Erotické prádlo

V každém věku?

naturist-zena
naturist-zena před 3 roky
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Co tanga, predstav si ale Boratovky na takovem jedinci *22*
naturist-zena
naturist-zena před 3 roky
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Muzes, ale doporucuji radeji nevedet 🤣
Ono zalezi jake pradlo...
Jak je napsano vyse, na nektere zene bude neskutecne sexy sportovni pradlo. Na dalsi zase jednoduche bavlnene s podprsenkou bez kostic a vycpavek. Na jine zase pradlo kdy spodni dil ma vyssi pas a podprsenka je stavena na vetsi objem.

Ale ani ta postava neznamena uplne vse. Dulezite je to, ze se to musi umet nosit. Takze i kdyz zena bude mit postavu, ze by rovnou mohla byt "andilek", tak to neni 100% zaruka ze bude umet nosit takove pradlo...
Tak to nošení není jenom o prádle... Ono záleží na tom, jak celkově umí ženská vypadat.

Viděl jsem za život hodně málo ošklivých ženských. Ale hromady takových, co svůj půvab a krásu dokázaly dokonale zabít... Ale je pravda, že někdy to bylo i o oblečení.
Jak se rika "Saty delaji zenu", tak to je obrovska lez... To "Zena dela saty".
Jak jsem napsal, to ze ma zena stihlou vytahlou postavu telesnych proporci svetove TOP modelky, neni zarukou toho, ze na ni eroticke pradlo bude svudne a sexy.

Osobne jsem poznal zeny, ktere treba milovaly korzety a jen par jich je umelo nosit. Ty co neumely, tak korzety na nich vypadaly jako parodie...
A naopak, poznal jsem zeny, ktere si vzaly na spani me trenky. Z toho kusu chlapskeho pradla udelaly to nejvic sexy pradlo.
Souhlasím. Mám zkušenost s jednou slečnou, co se nutně potřebovala předvádět v korzetu. Ale skoro neměla prsa. Pohle do do výstřihu, kde mezi korzetem a prsama bylo místo na dva prsty, bylo poněkud trapný...

A podobně. Prádlo je potřeba vyplnit tím správným tělem, jinak je to na pytel. A musí to umět správně prodat...
Promin, ale ty zamenujes “umet nosit” za fyzicke proporce. Jsou to rozdilne veci.
naturist-zena
naturist-zena před 3 roky
Příspěvek byl uživatelem smazán.
No, víš, jak vypadali staří Řekové při sexu? Blbě, jako všichni staří lidi... *3*

Ale teď vážně. Správně zvolená prádlo vylepšuje postavu a někdy i omlazuje. Povislý prsa dokáže podepřít a hned je pár let působení gravitace fuč. Křečáky, pokud nejsou jak liány, se dají decentně zamaskovat silonkama. Na strie platí nějaká košilka, špeky udrží pod kontrolou korzet... A to by bylo, aby to nefungovalo *3*

Takže jako horní hranici bych viděl chuť obou na sex, že ti to prádlo nesmí schovat ten němec na A a pak zdravotní stav. Maskovat inkontinenční pomůcky tangama asi nebude nejlepší nápad (upraveno)
Sex je v hlavě. Ta rozhoduje, jestli a jak se vzrušíme...

Teď budu mluvit za sebe. Abych se vzrušil, potřebuju věšechno ostatní dostat z hlavy. To znamená, že ženská mě musí zaujmout tak, abych na ni aspoň chvíli myslel. Plně oblečená, to potkávám furt a člověk je zvyklý, takže to nic nedělá. Nahá, tam člověk mrkne a vidí, takže zase nic moc, co by se dalo zkoumat. Ale někde mezi tím, prádlo, bikiny, legíny, obtažený topy,... Tam to pak nutí přemýšlet, co se pod tím skrývá, od toho je jenom krůček k představě, jak se pod ty hadříky dobývám, zkoumám tělo v nich a co s ním dělám... Takže tohle můžu.

Pokud je holka můj typ, tak je jeí tělo v prádle jedna z nejlepších věcí na světě. Pokud není můj typ, prádlo to nezachrání...

A posledně stačilo vědět, že kamarádka má pod oblečením korzet, podvazky a tanga a krev se hrnula do rozkroku. A ot ještě ani nedošlo na sundání horní vrstvy oblečení. Takže tak...
Z me ano, ale primerene postave. Pokud se vybere hezke pradlo, kazda muze byt hvezda :-)
Vybrat partnerce to správné sexy prádlo, je někdy i zázrak.
Když na to koukám na netu, tak je to na modelce dokonalé, ale pak na milence už nic moc.
Ale postupem času se to zlepšuje, a už vím co jí sekne a mě pořádně nabudí...
Urcite to tak muze byt ja osobne na starsich damach eroticke pradlo zboznuji ale je to vzdy o vkusu :)
Můj názor asi bude kopírovat názory většiny chlapů. Pokud není žena tlusťoška, má štíhlou až střední postavu, tak co si budeme povídat erotické prádlo jí sluší v každém věku. Že je erotické prádlo vzrušující svědčí i to, že hodně chlapů má přání, aby například samodržky byly na nohou i při šukání. *362**162*
Mi zralé ženy jsme v pěkném prádle vždy zajímavější.
Zralé ženy +ero. Prádlo= max. Sex vzrušení.
Máte stejné zkušenosti!? Je to tak fajn.

Seniorkám sluší rozhodně všelijaké korzety nejrůznějšího střihu, neb jim vytlačují tukové zásoby z oblasti břicha do zadku a prsou...
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Erotické prádlo určitě ano. Povzbuzuje a nechává prostor fantazii. A věk je v tomto naprosto bezvýznamný.