Condylomata

Bradavice

Zdravím, neléčil se někdo s pubickou bradavici? Kožní řekl že žádný krém nebo něco na to není, chci se zeptat, měl to někdo a mohl by poradit léčbu?
Mně na to zabraly propolisový kapky.
Zkusím, děkuji za radu. Mě Doktor předepsal wartec ale dá se koupit jen v Německu a tam se nedostanu
Doporučujeme pohlednou se i po očkování. Pro muže je z preventivních důvodů vhodná i vakcína Gardasil 9, která chrání právě mimo jiné i před geniálními bradavicemi. Je tedy drahá, první dávka stojí cca 4000,- ale zdraví máme jenom jedno, takže investice je zcela na místě. Krémy ti určitě nepomůžou a pozor, při správném nedoléčení se vrací a léčba může trvat roky.No a potom samozřejmě bezpečný sex😉
Mne konkretne pomohla liecba s Isoprinosine. Brala som to asi 90dni pred 10r, odvtedy mam pokoj
Zdravím,na tvém místě bych nic nevymýšlel a skutečně navštívil lékaře,krém na to skutečně je,ale pouze na předpis.Jmenuje se to Aldara.Samoléčbou se to může zhoršit na tolik,že pak ani mast nepomůže .
Byl jsem u lékaře ale předepsal mi Wartec ale díky české legislativě se nemůže prodávat v ČR
Nějak se mi to nezdá,zpočátku tvrdíš,že ti lékař říká,že na to nic není,po té ti údajně předepíše lék,který v našich lékárnách nelze koupit. A už vůbec nevěřím tomu,že by nevěděl o Aldaře,která se běžně předepisuje.
Napsal mi recept na lék který se nedá prodat, takže to je jako kdyby mi žádný krém nenapsal. A volal jsem mu skrz to že do Německa nemám cestu jestli by nemohl předepsat něco jiného, prý ne. Tak jsem si zavolal do jiného města a tam jdu k jinému kožnímu na kontrolu.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Nemám potřebu si vymýšlet, jak říkám klidně pošlu fotku receptu že mi vazne předepsal wartec, ale už jsem byl u jiného kožního lékaře v sousedním městě A ten mi předepsal hned napoprvé wartec
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Omlouvám se, opravuji nás Aldaru, už ji mám doma, no 1400 Kč pěkná pálka za mastičku menší než framykoin
Nevím zda šlo o ten samý problém, ale kožní mi to v tříslech vypálila elektrickým proudem. Lehl jsem zády na kovovou desku, ona elektrodama jak svářeč vypalovala, zaplatil jsem 200kč za kus jako za kosmetický zákrok a bylo.
Mě to normálně vypálili na kožním tekutým dusíkem. Nic hroznýho.