Rady k sexu ve třech

Jsme pár a chceme to zkusit.

Manželka přišla s tím, že by chtěla zkusit sex ve třech ZMM nějaké rady, zkušenosti? Jak někoho najít?Čeho se vyvarovat atd...
Vyvarovat se hledani na amaterech, protoze tady vsichni chteji sexovat a kdyz dojde na vec, tak nemaji cas, musi nekem jet, nejede jim auto atd....
Takže hledat kde? Známe nechceme.
My jsme oslovili na normalni seznamce a zadarilo se.
Mohl bych do SZ seznamku? Ať nemusím propátravat net.
Ahoj mohu se zeptat na jake seznamce sex ve trech uz sem skusil sice za to chteli 1000kc ale moc se mi to libilo a chtel bych skusit najit par kde bych byl jako rodiny pritel
Poprosil bych také o tu normální seznamku. Chtěl bych někoho k manželce s tím, že se budu koukat a sedět u postele zamčený v PC
Ahoj,

dlouho jsem hledala, každý chtěl píchat, ale ne před manželem, nebo vycouval, nakonec jsme
to zažili na swingers, úplně přirozeně:-)
AHOJKY JA URCITE BY H NEVYCOUVA!
POKUD STE MORVSKOSLEZKY KRAJ PRIJEL BY H.
jasně mám stejné zkušenosti swingers to jistí. Tam jsem zažil ty nejlepší akce. Tahat si domů nějaké amatery je riskantní. H.
Když má člověk dost času a trpělivosti, dá se najít i zde.
Tak to není, najít muž se tu dá a poměrně dobře. Výběr tu je a my měli několikrát štěstí.
Souhlasím s Vámi. Z pohledu muže je to také složitější. Miluji sex MMF. Je to prostě super. Jen většinou normální muž v mém věku je ženatý. Ne vždy má partnerku, která má pochopení. Takže musí skloubit rodinu, kamarády, koníčky práci a ještě když nakonec trochu času vyšetří , musí se skloubit s programem a chutí spřízněného páru. Je to prostě oříšek.
Tak vyraž někdy na swingers. Tam se s nějakým párem určitě seznámíš ;-)
Naštěstí není muj případ :-D Když si už dám tu námahu a někoho si najdu a domluvím něco ,, a pak to rušit , byl bych sám proti sobě :-D
To není pravda, protože já chci opravdu sexovat 😆 mám čas i pojízdné auto...jenom v mém okolí je poněkud málo žen 😀 jsem trochu vybíravý ale ne náročný,bydlet v Praze nebo poblíž asi by to bylo o něčem jiném....🤔
Tak toto je například lež.
Ja to znám naopak, nikdy nikdo odsud buď neodepsal i když měli inzerát nebo psali divne a každopádně nikdy se mi tady nepodařilo domluvit real...
Čas mám nebo si udělám. (upraveno)
tak to kecas ja cas mam auto ne takze na to se nemuzu vymluvit, jen vsichni o tom pisi a hovno z toho.
JO jednou sem prijel k jednomu paru, ale proste nejak sme si uplne nesedli no, resp. nevadi mi kdyz sme chlapi na jednu zenskou, ale kdyz mi chlap na nej zacne sahat je po zabave.
Otázka zní chce to pouze manželka nebo i ty ?
Ptala se mě jestli bych to zkusil a já si říkám proč ne.
U nas jsem s tim take prisla ja a manzel souhlasil.
Jak dlouho jste hledali? Realizovali jste to doma?
Cca. 2 tydny. Ano u nas doma, kdyz jsme byli doma sami.
a jak to dopadlo? Oboustranná spokojenost?
Ano...vse jsme si rekli dopredu...
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Taky známé jedem parov.nick kde žena vystupuje jako zamynka aby chlap mel klíč mezi jiné ženy,protože se sám nechyta
Určitě i zde najdete, ale lepší se před schůzkou telefonicky spojit. Je tu až moc falšných profilů.
Dal jsem tady inzerát, reakci mraky. Pak už jen vybrat, dohoda po telefonu a dopadlo to ...
udelat video hovor pres whatshap ať víš, kdo je na druhé straně...
Tady je to sama slibotechna a loudiči fotek... Když už se dostanete k termínu schůzky, tak najednou přestanou komunikovat i když jsou online několikrát denně tak dělají, že neexistujete. Poprvé jsme se dostali tak daleko, že máme konkrétní čas a místo schůzky, tak uvidíme jak to dopadne.
tak držím palce, jen se nenechte do něčeho nutit a musí být vzájemné sympatie
První schůzka je poznávací v parku mezi lidma. Až pokud budou vzájemné sympatie, tak se domluvíme jak a kde dál.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
My nikoho nehledali a najednou nás zaujal ve zprávách jeden dlouho sme si psali. No a nějak se to vyvrbilo a sešli se 2x a vše v pohodě. A jak zde píší ostatní, hlavně aby to měli oba partneři v hlavě srovnané a domluvené s třetí osobou co ano a co ne prostě si určit mantinely. Přejeme hezký večer *6*
Mám opačnou zkušenost. Spíše mi přijde, že jsou tady jen chlapy vydávající se za pár. Párkrát jsem dojel na místo a nikde nikdo. Reálně jsem se pravidelně setkával jen se dvěma páry. Kdyby se našel pár, který by se chtěl stýkat delší dobu, nebyl bych vůbec proti
Najdete tady, na seznamce, na první dobrou to asi nebude,ale vybrat se dá a je tady i plno solidních, slušných chlapů, co si to na poslední chvíli nerozmyslí, a jste dospělí a radit vám snad nemusíme. sami si vyberete, rozhodnete, kde a jak bude probíhat první schůzka, myslím, že si tahat chlapa rovnou domů snad nebudete... další je na vás třech.
Hlavně to mějte oba v hlavě dobře srovnané, může to s někým dost zamávat
Ano presne tak. Srovnane a vedet co kdo chce. U nas se to resilo v loznici parkrat a tak slovo dalo slovo. Draha dostala pravo volby,oslovila kamaradku zda o nekom nevi,ta ji dohodila kamarada a predaly mu kontakt na me. Dal jsem uz domlouval pravidla ja a podminkou bylo,ze zadne solo akce. Trojka neni nevera,ale akce za zady bez vedomi druheho uz za neveru povazuji. V dalsich pripadech jsme se treba dostali k tomu,ze vse domlouvala moje polovicka,konverzace tajila a tak bylo zle.
Souhlas. Základní rada zní. Ujistěte se navzájem, že to opravdu OBA chcete a že vy i váš vztah je na to připravený. Domluvte se na pravidlech kam a do jakých praktik se chcete nebo nechcete dostat. No a pak už jen příjemnou zábavu a sympatického parťáka *24*
ano, přesně tak jsme to měli i my a moc už se těšíme napříště
Před rokem inzerát a samí kecálkové, co se o tom chtěli jen bavit a vidět fotky a těsně před tím cukli. Až nás to štvalo. Co nemáme rádi, to jsou prázdné profily nebo bez fotek. Ty rovnou vyřazujeme. Letos inzerát, hned se ozval klučina a za ním zástupy dalších. Ale slíbili jsme to tomuhle sympaťákovi, co napsal první, ukázal vše co mohl a taky to s ním nádherně vyšlo a spokojenost. A ještě jedna rada, domluvte se v páru, o co jde komu z vás. Zda o dlouhé mrdání nebo laskání a podobně. Pak svůj scénář předložte třetímu.
Ahoj. Odpovím ti odkazem na mojí povídku, ve které jsou shrnuty naše zkušenosti k sexu ve třech (MMŽ). Třeba ti budeme inspirací. Když se na věc podívám zpětně, nejhezčí byla jak říkají budhisti právě ta cesta. To šukání je ale taky super.

název povídky : Naše cesta ke trojce (pravdivá)
Nezapínat u toho televizi. Jinak to pak bude NZ a MM co čumí na fotbal. NZ jako naštvaná žena.
No to je právě super dvě ženský si to rozjedou spolu a přiberou své muže mezi sebe nebo vyhraje fotbal
to už se někdy stalo? To je jako sci fi*23*
Já bych do toho šel, zkušenosti mám a na mne je spoleh. Jsem z Prahy
Ahoj, chce se to obrnit trpělivosti ale dá se i zde na amaterech najít fajn kluk na dlouhodobý vztah
Našli jsme tu fajn mladýho kluka, rychlá domluva, pěknej, vytrvalej, supr akce. Před tím asi 5 kecků, co jen vypisovalo a odřekli těsně před akcí.
Mít s partnerem jasno proč jdete do trojky nebo čtyřky a mít mezi sebou jasný mantynel kam to zajít nesmí...aby jste nezhroutil manželství nebo vztah...
My jsme měli největší problém s tím, že zájemci o... spolupráci *22* nerespektovali podmínky inzerátu. Tj. nejčastěji zaslání fotky, informací o sobě, byli mimo věkové rozhraní. Také jsme u delších inzerátu do textu schovávali heslo, které mělo být na začátku jejich odpovědi. Samozřejmě chybělo ve zhruba polovině odpovědí, protože jsou lidi líní i číst *3*
Ale nejčastější problém byl ten, že se nám prostě nelíbili vzhledem nebo tlustou postavou.
Kdo chce, hledá způsoby, kdo nechce, hledá důvody. To platí ve všem i v rádoby šukání.
Tahle moudra absolventů Vysoké školy života mě nechávají naprosto chladným *20*
jenze ne kazdej chce sukat cokoliv, co dejcha.... Nekdo (ano, i my) potrebuje, aby dotycny vonel (a nema to co docineni s cichovym vjemem). Proste jsme vybiravi. Pak je hledani slozitejsi, ale porad to jde.
Já přeci nikomu nezakazuji aby si vybíral. Vybírejte si všichni jak dlouho chcete. Prince na bílém koni se stejně nedočkáte.
Sem tam se dá najít i fajn chlap, který není pisálek.
presne tak ako píšeš nájdu sa aj normálny len čo keď skoro každý 2chlap si myslí že príde k ním domu a bum rýchle idú na to. A čo som sa stretol s pármi tak ti zážitky nemajú chybu. Žiadny pokec išiel rýchlo na vec a vystriekal sa a akože mu zazvonil telefón, že musí ísť. Alebo dosť často sa stáva, že sa ožerú. No katastrofa
Ahoj ,již jsme tu párkrát našli.Chce to štěstí..
Ale jinak se tu plno chlapů vydává za pár..hrůza
Ano s tim musime souhlasit a pak napisi, ze manzelka nemuze, ale pritom ji vubec nevadi, aby on prijel🤣🤣🤣
Ahoj je to fajn. Zene se to moc libilo. Najde bez problemu.udelat si pekny vecer ve 3. Treba wellnes pak vecere a sexik
Také hledáme už dlouho a nic😏kluka Bi do 32let či Bi ženu do 40let.
Vykašli se na seznamku tady. Spíš bych se podíval na specializovaný seznamky typu Feeld. Pak je třeba si uvědomit, že budete v posteli dva chlapi a nesmíte se štítit náhodných doteků. To se stalo kamarádce a bylo to prý akorát trapný 😀
Určit si hned pravidla a kdo má jakou roli
Vést to jako polyamorický vztah všichni se všema...