Co tady hledáte?

naplňuje Vás zde trávit čas?

Příspěvek byl uživatelem smazán.
Ahoj. Já spíš hledám mezeru v sexuálním životě. Velkou mezeru 😀 Bohužel tady asi nenajdu. Tady si myslím jsou většinou chlapi převlečení za ženy nebo šlápoty 😕
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Presne tak.
To jsou fakt borci. Napíšou :ahoj,nechces se seznámit ? A rozkliknes profil a tam,nic,absolutne NIC
A jeste se rozciluji a stěžují si ze jim neodpovidame 🙈🙈 (upraveno)
Příspěvek byl uživatelem smazán.
A co když si budete měsíc psát a pak zjistíte, že ona je o padesát kilo těžší než ty chceš a ty o deset centimetrů nižší než ona?
Když lovíš v reálu, taky se snažíš seznámit s každou? Asi jen s těma, co ti aspoň přiměřeně ladí esteticky, ne?
Tak aspon zakladni udaje bych cekala. Region,vek,vyska,vaha,oci,vlasy ,účel hledání . Tohle rozhodne rekne o cloveku vic nez kdyz tam neni lautr nic. Galerie by taky byla fajn.
A samozrejme,poté vymena fotek a dalsi konverzace a vzajemne poznávání .
A kdyz si dam inzerat ze hledam stihleho muze 35-40let z meho regionu a napise mi chlápek s prázdným profilem:”ahoj kocicko,a co ja? Líbil bych se ti? “ ,bez fotky,samozrejme,odpověděl bys mu vubec? Navic kdyz ti prijde skoro 400vzkazů a kazdy třetí vzkaz je v tomhle stylu?
A pak je bomba kdyz teda odpovis a dozvis se ze dotyčnému je 24,z Liberce,172/96
Jako sorry,ale tohle me vazne nebavi
Je fakt, že základní údaje o sobě, o tom co chci a odkud jsem jsou nejdůležitější. Bez nich není co vybírat.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Hlavně že ty jsi modelka co si může vybírat *3*
každá žena má právo si vybírat.každá!!
Fotky si tam máme dát, aby to viděli všichni známí ?? Spousty jsou ženatí a sex jim chybí, rozvádět se kvůli tomu nechtějí ti rozumní bo většinou po čase to nikdy není ono..
Kdo se bojí, nesmí do lesa...

A je tady i možnost si udělat "nehledací" profil, vytipovat nějakou amatérku, dát se s ní do řeči a teprve až je to OK, můžeš jí nabídnout něco víc. Kamarádi tě poznají, důkaz nevěry nemají a když se tě zeptají, co tady děláš, tak jenom honíš brko jako oni... Kde je problém?
Mně prázdné profily nevadí, sama v něm nic nemám a komu uznám za vhodné, řeknu.
A nejlépe jsem se zde seznámila právě, když mě (vtipně a originálně) oslovil člověkem též s prázdným profilem.
To je možný, ale ale stejně je při seznamování lepší, když je čeho se chytit.
Souhlas, ne každý je musí prezentovat fotkou ….. Nekdy stačí slovo a sympatie a zajem je tady.
A je velky, problem si o sobe neco napsat??treba bych rad diskretni seznameni a to pokud si dam o sobe vse na profil a fotku ktomu uplne diskretni neni, bych si ktomu mohl dat rovnou zadost o rozvod...
Já vím ale já tak moc nechci aby mě někdo ze známých tady poznal. Navíc i když se nějaká najde tak se ani nechce scházet jako třeba ty. Tak jaký to má význam? Vždy si říkám : napíšu a pokud dotyčná chce tak se o mě vše dozví ale tady to je marné. Většina tady je samý úchylák takže to chápu.
Takže na seznamování tady nemáš koule. Když nemáš koule, nejsi chlap. Když nejsi chlap, ženský nezaujmeš. Je to na tobě...
Hele a já myslel že tu ,,mezeru v sexuálním životě ,, myslíš jako že si od toho prcání chceš odpočinout *3*
Mě by vcelku zajímalo, co jste měla v tom profilovém popisku. Zrovna mě baví číst nejvíce :))
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Tak ale zrovna u vás nechápu proč by si nemohli vybírat *4*
Ahoj, nehledas mladeho, zhaveho a trhlého kolegu na cokoliv? Ja sice hledám milenku na občasný radovánky, ale asi bych svedl dat si večeři, kino.....nebo liquere na baru a xhamster v tv jako kulisu :D zkrátka, cokoliv.....
Fotky si lidi můžou poslat, ale dát je na net ať to vidí všichni známí??
Máš pravdu. Těch falešných/podvodných ženských profilů je tu přehršle. Ale veselou a hravou kurvu najdeš hned. *396*
Kdyby tahle stranka NEDEJBOŽE zavedla povinné ověření všech aktivních uživatelů a následné smazání těch neověřených, velice rychle by bylo s amatéry ámen. *3* Ukázala by se totiž pravda. (upraveno)
Možno sa mýliš, a povinné overenie by to tu vyčistili skoro od všetkých fejkov.
To by bola živá vody pre amikov.
Ako za starých čias, keď nie každý dement mal prístup na internet.
Občas sem nahlédnu do fóra, někdy přečtu povídku, někdy odpovím na zprávy, někdy se s někým setkám. Foto a videogalerie mě neberou.
Já si sem třeba chodím povídat. Nic jiného tu nehledám.
Tady je to komický celkem,jednání některých je ubohé,trapné,zlomyslné,nebo ty falešné profily,když někdo nemá fotku v profilu,tak kvůli těmto fake lidem,nebo především kvůli diskrétnosti nebo pracovnímu a osobnímu životu,fotka se dá poslat přece,navíc aspoň pak je jasný kdo jen soudí,aniž by dotyčnou osobu poznal naživo,nebo dokonce i ochutnal. Dobrý den
Dominantního partnera nezávazně 😊
Už jsem našel, takže hledám už jenom zábavu...
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Dál bych zasun hned v Jihlavě nebo si pro něj kus popojedu ale moc bych chtěl teď nabodavat kundicku na péro
Dají se tu najít i inteligentní, kultivovani lidé, s nimiž se dá dojít až do stadia přátelství. A jednu dvojici odsud, která tu díky nám seznámila, jsme dovedli až k oltáři a dvěma dětem.
Ví ty děti kdo je otec? *1*


Zadejte prosím hodnotu dlouhou minimálně 30 znaků.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Teeeeda ,takhle blbe se proflaknout Ondrášku 🙈😁
ale napsal. tenhle .... se prozradí vždy
Jako inspiraci ne. Spíš si sem chodím popovídat na fórum, podívat se na fotky a tak. Seznámení se nebráním , ale ani se nějak aktivně nesnažím. Dřív jsem to zkoušel, ale bez úspěchů, tak tomu nechávám volný průběh. Rozhodně větší štěstí jsem měl na klasických seznamkách jako tinder apod.
Já tu třeba hledám jen zábavu. Přesto že mám vyplněný profil, zasouvat ani kamarádit se nepotřebuji.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Útěk od běžného života, lidi a jejich různorodé názory i pohled na svět , příběhy , vzrušení, seznámení ,pokec o fantaziích , přátelství , názory na dané téma , nakouknutí do intimního života druhých atd atd