Soutěžní blogy?

Jsou soutěžní povídky tak proč ne blogy?

Příspěvek byl uživatelem smazán.
To nemůže být z principu. Blog je nástroj na veřejný ventilování svých pocitů a emocí, když máš náladu. A ty z toho chceš udělat slohovku na předem daný téma *269* Proč?
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Aha, chápu. Není předem daný téma, není to o počtu shlédnutí, takže se to bude hodnotit podle toho, kolik lidí si zaťuká na čelo a všechno shrábnou Jiráskovi. Chápu... *363*

Nebo bude jiná metrika? Mám pocit, že vynalízáš auto stylem "bude to mít kola, těma bude něco točit..." a o motoru nemáš ani páru.
Také mi to tak přišlo. Ale jsem rád, že jsem nebyl sám. *24*
A ty už jsi nějakej ten "soutěžní blog" vytvořil? Jen pro představu... (upraveno)
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Aha, takže odpověď je že 'nevytvořil'.
Rejpale Hachiman_88,
Podle tebe člověk musí napsat nějakou knihu, nebo film, aby měl právo hodnotit, jakej ten film nebo kniha je ?
Ty jsi vážně postiženej asi výchovou, nebo jsi se někam uhodil ? (upraveno)
Příspěvek byl uživatelem smazán.
I kdybych byl přeci jenom bull, tak tebe bych Beruško opravdu nechtěl. Takže nemusíš propadat panice. (upraveno)
a kdo ti proboha nakecal ze bych chtela ja tebe? *3**3**3**3*
tvl ty jsi fakt postiženy *293*
No kdo se tady na fóru o mně otírá a má poznámky na mojí osobu? Jednou subík, teď zase bull a pravidelné návšťevy
mého profilu...
Ty Beruško, pouze a jenom ty. *3* Ale já uctívám jiné bohyně... Je mi líto. Vlastně NE.
*3**3*. tvl ty fakt dokážeš pobavit
ty mluvis o otirani? zrovna ty? *3*
jen ja mam poznámky ,jen ja chodim na tvuj profil? no ty mas dost*3*
mimoch.co bych na tvem profilu videla? to ze jsi postiženy a mas problem s chápáním psaného textu uz vime vsichni
a nikdo te za bulla neoznačil ,ty na to totiz nemas koule,takze bud v klidu .haf! mazej do boudy *3*
Klidně si tu Beruško zrácej čas okecáváním něčeho, co je neokecatelné. Jak to já vidím, tak dnes už se s tebou
konverzace nikam neposune a v nejlepším se má přestat. Užij si právě "nabitý" večer. Ahoj *3*
*3* presne podle předpokladu , kdyz dojdou argumenty,zdrhas *3*
ty jsi uplne mimo. kdyz uz mi napises tak bys mel met normalne diskutovat.
a vysvětli mi co je podle tebe neokecatelne. to by me fakt zajimalo. tak sup hrdino
Noacojako:
"Podle tebe člověk musí napsat nějakou knihu, nebo film, aby měl právo hodnotit, jakej ten film nebo kniha je ?"

No měl by, protože ti co se o nic ani nepokusili jsou ti nejvíce chytří experti na všechno. Což je přesně případ
tohoto vlákna. A nepraštila jsi se jen tak náhodou do hlavy ty? Že se takhle hloupě ptáš. (upraveno)
Hachiman_88
Na fóru máš přezdívku Rejpal a na swingers
Vtěrka. *3*
Tak nerejpej a nevtírej se a bude klid. *49*
Nj, urážení a zesměšňování je zdá se tvoje parketa. Ale alespoň je sranda... *3*
Ne ! To je tvoje parketa, ty tady neustále každého urážíš a zesměšňuješ a pokud to nevíš, tak si jen tak namátkou najeď do nějakého staršího vlákna a tam si přečti ty své komentáře.
Ono vás tu totiž bylo víc, ale tebe jediného to nepřešlo. Ti ostatní dostali rozum a nebo už jsou na léčení, nebo se na to prostě vyprdli a nebo prostě zrušili profily.
U tebe by možná stačilo najít si ženskou, ale to asi nebude jen tak.
Tvůj názor na mou osobu zůstane zdá se opět jen tvým názorem. Ale rozbor mé osobnosti nechej
laskavě na odbornících. Tyto tvé komentáře jsou rovny druhořadým bulvárním plátkům. To by sis raději měla
po sobě ty několikrát přečíst, ale já chápu že to se
"fakt nedá".
kočko, hlupak nevi ze je hlupak,ten bude vzdy ukazovat je na druhe.
on ma dost problem s psanym textem,
jinak ,souhlasim,ti rozumnější se stahli,jen tenhle osamely ňouma stale vyskakuje a ceka ze ho nekdo zachrání .
Tak to jsem ráda, že sdílíme stejný názor i to že je to ňouma.
Vím o jednom blbečkovi, který by se ho mohl pokusit zastávat, ale ten už taky dostal rozum.