Sauna.. přistižení

Sauna... Přistižení

Saunování máme rádi a užíváme si ho se vším všudy.. včetně sexu na místech ne k tomu příjmu určených 🙂 Pokud nás při tom někdo vidí, nemáme s tím problém.. právě naopak 🤗 Bohužel se nám stalo, že nás přistihla paní přímo z personálu.. byl z toho slušný trapas a zároveň jsme měli po chuti ☹️ Jakou máte zkušenost vy? Stalo se vám že vás přitom chytili a nedejbože třeba i vykázali ze sauny?
Dobře vám tak. Veřejné sauny na tohle nejsou určené!
Nevěřím, že by m-2016 rozjeli akci v přeplněné sauně. Pokud tam byla ta správná atmosféra, tak proč by ne? Mě daleko víc vadí moralizování co se má a co se nemá.
Nikdo netvrdí že v tu chvíli byla přeplněná.. ani my nejsme zastánci přehnaného moralizování i když na druhou stranu chápeme že ne každému to musí být příjemné.
Honimironanu:
Mě zase daleko více vadí, když se kladení ohleduplnosti k ostatním křekrucuje v moralizování.
Ve swingers, nebo někde v soukromí s provozováním/pozorovaním takovýchto hrátek nemám
problém. Ale vidět to ve veřejném wellness by mi to také vadilo. Nebo spíše rušilo.
Ze sauna je miesto, kde to k tomu zvadza, nie je divne, len si treba uvedomit, ze su navstevnici, ktori by neradi stupili do mrdky po niekom druhom.
Pokud k tomu dojde, tak v mokré sauně, kde se může mrdka hadicí umýt, v suché sauně šukat je blbost, možná tak jen vykouřit brko. My to už zažili pře dvěma pány, ale pár odešel ven.
No, dobře vám tak, že vás vykopala. Pokud to není sauna někde na místě k tomu určenému, dal bych vás z fleku na blacklist!!
divím se těm reakcím. Vidět pár jak se oddává sexu je rajcovní, pokud by nestáli o pozornost, tiše bych se vytratil. Spíš si myslím, že personál nemá co šmějdit po kabinkách...dobře jí tak :o)
Tak si postav saunu a můžeš si tam tyhle exoty zvát....
Pracuji ve wellnessu jako obsluha či masér. V mém případě není problém, aby se pár věnoval nejen saunování a relaxaci, ale i něžným hrátkám. Obecně si myslím, že největší problém není v erotickém dovádění, ale se základními hygienickými návyky. Pokud dojde ke zněčištění prostor sauny či vířívky, dá poměrně dost práce vše vyčistit a znovu desinfikovat, proto někde není pochopení pro tento druh zábavy. Další problém je to, že to co se líbí vám dvěma nemusí vyhovovat ostatním. Každý zkrátka chodí do wellnessu za jiným účelem.
"...personál nemá co šmejdit..."

Ty jseš také zralej na reklamaci...
Vážený pane prsonál musí šmejdit. Jednak z důvodu pravidelného úklidu nebot každý chce mít čisto a z důvodu bezpečnosti nebot občas někdo v teple zkolabuje. Ručíme nejen za pořádek a čistotu ale i za zdraví klientů..
Tak ty možná rád šlapeš v semenu, já teda ne!!
Vážení pánové, To nevysvětlujte mě, ale radimovi30.
No jo mas pravdu, spatne zavěšeno... omluva
Aha, takže když půjdeš do restaurace s vidinou gastrozážitku a někdo ti tam začne srát na stůl a ještě ti řekne, že nechce aby ses díval, necháš tam zaplacený jídlo a tiše se vytratíš? Tak jo 😎
Ahoj nemame potrebu sdilet nase zazitky s bandou debilu na foru ale vas prispevek nas zaujal. Wellnesko sauny a nudi koupani mame mic radi a casto proste neodolame pokuseni. Musim rict, ze nam se jeste nestalo, ze by nas vykazali ackoli pristizeni jsme byli vicekrat. Mozna proto, ze si dusledne hlidame urcita pravidla. Jedno z nich je no sex v pritomnosti deti a paru s detmi. Kupr. to jsme zjistili, ze to je klic k tomu jestli vas vyhodi nebo ne ze saunoveho sveta v Cestlicich. Kdyz jsme soulozili ve vecernich hodinach ve venkovni virivce, primo pod kamerami z recepce, cekal nas prijemny usmev na baru, zrejme jsme obsluze zprijemnili smenu. A to se k nam jeste pripojili dva stedre obdareni muzi. Slovo dalo slovo na baru a barman potvrdil ze jim tam sex nevadi kdyz tam nejsou decka a ze se radi podivaji (pero mu stalo). Ale kdyz tam maji deti pobliz tak musi zasahnout jinak by meli prusvih. Takze timhle pravidlem se ridime a zatim pouze hezke zazitky i s pripadnym pristizenim. Pri soulozeni na nudi to je stejne, meli jsme krasny sex s prostridanim partneru na Lhote vedle wc chatky pod sprchou opet dusledne kontrola zda tam nejsou decka. Jinak mame radi hraz na Hradku, kde je casto hodne chtivych smiraku. Tam se ale rozmaha horsi nesvar a to ze se nam stalo ze nekolikrat vyndali mobil a zacali fotit a filmovat, to uz musel manzel zasahnout. Nemame zajem aby nas sex koloval po internetu.
No samozřejmě , předpokládám spíš menší saunu, kde už nikdo nebo skoro nikdo není. A taky nefandím šukání tam, kde jsou davy ...no a děti tak to je snad jasné ... i mě už se párkrát stalo, že jsem se ocitl ve wellness s cizím párem, kterému evidentně dělalo dobře že se někdo dívá...a nakonec to vůbec nebylo nepříjemné setkání ve třech ..
P.S. ten příměr s restaurací ...to je fakt to se může klidně stát ! sakra už tam raděj nepůjdu..
Přesně toho jsem se bál taky.Ale pak mi došlo, že stačí chodit do restaurací, které na to nejsou primárně zaměřené, nebo je u nich jistota, že by takového jedince vykázali *14* (upraveno)
Zaujalo mě to na hrází. Pokud vás tam opravdu někdo fotil, tak je to naprostý debil. Všeobecně na všech naturistických plážích platí zákaz focení. Asi tma bude nutné stejné řešení jako na Punta Križa. Tam se házejí telefony do moře. Jasné, účinné a výchovné.
Jo jedine tak, hodit telefon do vody. Nam nevadi ze honi konec koncu s tim pocitane kdyz tam jdeme. Kdyz jsou sympatie nechame se i pocakat. Ale tocit na mobil to je silna kava….
No my jsme kvůli zvýšenému riziku natáčení a následnému umístění na net tyto hrátky omezili.
Do kolika musis byt doma? Bydlis s rodici?
Do kolika musis byt doma? Bydlis s rodici?
Do kolika musis byt doma? Bydlis s rodici?
Chňa, chňa. 😁 kde vás vyhmátli? 😁 v Holicích chodíme do pokoje a na Seči zatím vše Ok. :) Chrudim se moc nedá, ale už sem jí ho tam taky vložil. 😅
Ahoj, kde vás pristihnul personál? V Holicich či jinde?
Tak to se teda bavím. Spousta lidí, kteří sem píší tak znepokojivě odsuzující příspěvky týkajících se např. sexu v sauně (nebo jiných témat) jsou tu zaregistrování proč? Proč? Chodí na tyto stránky, aby každého napomínali, umravňovali? Nebo tu hledají to co jiní? Proč tyto stránky navštěvují, když jsou svátost sama? Pokrytci.
Jen vzkaz pro další umravňovače, polibte mi prdel
přesně tak! nechápu na co si tu hrajou
beztak v soukromí dělají věci nad kterýma musí rozum sát
pokrytci!
Příspěvek byl uživatelem smazán.
ty nejsi ten kdo bude přikazovat zavírat huby,ty ne chlapče
NIKDO tady nepíše o tom že chodí,nebo by rád chodil někam kde jsou děti!!!!
a o saunách je to všeobecně známé,že to tam lidi láká.je to myslím dost pochopitelné.
nebavíme se tady o úchylácích ale o spontánnosti! chápeš co to slovo znamená? máš na to vůbec mozkovou kapacitu??
fakt nechápu proč jsi na tomhle webu*378*
a myslím že jsme se dohodli o tom že na sebe nebudem reagovat,buď tak laskav a moje názory přejdi,tak jak to dělám já
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Priklad? Tak ty jsi dost mimo🤣
Vubec jsi tema nepochopil.
Chodis sem jen nadavat a urážet lidi,ale argumenty zadne
Je mi te lito chlapce
Příspěvek byl uživatelem smazán.
jasně,dojdou argumenty-začnem napadat.. klasika,ty fakt nezklameš
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Vukmire, když jseš tak netolerantní blb, tak se tu raději neprezentuj, nevím co z toho máš, co s tím sleduješ? Nepíšu to, že bych chtěl někoho urážet, ale má to nějaký smysl to co tu ventiluješ? Vždy je to ztráta času, i pro tebe. Nebo tě to baví víc než sex? Najdi si, co tě tu baví a nech každého na pokoji. Ať si každý dělá, co ho baví.
Tvl ty mas dost. Kdyz nejdes schopnej chapat souvislosti tak tu neblej!!!
A uz vas nekdy napadlo, ze kazdy ma vlastni preference a nazory? A ze to, ze je tu nekdo zaregistrovany neznamena automaticky, ze bude adorovat jakoukoli aktivitu, mit bezbrehou toleranci a se vsim nadsene souhlasit? A uprimne, prskat na nekoho, ze moralizuje a je pokrytec kdyz vykadri vlastni nazor...dost bida...to neumite prijmout jiny nazor a kazdy musi nadsene jasat,jak je skvele sukat v saune? Za sebe - nekdy by mi to vadilo, kdybych me vaznel chut relaxovat, jindy ne, kdybych tam byl jen tak protoze mam naladu.
Rádi bychom uvedli některé věci na pravou míru, jelikož spoustu z vás má tendenci k překrucování a vytváření vlastních vizí. Do sauny chodíme za relaxem, pokud je chuť, rádi si to zpříjemníme mazlením a někdy třeba i sexem. Nikdy však né před ostatními s výjimkou mužů, kteří si k nám přisednou a začnou si ho honit v takové případě se dá předpokládat, že dotyčného svými hrátkami rušit nebudeme. Nikdy bychom nezačne před lidmi, kteří odpočívají, Před páry a děti snad netřeba ani psát. Saunování a relaxu zdar *4*
marná snaha,někteří rádoby puritání to stejně nepochopí.užívejte relax na max *4*
Ne, at si uzivaji relax s ohledem na ostatni, to bude stacit. Ze ty radostne hykas jak je to skvely neznamena ze ostatni jsou radoby puritani. A ze je to misto, ktere k tomu laka? Ze by treba nekdo mel neco jako sebekontrolu?
Dalsi co vubec nic nepochopil….
Ale pochopil, nehraj si tu na rozhodciho. Nechapu co je nepochopitelneho na tom, ze ne vsem je prijemne kdyz jdou do sauny a nekdo tam suka. Klidne si nad tim radostne jasej, ale nenut k tomu ostatni...
Bavíme se jen o tom, pokud je správná atmosféra a vhodná příležitost. Jinak samozřejmě ne, to by museli být úplní blázni. Jestli to někoho pobuřuje, tak ať nenápadně zmizne a nekazí jim to. To co tady čtu, tak to zavání spíš závistí. Jestli je ale někdo takový puritán, tak nechápu co pohledavá na Amatéři.cz
zakladatel vlákna to vysvětlil jasně.ale oni pořád melou to svoje.to je na palici*378*
1. Jako sorry, ale proc bych mel odchazet at nikoho nerusim??? Neni to spis naopak, ze odejit ma ten, co tam dela neco, na co tam neni misto? 2. Proc zavist? To je takova uboha obezlicka co se rika vzdycky, kdyz "se mnou" nekdo nesouhlasi kdyz nad necim radostne jasam. 3. Jo, kontext byl vysvetleny, ale ze to vzbudi diskusi muselo byt ocividne, ne? 4. "Kdo neni na Amaterech jasavy blb, tak tu nema co delat" je dost..hodne..omezeny pristup. (upraveno)
No a jak to dopadlo ? Byli jste vykázání a nebo jenom trapná situace ?
Sauna je dle mého veřejně přístupné místo jako každé jiné. To, že obsluha vás kárala je v pořádku primárně toto místo neslouží k veřejné souloži - tedy do doby nechtěného přistižení-. Základ je nenechat se chytit a není problém. Jsem příznivec sexu, ale né, že kde vejdu tam se bude jebat......... Hmm,taková prázdná parní sauna s bylinkami, musím to navrhnout a sami??
Ahoj, přistihli jste nebo jste byli přistiženy při nenápadných hrátkách v saunových svetech teď po covidu někdy v poslední dobe? Zda se nám že to nejak ustalo a i ty odvážné pary co dríve ztratili tak teď už nedovadi....
Tak myslim že je to celkovou náladou ve společnosti. Lidi mají fakt starosti a když už sauna a wellness tak většinou relax. Asi jsou výjimky ale souhlas, v saunách se po kovidu šuká míň.
Je tu někdo z moravy a zná saunu v Prostějově-vrahovicích? Již jsem tam párkrát byl si odpočinout a zrelaxovat. Jako chlap, bohužel jsem neměl štěstí na přítomné ženy a potěchu oka... no co, každej se podivá, na tom není nic špatnyho, naopak mi přišlo (a ne že by mě to vadilo jako bi), že tam chodí snad samí chlapi, takže aspon po očku mrknu po nějakym ocásku.... Má někdo s touto saunou nějakou zkušenost, nebo někdo, kdo by občas zašel? Muž, žena...
Ahoj. Mám dobré zkušenosti. Chodí i super ženy a pary
A ktery dny a hodiny nejčastěji, jestli to není tajemství :)
Hlavně úterý. Chodíval jsem 19:30
Pred nekolika lety jsem se sesel s jednim parem na relaxu v Cestlicich. Pri klaboseni v jedne z mnoha saun se relax posunul o neco dal. Behem honeni a lizani se zjevil dalsi navstevnik,ktery behem chvilky pronesl,zda se smi pridat. Pan i pani nebyli proti. Takze dama nas oba zdarne honila,jeji partner ji lizal a cele tohle prerusila po par minutach pani z personalu. S patricnym krikem nas vyhazovala. Ale neuspela. Zabava se sice dal nekonala,navstevnik jediny odesel či spíš utekl,ale my jsme v klidu dal s patricnym ignorem relaxovali a ve sprchach a v satne pri odchodu domu se timto fopa docela bavili.
Ach jo, hysterická baba z personálu je běs. My taky sem tam blbnem ale toto se nám nestalo.
Rád vám udělám náhodného spolusaunéra 😉
No...tudle jsem psal že se nám no nestalo. Do dnešního dne. V jednom wellnes v Brně. Prázdno ...skoro. Dostali jsme chuť v odpočívárně za rohem. No...chlapik byl rychlý a překvapil nás napřímo. Byl slušný a se slovy...v pohodě v pohodě v pohodě odešel...s úsměvem. Ufffff. Kámo, pokud čteš, sorry a dík.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Chodíme se ženou do sauny a když tam nikdo není tak si spolu i prohrajeme,ve vší čistotě po nás. Rád bych aby nás někdo viděl nebo přistihl,ale žena tomu není moc nakloněna.