Rychlá ejakulace

Rady, zkušenosti?

Má někdo radu, jak oddálit ejakulaci??? Samozřejmě pomáhá nějaký ten alkohol, teda u mě, ale spíše mě zajímá nějaký přípravek, mastička. Problém je v tom, že třeba při orálním sexu jsem schopen vyrcholit do minuty. Dost často i při sexu. Masturbací před sexem to řešit nechci. Pak není co stříkat a občas vyprchá i ta nadrženost
Zázračný přípravek asi neexistuje.. Doporučuju třeba Kegelovy cviky na posílení svalů pánevního dna , vygoogli si to 😎 Ale budeš na sobě muset pracovat, holt bez práce nejsou koláče
Tak to si musíš vybrat, jestli chceš vyvrcholit nebo ne !!
Když si moc rychle, tak ta masturbace před tím je žádoucí.
Přípravky na to moc nehledej. Všechno je v hlavě.
Já to u nymfy řešil asexuálním rozptýlením a pravidelným tréningem...
To znamená při tom koukat a myslet na něco asexuálního, a včas brzdit !!
Třeba já počítal kytky na závěsu.
Na tréning jsem používal svoji holku a telku.
Ona mi u telky vystavila prcku, a já si pomalinku jezdil a při tom se rozptyloval programem v telce...
Když jsem zvládl párkrát po sobě včas zabrzdit, tak se intervaly zvětšovaly.
Později jsem při sexu jen ze začátku 1 max 2x přibrzdil, a pak jsem v pohodě vydržel až do jejího vícenásobného vyvrcholení a ukojení.
o:)) dobrá úchalárna píchat holku a čumět na zprávy, ona by u toho mohla žehlit aby jse využili ten čas nějak účelně :o)
V manželství je toto zcela běžné... *4*
@64u_69 Naprosto v pohodě, myslet na něco asexuálního. Já když to potřebuji oddálit, tak myslím třeba na práci, to funguje v pohodě. A samozřejmě když moje už je hotová a čeká na mě a já už to potřebuji urychlit, tak zase mám něco, co mě vzruší tak, že jsem za pár vteřin. Úplně normální věc.
Ono to není o tom čumět u toho na zprávy, ale naučit se při sexu ovládat !!
Ona totiž byla divoká nymfa, která se potřebovala často dokonale vycukat.
Jinak s ní nebylo k vydržení.
A pokud bych to brzo nezvládal, tak by mě asi rychle vyměnila !!
To přilechtávání u telky měla docela ráda. Já mohl trénovat, a od ní byl chvíli pokoj...
Ještě dodatek...
Po létech a nové partnerce, se vše obrátilo.
Ona potřebuje abych jí pravidelně napouštěl, a já mám naučeno vydržet. Aby si užila ona...
Tak je to znovu takový boj !!
Když to po mě chce třeba 5x za víkend, tak už fakt musím myslet na nějaké prasárny, aby mi to vůbec šlo...
Tak to je druhá strana mince.
Jj, ženský se holt nikdy nezavděčíš. *23*
Svýho času byly znecitlivujicí gely, ale to chce pak gumu, pač znecitlivěním partnerky ztratíš ten náskok
Možná to vyjde blbě, ale v mládí jsme dělali psí kusy. Žalud jsem si pošlehal kopřivou a necítil jsem nic. Sice byly na žaludu pupínky, ale účel světil prostředek. *1*
Ja zas muzu mrdat hodinu a nevystriknu. Poradíš, jak stříkat za minutu???
takovou radu bych ocenil taky
Ahoj delame kurzy pro kluky co se chteji naucit ovladat ejakulaci, pokud mas zajem ozvi se.
Tak to by mne mozna zajímalo. Nějaké podrobnosti...?
Ahoj, na znecitlivění funguje EMLA krém. Sice je dražší, ale stačí toho minimum. Pak s kondomem se nedá při klidné jízdě udělat ani za hodinu.
Představuj si při tom ten lánský lunochod a neuděláš se ani za živýho boha... *2*
Jak už budeš cítil, že to na tebe jde, tak vezmi kladivo a udeř do údu. Neuděláš se. Ale počůráš. Něco za něco.
.... a posereš se u toho zároveň......
Vyšpricnout a pokračovat.Druhej střik tak brzo nebude.
já bych si to klidně vyměnil, má někdo radu jak se podruhý udělat dřív jak za hodinu? :-)
Mám to také tak . Při sexu se bohužel udělám do minuty ale mám tu výhodu že můžu jet druhé kolo ihned a tam už je to mnohem lepší .