Swingers s převahou mužů

Živočišný sex

Máme rádi swingers párty s převahou mužů
Kdyz nevis co pises, nepis :-)
Příspěvek byl uživatelem smazán.
🙂🙂🙂🙂🙂🙂🙂🙂🙂🙂🙂🙂🙂🙂🙂🙂🙂🙂🙂🙂🙂🙂🙂🙂🙂🙂🙂🙂🙂🙂
Ty jsi chytrý jak rádio...bukjake jsou jen muzi a jedna žena.. swinfees s převahou mužů je něco jiného
No, jestli to nakonec není jen obyčejný gangbang. *4*
na swingers je vždy převaha mužů...
Většina swingers akcí bývá párová
Ty jsi z Pardubek? To jsme se možná potkali v sauně!

Na párových akcích určitě ne - byl jsi tam někdy ?
To my také ,nebo jen gang bang akce , takové akce jen vyhledáváme, nebo pořadáme. Pro ty co neví co je klasická swingers, nebo bukkake, tak by si to měli někde přečíst. Si myslíme ,že 1 ženě 1 muž nestačí, aby si pořádně užila jak by si aspoň předstvovala , jen muži jsou namyšlení jak si myslí jaci jsou bejci,*3* muži jsou za chvíli hotoví a co dál, jedině musi použivat prsty jinak na to prostě nemají. To je nás názor.*24*
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Bravantice máme taky rádi, ale nevyhovovali nám pátky, teď když otevřené párty posunul na soboty se můžeme potkat
Souhlasíme s vámi, máme podobný názor - vášnivá žena potřebuje více chlapů v posteli zaráz
Mam rada svickovou s prevahou knedilku, idealne se sesti.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Hlavně jich většina chce jen koukat a honit si ho
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Manželka si tam jednou zašukala s Indem a taky si to užila super
Také jsem jednou šukala s Indem, žije tady dlouho - je mýslím lékař
Já bych dala přednost černochům
Tak na černochy ještě štěstí neměla, ale taky by ho určitě ráda jednou v kundě zkusila
Blabla1: K vám bych se hned taky na sw přidal
Jestli jezdíš na swingers, tak není problém
blabla1: jezdím, jen stačí dát vědět, kdy do bunkru půjdete *4*
Do Prahy jezdíme málo a když, tak většinou do Desiré
doporučíme gb v Bravanticích,tam je živo
V sobotu 14.8. jestli se nic nepokazí, tak jedeme do Bravantic
A kam jezdíte, když ne do Prahy? Já občas jdu do bunkru
Do extasy na otevřené párty a gangbangy. Je to tam super.
Bravantice i Extasy v Brně můžeme taky doporučit
Kam jezdíš na swingers, občas jedeme i do Prahy
Tak to je pravda ..... třicet znaků ...................
My jsme jednou byli na domaci swingers, kde jsme byly dve zeny a 5 muzu vc.manzelu. bylo to docela dobre a hlavne to bylo v domacim prostredi....kdyz je vice muzu, tak je to lepsi, ale uz jsme take zazili ALFA samce pred akci a tak se udelal za minutu a nebo mu vubec nehoupl...
tak někdy i my pánové nemáme svůj den,ale někdy zkuste Bravantice
Proc, v cem je to tam dobre? My jsme z Jihu Cech...
ok,já psal všeobecně,jasně,že nepojedete přes celou republiku
Aha, ale my jsme stejne asi na to domaci prostredi...stradne mi vadi takovy ty uslintany chlapici, kteri ani nechteji sex a jen si ho tam honi...
Když je čas, tak jedeme i přes celou republiku
Jezdíte i Bravantice ? Je to okres NJ.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Rádi se přidame.. navíc máme i prostory, kdo se ujme organizace?
Ahoj, domácí - soukromé SW pořádáme s partou přátel již 4 roky... :) Prostory nejsou problém - pronájem chalupy na 1 noc, vždy hezké prostory s vířivkou, saunou - zkrátka nic ošklivého.
Jen tedy nás je převaha žen nad muži... :) Máme 4 mladé kluky a 9 dívek a žen...asi nebudete věřit, ale nám to vyhovuje parádně, protože kluci jsou neunavitelní a my si rády hrajeme i společně, takže nemusíme mít vždy nutně muže...ale neříkám, že jsem už neměla všechny čtyři i jen já sama. :) Je to také zajímavé :)
A k ceně, myslíme že férová, 300 až 700 Kč na osobu - v ceně je nájem prostorů, jídlo a pití :) akce je vždy cca od 17. hod, do druhého dne do 8 hod. :) Je to i s přespáním a včetně toho, že si děláme aliby pro polovičky doma. :D

Kdyby něco, nick SWsex - to jsou ty párty a akce :)
Velmi rád bych se zůčastnil vaší akce....
Rád se přidám, když by byla ta možnost
Kam se da zajít v pardubicich nebo okolí kde bude převaha mužů ? Manželka rada vice
V Pardubicích asi nikam, nejbližší máte asi Casiopeiu u Čáslavi
za mě jednoznačně Bravantice,ty doporučím každému
ano,jeden velký souhlas,jinde taky dobré,ale Bravantice+Laďa=nej akce
Ahoj, otevřené párty přesunul na soboty
V pardubicích je nová swingers asi půl roku.. v centru, jen si ted nevybavím jméno... bylo to podle nějakýho pohoří.... něco... peak
to by mě zajímalo :) kdyby někdo veděl název, budu rád za sdílení

Je někde swingers v Plzni? Znam jen sauny, ale swingers nevim
V Plzni nic fungujícího nenajdeš, nejbližší budeš mít Prahu
Si moc nadržena děvka máš tvrdé čuraky pořádně vystrikal kundicku máš to tak ráda
Jedeme dnes na swingers do Bravantic, tak doufám, že tam bude dost chlapů, aby manželku pořádně vymrdali
Příspěvek byl uživatelem smazán.
taky si jedeme vyšukat mozek z hlavy do Bravantic v tom jsou nejlepší
Rádi vás tam potkáme, jen aby tam bylo dost chlapů, manželka je hladová
Tak sobota v Bravanticích byla super, manželka si to parádně užila
Taky to mám ráda a vcera bylo v Bravanticich super, jako vždy 🙂
Rádi se tam s tebou někdy potkáme, Miloš a Dáša
Bravky jsou nej,také rádí jezdíme jak na swéčka tak soukromě
V sobotu 28.8. se chystáme vyrazit do Brna do Extasy na otevřenou párty. Manželka to má ráda pořádně natvrdo od více chlapů naráz. Jestli chceš, tak nás kontaktuj na náš nick
Dnes se chystáme vyrazit do Brna do Extasy na otevřenou párty. Manželka to má ráda pořádně natvrdo od více chlapů naráz. Jestli chceš, tak nás kontaktuj na náš nick
11.9.jedu určitě.Renca..jedu s kamaradem
Ahoj, tak jak bylo v Bravanticích ?
V Bravanticich byval Motobar u Hanky. Tam je teď swingers klub?
je to asi o cca 300-400 m dále
Ahoj kdy zase pojedeš do Bravantic?Rád se přidám.René
my jedeme do Bravantic v neděli 5.9,každý samotný mužský kousek je vítán (upraveno)
Moc se mi samotnému nechce, ale je to mé tajné přání SW v Bravanticích navštívit. Bylo by to poprvé. Tak kdyby se ke mě chtěla přidat fajn sympaťanda, která ještě taky nebyla, ale je zvědavá, rád se domluvím a můžeme na naší první SW akci vyrazit společně (upraveno)
Klidně tam vyraž sám, jestli jseš jen trochu komunikativní tak tam sám nebudeš. A co se týče sexu tak mám pocit, že chlapy spíš ke konci chybí 🙁
chlapi...................................*4*
Podruhé, potřetí atd. bych sám klidně šel. Ale poprvé raději s někým. Už pro ten pocit, že tam jsem s někým. Věřím ti, že bych se sám asi neztratil, s komunikací nemám nejmenší problém.
ano Bravantice jsou ok ve všem,Laďa umí namixovat počet ženy - muži,ale k množství žen co na akce chodí,je skoro nemožné vyhovět v počtu a výkonnosti mužů
Mám to chápat tak, že ženy by si ještě dali, ale muži jsou už KO?
*3**3*ano přesně tak,ale pozor,najdou se i co vydrží po celou dobu,pár favoritů tam máme
Tak snad se mi brzy zadaří poznat fajn sympaťandu, která bude nakloněná návštěvě a zjistím sám, jak to tam je super
Těch co pořád čekají je většina - nečekej a vyraž klidně sám, nebudeš litovat a už nikdy nebudeš čekat
Myslím, že každá žena má ráda převahu mužů-jen né vždy to řekne nahlas.
A o hodně se ochuzuje, přitom život je krátký. Manželka si to s více chlapama zaráz vždycky nádherně užije
Příspěvek byl uživatelem smazán.
To už jdeš do extrému, takové ti nikdo nevnucuje. *92*
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Takoví nejsou všichni..........
Příspěvek byl uživatelem smazán.
to je pravda, jenže oni si říkají, proč právě já.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Jasně, ne každý singl muž je na swingers přínosem, na druhou stranu, páry kterým samotní muži vadí mohou chodit do klubů na párové akce
On totiž bývá často problém v tom, že žena z páru si přeje převahu mužů, ale její frajer ne, často kvůli egu a obavě, že by toho cizí muži předvedli víc než on. To mě pak vždy vytáčí, když vidím, že dáma vyloženě chce další chlapy a on arogantně zahlásí, ať samotní muži vypadnou, že si je nepřejí. To já pak vždy jen dodám, že si to on nepřeje, nikoliv dáma, tak aby ji nezatahoval do jeho problému s konkurencí a egem... :-D
tak nějak,když žena chce převahu mužů,a protějšek s tím má dlouhodobě problém,nakonec na akce s převahou mužů začne chodit sama a tajně-viz můj případ
a taky,nevím proč se tohle řeší,každý klub má akce jen pro páry,nebo otevřené pro všechny,tak logicky pár,který nechce více chlapů,ať jde jen pro páry a vyřešené
Kdo nechce přibrat chlapa tak určitě půjdou na jinou akci… tady jde spíš o to..že je jich tam dost který odmítneš a oni se pětkrát vrátí…a otravuji znova … ale naštěstí chodí i rozumní…kteří to respektuji hned na poprvé…no a s ostatníma jsi rádi užijeme
Příspěvek byl uživatelem smazán.
asi s váma souhlasit nebudu,jezdíme do Extáze,Villa Funny a Bravantic,a všude se NÉ striktně dodržuje,jedině kde tohle slovo neznají je Bialsko Biala,nemáš šanci před nima útéct a s penisem v ruce tě nahánějí kam se hneš
ale abychom klubu v Bialské nějak neuškodili,byli jsme tam před dvěma lety,možná došlo k nápravě
Přesně jak píšeš, vždycky stačilo naznačit "ne" a nebyl problém, spíše ke konci chlapy chyběli
Takže bude lepší, když budete chodit na párové akce, aby se vám nemusel zvedat žaludek a my jsne tu pak nemuseli číst vaše výblitky.
Proč hned tak hrubě ? Pouze vyjadřuje svoje zkušenosti a názory - na tom není nic špatného.
V sobotu jsem byl a opět super hodně lidí spousta nových mladých páru. Každý si přišel na své *6*
Ahoj! Proč tak zle? Nechte to plavat.
Jdou dnes nějaké páry nebo ženy.
V sobotu 9.10. jedeme do Bravantic. Manželka to má ráda pořádně natvrdo od více chlapů naráz, tak jestli má někdo zájem
Vysvětlí prosím, jak to je u Bravantice, je to normálně na první sw, jaki tam jsou lidi? Ne chtělo by se tam id když tam velka převaha můžu kteri stojí za jednou ženou a čeká.
A jak poznáš,že dáma vyloženě chce?Jinak pokud je na sw pár spolu a uslyšíš ne,tak ho máš respektovat a nechat si blbé poznámky.S tvým připojením by měli souhlasit oba.M
To je jasné že ne znamená ne, i o připojení taky je jasné, ja se ptam jestli to město je normálně na první raz, protože ještě ne byl na sw, nebo lépsi pit do nějakého jiného clubu kde jsou lepsa atmosféra na první sw?
Bravantice jsou pro první návštěvu určitě perfektní
Dnes večer jedeme na swingers do Bunkru. Manželka to má ráda pořádně natvrdo nejlépe od více chlapů naráz, tak doufám že se předvedete
my byli ted v pátek, super jako vždy
Tak to vám závidíme, nám to nakonec nevyšlo
bylo fajn, skoro jsme zavírali, za čtrnáct dní nanovo
Příští sobotu 30.10.v Extasy. Rádi poznáme muže s velkým M
Tak co, přihlásil se vám někdo s pořádně velkým ?
Dnes, 13.11. jdeme na swingers do Brna do Extasy, tak jestli má někdo zájem pořádně ošukat mojí manželku
Hmmm, ty jedeš s tou svoji ženou . Jednou jsi v Brně na sw, pak tam, pak zase tam.... a pořád to má ráda trvdě... a víc najednou. To aby jste začali pomalu chodit po ZDŠkách s naukovým programem.
U nás to funguje přesně tak....je nejlepší se nahlásit třeba dva dny předem a ženě pak dojde 50 samců artlove.cz
Nové fotky z gang-bangu v naší galerii - hezky si to manželka užila s osmi muži
Kdy to bylo? Toto setkání. Jinak galerie moc pěkná.
To už je možná půl roku stará akce, ale bylo to super, manželka si to krásně užila
...a myslíte si že to je swingers? 🤔
Ne, tohle už byl gang-bang ,. ale taky bezva
Tak probíhá to ve swingers klubech,mají to jako téma večera.A to potom není zamluvené pro jednu ženu,ale sejde se tam více párů.A když si manželka užívá s jinými,tak já také mezitím střídám ostatní ženy.Takže to určitý druh swingers je.
A nemáte obavy z nákazy? Jedná se o velkou pravděpodobnos nákazy
Ano a vy jej používáte na sw i při oralnim sexu?
Větší pravděpodobnost je, že ti na schizofrenii lékař předepíše léky, než skutečnost že na sw chytneš nějakou chorobu při orálním sexu.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Tak nevím co na sw děláš ty a kam chodíš, ale pokud tam chodíš a každému kouříš péro a nebo všem lížeš frndy, tak samozřejmě jo, ale chovat se tam takovým způsobem jsem ještě na žádném sw neviděl, ty jo ?
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Trochu si protiřečíš, chodíte jen na párové akce, tak jak jsi mohl vidět spoustu lidí převážně z řad nadržených singlů ? *3*
Nejdřív si to srovnej, než něco napíšeš, nebo se s někým poraď *3*
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Tak jó, určitě máte víc zkušeností, určitě jste vošukali víc lidí než já a určitě vykouřil strašně moc ptáků v tom případě se omlouvám, netušil jsem že existují takoví protřelí světáci, jako jste vy, to je potom pochopitelné že to riziko je ohromné, vycházel jsem z vlastních spíše jen amatérských zkušeností.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Hele, pleteš se. Já chodím na sw zásadně s manželkou a s partou přátel, které známe ještě z dob kdy byl v této zemi nastolen totalitní režim. Tak že sw je pro nás spíš takové setkání, určitě né, nějaký dostih v tom, kdo vošuká vic lidí, to že tady mám svůj vlastní profil, znamená spíš jen to, že tady prezentuji vlastní názor, než že bych tady chodil po sw klubech a naháněl nějaké swingersnatur, mě se hnusí šukat cizí lidi, ale každý to máme jinak, tak si užívejte, dávejte pozor ať něco nechytnete a poklona. *52*
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Ano klasická sw... Je rozdílná než s převahou mužů... Ja byl s převahou mužů a řeknu vám že orální sex bez, kdy žena si lehla a kdo přišel toho kouřila... Tam je podle mě vysoká pravděpodobnost nákazy... Podle mě by se mělo zavést testování na akcích s převahou mužů, jestli to je reálné nevím..
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Které Polské kluby by jste doporučili
Používáme vždy kondom.A při gangbangu žena leží a muži se střídají v šukání kundičky,do pusy si tyto jednorázovky nebere.
pokud chcete zažít opravdové orgie,tak jedinečný klub Bravantice,jsem velký kus cesty,ale na doporučení jsem absolvoval přes 300 km,nelitoval jsem,mohu jen konstatovat,že Praha a to je co říct,se ani v nejmenším nevyrovná,jak se tam sexuje ve velkém,byl jsem již 3 x,založil jsem si i nick mám ho krátce abych mohl komunikovat,děkuji klukům z nicku swingers-parta,že mě nasměrovali,spíše lépe se ptát tohoto nicku jak na tom Bravantice jsou.Dle mě na úplné špici,kamarádské,domácí a hlavně se tam nekecá,ale napíši tvrdě ŠUKÁ.A prosím,nechci zahájit nějaké dohady kdo je lepší,píši to čistě za sebe (upraveno)
Díky za reklamu,ale je to daleko.Nám vyhovuje dojezdová vzdálenost.
v poho,já chtěl naznačit,aby Praha s tím začala něco dělat,něco změnit,bývalo tak dobře,ale vše se nějak dodupčilo,samé rauty,lidi chodí jak do levného bufetu než na swingers,kluby krásné,nádherné,ale lidi v nich bez života
Příspěvek byl uživatelem smazán.
souhlas,taky jsme tam jezdívali,teď v pase
Mě to při těch cenách nepřipadá jak levný bufet.Pokud by šlo jen o jídlo,tak se jinde najíme rozhodně lépe a vzhledem k tomu co sníme i levněji.
no,když tam lákaj páry mladí vstup grátis,samotné ženy vstup gratis,napráskat břicha,a pak tradá domů
To nevím.Tam kam chodíme stojí vstup páry 1.000,- až 1.700,- podle typu párty,ženy 300,- a muži pokud mohou tak od 1.000,- do 2.500,-.Máme tam tedy několik stovek slevu s klubovou kartou za pravidelné návštěvy,ale že by lákali na vstup zdarma,o tom nevím.
“.. lidi chodí JAK do levného bufetu než na swingers …”

@ Mi-An
Kdo tomu, co čte, rozumí, je ve výhodě *22* (upraveno)
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Jako Tom na jedničku, ale málo páru...
Jedeme dnes s manželkou do Brna do Extasy na otevřenou párty. Manželka má ráda přesilovku, nejlépe více chlapů naráz