Chuť..... je fuč

Chuť..... je fuč

Ahoj všem.
Ať už jste jakýkoli pár, mám tady jednu otázku do placu.
Jste např. dopoledne sami, myslíte občas na sex, máte občas fantazii, prostě máte chuť na sex ...... a když přijde váš protějšek domů, tak je chuť pryč.
Co vy na to?
A to so děláš prdel nebo to myslíš vážně ?
Myslim ze se uplne normalne zeptal. Podle me vubec neni zvedavy na tve radoby chytre vyblitky 🤔🤔
Tak v tom případě mám pocit , že jsem se i já normálně zeptal. Jak mám podle tebe vědět , jestli si někdo dělá srandu nebo ne ? Ale nic , raději teda odpovím , když ty tvrdíš, že je to vážné , musíš to přeci vědět lépe než ten, kdo to psal .-)
Myslím , že to je "normální " respektive ve vztahu , který tak nějak člověk udržuje na něčem jiném než na sexu. Prostě chceš sex , ale ne s tou co máš doma. A jaký to má důvod, jakože proč už tě tolik nepřitahuje , tak na to si dokážeš odpovědět jen ty sám. Mě třeba exmanželka přitahovala i po osmi letech vztahu...
Jo, no, protoze fantazie je silnejsi nez realita :-) A proste nektere ty predstavy najednou....jaksi nejsou to ono kdyzprotejsek dorazi....
Přesně tak. Celkem by sis to dal líbit, myslíš na to, ale pak dorazí ona, ty jí lehce dáš najevo zájem o intimnosti, ona nahodí kyselý xicht a všechna chuť je rázem pryč. 😄 Znám velice dobře.
Můžeš si za to sám . Musíš na ni vlítnout dřív než položí tašky s nákupem . Do večera si uživejte a potom si zajděte na bezva večeři. Druhý den se na nákup vykašle a bude spěchat domů
@johnysekyrka Tak tohle je přesné. Myslím že líp to napsat nešlo (upraveno)
Jo, stává, i když spíše výjimečně.
To není jenom když má přijít domů. To je i když je doma, přijde večer, děcka jdou na kutě, ty se celý den těšíš na večer že bude mrdačka, ale najednou tě přejde chuť. Taky jsem nad tím bádal proč. Většinou jsem už unavený a ženská taky a já musím dělat předehru abych ji nažhavil, zatímco ona nedělá nic. Navíc já potom musím makat nahoře, zatímco ona hodí placáka a užívá si relax. Navíc, když se udělá, tak už to potom chce mít co nejrychleji za sebou, kdežto já si chci ještě užívat, měnit polohy a to ona pak dává najevo jak ji to už nebaví, to je zralá na facku. Tohle si představím že mě čeká a hned mě přejde chuť. A tohle se u nás stává poslední dobou dost často.
Johnny, po tom, co jsi opět vyplodil, se vůbec nedivím, že ta tvoje hodí placáka. Spíš je divné, že tě,
na sebe vůbec pustí.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Neurážej řeznického psa, ten byl užitečný.*4*
Hoši hoši, nevíte vůbec nic. Nikdo nikoho do ničeho nenutí. Chce? Má to mít. Nechce? V pohodě, nic se neděje, ale má to říct narovinu. Ale nikomu by se nelíbilo nechat ze sebe dělat debila. Sex beru jako oboustranné potěšení. Já dělám dobře tobě, ty zase mě. Máme se rádi a je nám spolu fajn. Pokud ale ona má svoje "nálady", něco chce, ale neví co a ani jestli vůbec to chce a ty ze sebe děláš debila, to by nikoho dlouho nebavilo. Proto mě někdy přejde chuť, jenom si to představím. Nevím jestli vy se kvůli ženské stavíte na hlavu, když vám dá povel, ale já se z ní neposeru.
Mno co na to říct? Chceš li mít doma královnu chovej se jako král, chceš li mít doma krávu chovej se jako vůl....
*277* souhlas připadá mi, že máme doma stejnou ženskou.
Johny, narovinu: Jak si usteleš, tak si lehneš. Reaguji konkrétně na to tvé "to je zralá na facku". A teď to
nemyslím nijak zle. Člověka tak jednoduše nepřeprogramuješ.
To "zralá na facku" je samozřejmě myšleno obrazně ale to tady někteří nepochopí. Tím jsem chtěl vyjádřit svůj stav ve chvíli kdy jsi vynaložil značné úsilí aby to bylo co nejlepší hlavně pro ni a ona ti to v nejlepším stopne se slovy: "co jako děláš?" a nebo "už to bude?" Jako nezlob se na mě ale když si tuhle moji zkušenost, kterou jsem zažil mnohokrát vybavím, tak to mě opravdu přejde chuť na všechny ty opičky kolem, jenom kvůli sexu, který je navíc takový typický manželský. A jestli je ona princezna nebo ne, je v tuto chvíli úplně jedno. (upraveno)
Johnny, to není o tom, zda je to, myšleno obrazně nebo ne, ale o toleranci, respektování, vzájemné pomoci mezi partnery a řadě podobných věcí ve společném soužití. Dle tvých příspěvků jsi to zřejmě dostatečně nepochopil, když se o své partnerce, takhle dokážeš vyjadřovat.

Chápu, že když uštvaná ženská z práce a z domácnosti, nechce rozhodit nohy do V, kdykoliv se chlapovi zachce, dovede nasrat. *18*
Právě proto jsem byl Johny konkrétní jen k té citaci. Je mi jasné, že to tak 'jednoduché' není. Znovu dodávám: Nic ve zlém.
Ale napadlo mě, nezačalo se manželčino chování měnit s tím jak přišel první lockdown?
Je to náročné pro všechny. Ale moje žena rozhodně není nějaká uštvaná chudera, co musí hodit nohy do V na povel a já nejsem žádný tyran, jak se nás tady snaží prezentovat pan Karmu. Přitom jsem hned na začátku psal že nikdy nikdo nikoho k ničemu nenutí. To je základ č 1 nejen v sexu ale i v běžném manželském životě. Další věc je, že pro ni udělám absolutně cokoliv a ona to ví. A on tady mele cosi o vzájemné pomoci. Prostě si myslím, člověk (já) má právo být naštvaný když ti milovaná osoba zkazí takový významný okamžik, jakým je společné milování. A když si o někom řeknu že je na facku, tak to je v danou chvíli stav v jakém se nacházím. Jednoduše řečeno že mě docela nasral(a). Je to reakce (i když jen v mé hlavě) na určitý podnět. Je těžké udělat si z několika příspěvků kompletní obrázek, proto už se k tomuto tématu nebudu dál vyjadřovat. Původní otázka zněla: Stává se vám že vás někdy náhle přejde chuť? Ano stává. Tečka. ✋
U nás byl přesně tohle začátek konce...
Ahoj nevím kolik Ti je, ale to je úplně normální. Souvisí to jednak a) s normálním kolísáním hladiny testosteronu - nejvíc je ho ráno a pak brzy odpoledne - a druhak
b) s osobnostním nastavením biologických hodin (skřivan/sova). Takže já jako "skřivan" bych ráno souložil o 106 (nebo si to alespoň představoval*71**71**71*), zatímco manželka "sova" by šukala večer, kdy já mám a) nulovou hladinu testosteronu a b) spím od 21.15*3**3**3*
Ještě že já to už nemusím řešit.
K přítelkyni jezdím jen jednou týdně, a jsme natěšení oba.
Pokud je chuť pryč, tak to přece nebudu řešit. Proč bych měl řešit něco na co nemám chuť.
To je jako se zeptat někoho kdo je třeba na sladký a zrovna na nic sladkého nemá chuť, jak to řeší? Takový člověk to také neřeší a prostě si nic sladkého zrovna nedá.
Nesmíš si ho celé dopolko brousit hi hi hi
Právě že by měl! Když přijde manželka z práce, už bude vycákanej a nebude mu proto vadit, když bude odmítnut.*1*
Stává, kdyu6jsem v práci tak na svou ženu myslím a hned bych ji chtěl, a pak doma už nic. Je to běžné, starosti, únava věk, spousty jiných věcí co musíš řešit. Takže nejsi určitě jediný
"Lásko, vzala by sis na sebe nějaký sexy prádlo?"
"No tak já se ti teda nahastroším, když ti to udělá radost..."

Udělá to 3x - 4x , vzpomeneš si na to, utečeš do pracovny a píšeš do vyhledávače "lingerie video", protože máš náladu na sex, ne na blbý kecy a otrávený xichty. Chuť se při něčem udělat zůstane, chuť ji mít u toho je rázem fuč.

Sex by měl být uspokojení pro oba. Když jí něco vadí, může říct na rovinu, že dneska ne / tohle ji nebere / cokoliv a ne se do toho nutit. To je fakt na průplesk, jak psal Johny....
Příspěvek byl uživatelem smazán.
V tomhle případě to bylo jenom o tom, že prostě potřebovala nějak ukázat, jak je ochotná se obětovat a snášet pro chlapa nepohodlný hadříky...Ale na takový dokazování při sexu fakt není nikdo zvědavej. To tě maximálně otráví. A když se to opakuje, otráví tě už jenom ta představa
Že bych ztratil chuť se mi nestává. Jedině když je vztah/sex v pytli. Třeba když je člověk neustále odmítán, jak píše Johnny, je frustrovaný a otrávený, tak pak chuť prostě přejde, jakmile se protějšek vrátí domů, protože vybublají vztek a negativní emoce napovrch a touhu přebijí. Touhu přebijí i jakékoli vztahové problémy, stejně jako únava, starosti apod.