Sex se starší ženou, 60+

Láká mě to.

Ahoj, láká mě představa sexu se ženou věkově zralou...60+ má někdo zde zkušenost???
Není problém najít takovou ženu??
Příspěvek byl uživatelem smazán.
No já nejmladší už taky nejsem, 52 mi bylo....snad by se nějaká dala najít, jde to ale chce to asi trpělivost.
Ale dá se najít mě je 37 a moji kamarádce na sex 61. A je to úžasné. (upraveno)
Hmm, tak to je bezva.....kde se ale seznámit...? Oslovit někde takovou dámu...?
No tak to nevím.... To by musela vypadat hodně dobře. Ale i tak bych do toho nešel. Mladý maso je prostě mladý maso *3**3**3*
Ahoj to se moc pleteš zkušenost ničím nenahradíš
To ti závidím ...........................
Je mi 23 a mamky nejlepší kamarádka který je 56. po mě regulérně jela... A za čas jsem jí klofl a bylo to super! Ale bylo to jen jednou no... Asi jak kde , jak jaká.. Nevím no.
Tak zas takový problém by to asi nebyl, není to úplně normální, ale někde se potkat dají. Já osobně, i když mě starší ženy strašně vzrušují , bych viděl problém tom, že ne všechny vypadají dobře. V tomhle věku je teprve vidět jak se člověk o sebe celý život staral/ stará. Pak se mi ještě zdá, respektive já jsem narážel na samé co byly při sexu konzervativní a pomalu neřekly sprosté slovo.
Díky za příspěvek. Pokud bude žena zachovalá může to být pěkné a pokud si to k tomu umí intenzivně užívat, je to super....
Janě, nemáš zač. Někdy to je prostě loterie :-)
Ale na jedno se dá celkem spolehnout , vždy jsem si měl se staršími co říci , nebyly tak expresivní , mají rozhled a nadhled a někdy jsou i celkem empatické. Na druhou stranu jsou v posteli schopné říci: pomiluj mě, dej mi pusinku, můžeme si hrát , a to jsou věci , alespoň pro mě tak nějak mamánkovské :-)
Já se nedivím, že je to mamankovske chování, když jsi pro ně cucák.
Také mě to strašně láká mít starší bohužel se taková těžko hledá hledám již dva roky a bohužel jsem zatím neměl štěstí snad jednou
Smele dotoho je to neco jineho ale za me skvele
Spíše je problém pro ženu najít muže, který to myslí vážně.
aha a co když zájem má ale vzdálenost je potíž a vzhled že
Je problém najít starší ženy... rád bych sukal i častěji a vicero...
Myslím to važne a. Žádná není
Můžu se zeptat, jak téma tohoto vlákna v sekci "sex ve 3" souvisí se sexem ve 3? Máš partnerku a oba chcete přibrat ještě 1 výrazněji starší ženu?
Omylem jsem to hodil do téhle sekce, máte s tím problém?? Příjemný den přeji.
Díky za upřesnění, rozumím. Problém ne, jen pro mě bylo téma vlákna "sex se starší ženou, 60+" na první pohled podle nadpisu trochu matoucí, když je v sekci "sex ve třech",. Přiznám, že jsem na vlákno klikl v domnění, že nějaký pár chce sdílet zkušenosti nebo náměty na sex ve třech se starší ženou, proto jsem se chtěl předchozí otázkou ubezpečit. Jinak jsem rád, že je vaše téma diskutované a přibývá reakcí.
Díky za odpověď....mě ta Vaše reakce přišla jako by byl problém ale jsem rád že jevše v poho...
Osobne jsem mel to stesti postupne se dvema zenami, obe mely shodne 64 let.. Obe byly uzasne..
V 64 nevím co by na nich mohlo být úžasnýho…
Je vidět že jsi ještě prd zažil.
mě je 64 nezajímám tě? Hanka od HK :-)
Ahoj Hanko...děkuji, kouknu Ti na profil.
Zdravím Hanko, jsem nedaleko od HK a musím napsat, že v galerii máte moc vzrušující fotky. Krásné tělo, moc rád bych Vás poznal.
Jsi moc ksásná a vzrušující žena :-)
Ty jsi nádherná žena a velmi mne zajímáš. Osobně mne nevadí jakýkoliv věk.
Zajímavé je,že máš hodně podobný osobní popisek jak Xantyppa,to dva různí lidé nevymyslí.
Mě by jsi zajímala pokud bych zaujal i já tebe
@samotar počkaj ešte pár rokov a budú to tvoje rovesnicky.
Mě v práci přitahuje jedna hezká 65, má jeden z nejhezčích zadků. I když občas flirtujeme , tak z toho asi nic nebude, což je škoda.
Třeba pokud vytrváš tak by třeba mohlo něco být.
Tak ono to není o tom jestli vytrvám atd , ale o tom, tedy alespoň myslím, že ona na sex už není. Ne každá žena to v 65 zvládne, některé s tím končí po přechodu, jiné zas naopak. Mám kamarádky (kamarádky se kterými jsem nespal) a ty ve svých 48,49, 50 letech přestaly mít naprosto zájem o sex , respektive, a to jsou slova jedné z nich) , jednou za dva měsíce mu podržím :-)
JoJo, to je taky pravda. Znám ženy které říkají že po přechodu si užily nejvíc sexu, vzrušení, rozkoše.....a před přechodem prý nic moc zájem.
ženy po šedesátce jsou nejlepší milenky, Ví co mají od sexu chtít. Bohužel na Ostravsku je nemožné takovou ženu najít.
hlavně jde o hlavu a tak je třeba ji nabudit a potom se snažit udělat co ji je po srsti
ahoj nevzdavej to a využij možnost moje by take asi nechtěla a dnes je rada když ji kamoš vystřika je ji 64 mu 52
Já Patrik 45.let fin dobře zajištěn M26.cm tanga Hledám ženu na sex fin vypomuzi měsíční renta cca 35.tisic b733457033
Tak pokud máš penis opravdu 26 cm tak to chci vidět
Zkusenost mam a to nejednu. Dotyčné bylo 78, tento rok 80. Nevěřil bych, ze tak stará zvlhne... ale ano. Bomba.
I v tomto věku se najdou hezké, udržované ženy, ovšem nehledají se tak snadno. Pokud ale žiješ v nějakém větším městě, brzy přijdeš na to, kde na ně narazit. Obejdi poklidnější kavárny, cukrárny, galerie a podobná místa. Nehledej dopoledne ani pozdě večer, ideální je doba mezi 15 18 hodin. Právě v galerii jsem se já s jednou takovou seznámil. To že jí bylo 63 nebylo rozhodně poznat, vypadala max na 55 let. Štíhlá, udržovaná VŠ, vdova, která se ještě rozhodně necítila do starého železa. Pokud hledáš ženu inteligentní a pohodovou, nečekej, že s tebou vleze do postele první den, trvá jim to déle, protože si tě chtějí trochu prokouknout .Pokud ovšem projdeš, můžeš očekávat nevšední zážitky. tyhle ženy jsou už zkušené, vědí co chtějí, nemají už obavy z otěhotnění a také je jim jasné, že jejich šance na erotiku rapidně klesají. Obvykle ti dovolí cokoliv, rády si zahrají různé rolle play a když nejsi dřevo, rozparádíš je, že se nebudeš stačit divit. Já tu svoji navštěvoval cca 6 měsíců a vždy odcházel maximálně spokojený. Čistotná, voňavá, neriziková. Třeba anál a fist s ní byl naprosto neuvěřitelný.
Tak mi nani pošli kontakt do zpravy takovou navštěvovat sen
co tady furt melete,? podle některých ženská po šedesátce nemá nárok na sex?? proč je tak odepisujete? až tobě bude šedesát tak jsem zvědavý jak budeš randit s dvacítkou,
To sou názory to by se jeden posr....!
Manželce j skoro 58 a nejlepší sex prožíváme teď.
Ahoj, jsem mladý zajíček a miluju sex se zralejšími ženami. Ano, mladé holky jsou pěkné, ale vy ženy zrajete jako víno a máte své kouzlo...

Neváhejte napsat *4*
Tvl ty jsi fakt dement, zasrat fórum...m
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Třeba ten věkovej rozdíl... alespoň tak je to u mě
Příspěvek byl uživatelem smazán.
zkušenost velmi pozitivní i velmi negativní :)
Je to krásné! Vzrusujici nadhera
Každý píše, že ho to láká, ale pokud ho pozvu zalekne se.
A mohla byste tohle pravidlo prosím potvrdit se mnou? Rád budu tou výjimkou, která ho potvrdí :-)
Mě si nepozvala a to jsem se opakovaně ozval
Takovou bych chtěl lízat, hmm...
krásná..hned bych si dal říct...přesně takouvou ženu hledám ve svém okolí
Moc rád bych. Tě chtěl věř mi že bych se nezalekl😘🙈
Bylo je jí 62 let není hubená a je to s ní úžasné je krásně mokrá a chtiva zkušená není to soulož ale slatne mrdani. Žádná mladice to nedovedla.
hádám že pícháte pěkně bez gumičky, musí být slast....
To píšeš o mě? Hanka asi ne - škoda
*243*
Starý ženský mají vytahanou kundu a to ne o ničem…
Nesmíš všechny ženy posuzovat podle vlastí mámy.
Jj a brňáci maj malé péra
Taky o ničem 🤘
Příspěvek byl smazán.
Víš, že to není seznamka, ale stejně to sem dáš *3*
Beruško vyvedu tě z omylu měl jsem kamaráda z Brna mtn si pořád stěžoval že si memůže zamrdat proto že kdž ho vytáhne tak mu každá uteče tak jsme mu zaplatili jdnu starou kurvu a řaeli jí že má moc vekýho jestli mu podrží a ona že jasně. Z chvíli přběhla hodila nám prach na stůl a řekla že se nenechá roztrhat.
Jedna vlaštovka jaro nedělá......
Ahoj to ano ale nebral bych všechny stejně.
Udivuje mě, že někdo kdo má 52 vidí věkový rozdíl s 60 letou ženou. Podke mě jste vrstevníci. Co vídám já, tak obvykle jsou muži tohoto věku tzv. Vzhledem unavení a žena vypadá mnohem líp. Mě je 51 ale vrstevníka bych už nikdy nechtěla.
Taková představa mě neskutečně vzrušuje,.....
Musi to být zážitek se zralou ženou....
Hrát si s jejima prsama...
Objevovat ji....
Starší jsou super! Kolem 60-70 mrdaji skvěle, kolem 80 už je to složitější, ale taky najdeš babči které to mají hodně rádybi v pokročilém veku.
Kde mám takový ženy hledat?? Jsem z Olomouckého kraje
Budeš muset dlouho hledat.V tomhle věku už moc šukat nechtějí.
Ahoj. Mám zkušenost a trvá dodnes. Je mi 49 a ženatý. Mám kámošku, které letos bylo 66. Je to sexuální dračice. Ráda kouří a polyká sperma. Šukáme bez gumy. Nejraději na koníčka. Má ráda sperma v kundě. Známe se zhruba přes dva roky. Je více než deset let vdova. Má nádhernou štíhlou postavu, pevná prsa... trojky. Toto seznámení bylo náhodné. Jsem rád, že jí mám. S manželkou už sex nemáme. A to jí ještě není 40. Takže není problém se seznámit se šedesátkou. Vzhledem, že tvůj příspěvek je rok starý, určitě jsi si našel šťabajznu po šedesátce.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Jde o stereotyp. Také už nemá zájem o sex. A týče se mé kamarádky, jestli jde o extra zážitek, tak ne. Jde jen o naplnění sexuálního života, který mi chybí. Kamarádce taky. Ví že jsem ženatý a nevadí jí to. Ale kdybych byl svobodný, chtěla by se mnou žít. Ten kamaradsko-milenecký vztah držíme v tajnosti. Jestli jsem tě pochopil, jsi k takovému vztahu skeptický.
On není skeptický. On je tu takový náš Chrobak Vrecko. Všude byl a všechno zná a ví. (upraveno)
Tvl s Chrobakem Vreckem jsi zabil 🤣
Kdo uhádne co si právě teď myslím?*13*
to by mě zajímalo, já myslet nemůžu, bo mi to stejně smaže
To je téma pro mně jako dělané. Mám zkušenosti se ženami 70+ a je to až překvapivé. Vzrušuje mně, že n ulici jsou to "babky, co jdou z kauflandu", ale za zavřenými dveřmi by ho člověku vysály i s trenkama. Není jich tedy moc a hledají se velice špatně, ale když se zadaří...
Tak ta moje mě vysává durch. Jinak jsem neměl problém jí najít. Začalo to nevinným potvrzením na facebooku do přátel. Pár klasických seznamovacích vět a vzápětí i záliby. Pak to vzalo strmý pád. Nejdříve, že se jí líbím a jestli ona mě. Co mám rád v sexu, a podobně. Pak už to šlo samo...
Ahoj. Jde takové starší ženy hledat?? Je nějaká seznamka kde se vyskytují?
Ahoj, sex se starší nad 50, kdy už má po přechodu můžu doporučit. Pouze jde o to, aby měla chut, potom není problém , aby souložila i v 80 letech
Taky sem na starší a skušenějši ženy
mě se také líbí a více zamlouvají starší, i když na mladí se hezky kouká. Ale zkušenost je zkušenost.
Starší ženy často už nesouloží, ale ty které to mají stále rády, tak je doporučuji, klidně i s 80 letou.
Ahoj. Znáš nějaké takové co chtějí mrdat v pozdním věku? Byl jsem v lázních Jeseník a nic jsem besehnal a to těch babiček tam bylo.
Zkus a uvidíš :) je stejné jako s jinou ženou
nezkoušel někdo zde nick uvoz, je z jihlavy a sypeš to do ní naveliko
jj, párkrát jsem jí zkusil, můžeš vše, super babka
Měl jsem příležitost mít sex s 65+ sympatickou ženou, sex byl super.
Kde takové ženy hledáš? Láká mě to dělat ženě 60+
Sex se starší je supr ,ví co se jí líbí a umí to i říci. A když je u toho i její chlap a střídáte se tak je celou noc co dělat. Jen takovou ženu nebo pár najít.
Určitě to musí být krásné šukat ženu nad padesát,či šedesát.
Ufff kéž by tady nějaká byla.i jen na dopisování.
Snadněji na sex seženu mladou než seniorku. Proč jsou tak zdrženlivé? Asi už nedostatek sebevědomí, jinak si to neumím vysvětlit. Sám jsem děda 71 let a milenku mám 47letou je moc fajn a milá, ale rozhodně bych to rád zažil s dámou nad 60let , je to o společném krásném sdílení prožitku.
Tak přemýšlím, jak se ta žena 60+ musí cítit, když je brána jen jako trenažér a fetiš na jedno použití. Smutné
Chytrá žena se větě- RAD BYCH ZKUSIL STARŠÍ ŽENU - zasměje a napíše - trenažér mají v autoškole. To byla má odpověď 😀😀
Já bych rad pořadně opichal starší ženu než aby mě učila😈😈😈😘🙈
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Nooo tak ty lázně by mohli být hustýý.Každá si chce po vyrazit bez manžela atd. ....😄😄😁😋😋
Nerada bych byla házena do jednoho pytle 👍
Neeeeeeeee s tebou se v lázních nepočítá 😉😄😄😄😄😄
Ty tam nebudeš mít chuť ani čas 😄😄😄😄😄
Tak to bychoc rád. Dal welness bez manžela jestli by jsi chtela