Profi fotoalba - tipy

Najdu?

Ahoj, hledáme inspiraci a rádi koukáme na profi foto ať už párů nebo i individuální. Může někdo poslat nějaký nicky kde jsou fajn profi alba fotek? Ale opravdu jen profi, foceno zrcadlovkou a ne obyčejné fotky jako máme třeba my a vlastně většina z nás. Pro představu něco jako nicky step_aside, trioplan, patrolll.
zase_ja ... osobní zkušenost, nedávno jsem tady narazila na povedná fota, bohužel jsme si nezapamatovala nick..
Ahoj povedená fota můžeme prohodit
Třeba se ti budou líbit naše poslední, je u nich uveden i fotograf,pokud by zajímalo více
Myslím že dobrý fotky se dají udělat čímkoliv co fotí, ale musí to v ruce držet dobrý fotograf. Nebo člověk co má talent a vkus.....
Souhlas. Dnes fotí každý, kdo má do pr.... diru. Ale málokdo fotit umi. Ne nadarmo se říká, že nejběžnejším nástrojem fotografa je klávesa delete nebo odpadkový koš.
Hele asi bych to rozvinul že tolik nezáleží na tom čím ale co je na ,,tom ,,*4*
_TrueGentleman_
Bozsky_Dante








Ahoj, profi fotím 20 rokov a nikdy nehľadám inšpiráciu u druhých. Áno pozrem si ale nesnažím sa kopírovať. Akonáhle dostaneš pár alebo jednotlivca do štúdia je to individuálne. Musíš ho alebo ich vidieť individuálne. Inšpiráciu moc nehľadaj ale ak chceš byť dobrý tak skús niečo vlastné. Experimentuj.
A všetko záleží od modelky alebo modela. Ak sa nevie postaviť a ukázať zmyselnosť tak sa ti to nepodarí. Ja sa na každé fotenie tak či tak pripravujem a to z vlastných chýb ktoré urobím. Za ďalšie, ak fotíš v interieru alebo exteriéru pozor na svetlo .. to je základ.
Tak veľa dobrého svetla!
Jedině NikonistkaZBrna

Ta se nejvíc vyzná a možná vám nezištně poradí i s úpravou fotek.......
:P treba staci napsat mi do zprav
Pár se jich tu najde, můžete se podívat třeba i na některé naše galerky. Ale pravda je, že sem dáváme jen takové trochu slabší fotky. A poslední dobou jsme líní tahat na focení zrcadlovku a hrát si výměnami objektivů. Jinak pochopitelně platí, že fotku dělají oči. Buď to vidíš nebo ne. A prostředí. A světlo. A atd, atd .
Zdar :) ja sa venujem vo voľnom čase potretovej fotografii, niečo z mojej práce mám v albume.
Dnešní mobily mají dost výkonné fotoaparáty. Ale jak je výše uvedeno, většina z nás může mít v ruce to nejlepší zařízení a stejně nedosáhne kvalitního výsledku. A ono to není jednoduché. Vemte jak profící fotí modelky. Obě strany jsou profesionálové a stejně musí nafotit hafo fotek a většina jich skončí v koši...
VIS, TO NENI FOTAKU MUZES MIT ZA MELCEK A STEJNE FOTIT NEUMIS. JE TO JINDE.
Velmi se mi líbí:
Two_M
Nocnimura
Kinky_par
Kvalita fotek je vynikající.
Ahoj,
díky, beru to jako pochvalu *174*
Inspiraci beru nejen svoji, ale i od modelů.
Kdo by si chtěl zafotit, je vítán.
*7*

Napriklad: 1446118/DeviantART, 1769178/profyfoto, 1966241/Fotograf-Petr, 2297773/fotograf-slovak, 10808/onkel sam, 2083805/fotopro.
Co říkáte na naše? Profi asi ne, ale snažíme se 💯
zkus náš profil,myslím, že se fotky povedly
Já galerky fotil pomalu kalkulačkou a dle hodnocení myslím že dobrý 😄😃
Ne vždy se to točí výhradně kolem aparátu.
Dobré fotky se dají nafotit čímkoli , jenom mít talent a vkus.....
Taky se učím fotit viz. galerie
Profi fotoalba na Amatérech, není to oxymóron? :-)
rád sleduji uživatele BozskyPepe ;-) Velmi vkusné a nevulgární foto