych se tam udržel, ale dodělal jsem jí to do konce a víckrát mi už hlavu nevytlačovala, spíše naopak držela mi jí tam až do konce, někdy mi až docházel vzduch. Potom to už milovala jazykem až k orgasmu. A nezešílela.
Za posledních sedm let ani nevím, jak rozlízaná žena vypadá. Byť to zkouším, odtlačí mi hlavu,že jí je to nepříjemné...
Příspěvek byl uživatelem smazán.
ahoj Moje to má ráda když si ji krasně vyholí , zarostlou nechce a já také ne.
Můj názor je ten že to je puritánckou výchovou, nebo nějaký psichycký blok zpusobený nějakým traumatem.
Jak se mi některá ozve tak ji budu lízat dokud bude chtít a dokud bude moci. Pro mě to je to nejkrásnější ze sexu a mám u toho šílené erekce. Klidně beru kdo se ozve:-)
já miluju dlouhé lízání kundičky a třeba i zadečku pokud to máš ráda a jsi z okr.Hodonín,napiš a mužeš zažít neomezený počet vyvrcholení do mé pusinky. SOUMEN36@post.cz
Příspěvek byl uživatelem smazán.
ja liiziem dobre .. nechces skuuusit???
Miluji byt lizana, nechapu kdo ne
Lizani je krasne hodne moc a ja lizu hodne moc kdyz krasne moc tece.
Přesně takové ženy vyhledávám které milují dlouhé lízání
nabídneš když to máš ráda?
Ahoj, rád pomohu jak tak koukám na galerii *2*
Je to nádhera.Miluju lízat a čuchat krásnou voňavou kundičku
To bych se přál, aby se Tebe mohl vylízat 😘🥰😍😋💋
Nechapu tvou zenu vzdyt to je naadhera
Moje žena to také měla ráda,lízaním se vždy udělala ale poslední dva roky o tom nechce ani slyšet.Nevím co se děje
Přesné tak,to je nádherný když se můžeš po luxusní lízání,po té dokonale množství euforie, dokáže ne kolík krát sa udělat mně do pusy, bouřlivým orgazmu
manželka naprosto miluje lízání,a ještě když jí s naším rodinným přítelem vystříkáme oba dva,tak se u toho dokáže i několikrát udělat*6*
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Tak to neprodlužuj a uděláš se vždy u nás je to taky tak
ahoj.nechápu jak se to tvé ženě může nelíbit
Libi se ti taky kdyz ti je lizany analek?
to nechapem ani ja,je to tak krasne
To také nechápu, jak se to nemůže nějaké ženě líbit. A já strašně rád lížu kundičku.
Je mi 65 a se ženou milujeme 69ku chvilku trvalo než jsme se sehráli dnes máme nejraději 69ku na boku někdy lížu a ani mi nekouří a přesto stříkám lížu ji i řiťku strkám nos do kundičky cucám poštěvák až to rachotí a někdy zapojíme i robertka no zkrátka nádhera
ukažte ženu která nemá rada lízání kundičky :-)
Najdu zde kamaradku,ktera miluje oralek tak jako ja...Napis a rad te ochutnam
no ja taky hledám kamarádku na společné dovádění a i lízáni
Kamaráde, mám to doma stejně, manželka to nechce, nevím jestli se jí to nelíbí, ale mi to moc vadí, že to nechce. Tak jsem si našel kamarádku a ta to má moc ráda a říká že je to ode mě úplně boží. Vždy se při tom udělá. Tak nevím, kde jsem udělal doma chybu. No hold ženy jsou různé :-)
Ak sa zena neda lizat je to bud psychicky blok alebo je frigidna. Moju vylizem do poslednej kvapky a nevynecham ani ritku a hotova je hned. Opacne sa jej moc nechce ale spravi az do konca kvoli mne ale papat nechce neviem preco...
PS: par krat som bol skorej ale neutiekol som a vylizal som jej vystriekanu muslicku :)))
Moja tiež nikdy nespapala moje semeno, Ale lízať sa nechala, A keď som jej naplnil picku senenom a ona mala este chuť, tak mi šepla: Vylíž mi ju ešte,
A ja som jej to rad urobil , Nakrmila na vlastným semeno z jej pičky.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Ahojky Elis, takovy dloihy hrani a lizani kundicky az do konce nejlepsi predehra. Ja lizu hrozne rad, dokud neprijde ten slastny vrchol. Preju krasny vecer
To je krasny ja.by ti ji lizal hodne moc
-pralinka
-pralinka před 8 roky
Příspěvek byl uživatelem smazán.
JO!!!!! Tebe bych rád potkal!!!!
Přesně tak, lízání kundičky je nelepší co může být !!!
Zbožňuji to TO!!!!*162**162**162*
Moc rád lížu pičku pysky poštěváček až do stříkacího orgasmu
Ja to taky miluji,lizani je to nejkrasnejsi
Ahoj.
Hledám....Praha a okolí - odvazna zrala zena na diskretníschuzky ? - nahota pomucky fist kundicky dlouhé lízaní oralek a jine ...? Zdravím Jirka*174**174**174*
s tebou bych si rozuměl. Lízal bych tě tak dlouho, až bys nechtěla..
To vážně existuje ženská, která nemá ráda lízání? Nevěřím.
existuje bývalá partnerka to odmítala dokonce i stimulaci rukou...*23* tak to muselo skončit v sexu nuda bez předehry, a nejhorší je když to navíc toho chlapa baví a užívá si to.*24*
Jop. Dvě ze čtyř s kterými jsem chodil. Jedna to neměla ráda a druhá mě tam jazykem ani nepustila. Ty druhý dvě to už byla jiná bomba
rád vylížu ženě lasturku nebo i prcinku, klidně před jejím partnerem, nebo i vystříkanou.
Lizani me baví je to krásné kdyz se zena sviji.
Tak to miluju úplně max ????
Lízat kundičky toho se nikdy nepřesytím ????
To prostě můžu, dokud by neškemrala že už dost. A stejně by to nebylo dost pro mě ????????
Ahoj, kdyby se tu našla dívka/žena (na věku vůbec nezáleží) z Brna, která ráda lízání a nechala by se lízat, tak prosím o vzkaz. Můžeme se domluvit, mám to moc rád a moc rád tím udělám nějaké ženě radost ... Já 30/178/88, Brno
lízal bych furt :) pokuď jsou sympatie :P
Příspěvek byl uživatelem smazán.
pokud máš zájem tak tě přijedu vylízat
Co je dlouhé lízaní? Jak dlouho? Uspokojí tě to naplno když je to dlouho?
Nejraději to mám vzájemně :P A když se partnerka udělá zrovna při vašem výstřiku *243* Jen trvé dlouho, než se pár takhle sehraje
Já to miluju :) A strašně ráda oplácím :)
Tak tohle je ten spravny postoj k veci! vratit partnerovi-ce tu slast a videt jak se chvee v orgasmu!
Opravd ja taky miluju lizani az a nejlepsi je pri curani
Joo tak to miluju taky jen pro to nenacházím pochopení
Přesně to je to nejkrásnější také rád lížu kamarádku při čůrání, ona po mě vyžaduje i několikahodinové lízání jak kundičky tak zadečku a mě samotného to rajcuje pak mě na oplátku také líže zadeček a koule
Jo, přesně tak... rozlízat ji když je řádně napitá, pak ustříkává a učůrává kdy má chuť... a když to na ní přijde, pustí zbytek naráz
Wau to jsem vždy toužil vyzkouset
Ahoj,
jj to je nejlepší, také mám rád lízání kundičky spojené s pissíkem...
Našla by se západočeška? Které to doma chybí?
Miluji lizani pri curani mnam chci tě ochutnat
Tak to je sen, lízat ženu a za odměnu být počůrán *250*
Pro mně to je můj sen, když má člověk se pěkně zalízat kundicku a análek 😍😋💋💋💋
nechtěla by ses sejít a pohrát si na oplátku navzájem ? :*
Navzájem to ano pansky*162* Ozvy se hotpusinka
Hmmmm dala bych si říct ♡♡♡♡♡♡
Klidně bych tě lízal. Máš zájem?
774296878...Miluju přivádět ženu v posteli k šílenství a lízání až do ženského vrcholu je má priorita
Ahoj velmi moc rád tě poznám aspoň tadyk pokut ti to nevadí.Jemi jinak 33 let.A jsem Honza.Velmi mně zaujal tvůj krásný napsaný inzerát .Jinak sem zcela obyčejný mám rád radost a potěšení když můžu někomu udělat radost
Ahoj krásná slečno, dočetl jsem se na fóru v tématu lízání kundičky, že lízání moc miluješ. Chtěl bych se zeptat, jestli bys neměla někdy chuť to zkusit spolu, pokud by byly vzájemné sympatie. Miluji lízání kundičky a mohu to dělat klidně hodiny. Děkuji za odpověď. R.
Taky to miluju
Rad bych ti to udelal
Ahoj, já hrozně rád a dlouhé minuty lížu kundičku. A také rád přijímám orálek.
Ahoj velmi moc rád tě poznám aspoň tadyk pokut ti to nevadí.Jemi jinak 33 let.A jsem Honza.Velmi mně zaujal tvůj krásný napsaný inzerát .Jinak sem zcela obyčejný mám rád radost a potěšení když můžu někomu udělat radost
Klidně tě vylížu , ale jsi daleko.
a kdo by to neměl rád,já to zbožnuju
Miluju přivádět ženu v posteli k šílenství a lízání až do ženského vrcholu je má priorita 774296878
Ahoj strašně rád lížu nějaká žena jakéhokoliv všku někde Znojmo - Brno ?
Tak to mame stejne,miluji lizani a manzelka nic,ale nemuzu zadnou najit jen na oralek
Tak asi nejsi tak dobry jak si myslis *3*
Jiny zeny si nestezovaly-naopak
Ahoj všem. Já bez lízání nemohu být. Je to pro mě vždy předehra před sexem. Miluji když lížu holce kundičku a cítím, jak se celé chvěje když se blíží k orgasmu. Lížu poštěváček a prsty projíždím kundičku dokud se celá nesevře a neudělá se. Jen na to myslím a už jsem nadržený. Pokud by nějaká sympatická pražanda mezi 20 - 40 chtěla, jsem ji plně k dispozici. Mám rád upravené kundičky. R.
MilujiLízani. . Jinak máš celkem pěkně širokého ptala.. Přesně do mě Kundicky
Ahoj, já strašně rád lížu kundičku. A ta Tvá je klenot mezi nima. Tu bych lízal dlouhé minuty. A potom bych hluboko do ní vrazil svého ptáka. A myslím, že je pořádný....
Zdravim ...libilo by se vam mit sveho poslusneho otroka , ktery vas poslechne na slovo ,a udela cokoli budete chtit ?
a co si to vzájemně užítco ty na to
hledám ženu z olomoucka co to má ráda
Rád lížu kundičku až do orgasmu hledám ženu co to má ráda Zlínský kraj.
Lizu hrozne rad. A vydrzim to dlouho :)
Díky všem: D teď se cítím bezcenná :DD když to nemam rada:DD
Ale di. Tak prozměnu máme rádi prstění, no ne ?
Je uzasne ked partner vyhovie zene a poriadne ju lize nielen jaskynku ale i anal ak spravne pouzije prsty u mba su orgazmy zarucene :) ..


Tiez sa treba odmenit dobrou fajkou do konca :)
lízání análku miluju. Rád lížu prdelku a s prstama si hraju s kundičkou
Tak nejak tu v tomhle tematu vidim svuj problem... Nevim proc, ale prijde mi, ze mi partnerka dovoli ji lizat jen aby mi udelala radost. Pritom dosahne orgasmu, tak nevim.. Nohy ma porad u sebe, neni schopna odhodit stud (po 7 letech spolu...). Obcas, kdyz jsme pripiti, tak sr trosku odhodla a jdeme treba do 69ky, tak obcas zabrouzdam jazykem i na zadecek. Pry ji to nic nedelalo... Ono ji vlastne dela dobre jen kmitani jazykem po postevacku, nejake drazdeni otvurku nehrozi, hrani s pyskama neprichazi v uvahu.. A pritom me to silene laka, cim vic to nemam a vidim zde na amaterech... Dokazal bych dole stravit hodiny, miluju chut vlhke kundicky, vzrusene stavy, tesneho analku, prstit a ochutnavat ji...
*160*SQUIRT☆EVENT*160* ve Wellness Lublaňská.
*218**218**218**218**218**218**218**218**218**218**218**218*
__________________________________________

VIDEO▶ http://www.redtube.com/168767

Někteří se nás ptáte o co se konkrétně jedná, o jakou techniku vzrušení a uspokojení. Tak je to přesně toto viz kompilační video pánové. Každá žena potřebuje k takovému výstřiku jinou stimulaci. Některá se dokáže sama přivést k vystřikům a potěšit vaše oči, jiná k tomu potřebuje ptáka a nebo ty vaše šikovné prsty. Každá a každý si přijde na své *4* pokud to chápe jak to funguje a miluje to. Event se uskuteční na přelomu února a března.

*73*HOLKY HLEDÁME DO NAŠICH NĚŽNÝCH ŘAD NA EVENT DALŠÍ SYMPATICKÉ *15* STŘÍKAČKY. *160*TEČE A NEBO STŘÍKÁ TVÁ KOČIČKA? NAPIŠ NÁM DO ZPRÁV A UŽIJ SI S NÁMI KRÁSNĚ VZRUŠUJÍCÍ ATMOSFÉRU EVENTU PŘESNĚ PODLE SEBE. *264*

PÁNOVÉ*243* vaše technické dotazy prosíme do zprávy. Děkujeme

Holky z wellness školky *250*
je tu divka co ma rada lizani kundičky a prdelky při čuraní?
Nemusim mit ani samotny sex,staci mi oralek,ale zen je hrozne malo kdo to takhle chce
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Já Ti to udělám ze me pocakaš pusu :*
jsem už starší chlap,ale ještě jsem se nesetkal se ženou která by neměla ráda lízání kundy.
jsem už starší chlap a měl jsem dost žen,ale nepoznal jsem žádnou která by neměla ráda lízání nebo kouření.
nechápu proč se to nekterým nelíbí.....mě jo a klidně jen to....pohodlně se opřít a nechat se hýčkat a nic nemuset :-)
No jasně hned bych ji vylizal třeba hodinu *124*
Ja taky miluju lizani pekne obou direk ale musi bejt zena pekne hladoucka pro me je to nejvetsi slast citit tu krasnou kundi chut mnamka
Lízání obou dírek je slast, souhlasím, ale na rozdíl od tebe rád lížu nevyholenou...
Miluju lizani obou direk kdyz je zena pekne hladoucka to je slas
Miluju lizanicko pekne hladoucky jeskynky miluju tu chut kundicky mnamka
Miluju lizanicko pekne hladoucky jeskynky miluju tu chut kundicky mnamka
nestačilo to napsat 1x a nechat prostor pro další uživatele *4*
Asi se nenajde na této planetě nikdo, komu by nechutnalo nebo se nelíbilo lízání hlaďoučké kundičky.
Co ae tady čtu, a dost se divím, že někdo snese nebo mu dokonce vyhovují zarostlé intimnní partie. Brrrrr
Ae obráceně - už jsem slyšel dost ve smyslu, že ona mu ho nechce kouřit. To musí být utrpení.
Praha. Ktera si rada necha vylizat treba i vystrikanou kundicku?
Praha. Ktera si rada necha vylizat treba i vystrikanou kundicku?
Někdo vylizat dvě 18cky? Pište do zpráv
Ahoj, rád bych vás dlouze lízal !
Lizanie je super... Top ked sa kočka celá trasie..
Zas z druhé strany v životě jsem poznala pár mužů co prostě nelízali. Nebavilo je to, žena jim nechutná (pro rejpali měli to tak obecně nejen se mnou).
hmm a co Ty?které máš ráda?
Ovee.... Taky znám jednoho co nemůže lízat, protože mu z toho chce blinkat.
Ovee.... Taky znám jednoho co nemůže lízat, protože mu z toho chce blinkat.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Fernande Ty jsi neskutečný cura* *1*
Studentka po škole nabízí svoji kundičku
Prijimam nabidku *13* Pokud tedy chces *3*
Pokud nabídka na vylízání stále platí a máš to ráda dlouho, mile rád si na tobě smlsnu, stačí napsat do zpráv. V Pze jsem pořád, a pokud tě vzrušují vojáci, máš mě mít ;) nejlepší by bylo se domluvit po WhatsAppu. Mé číslo 608918105
Ahoj, muzeme se domluvit? Pekny den ci vecer..
Můj muž prostě nelíže a lízat nechce! Prý to nikdy nemusel, ale já to mám moc ráda, chybí mi to a trápím se. Tak si toho holky važte, co to doma máte, protože je to to nejlepší!!!!
Ahoj kundicku bych ti lizal treba hodinu i dele mam to moc rad.
Ja bych tě liznul hned a schuti
Taky raději dávám než dostavám a proto raději obšťastním ženu intenzivním lízáním, než se nechat kouřit. Taky ma kundička vždy jinou chuť.
Lizani kundičky je fajn bez toho si nedokážu přestavit sex .a klidně u toho muže učuravat.
Miluji to, není nad krásně rozvitou, orosenou růžičku, která nádherně voní a reaguje na každý dotek jazýčku. Také raději rozdávám, po takových hrátkách, kdy je hotová, mi stačí pak pár pohybu v tomto rozpáleném pekle a to mne dokonale vyždíme.
Rád bych našel holku, která miluje dlouhé lizani mušličky a která by to chtěla i několikrát po sobě jazýčkem až do orgasmu z okr. Hodonín
SOUMEN46@post.cz
Lízání zbožňuju a miluju se udělat chlapovi ,to samé i opačně,pořádně vykouřit a nechat si vycákat pusinu..
Co si to udělat navzájem?
můj muž lízat nechce, asi mu to nevoní,škoda, protože já to přímo zbožňuju:-(((
Je to škoda...Pokud se muž naučí jemně a dlouze lízat, orgasmus je hóódně u ženy bouřlivý!!!
moje stara taky lizat nechce
tak jsme na tom stejne
Tak to tě plně chápu. Moje žena nechce kouřit, přesně, asi jí to nevoní a lízání příjímá jen proto, že to mám rád.
Tak to tě plně chápu. Moje žena nechce kouřit, přesně, asi jí to nevoní a lízání příjímá jen proto, že to mám rád.
Mě též každá nevoní ale je přípravek na výplach pindy a pak už si zvykne
rad ti to udělám a moc rad si to nechám udělat i od tebe
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
to máš štěstí a co tak k Tvému ještě druhý jazýček?
Lizani kundicky miluju nejvic *162* bohuzel vzdy poznam někoho, kdo to nedela..
Lízaní a i jiný věci miluješ, ae za prachy. Jsi dle popisku ze sakra drahého kraje... schůzka 2000 a ještě bez vlastních prostor, k tomu "vícenáklady" ve formě dovozu a odvozu taxíkem, večeří, kina, wellness - a nejsi profi *3*
Co EET - vystavíš za schůzku?
Přesně tak,za prachy(a ještě tak nesmyslný)to má ráda každá,ale jinak už je to horší...
Ze by se nekdo pripravil o takovou slast?
Najdu zde zenu(i starsi) ktera si ji rada nechava dlouze lizat a vylizovat? Pisnes?
Já mám sice lízání moc ráda, ale manžel zase ne, a když už se k tomu uvolí, tak se mě tam jen dotkne špičkou jazyka, aby se neřeklo a to je všechno, i za to prý mám být vděčná!! což je nesmysl... zní to sice hnusně, ale kdybych to zjistila dávno, nevezmu si ho. Takže si o tom můžu nechat jen zdát:-(
Je to škoda, on přichází o dvojí hezké potěšení, užít si ty intimní chvíle sám za sebe, ale hlavně darovat neskutečnost rozkoš ženě, pokud je ona k tomu nakloněna a pokud se jí to líbí. Takový společný prožitek je pak oboustranným výbuchem vášně a hezky prožitých společných chvil....snad na to ještě časem přijde, snad je mu potřeba k tomuto poznání ještě trochu pomoci, ale naopak, některé věci změnit nejdou, pak asi je ještě možno hledat nějakou jinou podobně příjemnou náhradu.....ale někdy je to asi pak už jen náhrada a ne originál.
proc zdat, lizani miluju, rad se stanu tvou kamaradem

pavel
potom je to blbec kterej myslí jen sám na sebe já lízání miluju. když se žena zmítá orgasmem to je nádhera a pak vylízat tu šťávičku.........
Je to moc škoda ,když muž nechce lízat.Je to excelentní orgasmus a blaho.
Já si nedovedu představit, že chlap nelíže! Dlouze a dlouze...*162**162**162*
No kdybys chtěla tak Ti s tím pomůžu, zbožňuju pořádné lízání...
Což si najít milence/kamaráda na orální dovádění.Ani jsi nenapsala jestly pan manžel chce po tobě abys mu ho kouřila.To by bylo vyřešeno-když né tak já taky né. Lízání je nej,nej,nej, hezky i zadečku.*162**277*
Taky miluji lizani muslicky a ta moje vubec,rad bych nasel zenu jen na oralek
Tvoji ženu nechápu....
Já osobně lízání miluju, dlouhé, pečlivé a hlavně až do konce :) *18*
Taky to miluji,dlouhe a jemne lizani.Krasne se prilepit na muslicku a lizat a sat postevacek
ahoj chlapi, no co říct, stejně jako vy milujete kouření vašeho klenotu, tak i já miluju lízání mojí kundičky. Ovšem není lízání jako lízání. Jsou muži, kteří se domnívají, že jemné olizování dovede ženu k orgasmu, ale to možná jen vzruší panny, nebo začátečnice. My zkušené ženy, tedy spíš já, budu mluvit za sebe, miluju když se muž na mojí kundičku pěkně přilepí, pořádně jazykem přitlačí a nevynechá žádný záhyb mé kundičky, když do své pusy vcucne můj poštěvák a saje ho, a když mi cestou olízne hráz a zadeček, no tak to je hotovo....
Jinak bych se chtěla žen, které to nemají rády zastat. Není to tím, že by se jim to nelíbilo, ale tím, že mají v sobě jakési puritánství, není jim to košér.. protože ví, že se tudy čůrá atd... ale chlapi, vemte ji na večeři, kupte růži, šeptejte jí něžná slova, jemně ji opijte omamnou vůní vašeho parfému a vašich vyčištěných zubů, které se jí mísí s chutí šampaňského, přiveďte ji domů a s vaším jazykem na jejích mandlích ji uložte do postele, roztáhněte nohy a dejte se do díla, garantuju vám, že protestovat nebude.
Lízání moji kundičky miluju, je pravdou, že není lízání jako lízání...ale..když to chlap umí je to luxus.. miluju když sedím v křesle, muž ke mě přijde a já můžu hodit nohy přes opěrky....hmmmm když nevynechá žádný záhyb.....a vůbec není tu někdo, kdo by si chtěl zítra ráno trochu pohrát? :)
Ahoj Lindo, přeji hezký den.Četl jsem si debatu o lízání, kde jsi hezky odpověděla. Jestli by jsi chtěla ležet v křesle, hožky na opěrkách a nechat se krásně, dlouze lízat klidně napiš.Není nic krásnějšího, než dělat ženě moc hezky.Měj se fajn.Tomáš
Lizání k tomu patří. Já se u toho ještě neudělala ale i tak to mám ráda...najde se někdo kdo mi to dopřeje?
Ahoj Jani, já milerád dopřeji, ozvi se *4*
Ještě jsi se u lízání neudělala? To je potřeba přidat ještě prsty do kundičky a pak to půjde až na samý vrchol:)
Miluji lízání kundičky *15*
Jestli stále hledáte někoho kdo by vám vylízal, klín tak se hlásím, kdy a kde vás najdu?
Ahoj.. jsem leký milovník lízání a hraní si prsty.. rád bych se tě ujal..J.
Najde se v Olomouci vdaná paní na lízání, které se toho doma nedostává a touží po tom?
Oralek je super, z obou stran
Oboustranně je to fér, ja třeba raději dávám než přijímám, baví me si z ženou (studankou) hrát tak dlouho až se pramen otevře a většinou otevře... . A to se pak teprve nemůžu nabažit a skončit, když mi teče na pusu a do pusy její šťáva.... Super
Pozor ❗ Ne každý to umí. V tom je problém. Stejně jako každá žena kouří asi jinak. Najít tu správnou techniku.
Tak to já asi vždy měla ty co to neuměli. Nikdy jsem se neudělala.....
Ahoj napis a ja ta spravim viackrat po sebe,,,
Tvoji kundicku chci lizat jak o zivot a zaroven ti ji prsti
Je to neskutečná nádhera, když můžu kundičku rukou hladit nejdříve přes kalhotky, cítit jak se jí lehce chvějí stehna a pomalu je roztahuje, tak abych se rukou dostal co nejvíce mezi nohy. Cítit i přes kalhotky, jak je hladce vyholená a v rozkroku vlhne, hladit ji vnitřní strany stehen a rukou se stále vracet do jejího lůna. Snažím se z ní dostat kahotky, které jsou poslední, jen symbolickou ochranou její mušličky, abych nejen rukou, ale i rty a jazykem začal dobývat její tekoucí studánku. Nejdříve mě omámí vůně její štěrbinky a vzápětí mě silně vzruší a rozechvěje i chuť její šťávičky, když ji lehce špičkou jazyka projedu od klitorisu až po zadní dírku. Jazykem zkoumám celou vulvu, pak krásně trčíčí poštěváček, jazykem rejdím mezi malými pysky a šťávu pryštící z kundičky vylizuji až na hrázi a zadní dírce.Pevně ji držím rukama za půlky, cítím, jak lehce přiráží proti mým ústům, celý obličej mi smáčí její nadržená kunda, na které cítí můj vzrušený dech a sama hlasitě vzdychá. Její vzdechy a přirážení je stále intenzivnější a já cítím, že brzy přijde orgasmus. Hlasitě křičí, když mě její rozdělaná píča exploduje do úst!!! Olizuji její šťávu rozkoše z celého rozkroku i prdýlky a naslouchám jejímu odeznívajícímu orgasmu a já nečekám na to, že mi řekne, že chce ještě. No není přece nic nádhernějšího!!!*21*
Líbí se mi i vášnivé lízání vyholené štěrbiny! Mám rád, když ležím na zádech a žena dřepí nad mým obličejem a sama si určuje kde, kam a jak hluboko jí mám strčit jazyk. Super je také vylizování pičky zezadu. To máte potom krásně nastavené obě dírky k lízání!!! Zkrátka neskutečná paráda!*21*
Mě se líbí když mě někdo pěkně lize .. *216*
Já taky rad ližu pritelkiňi a ta u toho pravidelňe se udělá par krát za sebou, a nigdy ne žikla že to nechce spíš to po mňe vyžaduje a občas i ňekolik krát denňe.
Copak je to vůbec možné nevylízat při milování partnerce kundičku. Já navíc vždy vylížu i análech.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Lízání miluju, ale zatím mě kupodivu ještě nikdy nijak zvlášť nedostalo kouření, nevím, jestli jsem jen nepotkal takovou, co to umí.. Sice to rád zase zkusím, ale taky mi to tim pádem nechybi. Takže dámy od PA, jestli.. ale no jo, já vím, tady není seznamka ;)
od mlada zbožňuji lízání kundičky ženám...mám rád vůni a neodolatelnou chuť kundičky, nekonečně dlouho a rád si užívám co největší mlsání..některé ženy mi v životě nadávaly do prasat, chlípníků a pak i Ty, co to poznaly poprvé až do orgasmu, jinak to fakt neumím, tak podlehli této praktice a moc rády potom si sami i nasedli na ústa a samy si řídili, kdy chtějí dosáhnout uspokojení a vyvrcholení do mých úst..všechny jsou v tom okamžiku při pohledu do jejich obličeje nejkrásnější a úžasné, ty co mají squirt, těm jsem s chutí vše spolykal a očistil..některé i rády po velkém uvolnění mě nechali vše zapít pissem..je to moc krásné a ženy jsou v tomto ohledu fantastické...
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Mam to stejne... taky se mi to dloooouho nelibilo, hl.mam primarne vaginalni orgasmy a ted s partnerem je to uzasne! Nwm, jestli to neni i o tom, ze tam je hodne citu k nemu.. Ale umi to nadherne a jeste kdyz mi pred tim rika, jak moc me chce ochutnat atd... O:)
A to mi prosím vysvětli, k čemu došlo, že se ti to v hlavě otočilo. Žena orálek teda nevyhledává, jemně řečeno. A bohužel oboustranně. Rád bych, aby v také našla zalíbení, a to zcela nesobecky😈
Já udělám ženu většinou jen při orálu a dělám to rád
Čusek moje má lízání ráda.Jednou jsem ji lízal klasicky že ležela na zádech a krasne se u toho udelala.Pak že na to hupnem zezadu,ale me to nedalo a jak byla na čtyrech,tak jsem ji jeste začal lízat až tak že s toho měla krásny mokry orgasmus az me celeho slila.Ale od te doby to takhle nechce.Pry ma pocit že na me čura
Nechapu jak se ji to muze nelibit
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Že se nestydíš strkat partnerce do kundičky péro kterým i chčiješ. Prase*2**3**3*
To nevíš o co přicházíš...orálek mňam
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Touha chlapa lízat ženě kundu je přece absolutně přirozená, to je úplně mimo diskuzi.
774296878 miluju přivádět ženu v posteli k šílenství a lízání až do ženského vrcholu je má priorita a to alespoň 4-6
Lízání je paráda, stará lízat na začátku se styděla, ale postupem na to prišla, vykouřit nechce kdy ví , že to zbožňuji a na hygienu jsem pes, bez umytí bych jí to do pusy nedal.
Miluju lizani mohl bys prijed hned
ahoj..přijel bych..o) je to nádhera když to má žena ráda a umí si to vychutnat..o)
dyt je to pro chlapa odměnou a krásným zážitkem když se žena udělá..)
mozem priisit??? .... chces mna\?????
774296878 miluju přivádět ženu v posteli k šílenství a lízání až do ženského vrcholu je má priorita a to alespoň 4-6
Třeba hned, milerád přijedu a posloužím ti.. *124*
Budu ti ji rad lizat a k tomu i prstit
milujem lizanie kundicky ... mozem hodinu vkuse .................. najde sa tu nejaka aj pre mna??
já miluji lízání kundičky, líbí se mi, když mi čím dál tím víc teče šťáva do pusy
Pěkný to bych si teda nechal libyt
Není nad lízání roztoužené,nadržené jeskynky...to si dokážu vychutnávat hooodně dlouho ....pokud bych jí jazýčkem neudělal tak by mne to nebavilo... a že bych si i ted nějakou štavnatou kundičku dal*2*
Ahoj našla bi se tu slečna která se jezdí slunit na franťák a chtěla bi vyprostit a vylízat pište do zpráv třeba dnes odpoledne
občas nějaká taky něco napíše, ale poslední si o to tady řekla loni, tak to zas tak žhavé nebude nebo se stydí a nebo jim o tom stačí jenom psát...
Chceš se nechat dlouze lízat? Miluji když můžu ženu uspokojit jazykem několikrát po sobě. Pojď to vyzkoušet.
Rád lížem . Ale nie každej. Proste niektorá kundička mi vonia a niektorá nie. Okrem toho niektoré ženy to nemajú radi. Naozaj. Na druhej strane chlap, každý jeden má určitú techniku, ktorá však nemusí vyhovovať dotyčnej. Je dôležité sa o tom rozprávať, uvolniť sa a osobne mám rád ženy ktoré si proste povedia ako to chcú. Iste niekedy všetko klapne a žena je spokojná ,ale môže to byť aj trapas keď vzrušenie odíde. Ešte k tomu orálu od žien. Niektoré píšu že každý chlap to má rád. No asi nie. Poznám aj takých čo to nemajú radi. A zase: niektoré dievčatá to proste nevedia, alebo používajú techniku ktorá nevyhovuje jednému a druhý bude v nebi. Ja dotyčnú navigujem - opatrne , lebo keď to nie je ono fakt sa nudím:-)
Mas rada ak ta muz lize a nehanbis sa.?hladam si stabilnu zenu z BA alebo blizkeho okolia,,nechaj mi odkaz v poste,,,dakujem
máte niekto skúsenosť z lízanim keď je napustená od semena ?
Kdyby ses podíval na historii témat zdejšího fóra, tak bys tam našel v sekci Zábava i téma Lízání vystříkané kundy (amateri.com/cs/forum/3132/Lízání-vystříkané-kundy).
No mam doma neco podobnyho uz 5let ziju s pritelkini mame dve deti kdyz vam reknu ze se ta moje se stydi sliknout i sama pred sebou tak mi to ani neuverite vylizat se nenecha co je rok dlouhej nekouri ani nechce semnou spat ja sex miluju a neumim si bez nej predstavyt ani den tak to resim zaletama je normalni aby 32 leta frajerka byla takhle vydechla nevim uz jak dal asi se sni rozejdu chci mit doma zenskou co to chce a ne abych ja porad zebral jak nakej blbec
Nedovedu si představit nemít orální sex. Je to něco tak úžasného. Teď navíc jsem poznala lízání análku a to je taky pecka.
Presne, za me je nekdy oralek lepsi nez klasa sex... Kdyz se to umi, je to fantazie.
Pěkný večer přeji. Sny si má člověk plnit , aby jednak došel k poznání , i sama sebe a jednak aby měl jednou na co vzpomínat. Tváří v tvář věčnosti mám podezření, že příští život se nekoná a co není teď , už nikdy nebude. Nechat se vést i svést. Svádět. Učit se a posouvat různé hranice. Zažívat, užívat, prožívat. Jemnost s kořením perverze .Něžnost s trochou jiného chvění. Prožít to, že byste nemusela myslet, nemusela byste se ovládat, krotit, nemusela byste se kontrolovat a přemýšlet nad vhodnosti nebo nevhodnosti. Prostě byste jen žila extazi. "Je-li žena v přítomnosti dobrého muže, skutečného muže, pak je ráda, že je žena. Jeho síla umožňuje, aby její ženské srdce rozkvetlo. Jeho úsilí vyvolává její krásu. A muž je moc rád mužem, je-li v přítomnosti skutečné ženy. Její krása ho ponouká, aby byl skutečným mužem a vyvolává jeho sílu. Žena ho inspiruje, aby se stal hrdinou."
Naprosto s tebou souhlasím:-)))
Přesně mně vzrušuje lýzani zadečku a nemůžu se tomu ubránit když vím že to ženu vzrušuje a pak se nabídne sama abys ji vojel zadeček
Kdyz by me,TA, kterou moc miluji take chtela,klidne ji lizu az do konce zivota. Ale bohuzel,prano mi neni
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Muj soucasny pritel nelize, obcas me to trapi, zkousela jsem s nim mluvit, skemrat, vysvetlovat, jak moc to mam rada...ale jemu se nelibi, ze se neudelam tak rychle jako pri sexu, pritom to neni jen o tom, se rychle udelat a konec. Za dva roky me lizal asi 4x. Taky obcas premyslim, ze bych se rada nechala vylizat od nekoho jinyho, ale neveru neschvaluju, leda by mi to dovolil, koukal a treba se neco priucil :-)
Lizani není nevěra. Užij si to
Tak je to darebák a sobec, já to rád , ale žena o to nestojí - nic jí to neříká. Tak jí to nedělám, sám to pusou rád mám a zas moje to nerada, ale občas mi to udělá.
Tak to je mi tě líto, jedna z mých nejoblíbenějších činností :) Kdybys chtěla, napiš, může se i dívat a přidat se :)
Tak to je asi nemile. Ja lizani primo miluju a neskutecne me to vzrusuje. Partnerce se to take libilo a rada mi to vzdy oplacela, coz jsrm samozrejme neodmitl
Rád bych se seznámil s ženou, která miluje lízání poštevacku a různé hrádky s dírkou! Okolí Kroměříž! Byt mám!
Ahoj, jsem skoro 20 letý v pohodě kluk a pokud teď někoho hledáš, tak se hlásím dobrovolně :)
PS: experimentům se nebráním
Ahoj všichni.....kdyz čtu ty komentáře, tak mi z toho normálně stojí :)....moc mě bere, když honim u pecka a koukám jak frajer frajerce pořádně lize její picku. Nikdy jsem to nezkoušel, ale hrozně mě to laka. Chtěl bych najít kámoše kdo by mě do toho zasvětil nebo pár, který by mě ukázal o co přicházím....jsem z Prahy
Nejlepší pocit při lizani mušličky je ,když cítíš jak to nani jde,tak ji chytit kolem stehen a ještě víc zajeď jazykem do kundicky.To pak vševchny stavy vyjedou a máš jen mokrou bradu.Samozrejme si přitom hrát prstama kolem zadečku .Pak se chytnout jen poštěváček mezi rty a jazykem přes něho jezdit až je celý nabehli a zas se neudělá.Proste si jen sní hrát,aby řekla teď můžu umřít 😀
Tak která ji chce krásně něžně ocumlat a vymlasknout? Pište
Rad ližu kundičku, a pozorují jak se udělá, nejlepší když stříká toto miluji... *124**277**114*
Najdu teď v Ostravě nadrženou, která si nechá vylízat kundičku?
Měl jsem jednu kamarádku,s kterou jsme se trošku štengrovali .Ona tvrdila,že jí nikdo neudělá jazykem,a já to chtěl zkusit.Ale ona že je to blbý,ale stejně neodolala.Asi po 5 minutách se ozýval z jejich úst takový řev,že jsem se skoro lekl.Takže jsem byl prvním a zatím posledním,který ji udělala jazykem.Když jsem se jí ptal jestli se jí to líbilo(věděl jsem že moc),tak mi řekla,že nic takového ještě nikdy nezažila.Ještě párkrát jsme to spolu zkusili a bylo to vždy jako by to bylo poprvé,tudíž úžasné
Miluju lízání pipinky i zadečku
Ahoj našla by se tu žena pro hodnýho kluka z Liberce? Miluju přivádět ženu v posteli k šílenství a lízání až do ženského vrcholu
Opravdu si myslíš, že chlap, který umí v posteli přivést ženu k šílenství, musí škemrat na amících o šukání ? *277*
Příspěvek byl uživatelem smazán.
První den si nenechala šáhnout ani na ruku a druhý den mi i péro kouřila*277*
Liberec a okolí... Miluju přivádět ženu v posteli k šílenství a lízání až do ženského vrcholu je má priorita 774296878
Není tu nějaká na vylizani? ;)
Mii přijde, že když v rámci předehry nevylížu kundu, tak ten sex neni tak nějak úplný.
Já mám lízání ráda, ale potřebuji víc na poštěváčka přitlačit a to jazykem tak nejde a trvá to déle. Potom mně už ztěžknou nohy.Prstem mám orgamus rychleji.
Ahoj a nechtěla bys ode mne lízat? Hezky a něžně bych si s tebou pohrál.
Zdravím Arabelu a přeji hezký den. Já lízání zbožňuju. Pomalu si hraji s celým tělem. Kdyby jsi chtěla zkusit
Přesně, jako jazýčkem to má přítelkyně řada ale max 3 minuty a pak mě táhne nahoru s tím, ať to dodělám rukou, první kolo je do minuty až dvou a třetí je také po chvíli (mezi tím uvolníme a jen hladime okolo, dokud necítím, že by zvládla druhé kolo) no sex je pak otázka chvíle, jelikož ta rozpálená mušlička je k nevydržení....
Rad ti vylizu zda mas chut a budu ti ji u toho prstit
Lížu ženy k smrti rád. Nechci se vytahovat, ale vylízal jsem jich hodně přes 100 a byly jen dvě které jsem lízat nemohl protože jim byla divně cítit kunda.
To je přesně problém u nás. Přej málo tlacim ale jazyk víc neudělá. Kdybys poradila jak vylepšit budu rád. Taky by mě zajímalo jak moc tlačí ostatní u svých partnerek. Díky za postřehy.
Jak nějaká nemůže mít ráda lízání ? To nechápu, lízal bych furt. Po sexu, před sexem, mokrou, umytou, po celém dni, jakkoliv. Nejlepší věc *15*
Jde taky o tvar a vůni kundy. Některá je pro lizani zrozena, některou nemůžeš. Obecně je lizani kundy nádherná věc a když se podaří i zadní dírku je to dokonalý
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Tak to je nejhorší možná variace. Ta má se nechá lízat a taky moc nechtěla, ale zjistila jak to může být úžasné a teď už si po pár letech i sama řekne, což mě teda strašně rajcuje :) Nicméně já dostanu orálek tak 3x do roka, i když ho mám možná raději než klasiku, ale jak je to v té reklamě na český nealkoholický nápoj :) když ji miluješ není co řešit
Chci vylizat. Jsi z Brna? Kdy máš čas a kde? Chci za to něco.
Ahoj,rád lizu dojedu kamkoli i odměna
Lizani sve partnerky miluji, kdyz bych mohl delal bych ji to kazdy den. Moc se mi to libi. A ona navic bajecne kouri, je to neskutecna slast
Hnedka bych nějakou vylízal ;) pište
Tady jsem našel na lízačku jen jednu, ale trvalo to pár let.
Atřím zrovna do té menší skupiny žen která má orgasmus především ten vnitřní... orálně mi to je příjemné, ale neudela mne to. Za to když mě muž prostí nebo mě šuká tak to je nádhera.. *160*
Já bych se taky nechala ulizat...
muluju tu chut mušličky když teče při lízání
Absolutně božské, neskutečně miluju láskání lasturky ústy i jazykem.
Souhlas, já bych to mohl dělat od rána do večera a od večera do rána. Hlavně když je hodně vlhko, to je pak aspoň co jíst🤤

Praha někdo?👀
Já také :P Ale mám naštěstí oby typy orgasmů, při klitoriálním je to fajn udělám se několikrát za sebou....při vaginálním se mi nikdy nepovede dosáhnout více než jednoho, ale je to se silnými výstřiky a stahy, často pak mívám až motání hlavy a chvění celého těla :)
Zní to zajímavě - divoska99 je evidentně velmi náruživá, to potvrzuje i fakt, že se tu registrovala pár let před svou plnoletostí - dle profilu: Datum registrace: 26.4.2015, Věk: 22 let.
Taky bych chtěla umět mládnout...
Bohuzel, v dobe kdy jsem se tady registrovala jsem jeste nemohla uvadet svuj pravy vek... byla jsem zvidava moc brzy 😉
Tvou zvidavost rád podporim 😃. Mužem zkoumat vše neprozkoumane....
Mám to podobné, ale vaginálně mi to jde 2-3 krát, více ne.
bych se stavil jsem od nj a 38/m 17/6
(upraveno)
Strašně moc rád jsem lizal kundicky a už moc dlouho jsem tu krásu, nezažil. Jazykem laskat klitoris, sunout ho dovnitř. Olizovat ji celou, nic nevynechat. Vzpomínám často na holky, co to zbožňovaly jako já. Udělali se mi někdy v puse, na jazyk tekly, nádhera. Za FO to asi zkusím, ale musí lizani milovat. Přes internet jsem nezkušený, poprvé zkusím najít štěstí *13**243**4*
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Miluji lízání, když to chlap umí, několikrát se udělám.
Je to nejlepší co znám ženu udelat jen jazykem
Hned bych nějakou vylízal,ale na Olomoucku žádná asi nechce😔
Co kecáš,to není pravda , to je spíš na Olomoucku míň chlapů 🤣
Máš pocit, že je na Olomoucku málo šikovných jazyků?? :))