VĚČNĚ MOKRÉ PROSTĚRADLO

Mokré orgasmy multiorgastické slečny

Ahoj. Přítelkyně trpí krásou mokrých orgasmů. Navíc je ještě multiorgastická a jelik se do sebe zamotáme někdy i dvakrát třikrát denně, tak nestíháme "vasoušet"...))

Máte někdo podobné zkušenosti, ale našli jste vhodné řešení? Nějaké super prostěradlo, ne latexové.. ne hodně šustivé... ?

Zatím dvojíme a podkládáme ještě ručník, ale to je málo a navíc ne vždy při spontánním milování je to realizovatelné.

Koupené "voděodolné" prostěradlo prosakuje a navíc neuvěřitelně šustí.

Poradíte někdo? Díky moc.
také by mě to zajímalo, máme to stejně :)
V Jisku mají nepropustné prosteradla, z jedné strany pogumovaná a z druhé latka a hlavně fungují.
Moje žena má také mokrý orgasmus ale dá se to pořešit dvoumi ručníky sice stále dávat pozor aby jsme byli na správném místě ale jde to . Měl jsem však kamarádku a tam nepomohlo nic ta byla neuvěřitelná z té to stýskalo jak že zahradní hadice a vlastně dokud jsem šukali tak stříkala. Po nějaké době to bylo pořádně nepříjemné ale nedalo se s tím nic dělat teď je zpátky u manžela a ten sni prý nespí chudák holka
Ahoj, určitě... máme prostěradlo které je z jedné strany bavlna a z rubu je pogumované. na první pohled to nepoznáš :) a je tuším někde z Jysku... a funguje fakt dobře :)
Absorbční podložku pro psa *6* saje pěkně a absorbuje dost tekutin, neproteče *6*
U nás máme taky zdravotní podložku, nebo raději na zem kde je dlažba.
Tam se ta potopa lépe uklízí...
toto nedoporucuji, jednou jsem si solidne rozbila hubu
To už máme vychytaný.
Přítelkyně jde do sprchy, a já hned vytírám tu krásnou potopu.
noja si tu hubu rozbila na ceste do sprchy prave :)
My si dáváme pozor, aby jsme si to nenašlapali po bytě.
nepromokavé fleecové prostěradlo Fascinator od značky Liberator
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Mýtus číslo dva: Není to ejakulát, je to moč!
Pravda:První mokrý orgasmus obsahuje mizivé množství moči a tekutina může být zbarvena mírně dožluta, proto se také zaměňuje squirting s močí. Další orgasmy v řadě už jsou ovšem jiné. Rozbory prokázaly, že čirá (někdy mírně mléčně zbarvená) tekutina obsahuje fruktózu, sacharózu, kyselinu fosforečnou a jen stopové množství močoviny a kreatinu.
Je videt, ze nemate paru, protoze zena po 3 minutovym mokrym orgasmu .... se musi jit vycurat ... rad polykam a rozdil mezi pissem a squirtem je dost znat
je videt, ze o sexu se mate jeste co ucit :)
musis jit pomalu kdyz jdes ze sprchy
*3**3**3* nerekl bych*1*
Mám pod prostěradlem chránič matrace, z vrchní strany je froté, zespodu gumová vrstva. Nešustí to. Kupoval jsem ho, myslím, v JYSKu a stejný kdysi dětem proti počůrávání na netu od MPO, oba fungují stoprocentně i po iks praních.
My si myslíme, že to mokré prostěradlo stojí za to oběma, co to způsobili.....*124*
Pro ženu neskutečné,vzrušující, pro muže luxusní nádhera!!*31*
Ano pro mě vzrušující, ale pro ni ponížení a potupa...
Ale během let se to postupně zlepšuje.
Doporučuji koupit pleny pro seniory.