Holky u silnice

Sex s holkama u silnice

Ahoj, jaký máte pohled na to zastavit si u holky u cesty a užít si s ní. Takové holky pravidelně stojí u cesty mezi Karvinou a Českým Těšínem. Zkušenosti, zážitky?
V lete jsem projizdel na motorce Sumavu a kdyz jsem projel kolem mlady cikanky a uvedomil si, ze mi huci, vratil jsem se pro ni a kousek ji odvezl na jine misto. Pokourila, podrzela ... vse v kondomu, ale to byla moje volba. Puvodne myslela na ostro. Pry je na to zvykla od Nemcu. Nechapu ... Jeste mi podekovala za slusne chovani. Takze tak.
CalisthenicsBoy
CalisthenicsBoy před 4 roky
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Jasně v tom máš pravdu. Jen právě jezdím touto cestou a pravidelně je tam vidím tak mě zajímalo co tady na to amatéři a amatérky.
Vnímám to stejně... jako tu největší špínu. I když by měla naprosto suprovou postavu, tak představa, že na ní vleze kdokoliv a hygienu provede tak max. s PETkou vody, ty choutky hravě přebije. A kdybych to opravdu nemohl vydržet, tak bych asi o pár km dál zastavil někde na polňačce a vyhodil si ho při myšlence na ni.
Proč špínu? Pokud si tu piču poctivě opláchne matonkou, tak ji může mít relativně čistou.
Jako že bych díky ní doplnil i nějaké ty minerály (kromě breberek), jo...?! *4*
Pokud ti nevadí zbytky mrdky od upocených tureckých nebo rumunských kamioňáků, tak si to možná užiješ. Já to rád oželím. (upraveno)
na oralek dobré necha si vykouřit a vystříkat do pusy
Tak proc nezastavis, neoslovis a nejdes s ni kdyz te to zajima?
Protože nemám v plánu mrdat někde v autě s takovou holčinou, pouze mě to vše zajímá.
Já to neodsuzuju, ale taky nijak zvlášť nepodporuju.
U toto Těšína jich právě stojí docela dost, tak mě zajímal pohled na věc
Kde je poptávka - tam je nabídka............
No na tom něco bude :-)..........
Příspěvek byl uživatelem smazán.
By si koukal jak si ti podle tebe zoufalí nackové jezdej dopřávat přez kopec k Dubí .
Němci přece neumí dělat malý chyby. Dyť se podívej do historie. Sponzorování Lenina, volba Hitlera, likvidace židovské inteligence, válčení bez zdrojů surovin a paliva, válčení na několika frontách současně, volba Angely, Energiewende,...
Radšej si priplat na priváte.