Dojička

Zkušenosti s dojici mašinou

Máte někdo zkušenosti s dojenim penisu buď koupenou mašinou jako venus 2000, love botz, f machine tremblr nebo klasickou přenosnou dojickou pro zvířata? Moc me to láká zkusit ale je to draha záležitost.
Nejlepší dojící mašiny musí být ty, které po nadojení deseti litrů vypnou automaticky samy. Vyzkoušej ji, určitě budeš spokojený. *22* (upraveno)
To by bylo super pokud by mi ho to neutrhlo. Mas takovou mašinu😂
Se převlíkni za krávu a zaběhni do nejbližšího JZD... (ještě ti tam za to dají nažrat *22*)
To by asi koukali co tam děla bejk.
Říkám: za krávu! Musel by sis tam vyrobit ještě další 3 čuráky...
To s sebou radši vezmu tři kamose.
tvl další z x nemocných tady A.cz :-D nech si raději vycucat mozek, teda sorry, ono by nebylo co cucat :-D
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Moc nechápu proč ta agrese. Co člověk to originál a v erotických fantaziich už vůbec jsme každý jiný. Ty přístroje jsou jen varianta masturbatoru. Ze to připomíná dojeni asi bude tím ze nejsem první koho napadlo stejný princip kterým se doji využít i pro autoerotiku.
Prospěšnost společnosti se určuje podle toho jaké má někdo erotické touhy, sny apod? Vždyť je to stejné jako by se ti někdo napsal ze nejsi užitečný protože chceš zkusit vibrator. Ale ten už tu nějaké to století mezi námi je takže už se to bere jako samozřejmost. Dnes jdou výrobci erotických pomůcek dál a už dělají pomůcky připomínající dojení. Na tomto webu bych si představoval trochu více porozumění. Když někdo napíše ze chce jist hovna a mazat si je po těle tak bud nepíšu nic a nebo ze mu to přeju a ať v tom pokračuje ..
Také moc nechápu ty urážlivé komenty:) Je to trochu nevšední, ale určitě ne nic extra uchylného, nebo něco co by sráželo autorův intelekt v podstatě normální erotická hračka na úrovní vakuových pump a vibračních pomůcek. Asi to bude docela velká sranda a každopádně kdyby se mi něco podobného dostalo do rukou tak nemám problém to zkusit*22*
taky nechápu ty urážky a výsměch.jsme na foru "kde nic není tabu".nechápu co tu dělají lidi kteří jsou tak úzkoprsí,nebo si hrají na moralisty
každý máme něco co nás vzrušuje,to je přeci normální a když se mi téma nelíbí,držím pysk a nekomentuju
Díky za pochopení. Každý ať si děla dobre jak se mu líbí. Kromě sexu ve dvou je i masturbace celoživotní zábava.
Taky jsem to nepochopil. Normálně se zeptal, jestli má někdo zkušenost s nějakým druhem hračky.

Zásadně neodsuzuju věci, který v sexu všichni zúčastnění dělají dobrovolně, neporušují tím zákony a líbí se jim to. A bylo by fajn, kdyby to tak měli i ostatní. A holky taky používají sací pomůcku (tuším satisfier pro nebo tak nějak, v holčičích hračkách se trochu ztrácím), takže hračka, která střídá tlak a podtlak u chlapa snad nebude problém...
Myslím že stejný efekt má výkonný vysavač. Ne že bych to někdy zkusil. Mě stačí ruční práce
Vysavač je úplně něco jiného. S vysavačem dosáhneš orgasmu tím, ze se ti penis vevnitř klepe a je to vlastně jako velmi silný vibrator. Ale musíš mít trubku vždy o kousek větší než průměr penisu. Ale dojicka děla vlastně “ruční práci “ změnou tlaku tj. podtlak-tlak. Najdi si video jak funguje Venus 2000. Jsou videa kde to chlapi 5x za sebou udělá
Co se sání týká, zkoušel jsem jenom PDX Elite Vibrating Roto-Sucker od PIpedreams a je to dobrý leda tak hodit po psovi.

Hlavně kvůli provedení. Netěsní to, slabý sání a alkalický baterky jsou za cca půl hodiny v háji. A nabíjecí akumulátory tam nepasují. Navíc ty kroužky k tomu mají otřepy, celý je to "řemeslně" bída...

Pokukoval jsem asi 20 minut po Suck-O-Mat od You2Toys, ale nějak to po zkušenosti s Roto-Suckerem, pročtení recenzí a pohledu na cenovku nebyla odvaha vyzkoušet...
Ten rotosucker je podle videa o ničem. Je to na dvě baterky to je jasné ze žádný výkon to mít ani nemůže. Z těch masin podobných venus 2000 se mi nejvíc pozdava f machine tremblr ale cena dvacet tisíc je jasný důvod ze to pořizovat nehrozí.
No já bych to viděl asi maximálně na nějakou zkušenost profesionálnějších domin. Ty by to mohli mít v rámci svého byznysu, takže tak maximálně si zaplatit lekcí a vyzkoušet to.
Pokud se nepletu, tak jsem něco takového někdy zahlédl na fotkách u Lucie arztin ( nebo nějak tak se jmenuje), ale nejsem si 100% jistý. Její práce taky vypadá jako nejvíce profi v ČR a s největším počtem vybavení, tak asi pokud to nemá ona, tak asi nikdo.
Nebo nějaké BDSM studio které pronajímá prostory a budou mít i toto.
Díky za tip. Jen já na tvrdší praktiky nejsem a trochu bych se bal aby to nebylo s nechtěným přídavkem 🙈
Toho bych se asi nebál. Pokud zaplatíš, tak ti snad splní to co si přeješ ty. Přece jen je to služba kterou poskytují ony tobě, takže ti splní co budeš chtít a pro ně je to ok. Až něco najdeš, tak za zeptání nic nedáš, prostě řekneš, že by jsi chtěl vyzkoušet jenom tuhle mašinku a o nic jiného nemáš zájem. Třeba bude možnost i kratší a levnější schůzky než hodina, předpokládám že na vyzkoušení toho není potřeba tolik času 😀.
PS.: Schválně jsem to během psaní hledal a našel jsem jejich webovky fetish linky klinik Prague a tam mají napsáno, že mají vacuum milker, což je podle mě přesně tohle, takže by to mít měli, zkus je kontaktovat a pak klidně nápis i do zpráv jak jsi dopadl.
Pekny den ,VENUS 2000 by zajimala i mne a divim se,ze u nas neni v prodeji,sve zakazniky by si jiste nasla,co je za duvod,ze nemaji tento vyrobek v sex shopech,že by cena??
https://www.sexshop51.cz/automaticky-masturbacni-stroj-lovebotz-the-milker/

Nebo na www.gaymegastore.cz
Je to podobný ale venus opravdu u nás nikdo nenabízí. Při objednávce ze zahraničí cena vyskočí ještě díky clu a dani.
Nemám ale moc bych chtěl a baby to moc nechápou
To jsem rad ze s takovými fantaziemi nejsem sám 👍
Klasické strojní dojení pro krávy tě udělá jako málo která ženská.