Pomoc příteli

Jak pomoci příteli? 🤔

Ahoj. Jsme s přítelem přes rok. Seznámili jsme se tady na stránkách. Vše klape. Ale nedávno mi jeho kamarád poslal screen zpráv které si tu píše s ostatními. A jde o to že ikdyž je hetero, tak se zajímá o masturbaci a oral od může. A teď potřebuji poradit jak s ním o tom mluvit, že mi to nevadí a že můžeme zkusit hledat někoho fajn společně? Řekla bych že se mi to stydí říct. 😔
Třeba najdi nějaké video s trojkou, kde je lehké Bi a projev zájem 😉
Zkusila jsem ale neprošlo to. 😕
Příspěvek byl uživatelem smazán.
To jo. Ale já spíš potřebuji poradit jak se s ním o tom začít jemně bavit. 😕 Teď cokoliv zkusím, tak se hrozně kroutí a pak nic. 😕
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Tak nějak, mě se žena řekla, že jestli bych někoho vykouřil když ona kouří jiné... Předtím jsem o tom neuvažoval. No a stalo se. 🤭
Jemně mu to neříkej, ja za sebe byl byl raději kdyby mi to přítelkyně řekla narovinu že ví co bych rád zkusil.
Samozřejmě že se bude stydět ti takovou věc přiznat. Řekni mu že víš co by chtěl zkusit a že ti to vůbec nevadí, ale neříkej mu jak ses to dozvěděla.
Super. Vážně všem moc děkuji za rady. 🙏 ☺
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Dík. Dneska to už čtu po druhé že si myslí že jsem chlap. 😁
Ahoj, třeba to chce jen zkusit. Já mívám taky takové pocity. 5 let nemám se ženou sex a hledám milenku, zatím mám jednu stálou za peníze jednou za 14 dní, ale takhle se mi to nechce praktikovat a tak pořád hledám a přemýšlím o všem možném
Tak to musí být teda "super" kamarád, když ti přeposílá intimní věci které si píšou. Já bych byla teda hodně nasra*á a už bych se mu nikdy s ničím nesvěřila.

Taky mi přijde zvláštní, že s tebou o tom nechce mluvit a kamarádovi to řekne. Chlapi se mezi sebou moc nesveruji ohledně homo či bisexualite. Ale výjimky samozřejmě jsou.

Jo a to, že si s někým píše neznamená, že to chce i zkusit. Sny a představy vs realita je úplně něco jiného.
Třeba o tom jen přemýšlí a ta myšlenka ho vzrušuje. Takových je tady hodně.
Sám v tom může trochu plavat. Není psychicky snadné si připustit, že mě vzrušuje cizí péro. Vnitřní otázky typu: Když ho vykouřím, jsem ještě hetero? A podobně.
Zkus mu třeba při sexu šeptat svoje představy o tom, že je s vámi někdo další a co s ním děláš ty. Po čase postupně přidej do představ aktivity přítele.
Prostě nějak překonat tabu a naučit se o tom mluvit.
Že kamarád? To snad ne. Spíš podrazák