Originalita vs. Kopie

Má se to vážně zvrhnout

Poslední dobou se příspěvky změnili na hledám , nezaplatil,zaplatil ale nepřišlo , nedorazil na objednaný termín ,atd.
A bohužel tyhle témata pokud se nebudou zde likvidovat a potírat tak to také může dopadnout tak že si otevřete fórum na amatérech a v časech aktuálních zpráv bude jen toto .
Vážně toto chcete, toto vyhledáváte ,vážně kuli tomuto sem chcete chodit ?
Já ne ! ale někteří říkají že tyto vlákna mužem přehlídnout a jít na jiné že je bezdůvodné se ktomu vyjadřovat ,to třeba ano ale co až z toho přehlížení to tady zvrhne jako chat, fakt tohle bych nechtěl .
Myslím že pokud se začnou třeba přehlížet ,,profesionálky ,,použijí rád výraz originálnější pro ně ,,tapiny ,,zde na Amatérech že jim nepřišel klient tak se může stát že z fóra bude pomalu blacklist :-/.
To samé v přehlížení ,,hledám ,, to zkrátim na ,foro-seznamka ,,
Atd. Vážně někomu vadí že se k tomuto někdo vyjadřuje že to tady nemá co dělat nebo se vyjádří posměškem tipu ( *3* )... (upraveno)
Ano vadí. Je to otravné. Od toho jsou tu snad adminové a sem tam to pročistí. A navíc, co si myslet o životní náplní člověka, který je schopen co chvilku okomentovat každé vlákno rádoby vtipnou poznámkou.
Opravdu kazde? *3* Tak vyborne, je tu ted TOPovano 15 temat, takze v kazdem tom vlakne bude? Urcite na podlozeni sveho neomylneho a zcela pravdiveho tvrzeni dodas dukazy *22* muzes treba nalinkovat screeny. Takze 15 prosim *22*

Od toho je diskuzni forum ze se diskutuje *4* pokud je ale vlakno totalni blbost, napsana honicim nadrzenym bezmozkem, nebo zhrzenou tapinou, tak vysmech je minimum toho, co zaslouzi *3*
A hele, že by potrefená husa? *3* V příspěvku nepadlo žádné jméno....
Ale ,,on,, nepsal o sobě že tam je všude on ,,ale to bys musel číst pořádně a né na přezkáčku,,*3*
Já osobně o životní náplni tohodle a jakýho koliv jiného člověka zde nic nemyslím já žijí svůj příběh a do náplně druhých my je celkem prd pokud se moje životní náplň nestřetne s jeho .
Tak co Minie1? Kdepak to vazne? *3*
Napsala jsem svůj názor. Nemíním se hádat. Prostě mi přijde, že to někdy přeháníš. Možná máš dobrý úmysl, ale občas to fakt bývá otravné. A trochu marná snaha. Lidi nezměníš.
Napsal jsi lez, prekroucenou tak, aby odpovidala tomu co tvrdis. Tohle je dolozene tvrzeni o tom, ze jsi lharka *4*

Preber si to jak chces *1*
Vzhledem komu, že můj život není na Tobě závislý, pak je mi to asi úplně jedno.
Tak priste zcela vedome nelzi Lharko *1*
OK. Upravuji svou 1. zprávu. Ne každé vlákno, ale skoro každé, které Ty uznáš, nevím z jaké moci ti udělené, za tady politicky nekorektní.
Neni politicky, gendrove, rasove a ani nabozensky nekorektni *1* jsou to jen totalni blbosti a vyplody nadrzenych bezmozku, zhrzenych tapin a magoru *3* Tak v takovych vlaknech me najdes *4*

A ted se na to podivej z jineho uhlu pohledu. Az tady takova vlakna nebudou, tak me v nich najdes? *4* Ja vim, je to nekdy tezke, namahave a dosti bolestive, ale zapremyslej nad tim trochu *1*
Hodně štěstí.
A jdu se zhroutit z toho, že ve svém věku neumím používat mozek. Sakrblé.
To je v pohode, takovych je vas tady vice Lharko *3*
Jsi jak ženská. Vždycky musíš mít poslední slovo. OK. Je Tvoje.*6*
Vydrz, podivam se ... ne, nejsem jak zenska *3* Mej se Lharko *1*
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Kopie jsou proste kopie *3* Prvne "wau efekt" ale za dve hodiny uz "nuuuuuuda" *22*
Promiň pro mne to nuda nebyla , jediné co mě mrzelo že něco vzívá co tu není a pak uhýbá aby nemusel odpovědět ponevač nevím že tady se tak dramaticky lidé posílají do pič. Nebo se i tak tytulovali toť vše ..
A prave proto "nuuuuda". Tak je to se vsemi kopiemi.
Jak rikam, prvne prijde "wau efekt" podporeny tim opojnym pocitem, jak clovek vsechny kolem prevezl/prechytracil/prechcal diky tomu, ze ma kopii originalu. Ale za chvilku prijde trpke vystrizliveni v tom jisteni, ze ona ta kopie toho moc neumi a pokud neco umi, tak blbe. Takze zustane jen to, ze jen vypada jako original. *22*
Hele ale já nemám sebemenší potřebu při komunikaci řešit kdo je kdo já reaguji na podněty a věř že i kdyby jsi to vlákno založil,, ty ,, psal bych úplně stejně a to i bez ohledu že by jsme před časem byli na kordy nebo v neschodě já nemám důvod nějaké záště to bych byl horší člověk než jsou třeba oni, tedy za předpokladu pokud v sobě někdo takovou zášť má ...
pockej, my se bavime o lidech? *3* ja myslel ze resime treba cinske kopie originalnich sluchatek od Applu nebo Samsungu, pripadne kopie disku WD apod. *3*

No ale kdyz to tak clovek vezme, tak je to jedno jestli tvurcem te kopie je cinskej "vyrobce", a nebo nejaky mongol v Cechach *22*
Také jsem měl pocit, že toto vlákno řeší čínské padělky iPhonů, příp. kvalitu polských potravin... *9*
Hele čínu takhle na přímo radej ne, od nich se my dostalo do ruky CFko a zůstala my tam dení práce a nikdo to nedokázal z toho dostat ....
Joooo, stary dobry originalni Lexar, to byla jina kvalita *1*
Tahle kopie mě stála vskutku dost...
Hele karty se nikdy nekupuji levne, tot pravidlo nejsvetejsi *22*
Já ji dostal zápůjčkou ohledně té práce abych asi nedisponoval jejich meteriálem ale když sem ji dal vedle originálu tak to nerozeznášco je co
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Koukám že uderná triáda řádí, ale kváknout se bojí 😁 (upraveno)
Jako já ! A s někým ? Co to tady meleš ...
Občas melu kávu a občas melu hovna, jako asi ostatně každý. 😉

Ne jako oni, že se tu vyskytovaly červené palce po třech, jako v Hachim uvažovaných vláknech.
Jo tohle , to ještě někoho bere
Vše co se tady fa poslední dny s těmi kopiemi událo jen potvrzuje, že je třeba se vyjadřovat sám za sebe
a neházet to na adminy ať to za nás vyreší. Pak tady budou zase oni ti špatní. A tohle já neberu.
Ale jsem zvědavý na ten (údajně se rodící anti-spolek), protože to co se zady od některých uživatelů za ten
krátký čas predvedlo, byla učiněná žumpa. Z jejich strany. (upraveno)
No musím se zastat napodobeniny 3, která po shitstormu začala psát docela smysluplně, ale dvojka to je ryzí pablb a hmyz je dlouhodobě konstantní.
oooo děkuji*243**
vždy si stojím za názorem
A toho si věř, nebo ne, vážím, ačkoliv některé způsoby komunikace jsou za hranou. Jsi konstantní... (upraveno)
I v tom vměšování o kterém se psalo ...
To bych rád věděl jakej spolek neboli kdo tam může být s takovou zášti ponevač když sem to četl co jím a jak vadí tak to by dle mě stříleli i do vlastních řad příznivců ponevač někteří tam evidentně nečtou co kdo píše ponevač simpatizovat z někým kdo naráží na posílání jen,, *3*,,a vměšování se do debat o kterých ví zhola prd jsou někteří simpatizanti kádři
Podle mě beruška, dvojka a ronan, ale třeba jsem vedle 🤷‍♂️
To doufám beruško ponevač právě tebe co si pamatuji tvé mísící připojení do debat je proti jejich presvedšení nebo aspoň o tom píší
Ok, uznávám že v minimálně ⅓ se pletu 😎
Vážně.........si si jist .
Nabyl jsem přesvědčení, že beruška to nebyla
Nebo že ses dobrej akorát se podcenuješ takže si možná trefil 3ze 3*114*
Ale vážně jediná zatím připomínka která do teď smysluplně padla je že je toto v péči adminu .
Asi ano, ale bohužel nedávno se během jednoho dne zkoušel jeden zde na fóru seznámit hnedle 5 *po sobě a druhý den začal tím jak mu pořád někdo maže jeho podměty ,,hele i já sem malém upadl když sem to četl ,,
Takže osobně si myslím že ve slušnosti tyto jedince je potřeba potírat už v zárodku aby se toto nerozjelo..
Netuším jak to tady adminsky funguje, ale co jsem si psal s lidmi okolo blogů a viděl na vlastní oči, tak mám pocit, že adminy tu občas dělá někdo kdo se dloubal v nose tak usilovně, až dloubnul moc hluboko...
Tak ono toto potírat jako admin ,šmahem kouzelného proutku nelze asi ,proti tomu nic nenamítám jen si myslím že když k tomu dotyčný dostane odezvu k nevoli jeho příspěvků od ostatních tak asi nepochopí že toto je cesta ztráty času .biť i slušně což se dle mě děje
Mno ne tak u kwwaka, kterej tam jednou zkoušel nástavec na pinďoura a kolemjdoucí si to strašně chtěla vyzkoušet - dostal čočku a smazali ho, příště ho jiná kolemjdoucí blafla, když lezl zrovna nahej z rybníka - dostal čočku a smazali ho, do třetice tam psal zase nějakou sračku a dopadlo to stejně a už se vlastně těším s čím přijde příště, pač on se jen tak nevzdává 😁
Tak každej kdo o kovovým nástavci něco ví tak zrovna na tohle to používat nechce ,,že ,,
..
Včera jsem koukal jak konečně i jiní uživatelé kteří se tu moc neukazují začali zapojovat do vláken který tady,, nechtějí ,,o nichž se tu teď rozjelo dost pseudo vláken bohužel některé vlákna jsou vytvořena jen aby nabádali k nesnášení jiných osob pak tam píší něco o slušným chování aby lidé psali jen co se příspěvků týče ale vzápětí se chovají jak kdyby to tu vlastnili lezou do cizích vláken aniž by byli v těch vláknech přínosem a už tam ,,trollí ,, a co je nejhorší v historii se dá dohledat jaký opravdu,, jsou ,,a že jim to dost vadí se dalo krásně vnímat po reakci některých účastníků jako je třeba zde místní B.
Takže vážení za sebe přeji všem aby se to tu nezvrhlo na seznamku a jiné věci které zde evidentně nechceme ..