16 let bez oralniho sexu

Opravdu se zenam libi oralni sex?

Pripadam si jak pubertak a vím jaka je odpoved, jen mi uz pomalu zacina hrabat. V manzelstvi nemam a nikdy nebudu mit oralni sex. Strasne mi to chybi. Nebudu resit proc, proste to tak je a doma to reseni nikdy nebude mit... a jak z toho ven? Nejsem zadny zoufalec ( at uz fyzicky nebo psychicky) , abych to musel resit nejakou profesionalkou. Jen si rikam, jestli ma smysl dal "trpet". Tak posilejte sve nazory.
Podle me zalezi na tom co preferujes. Samozrejme sex k partnerskemu zivotu nebo zivotu vubec neodmyslitelne patri. Pokud budu ale svou partnerku milovat,budu se s ni citit dobre. A jedinne,v cem se budeme rozchazet bude oralni sex. Klidne bych se bez nej obesel. Pokud bych vsak mel jen zenskou na sex a nic jineho,tak bych koureni rozhodne rad dostal.
Trpět smysl nemá......nevím co k tomu víc říct....je to jenom sex bože.....řešení je spousta
Jestli máš aspoň teplý večeře, vypráno, ... to vážně nepokouří ani na Vánoce? *9*
Ne ani na Vánoce. Jako by mela blok se ho dotýkat. A ano věděl jsem do čeho jdu, jen jsem si říkal, že to zvládnu, vždyť jak tu psal někdo z vás "proboha je to jen oral". Ale očividně po tak dlouhé pauze mi to chybí čím dál víc... a ano mluvili jsem o tom a proste se ji to hnusi a já umřu jako oralni "skoro panic". Proste nevím jak to řešit, tak jsem si řekl, že pár nazoru (byt i tech negativnich) mi pomůže to nějak v hlavě srovnat..
Pokud nevíš proč nechce, tak asi u vás doma není vše v pořádku. Pouhé protože, nestačí. Musí k tomu mít důvod. Třeba jí ten tvůj nevoní, blokace z minulosti či nucený sex s touto praktikou.
No a jsme opět na začátku. Duvod zname. Oralni sex proste nebude z jednoho z uvedených důvodů. Nemá to řešení. Násilník nejsem a sex si musí užít oba. Takže i kdyby překonala odpor(jednou za rok), tak ja si to stejne neuziju, protože to dělá jen kvůli a s odporem... jo tuším, že jsem tam chytil jednu jizlivou poznámku. Ano oralni sex je oboustranná záležitost. Jenže, když to vydavate jen jedním směrem, tak časem rezignujete.. tak jako se vším.
Moje první holka mi to taky nechtěla dělat pusou, že se tim prej chčije, ale sama se lízat nechávala *3*
Problém to taky byl, časem to vyřešila kámoška. Podle legend tamta nekouří dodnes, chudák Jarda *22*
Dneska mě třeba ani nevzrušuje, když mi ho ženská kouří (vždycky musim čumět na tu prasklou palubku na stropě *18*) ale tenkrát mi to chybělo. Pokud jsi 16 let šťastně ženatý, najdi si taky nějakou kámošku (s jasně danými pravidly), jinak Tě to bude sžírat, budeš při sexu podrážděnej a nasranej.
Tim koncem jsi to presne vystihl. Podrazdenej , smutnej a nasranej. Normalne jsem komik, vsechny bavim, ale kdyz ta nalada na me spadne, tak presne takovy jak jsi to napsal. A nikdo normalni takovy byt nechce..
mam jednu kamošku a ta taky nekouři svemu, ale mě do tlamičky veme a když jsem se ji ptal na to proč ho nekouři odpověděla, že ma škarede pero takove nesimetricke ruzně barevne že pry kuže je moc světla a žalud ma pry barvy boruvky *389* (upraveno)
Nevím co řešíš, představ si misky vah, na jedné straně je odpor a na druhé touha.
Odepřeš si touhu, nebo budeš někoho nutit, aby něco dělal s odporem ?
Chápeš ?
Chapu, moc dobre to chapu. Dobre napsany
Vykašli se na ni a najdi si takovou co bude kouřit a polykat. Já se po roce s jednou rozešel když přestala kouřit, další jsem po měsíci nechal když jsem zjistil že se štítí semene. Kdybych s něma zůstal, dopadnu jak ty. Teď mám super partnerku co dělá všechno a jsem spokojenej!
Jsi spokojenej a proto jsi tady *22* *22* *22*
Ano jsem spokojenej a ano jsem tady.
To je trochu takova oxymoron *22*
Moje EX říkala, že orální sex je neúcta k žene. Vydržel jsem to 5 měsíců a ukončil jsem to. Nemělo to cenu. Každý jsme byli v na jiné vlně ...
Kluci dekuju za zpravy, aspon mi to zas trochu dalo jine pohledy na vec. Bylo by prima slyset jeste nejaky ten holcici pohled, az uz z tabora "zkusenych gurmanek" nebo i z od tech z "temne strany sily..."
A co na to ona? Když ví, že Ti to sama nemůže dopřát, mě samotnou by jednoznačně napadlo dát Ti požehnání k tomu, aby sis to užil jinde. Ale tohle má každá jinak, tak by bylo fajn vědět, jak to ten druhý má... třeba víš, třeba ne. Tak nápad.
"Urcite na to neumru" a mam si koupit knizku, aby se po vecerech zabavil...
Snad každý z nás nemá v sexu to co by si předatavoval, to snad není důvod k rozchodu no a právě proto jsme někteří z nás tady a občas zde stratíme pár slov s někým podobným *20*.
Ahoj tvůj problém znam mám stejný .Zapomeň že oral existuje a trp a nebo si najdi milenku
Vy trpíte? No to je ale hrozné. Pokud si budete moc vybrat zda trpět rakovinou a nebo bez orálu, co si vyberete?
Hodně originální přirovnání *23* kolik ti je?
A proč by jsi měl trpět? Orální sex není důležitý a žádná žena není povinná ti ho kouřit a nebo ty lízat. Jediné co je důležité je pohlavní styk a to zasunout penis do kundičky a tu vystříkat. Chápala bych když by sis stěžoval že musíš třeba používat kondom, nebo mír přerušovaný sex,protože sex s kondomem je o ničem,to stejné vytáhnou penis s kundičky a stříkat někde bokem. Ale věř že orální sex není nějak důležitý.
*3* starý dobrý Gezol tu chyběl *1*.
Já nevěděl, že jsem chodí přátele milovníků ministrantů. :D
gezole gezole ty až dostaneš rozum tak se to cela země dozvi, protože to šileně zatřese celou planetou *389*
Orální sex.je pro většinu mužů. velmi dulezity
Tak co, jak to dopadlo? Kopl si ji konečně do prd***?
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Určitě Pepo, proč máš profilovku z netu?
Pokud je jedniným mínusem ve vztahu dvou dospělých lidí, manželů s dětmi , absence orálního sexu, potom to neřešte ... každému ve vztahu něco chybí... vaší manželce určitě taky ...
Moc pěkné napsané. Nemam iluze,ze jsem dokonaly a i ji neco nechybi. Prostě jsem to ze sebe potřeboval nejak dostat. Absence toho pocitu se časem stává ubijejici..
Jsem na tom podobně. Také rád lížu, ale zájem není. *162**473*
Příspěvek byl uživatelem smazán.
V jiném vlákně píšeš, že jsi lékař. No a tady koukám, že celkem zajímavý, když používáš výraz "hulpérák".

Jaká je tedy Tvoje odbornost?
Davam i dostavam, pomerne pravidelne a s chuti. Vztah uz 12 let ... Dokazu se ale vcitit do toho stavu "nasranosti", ktery mas, kdyz to prijde. Sama obcas bojuju s tim, ze manzel se udela driv nez ja a pak je proste hotovo. A ja, treba par kroku pred finishem a on me necha tak ... Vrazdila bych, kousala, drapala, rozvedla se. Ale stejne ho za ty 3 minuty zase miluju nejvic na svete. Ale ten pocit je tak strasne frustrujici ... Co poradit? Vis ze se nezmeni, pokud je to neco, co ti vazne chybi/ublizuje ti (a ze ta bolest z toho nedostatku MUZE byt i fyzicka, ac si to nekteri neumi predstavit), tak si asi vazne najit nejakou kamaradku, ktera v tomhle ohledu, v nejvetsi nouzi, pomuze.
Kamarádka by ti mohla pomoct , ale kde ji vzít?
Asi by bylo jednodušší, aby tě tvůj chlap udělal napřed jinak. A pak myslel teprve na sebe.
V pohode, on mi to umi vynahradit jinak, 3x squirt po sobe, az ho prosim, ze uz staci, protoze nemuzu ... A az potom se udela on. V zivote musi byt rovnovaha, jednou on, jednou ja 😁
Moje zrzka má squirt podobně. Jen má jeden velký.
Někdy jí to i složí na zem, když jsme mimo postel.
A to je moc fajn. Protože má jinak s vyvrcholením problém.
Možná to že tě někdy nedodělá, je schválně.
Mě dříve taky moc bavilo moji ex rozdivočit, a v nejlepším přestat. A když její cukání ustupovalo, tak jsem zase pokračoval.
Ale nakonec jsem jí vždy musel dodělat, jinak bych měl peklo!!
Tak to je to u vás asi taky potřeba doladit.
Ono zalezi, no. Nekdy jeden poradnej, nekdy na etapy .. asi podle konstalace hvezd, kdo vi 😁😁🤷‍♀️. To nedodelani schvalne delaval ja jemu, kdyz me nastve, tak si to pak takhle vyberu ze v nejlepsim se stahnu a "ale hotovo, stacilo uz dneska" 😁. To mas pak videt jak je nabuzenej a jak se ten (vicemene) vanilkovy sex najednou zvrhne 😎.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Nikoliv trestny, ja bych to zavedla odcas do kazde loznice, pro oziveni stereotypu 😁. Vzdyt sex je tak uzasna vec 😍 a lidi si ho zaskatulkuji na dvouminutovku na misionare, jak smutne 🫠.
A tak je to asi správně.
Občas je potřeba si to trochu okořenit.
I když to vždy nevyjde podle představ.
Když holka moc vyvádí, tak je to pro něj sakra těžký vydržet.
A to je pak to spravny skadleni, co my rady (a konec koncu, i vy 😋).
Bobulak22
Bobulak22 před 2 roky
Příspěvek byl uživatelem smazán.
A tohle ja treba nechapu ... Ok, mozna to na me, s vekem, taky prijde, kdo vi 🤷‍♀️. Driv me tlumila HA, ale i s ni jsme to meli aspon jendou tydne. Ted jsem bez prasku a mame to minimalne 3x, pres to nejede vlak 🙏. A oral, kdyz je chut, tak je mi jedno ze chlap hraje Warzony a je s klukama na voice chatu, vemu si to, kdyz to chci 😁. No panove, nemate to lehke 😟
Ono je právě rozdíl v tom, kdo má ve vztahu o sex větší zájem.
Když jen on, tak se s tím nedá moc co dělat.
A když ona, tak je chlap skoro vždy pro.
Pokud to není nějaký asexuální bačkora.
Bonus je její nadrženost, a schopnost si to opravdu užít.
To je pak sex úplně o něčem jiném.

Jo, to bez debat. Navic, kdy ja, jako zenska, skocim na chlapa a vezmu si to, tak me horko tezko narkne a u kamaradu pospini, ze jsem ho znasilnila 🙏. Ale to uz je extrem.
Panove, verim, ze i u vas zase, driv nebo pozdeji, vyleze slunicko a ty sexualni apetity se v tech vasich partnerkach opet probudi 😍. Suk@t se musi, aby byl svet krasnejsi ❤️.
Už jsem i skoro zapoměl, jak je fajn mít stále natěšenou holku.
Když si chlap o sex musí říkat a vyjde to jen občas, tak už to není ani zábava.
Blbý je to,že s věkem u ženy ten apetit jde do kopru.Jednu dobu už o sexu nechtěla skoro slyšet,ale po delší debatě jsme se dohodli.Vysvětlil jsem jí,že prostě bez sexu nemůžu být a tak ho budu mít buď doma,nebo jinde.Teď je sex jednou týdně.Není to žádná pecka,ale ujde to.Kouřit mi ho nikdy neuměla a nechtěla,ale to si zajdu za kamarádkou,která s tím nemá problém.Vlastně jsem ve svém věku šťastný muž,když to tady tak čtu.
Apetit se probudí.... No to mě vážně pobavilo 🤣🤣🤣🤣
"Panove, verim, ze i u vas zase, driv nebo pozdeji, vyleze slunicko a ty sexualni apetity se v tech vasich partnerkach opet probudi"
To mě pobavilo.... Ta víra, že frigidní manželka ožije....
Tesi me, ze jsem te pobavila 😉. Mluvim ale ze zkusenosti z okoli. Kdyz je nejakej fajn novy impulz, tak i frigidka ma sanci znovu ozit.
Tak to mělo být zdůrazněno, fajn nový impuls..... Ne manžel po x letech.... 😄
I manzel po X letech muze dojit s necim, pro ne dva, uplne novym. Co nikdy nezkusili. Nebo snad ne? Tech 10 let je u Vas docela znat, chtelo by to si zapichat, abyste nebyla tak zapskla a pruderni 😉.
Sak jo, ať si splní co libo. Jestli nějakou kost na to najde 😄 Zapskla a prudérní? Když myslíte ... Já jen, že znám dost lidí, kde zaznělo šlus, a nejede přes to vlak.... Netajim se tím, že jsem taky taková
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Já deset let.. A taky žiju... 😄 A nepotřebuju ani třicet znaků.
... no to snad... 10 let, tomu ani nemohu uvěřit.... to se fakt dá přežít?*9*
A co naděláš. Nic . Takže dá. Nemálo lidí dlouho ve vztahu má možná podobnou zkušenost
Přijde mi, že si to takhle mladá žena nezaslouží.
To asi není o zásluhách. Nebo možná je. Nevim
Tak jasně, ve vztahu jsou i důležitější věci. Ale sex, či spíše milování, je důležitá vazba. Myslím si, že by ji žádný z partnerů neměl tomu druhému odpírat. Nalézt spolu odpovídající řešení pak vztah jen utuží...
Jak s oblibou říkám. Co chcete předstírat po 15, 20, 30 letech....
Hele, jak dlouho seš ženatý? Tyhle představy jsem měla ve dvaceti 😄
To je dotaz na mě? Pokud ano tak odpovím raději do vzkazů. Dik za pochopení...
Problém si najít milenku co orál chce a má ráda?