nahá manželka na veřejnosti

ukazování nahé partnerky na ve

na veřejnosti, vzrušuje mě ukazovat svojí ženu nahou na veřejnosti, zatím to děláme tak, že se svlékne do naha v autě a jezdíme tak po dálnici,zkoušíte něco podobného?
Příspěvek byl uživatelem smazán.
nasel jsem tenhle prispevek moc pozde..ale je to uzastna predstava ,... za chvili je jaro.. domluvme se...
Léto se blíží, což takhle vyrazit na nudapláž?
Byli jsme na naturistické pláži,je to absolutně nevzrušující, přehršel orgánů na jednom místě, špatně. Když si ale manželka svlékla horní díl na normální pláži, mezi francouzskýma kočkama, tak vzrůšo bylo. Jižanky, sice pěkné, ale mladé, ploché a snědé, takže bílé velké kozy byly absolutně špička. Frantíkům padaly oči z důlků....
Ahoj, taky mám prsatou kočku s bílýma kozama, a miluju když mi do ní nekdo predemnou dělá.
Super je, že každý chlap, co se s ní baví jí kouká na prsa.
Mohu vidět tu tvojí?
Jiřík a Háňa.
víš o nějaký ncdapláži v jižnícch čechách?
V jižních čechách je nejznámnější asi Vlkov u Veselí n. L., ale našlo by se jich i více. Vyrazíš někam?
V aute manželku ukazujem rád aj ja. Niekedy ju vyzlečiem aj na prechádzke v lese. Alebo ju presvedčím aby išla nahá vyvesiť bielizeň na balkón. Škoda je len, že absolútne odmieta aby som urobil nejaké fotky.
Veľmi rád by som sa na ňu pozrel a pritom si honil. Kde a kedy?
bla...musíš jej ísť príkladom, odfotiť sa sám a uvidíš, že sa jej to zapáči, napríklad taký obrázok ako na tvojom nahom penise visí nádherná zlatá retiazka ju určite bude inšpirovať ...nahovor ju, že jej fotky použiješ ako reklamné na luxusné prádlo ...:-)) alebo jej jednoducho zaplať drahú dovolenku, na to my ženy vždy skočíme...:-)
Ahoj, rad sa pozeram na pekne nahe zenske telo, :-) nechces mi ju ukazat nazivo?
co se tak sejit ked uz je hrasne
ahoj jsme z UL muzeme se domluvit jsme na tom stejně jezdíme na Prahu
Jsem ráda, že jsem našla tento příspěvek. Do teď jsem si myslela, že mám takového blázna jen já doma. Dělá mu velmi dobře, když mě přivádí do takových situací, že mě vidí nahou nebo polonahou cizí lidé. Odnaučil mě nosit spodní prádlo a má dětinskou radost, když mi vítr zvedne sukni, ale také jezdím nahá v autě i po Brně nebo z auta do výtahu, když se vracíme v noci k nám domů. Navíc se rád dívá, když čurám někde venku.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Nejsem striptérka. Baví nás ten risk,netoužíme po obecenstvu.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Nahá žena na pláži je normální ale i já se rád podívám, nemusí být zrovna modelka ale když jsem viděl na pláži v Turecku dámy téměř 70 let nahoře bez nebo úplně nahé tak to zase taková podívaná nebyla. Když má kozy jako plácačky na mouchy a vadí ji v chůzi tak je to spíš sranda než hezké.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Milý Valentine - dámy se nestydí, protože to mají v hlavě srovnané a umí žít samy se sebou. A to je velmi přitažlivé bez ohledu na prsa a na věk.

Tím se liší od různých nevyrovnaných honičů, kteří by byli rádi za jakákoliv prsa - soudě dle Vašich galerií.
Zdravím Tě z Brna.Také velmi rád ukazuji svou manželku nahou...A moc rád bych někde jakoby náhodou viděl i tebe-pokud by bylo možno...moc se mi to ukazování líbí-a nazývá se to kandualismus...Můj email je aakris@seznam.cz
Ahoj. Máme stejné záliby i když v případě ukazování se podle mne nejedná přímo o kaudalismus. Ale to je nepodstatné.
Také manželce zvedám sukni v metru nebo tramvaji, vyhrnuji tričko a chdí nahá z vířivky na hotelový pokoj (v lázních apod.)
Můj mail je bobr1313@seznam.cz rád popovídám,případně vyměním foto.
žije ještě? zaujala mě tvoje dávná zpráva na amatérech o výměně fotek manželky.
skulinka, a veď ten moč môžete využiť aj terapeuticky, nepočuli ste o urinoterapii?:-)
Tak to máš dobrého manžela někdy bych vás chtěl potkat když jsem v Brně a ty se tam předvádíš musí to bych pěkný pohled
Mě by to moc rajcovalo třeba někde v parku,nebo malé hospůdce.
Zdravím vás z Brna.Také moc rád ukazuji svou manželku nahou na veřejnosti...A samozřejmě by se mi líbilo,kdybych třeba tu vaši mohl jakoby náhodou nahou nějakou tu chvilku vidět a pozorovat...Šlo by se nějak domluvit?Můj email je aaakris@seznam.cz
my by sme to radi robili s manzelkou niekde v prirode v blizkosti ineho sulozaceho paru, alebo pred divakmi... funguje nieco take niekde v česku ci slovensku?
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Hmmm, tak to by som bol rad pri tom a pozeral sa na Vas. :-)
Tady to by nás taky moc lákalo vyzkoušet. Škoda ze už je zima. Napadá někoho kde by se to dalo zažít i v zime? Sauna by byla fine, ale asi těžko v teto době najdeme saunu kde nebudou cizi lidi. Nicméně chtěli bychom zkusit se milovat vedle jiného páru - bez výměny.
To je jedna z moznosti, ke ktere jsme se ale jeste neodhodlali :o))
rád svlékam manželku v přírodě ,v lese ,u auta. kdyby se našel nějaký kluk ,co by jako šel kolem a ona zrovna byla nahá? Třebíč a okolí
Ahoj.Klidně dnes,kam mám přijet.
ahoj jestli to je aktualni tak napis vzkaz a rad se domluvim.
Jestli tu ještě jsi, tak napiš
Ano rád půjdu okolo a podívám se
...koho a kde mohu šmírovat a pohonit před ní/ním - nejlépe přes den v Pardubicích a okolí? Pište do zpráv...:-)
Určitě a moc nás to baví. Já jednou prohrál sázku a musel jsem jet dole bez z Prahy až do CB. Super zážitek. Nedávno jela manželka naha z CB až k CK. Tam sem ji zastavil a musela dojit na zastávku na druhé stárne silnice a zpět do auta. Moc se ji to líbilo. Škoda ze už je zima....
Keď som svojej partnerke prvýkrát povedal, že túžim jej krásne telo ukázať aj iným mužom, urazila sa. Neskôr som jej vysvetľoval, že sa chcem len podeliť o tú jej krásu. Po nejakom čase súhlasila, ale s podmeinkou, že to musí byť dostatočne ďaleko od nášho bydliska, aby ju nikto nespoznal. Z lásky ku mne sa preto na našich výletoch odhaľuje a ukazuje a je to nádhera... Treba zažiť.
Ahoj tiez ma vzrusuje ked sa manzelka ukazuje naha na verejnosti.Chodime na nudaplaze najlepsie to je na zelenej vode tam je to super ked lezi a nohy dosiroka niekolko krat sa nam stalo ze okoloiduci si to urobil a odisiel.Sexovat tam nieje ziadny problem treba ist k druhemu jazeru tam chodia pary ale aj honici.Cez zimu je to super v Tatralandii alebo Besenovej v saunovom svete.
Moc by se mě líbilo!Asi bych vytekl.
mohli by ste prísť niekde do okolia Zvolena?
Ahojte, zacali sme s manzelkou chodit v BA do sauny. Vzdy sme mali na sebe nieco /manzelka je hanbliva/. Vcera sme navstivili jedno miesto, kde je zakazane mat plavky. Dali nam plachty. Vela ludi tam bolo nahych. V saune sme mali plachty. Ked sme vysli isli sme sa osprchovat a zostal som milo prekvapeny ze manzelka pred ostatnymi odlozila plachtu a isla sa schladit. Vzrusovalo ma ked som videl, ako ju ostatny sleduju. Asi aj jej sa to lubilo, lebo bradavky mala vztycene. Ked sme dosli domov, tak sa opytala kedy ideme najblizsie. Na buduci tyzden tak zas pojdeme
Presne takto sme začali aj my. Sauna, plachta len ako podložka pod zadok, nahá sprcha, nahý bazenik...
naha manzelka asi kazdeho vzrusuje
to Ty take az moc jako do nemoty
jednou jsme jeli autem po dálnici a přítelkyně mě začala kouřit - klekla si na sedačku spolujezdce, hlavu pod volant a prdelku měla vyšpulenou do okýnka - vyhrnul jsem ji sukénku, strčil do ní prstík a když jsem předjížděl kamión, tak jsem schválně zpomalil aby se řidič kamionu mohl hezky podívat - pěkně mě to vzrušovalo...
Taky rád předvádím svou přítelkyni v autě na veřejnosti. Dělám jí to na místech, kde se může kdokoli objevit, vystavuju jí do okna prsa, zadek i rozkrok aby když se někdo objeví měl
pěkný pokoukání. Někdy jí to vadí, někdy ne. V létě ještě otevíráme okno, aby bylo slyšet její sténání. Jsme z plzeńska. Když by se našel někdo, kdo by
se chtěl podívat, můžeme se domluvit. I já sám se rád dívám a přišel bych se na nějakou pěknou paničku podívat.
Ahoj,to bych se rád podíval. Jednou jsem viděl, jak ho holka klukovi kouřila za jízdy a super zážitek. Já jsem z Domažlicka a rád se podívám. Případně písní do zprávy
Ahoj,
každý píše jak to dělá na veřejnosti, v autě, přírodě, v sauně,......., jak chodí ženský bez a ještě to ukazují. Též zajdu do sauny, na nuda, atd, sám i se ženou a můžu říci, že kdyby polovina z toho co všichní píšou byla pravda, tak to tu máme samej grupáč ;)
Nedávno jsme byli v sauně v jednom hotelu, kde dveře do chodby do ostatních částí welness měly malé kulaté okénko. Byli jsme v sauně sami, tak se manželka na chvíli rozvalila na lehátku před bazénem na ochlazení, a najednou mumraj za dveřma v okénku se střídali ksichty kluků z nějakého sportovního oddílu, co šli do normálního bazénu. Manželka dělala, že si toho nevšimla a pěkně jí vystastavila, až jsem se divil, že tak kluci nevlítli jí vymrdat. Tak nás to oba vzrušilo, že po jejich odchodu jsme na hned skočili...
HAVIROV...dnes mame cestu z ov do havr...ma chut nějaky 45let a vice perverzní nadrženy bi muž si přisednout do auta a užit si prasarny...???
bna toto by som mal chuť vždy... Žiaľ som z Bratislavy!
Si užíváte jak to jde.parada .
Mušovská jezera,šla by tam se mnou nějaka holka, pár který se nestydí a nechal by se tam dívat,osahávat,lízat, prstit,sexovat ? Bokem nudy,pěkná místečka. trocha exhibice,voyaerismu.
Najde se nějaká manželka nebo přítelkyně, která touží být obnažována na veřejných místech, na louce, v lese
apod. a ten její jí nechce tuto rozkoš dopřát? Rád ho zastoupím v Plzni a okolí.
Nabízím manželům nebo milencům erotický zážitek v podobě návštěvy mé prodejny krbů, kde po zavírací době může se tvá žena svléknout do naha a přede mnou a tebou exhibovat. Ty jí můžeš povzbuzovat a fotit a já se s ní udělám masturbací či jejím prstváním. Praha
kde bychom tvou prodejnu našli?
tak to je super nabídka. My manželé 40 a 44 let. Rád ti ji ukážu.
Ahoj mam velmi dobrou představivost především co se týče erotiky, vzrušování,vášně a zvrhlostí. Libí se mi představa, že já jako režisér vytvářím určitý příběh, scénář a ty nebo vy si v něm zahrajete hlavní roli. Já jen napíšu příběh a ty ho odehraješ není nutné osobní setkání.
Tak právě jsem vyhrál nad manželkou sázku - moje odměna - příští týden jedem na dovolenou autem a přes Itálii pojede v autě celá nahá. Bude mít jen velké sluneční brýle, myslím, že to b ude zážitek.
tak dej bacha ať se nevybouráte
dufam ze das nejake foto z cesty
tak ta Itálie nevyšla, sotva si manželka sundala šaty a byla jen v krajkové podprsence, začali okolní řidiči blbnout, že šlo vážně o malér. Takže oblékla triko a sundala si kalhotky, tak jsem sin užívaljen já a možná se podívali kamioňáci.
no nevím.......mnoho tomu nevěřím, v dnešní době tmavých skel a hustotě provozu si 90% řidičů ničeho nevšimne a 10% tomu nevěnuje pozornost, nebo jen v rychlosti. Maximálně ve městě a to jen spíš jen chodci a ty snad kolaps nezpůsobí, alespon ne dopravní :))
Přijde mi to trochu jako fabulace.
není třeba diskutovat - zkus to . po ráno za rakouskýma hranicema a pochopitelně moje auto nemá tmavé folie, jsem zvědav, jak daleko to vydržíte....
My bychom to brali, bylo by možné pro nás jeden scénář?
Ahoj, můžeš jeden scénář příběhu poslat nám?
Mam hezkou manzelku, tak ze je na co se koukat. Jednou jsme jeli z letni dovolene Bratislava - Brno. Dlouha cesta nuda clovek miva roupy. Rikam zene svlikni se, chci videt co to bude delat s projizdejicimi ridici. Osobni auta jezdi moc rychle, ale kamionari ti jsou pomalejsi. Trefili jsme zrovna na dva kamionare, musel jsem zpomalit at si nas vsimne. Reknu vam kdyz spatril manzelku jak je svlecena nohy ma na polubovce, hladi si prsa a sem tam si zajizdi mezi nohy, tak zacal troubil na ty jejich klaksony jako sileny. Hned volal kolegovi vysilackou, ze maji milou spolecnost. Nechali jsme je at se podivaji a museli jsme zrychlit at nezdrzujeme provoz. Co dodat mame perfektni zivotni zkusenost kterou nam nikdo nevezme a radi si na ni vzpomeneme a co kamionari museli ti to museli nejak rozchodit asi to nemeli lehke.....
a co si příště naplánovat společnou cestu a baby si vyměnit......?
ahoj ja bydlím na malem sídlišti fakt malým..tak že vidime do oken a na balkony a tu nemají někteří vubec problém s nahotou nahatý alespoň vršek když věší prádlo nebo se i opaluji jich má dost )a někteří ve spodnich bytech nepoužívají ani žalusky)
opalovačka na balkoně s tím že tě někdo muže vidět či soused přes balkon nebo z ulice docela vzrušující přítelkyně tam byla letos vyvalena jak sama říká pořád ))
Příspěvek byl uživatelem smazán.
na dovolené z balkonových dveřích Italům, sedících v restauraci.Měli jsme apatrmán v přízemí a bylo nám vidět až do postele. Když tam seděla parta mladýcgh italů, napadlo mě ukázat manželku nahou. Nejprve se styděla,ale pak se zvlékla, protočila se nahá u balkionových dveří a když upotala zraky taliánů, lehla si na postel a roztáhla nohy. Pak jsem teda musel raději balkon zavřít, pochvalný hvizd se změnil ve snahu navštívit mou ženu osobně. Vzrušující, milovali jsme se až do večera. Galerka z počátku akce je na tomi4.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
manželka už uvažuje o tom, že při příští podobné situaci to bude chtít dotáhnout do konce, tak uvidíme...
to schvaluji, jen bych byl rád při tom :)))
Příspěvek byl uživatelem smazán.
kde budete příště? Rád se podívám.
Ahoj pokud to stále platí moc rád bych se někdy podíval.
Vezměte manželky na nudapláže, ať tam není taková nuda...
Na rozdíl od tebe, je tam bereme!!!!
prstoval som priatelku,na kupalisku.Ludia boli vsade okolo nas:-)Nikto si asi nic nevsimol.Potom som si to snou rozdal v bazene-vsetko bolo super.Vsade ludia,pohlady,mozno si aj nieco vsimli:.)
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Zaslechl jsem, že je nuda pláž na Kovářově na Lipně? Víte o tom někdo něco? Partnerka chce na nuda a tohle bysme měli dost blízko.
moja je hanbliva ale mna to ties napadlo ukazat ju -par krat sa to stalo no nik nas nesledoval
Ahoj...se svoji manželkou jsme poprvé loni zkusili trojku s kamarádem a bylo to naprosto parádní. Po pár akcí doma jsme vyrazili před šukačkou do města (Brno). V Charlie´s jsme trošku popili, zatancovali a dali pár nemravných tanečků.Vyrazili jsme domů na noční rozjezd - autobus č. 78. Seděli jsme vedle sebe na zadních sedadlech a těšili se, jak si to spolu po návratu užijeme. Postupně z autobusu lidi mizeli a nakonec jsme zůstali asi 5 zastávek úplně sami, kromě mladíka 4 sedadla před námi ve směru jizdy. Bylo léto, manželka měla rifle a sexy tílečko.Začali jsme se líbat a ona nás střídala. Po chvilce už každý z nás držel její kozenku v dlani pod tílkem. Netrvalo dlouho a obě kozenky jsme vytáhli z podprsenky a žužlali její bradavky volně v autobuse. Řidič nás musel vidět a ten mladík před námi se díval přes odraz okna na nás, protože nás musel slyšet. Bylo to neskutečné vzrušení! Po chvilce mazlení si manželka sama rozepnula kalhoty a tím dala najevo, že jsme vítání i v její jeskyňce. Líbali jsme ji, osahávali na kozách i v kalhotkách a vůbec jsme se nestarali, co se děje kolem. Na naši zastávce (Molákova) se rychle upravila a mířili jsme domů, kde proběhla parádní jízda ve třech……....ukazovat moji krásnou manželku na veřejnosti mě moooc baví a vzrušuje.
čau, a nějaké dovádění na Klajdě?
Ahoj,
tak nám ukaž nějaká fota z vašeho dovádění, nebo jen její, pokud tě baví jí předvádět veřejně.....
Ahoj, založil jsem nové fórum na sdělování kam se chodí, nebo kde někdoho potkat. Mým cílem je vytvořit komunitu lidí, vyznávající stejný způsob erotických fantazií jako je sex na veřejnosti, bi zkušenosti apod. Více info a link zprávou.
cau zajima me nejaky info o foru pro komunitu lidi zajimajici se o sex v prirode a nuda.
Rád by jsem byl v komunitě lidí vyznávající tento způsob sexu na veřejnosti. Kde se dozvím více?
Zdravim, castecne mimo misu, nicmene je vas tu spousta zajimavych paru, a velmi rad bych s nekterymi ktere to bude zajimat popovidal. Velmi mi imponuji pary, a navazani pratelstvi s nimi, at uz jako zpestreni, ci skutecne nevinne pratelstvi potirajici stereotyp ;-)... Ocenim kdyz se ozvete jen ze zvedavosti na kus reci :-)))...

Jsem mlady, sobestacny, VS... Fota viz odkaz na profilu, prip. obratem do zprav, ci na webku;).
Také rád ukazuji manželku nahou na veřejnosti, manželka je proti, a naučil jsme jí alespon na leho oblíkat a nosit poloprůsvitné oblečení ale to svolí jen málokdy, někdy když jí hoodně přemluvím tak zajde na vycházku v triku co má velký výstřih a jsou vidět baradavky, vělmi mě to zvrušuje když na ní někdo dívá :) Litoměřice a okolí
Příspěvek byl uživatelem smazán.
To je právě těžký, ona to nesvolí pravidelně, je to po těžkém domlouvání :-D
napsal jsem ti do vzkazů rád bych ti ji někde nenápadně okoukl
Bez podprdy moje chodi taky obcas, je to opravdu nadherny videt chlapy jak ji civej na trcici bradavky, mne krasne stoji penis, doma ji okamzite svlekam a soulozime.
A co je vzít do sauny, navzájem si je okoukneme a ještě necháme počumět ty ostatní......
Čau, jsem v Litoměřicích, děláte ještě s manželkou nějaké takové akce?
Vezměte je ukázat na nudu. Můžu poradit kam a případně nabídnout doprovod.
jooo a kam tedy?????????...........................
super, to se mi líbí, škoda, svoji ženu nepřesvědčím
vl
Moje žena se rada předvadi jezdime do přirody na sexik radi mirnej doggink když se najde par z okoli Liberecka domluva jasna
Ahoj, sice je to zde asi fikce, ale proč to nezkusit. Jsem naprosto bezproblémovej a bezkonfliktní ženáč a moc mě bere dívat se na nahou, nebo polonahou ženskou, popřípadě pár. Bez jakýhokoliv vyrušení, bez požadavku na připojení. Prostě budete vědět, že tam jsem, ale pokud nebudete chtít, neuvidíte mě. Je tu pár, nebo dáma, vstřícná k pokusu o dohodu? Středočeský kraj a široké okolí...
Jezdíme s manželkou na koupaliště v Německu kousek za hranicemi když se jde převléknout do plavek zajde si na kraj lesíka já se dívám jak ji chlapy okolo sleduji svlékne se do naha a obléká si plavky pěkně pomalu provokuje chlapům pěkně stojí péra když prochází okolo lehne si vedle mne a všimne si že mi stojí tak jako ostatním líbí se jí to je také vzrušená
Kam jít dnes k večeru v Praze. Ráda se ukáže
Ahoj, ta tvoje se ráda ukáže? Kam můžu dorazit na šmírovačku? někdy v létě k vodě nebo i teď v zimě?:)
Nemyslím si, že by to byla reálná nabídka páru, ale neukojeného jedince...
někdo z trebice rad se na vas kouknu a vyhonim
Blíží se léto, vezměte je potom ukázat někam na nudapláž ať tam neni taková nuda.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
a my zase tu tvoji, kde a v kolik se potkáme?
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Tvoje to nechce a ta moje jo, vod tebe a ještě v obchodáku a nejlépe mezi toaletákama aby se mohla hned utřít........*1**1**1**1**1**1**1**1**1**1**1**1*
kde u trebice rad na vas kouknu a zahonim
Naše v poslední akce - na hotelu,kde nás nikdo neznal a bylo plno,jsem večer manželku pěkně vzrušil a pak jsem jí vyhodil její oblíbené kozačky na chodbu.Nahá si pro ně došla.,byť se skupina chlapů právě vracela z večeře. A vůbec nespěchala....
to musel být krásný pohled :-)
To nic není, to já jsem tý tvojí vyhodil spoďáry z okna ve třetím patře... a nejen že si pro ně došla nahá, nespěchala, ale ještě dvoum čumilům vyhonila ptáka....*22**22**22**22**22**22*
No, to už je na mě moc. Když se ukazuje nahá, tak mne to vzrušuje, ale aby někoho jakkoliv aktivně uspokojovala, to by mi vadilo. Kvůli tomu nechcem chodit na swingers, byť by se tam asi její exhibicionismus uspokojil, ale obáváme se, že by jí mohli někteří muži, prý tam chodí i arabáči a podobní exoti, k sexu nutit.
Kdo ukáže svoji Nymburk a okolí polní cesta za letištěm
Ukáže někdo svoji manželku/přítelkyni v Olomouci??
My půjdeme po Novém roce do Maximusu, tak tam se asi ukáže