Naturisticka pláž Tousen

Znáte někdo??

Máte někdo zkušenosti s nudistickou plazi v Tousni,jak to tam vypadá,chodí tam někdo atd...
Díky za typ
Ahoj .nikdy o ní neslyšeli.. kde tam má být?
Taky by mě zajímalo. Bylo by to blíž naz na Lhotu.
Ahoj... tady.... 50.1738178N, 14.7282261E
Super, díky. Je tam nějaké parkování, zázemí a kolik chodí lidí? Pokud bude pěkně, zajedeme se ženou ve čtvrtek.
Parkovat se dá v Toušni, pak je to k pláži asi kilometr. Je to vlastně volný plácek v přírodě, tedy žádné zázemí. Letos jsem tam byl jen jednou před týdnem. Bylo tam pár desítek lidí.
Hele nudisti byli spíš náhoda. Žádná ofiko naturalistická pláž tam není.
No lhota to neni, ale u maleho rybnika vzdy plno
A je tam převaha nudistu nebo jen textilací,rád bych to tam vyzkoušel....
Jenom nudisti, musis na maly rybnik vedle velkyho, je tam pesina, osobne se vyvezu s kolem vlakem do Hornich podcernic a z kopce max pul hodiny, minuly tyden byla voda jeste cista super
Super voda. Krasne posekana travnata plocha
Ono jak kdy. Minulý týden byli skoro všichni natur, jen pár textiláků.
Byl jsem jednou a příjemný překvapení. Posekáno, čistá voda. Daj se najít kolem malého rybníka i plácky mimo ten hlavní. Občas i někdo v plavkách, ale to byla výjimka.
...hoj teď jsme Toušeň...nikdo nikde a potvrzuji je to tu bezva..
Příspěvek byl uživatelem smazán.
dá se pak jít ještě na ty menší plažičky v rákosí
Kde to tam přesně je a kde se dá parkovat?v úterý bych rád zašel?
Parkujeme pred fotbalovym hristem a kousek se musi dojit
Když jsme tam byli naposled,tak v tom rákosí bylo všude naděláno.Chodí tam každý na wc.
Kde se tam dá zaparkovat ? ................
Nikde.Parkujeme v obci a chodíme pěšky podél Labe,u lávky doprava cestou mezi stromy.
Bylo tu psano, že je možnost parkovat poblíž fotbalového hřiště
Dříve se dalo parkovat až u řeky,ale naposledy už tam rozestavili zákazové značky.Tak si tam zajeď a uvidíš.
Jezdím na kole z Prahy a stejně mi to za to stojí.. (za ta hejna krotkých ryb, mám na mysli)
Chodite nekdo? Deje se tam neco zajimave?
No lidi se tam opaluji a koupou. Co bys cekal. Casto i rodiny s detma tam potkavam.
Nebude dnes někdo na Malvínách? Žena / pár.