Odvod

Zaujima niekoho tema vojenskych odvodov?

Vojenske odvody, vyzliekanie, ponizenie
GOAMAN
GOAMAN Neaktivní před 5 roky
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Boli tak stresujúce, ze si človek už nič nepamätá. Jedine co mi utkvelo v pamäti je, že tam bol príšerný smrad. Bolo leto a horúčava.
Vsetci v trenirkach, zopar slipáčov. Proste stres. Za plachtou na príkaz odtiahnut polovicky od seba a zakaslat a ukazat, ze si vies pretiahnut predkozku cez zalud. Zabava.
Absolútny súhlas ! Stres, smrad, krik, šikana, ponižovanie a degradácia mladého človeka na úroveň použitého toaletného papiera. Dúfam, že zelené mozgy ktoré túto službu socialistickej vlasti vykonávali sú už dávno pod zemou.
Aké poníženie a stres ? Pre mamičkinych miláčikov, čo ich obskakovali do 18 rokov možno. Pre normálnych chalanov to nebol žiaden stres a poníženie. Vojna by neuškodila ani dnešným zšenštilím mladým "mužom" , ktorí okrem toho že im narástol penis, s mužom nemajú nič spoločné.
No tak pre buzerantov to bolo určite stresujúce 😆😆
*363**363**363* Tak to bol vtipny odvod. Nic take som na odvode nezazil.