Proboha jak..

..k tomu dojde..

V první řadě říkám, že je mi to jedno. Ať si každý chodí oblékaný třeba v igelitce..ale co se musí stát, aby se chlap najednou začal cítit jako žena..respektive najednou se cítit dobře v kalhotkách, podprsence, šatičkách, s rtěnkou na puse.. Začal se oslovovat v ženském rodě.. Říkat si žena. A co dál cítí, dokáží si představit dělat práce, které vykonávají převážně ženy? Třeba porodní asistentku, pokojskou, sociální pracovnici, účetní..dokázali by ONY muži do toho dát tu ženskou preciznost, cit.. Vždyť říct, jsem žena není jen vzít si na sebe kalhotky a namalovat si pusu.. Copak by ONY muži, co se tak rádi nazývají ženou, dokázali žít s menstruačními bolestmi, připravit se v hlavě na porod a průběh těhotenství..přemýšlí vůbec o tom co doopravdy znamená být ženou se vším všudy? Nebo si jen vezmou šatičky, paruku...a najednou mě všichni oslovujte "Adélko" protože jsem žena..
Copak,zjistil jsi že je řeč o tobě?*1*
Stačí trochu gůglit a zajímat se a odpověď najdeš hned... Místo tohohle blábolu.
Tomu se říká transsexualita.

Neděje se to najednou, oni se tak narodí. Mozek jednoho pohlaví v těle jinýho pohlaví.

Pokud dojde ke zlomu, tak jenom v tom, že seberou dost odvahy, jednoho dne o tom řeknou okolí a začnou se veřejně chovat tak, jak je to pro jejich mozek přirozený.

Nemusíš se bát, není to tak, že bys večer usnul jako chlap a ráno se probudil jako ženská s pindíkem...
Jasný, tomu rozumím. Já spíš narážel tady na některý "kalhotkový mágy" co se oslovují v ženském rodě.. jestli je prostě bere pouze to, že se oblékají jako ženy, baví je (zřejmě) že se k nim muži chovají jako k ženským, anál a kdo ví co všechno.... Nebo by opravdu chtěli převzít-kdyby to šlo, všechno to, co býti ženou obnáší. Jestli o tom opravdu do hloubky přemýšleli někdy. Nebo si prostě vzali šatičky, napatlali pusu..a teď mě budete oslovovat jako ženu.. (upraveno)
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Kdyz maji u nicku tv tak fajn, ale je dost zenskych nicku, ktere kdyz rozkliknes a cekas zenskou, z fotek na tebe vykoukne chlap v damskem pradle a to neni zrovna prijemne prekvapeni.
Naprostý souhlas,když si dotyčný na sebe narve dámské prádlo tak to neznamená že je žena a nemá co dělat v kategorii"žena".Když si prostě chci prohlížet jen ženy tak si rozkliknu příslušnou kategorii a chci tam vidět ženy a ne úchyly v dámském.
Měli by mít svojí kategorii aby se to dalo vyfiltrovat ..ale nad tím už se tu nedávno diskutovalo.. 😏
Když se převlékne a namaluje tak, ze je na první pohled k nerozeznání od ženské, tak ok. Asi je opravdu vnitřně žena a cítí se tak. Je to vlastně kategorie shemale, myslím. Na to se někdy podívám, spíš s obdivem, že ta krásná holka je ve skutečnosti chlap.
Co ale naprosto nechápu, když úplně normální chlap, s chlupatým hrudníkem a s pupkem na sebe bere dámské prádlo - tanga, podprsenku, silonky, lodičky. A fotí se a potom to tady vystavuje. Takového člověka je mi až líto, protože je ubožák, trapný chudák. A kategorie sama pro sebe jsou plýnky a dudlíky. To snad ani nemůže někoho sexuálně vzrušovat. COKOLIV co má spojitost s dětmi nemůže být po sexuální stránce vzrušující. To prostě nechápu.