Sex v Obchodním Centru

dělali jste to někdy v OC?

Má stím někdo zkušenost? Rady, tipy v jakém centru a kde?
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Jo no taková rychlovka v kabince je skvělá
Dobry den,
Dekujeme za vas dotaz. Pro blizsi rady a tipy se obratte na specialne vycleneneho cloveka, ktery se nachazi v kazdem infocentru nakupniho strediska.
S uctou,
Kancelar videodozoru nakupnich center

*3*
N3PI, ty jseš tedy vtpinej. Možná, kdyby jsis to po sobě přečetl, tak by jsi zjistil, jaký jseš pablb. Že tě to baví sem psát takový hovadiny. Vole.
Náhodou má pravdu. Jednou jsme s bývalou zlobili v Tescu ve zkušebním boxu a pak na nás čekal sekuriťák u pokladny, že do kabinky se nesmí chodit ve dvou. Už to bohužel není jako dřív, kamery a fotopasti jsou všude. Dneska aby se člověk bál i krást dříví z lesa... *3**3*
Tj, dneska už si potají snad nikde nezašukáš... *10* přijdeš s mladou do hlubokýho lesa, široko daleko nikde živáčka (dvounohýho), rozdáte si to ve křoví a druhej den video z fotopasti na xkřečkovi s půl miliónem zhlédnutí... *12* Jednou jsme šukali v přírodě na louce ve vysoký trávě. Říkáme si, že nás nikdo nemůže vidět, maxímálně tak hlavu při koníčkovi. A co myslíš? Ani ne po 5 minutách mrdu nad náma kroužil ultraliight...*23*
v převlékacích kabinkách nesmí být a nejsou kamery
JE to vtipný. :-))))
třicet znaků
Honimire Honimire, v den kdy ty napises neco k tematu, tak si pujdu vsadit *22*
Co jsem se bavila s kamarádkama co prodávají v obchodech (New Yorker, H&M, Gate), tak říkají, že vždycky vědí, když tam jde někdo šukat. Ale že jsou instruované, aby nezasahovaly...
Hele a přidat se můžou *3*..........
Můžou, ale až vylezou, tak budou mít nejspíš vybílenej krám... (černejma s velkým "Č") *22*
- já hlídal před kabinkou,manželka uvnitř šukala s milencem...
Tvl. To snad nejde ani natočit ve filmu natož v reálu *14*
Známá mi říkala to samé. Nejlepší je prý jim říct při odchodu něco jako "Děkujeme. Doufáme, že jste si návštěvu u nás pořádně užili *4*"

Ti se pak musí červenat až domů *24*
Děláme to v kabinkách každou chvíli a jen jednou se nám stalo, že se ze sousední kabinky ozvalo "já chci taky šukat"!*3**3**3*