Z mrdnicky frigida

Deti me pripravili o vecne nadrzenou buchtick

Je to normální, ze zenska co chtela porad, nechce ubec po detech?
No to se hold někdy stává:D U nás je to zaplať pán bůh po těhotenství ještě lepší jako dřív a to musím říct že snad už ani nejde jsem si myslel*114**13**250*Zkus různé metody,hodně se jí věnovat,zkusit wellness když to půjde,nebo návštěvu klubu.Nebo proste teď počkat a pochopit že toho má moc asi a nemá myšlenky na “to”
Má toho dost , nemá na to náladu.
Řeším úplně to samé a je to peklo, které bych nepřál ani největšímu nepříteli. :D Co sem zatím zjistil tak to bohužel nemá řešení, žádný z tipů a rad vůbec nezabírá. No já sem zatím z člověka co neuběhl ani 100m úspěšně natrénoval na půlmaraton :D (stejně to nepomáhá) Good luck :/
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Byl jsem u obou porodů... I kdyz k tomu druhemu semi moc netelo...
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Prnimu jsou uz 3 a male 4mesice...
Příspěvek byl uživatelem smazán.
U nás to trvalo mnoho let. Bylo to ale hlavně kvůli zdravotním komplikacím po porodu. Bylo to ale až po tom druhém dítěti. Po prvním to bylo bez problémů. Řešení neznám, zmírnění následků je, dělat nějaký energeticky náročný koníček, třeba zrovna ten běh. Ji nezměníš, ona se musí změnit sama. Ty jí k tomu můžeš maximálně dopomoci tím, že jí k tomu uděláš vhodné podmínky.
Mě říct partner něco v duchu že z mrdničky jsem frigida tak ho pošlu do prdele během sekundy. To je úcta k ženě tvl *378*
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Úplně nechápu co tím chceš říct. Nejde o jeho profil ale o jeho smýšlení o jeho vlastní ženě...
Jak by jsi smyslela ty o svem muzi, kdyby ztratil zajem?? Urcite by ztoho byla nadsena ne?
Rozhodně bych si nemyslela že je fakt z dobrýho mrdače impotent, ale komunikovala bych s ním.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
To máš informace z tvé vaší tajné skupiny na Facebooku?
Jakým způsobem by jsi s manželem komunikovala ?
Odpověď: založila bych si tajný profil a založila vlákno " Manžel nechce sex ".
( informace z tajného spolku na fb )
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Nemám, jen jsi to nepochopil, já jsem žádné vlákno nezaložila, ale to vlákno existuje, tak kdo ho asi založil ?
No ale jako bohužel to tak je... A za pravdu se člověk zlobi no...
U nas taky frekvence sexu po detech klesla. Ale staci chvilku drahou polovicku vnimat a je to hned jasne - hlava plna deti a spousta povinnosti a starosti.
Ulev ji od kazdodennich cinnosti tim, ze zacnes neco delat ty za ni, a zkus ji vycistit hlavu, at tam nejsou jen deti... Chut na sex se vrati.
Popravdě řečeno to ulev ji od starostí nebude fungovat..já už v tomhle proudu vesluju pár let...zlepší se to..ale až budou děti víc soběstačný...protože poporodní deprese se změní za vytrvalou starost...a uvidíš že to může být odstávka, až na roky... Já mám 8a6 let teď pro změnu co když nás děti přistihnou..nebo uslyší...ona se výmluva najde.Ale jak se říká:
Kdo nechce hledá důvody kdo chce hledá způsoby..ale časem se to bude lepšit..jen je otázka za jak dlouho
Mám taky velmi podobnou zkušenost. I když starosti nejsou, chuť na sex prostě není.
@PetrGM Přesně tak. 👍 Taky to u nás bylo často: Ať nás neuslyší děti! Fakt že to chce asi hlavně ten čas.
Pod tohle bych se podepsal. Po narození prvního dítěte to ještě šlo i v sexu. Po narození druhého došlo ke snížení frekvence i chuti z manželčiny strany. Od začátku vztahu zastávám názor, že chlap má dělat v domácnosti tu nejtěžší práci (pokud je to zrovna žehlení, má žehlit...). Takže od těchto starostí je odproštěna.
Snažím se, aby měla i společenské vyžití i bez dětí a prostě pohodový život (práce jí nestresuje).
Od narození druhého dítěte jsem slyšel jen důvody, kterým jsem i rozumněl (kojení, nemoci dětí, ...). Děti už relativně odrostly (7 & 5 let). My se však dostali do fáze, kdy máme sex tak 2x do měsíce a to v jedno týdnu, pak tři týdny nic. Ty tři týdny si pak připadám jen jako spolubydlící...jediný fyzický kontakt je pusa na rozloučenou, kterou dává všem blízkym v okolí.
Snažím se mluvit o mé frustraci a ochotě situaci jakkoliv řešit, a to otevřeně, a zároveň nějak netlačit. Manželka o sexu nemluví a když už, tak jen něco krátce odpoví, ale spíše jen z pocitu, že musí a ne že chce. Přijal bych i jakkoukoliv kritiku na mou osobu, abych věděl, kde je problém, ale nic. Necítím z její strany sebemenší snahu aktuální stav změnit.
Studoval jsem i ženský cyklus v rámci měsíce z různých knih a webů, abych pochopil, jak se žena během průběhu měsíce cítí. Vím, že každá žena je jedinečná, jen to co jsem si načetl prakticky vůbec nesedělo, ani rámcově.
Tím vším se má frustrace prohlubuje a mám pocit, že se točím v kruhu. 😠
@geha Hodně, hodně podobné jako u nás. Hlavně, jestli můžu poradit, tak to moc nepřeháněj s tím žehlením. Ano, pomáhat musíš. Ale pozor aby z tebe neměla domácí služku, který čeká až panička podrží. Pořád nesmíš zapomenout na to že jsi CHLAP! Pokud tě bude vídat se zástěrou u sporáku nebo prkna na žehlení, určitě z tebe samým štěstím nezvlhne. Věř, že vím o čem mluvím. Pomáhat ano, ale ne dělat jí poskoka. To je slepá ulička. Každopádně u nás se to zlepšilo až časem. A paradoxně to bylo až ona nastoupila po mateřské do práce. S ženskýma tam hodně probíraly mrdání a to jaké která má hračky, jak velký vibrátor která má. Ona tomuhle vůbec nemohla uvěřit. Ty dvě mateřské po sobě z ženské udělají jiného člověka. Furt jenom děti a vše okolo. A najednou, jak chodila z práce domů, tak se ještě červenala. Prý to bys nevěřil o čem se ty ženské baví. Mrdání, mrdání, mrdání. A ona si myslela že všechny jsou domácí puťky a že sex je jen nutné zlo. Po tom se to postupně začalo zlepšovat. Přeji hodně zdaru!
A pomáháš jí, nebo je na vše sama?
To ja mam asi stesti...a manzelkou uz mame deti a na sex si vzdy najdeme cas(hlavne vecer a noci), ale kdyz clovek chce tak to jde...mame frekvenci cca. 2-3 tydne sexik a pak k tomu nejaky oralek...
Zkus dovolenou někde pryč, buď milý. Mě se to osvědčilo, žena dostala novou energii až jsem ztoho byl nesvůj, co všechno nezapomněla. Najednou jsme se milovali i třičtvrtě hodiny, a bylo to úžasné.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Příspěvek byl uživatelem smazán.