Praha - Hostivař

Kdo se nestydí?

Ahoj, která dívka si příde pokecat na smluvený místo do Hostivařskýho parku. Může být i více... to je na domluvě. Občas tam chodím číst knížky... tak by to bylo fajn zpestření... i ten pokec...
Nebylo by lepší pozvat je na hostivařskou přehradu na tamní nudapláž?
To jsi Pražák a nevíš kde je Hostivařská přehrada? Nuda je na samém jejím konci, je přístupná i zadním vchodem od té točny autobusů. Vloni byla přehrada vypuštěná, letos by snad už měla být v plném provozu.
Asi tě zklamu, jsem náplavka a co dva roky se stěhuju. A tady jsem ještě nebydlel u přehrady.
Hostivař je už v plném provozu a je to tam moc fajn. KOnečně! Ty dvě léta bez vody byly nekonečný!
Díky za info, a můžeš to ještě trochu upřesnit? - jaká je tam návštěvnost, prostředí, vstupné, stánky a tak?
Chystám se tam v neděli(19.5.)jestli k tomu bude počasí.
Ahoj, najdou se odvazni muzi kteri ptijedou na parkoviste osukat vecne nadrzenou cubicku?
muzes byt konkretnejsi? a treba poslat vice info do vzkazu?
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Těch parkovišť tam je docela dost, neměl bys souřadnice?
Parkoviště u lanového centra?
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Jsem na hostivari tak je přivez je tu lesik
Rad bych nasel par ktery by se rad ukazal a v pripade Vaseho zajmu se moc rad ukazu nebo i vic.. Prizpusobim se Vasi predstave vse je na dohode nejsem pako.. Tom
Ahoj,
můžeme se domluvit, že bychom s partnerkou přijeli. Pošli foto a nějaké míry.
Ahoj náka holka na hraní ja 196cm vysoký sport.postavy mam chuť na sex a zblizeni 80kg jen vázne myšleno
Naturistický den na Hostivaři,

prodloužená otevírací doba až do pozdních a možná i brzkých ranních hodin. vstupné i přes prodlouženou otevírací dobu nebude navýšeno.

přislíben dostatek jídla i pití, vybavení na míčové sporty, ping pong, petanque, ruské kuželky a další.

více než 200 míst k sezení a k ležení spousty a spousty.

sociální zařízení samozřejmostí.

Vítáni všichni kteří mají rádi naturismus nezavřený za dveřmi ale ve volné přírodě.
Už jsem to někde četl, chybí tady ale to podstatné - kdy to bude.
Tak co jaký byl sraz? Kolik se sešlo lidí a jak to probíhalo? Ostatně dnes se na Hostivař chystám, tak můžeme třeba i pokračovat
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Díky za zprávu, zajímalo by mě kolik tam bylo v tu dobu asi tak lidí? A byli všichni nahatí?
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Tomu nerozumím - sraz naháčů na nudapláži a nikdo nebyl nahatej? A čí to byla vlastně akce? Naturistů nebo Amatérů?
Tak o sexu snad tyhle naturistický akce nejsou, ne?
Ahoj hledam holku na sex.NEZAVAZNE
Ahoj, jde nekdo na Hostivar dnes navecer? U vchodu do nudaplaze sraz a pak kousek do lesa a podiva se jak si odstriknu;-)
Zdravím, neplánuje nějaký pár akcičku na parkovišti u lanové dráhy??? Rád přijedu na čumendu :)
nějaká holčina zítra na nudapláž
nějaká holčina zítra na nudapláž
Byl uz jste letos nekdo na nuda na Hostivari?Jak to tam vypada (jaka je voda,je posekano,funguje kiosek?).Diky za info.
Byl jsem minulou neděli, voda jako obvykle, 2 stánky, nový systém vstupu (turnikety) a dražší vstupné, jinak vše při starém
Jezdíme tam s přítelkyní pravidelně, jen sme letos ještě nebyly. Ale brzy pojedeme...
Jezdíme v ČR jen na Hostivař.
Jen škoda, že se tam tak dlouho čeká na jídlo. Ten typek v kiosku nestíhá.
Loni tam měl ještě v kiosku svoji přítelkyni, to bylo vše ok. Pak se tam nějak rozcházeli, ona se nalila jak žok a musela tam zasahovat Policie. Od té doby se na jídlo dlouho čeká *12*
Jinak Hostivař moooc chválím *19*
Možná jsem měl v předchozím příspěvku ještě zmínit že v jednom ze stánků je nový nájemce a má kromě minutek i hotová jídla. Žádné fronty na jídlo jsem nikde neviděl.
Také jsem letos žádnou frontu nepozoroval.
Ahoj nesel by se mnou někdo na opalovací příští víkend? :)
V příštím týdne se tam chystám ale nevím ještě který den
Přijďte někdo na Hostivař, je tu pár lidí, skoro se tu bojím...
Dnes to bylo super a počítám zítra to samé
Tak ráno na Hostivař. Letos prvně....
Ma být teplo, moc se těším...
Tak Hostivař super, výborný steak a tepla voda. Překvapilo mne co lidi je tam oblecenych. Hlavně u kiosku. To nikdy nebylo....
Viděl sem lidi oblékat jen kvůli tomu že jdou z deky do kiosku. To mi hlava nebere.
Ahoj jakou knížku jsi četl dneska ?
To je na koho? Já knížky nečtu.
Čestný dluh od Toma Clancyho. Relaxační. Zkusmo v originále
Dneska bude naposledy nádherně, tak kolem 10h směr Hostivař *4*
Ahoj, jde dnesla nekdo na Hostivar?
Asi pred tydnem jsem byl na nuda v hostivari v te leve casti a byla tam nadherna blondynka, ktera se toho vubec nebala a pekne pritele pokurovala za bileho dne. Timto jsem chtel podekovat za krasnou podivanou
Kde přesně to bylo? Já tam byl minulou sobotu také, ležel jsem poblíž hřiště na volejbal
psal jsem ze v leve casti......
Tak za hodku vyrážíme směr Hostivař *2*