Kundička

Pálení a nekomfort

Dobré ráno, řeším to delší dobu s gynek.ale bůhví jaké výsledky to nepřináší. Občas mě pálí, jindy mám pocit, že mám natrženou hráz, jindy jako by mě zlobil zadeček. Dostala jsem na to nějaké mastičky, prášky, ale stále to není ono. Vyměnila jsem i mýdlo a nevím kudy kam, díky tomuto nemám ani moc myšlenky na sex, i když jsme si dřív užívali celkem často. Neřešila jste některá z Vás něco podobného? Děkuji za rozumné názory.
Gynekolog by mel udelat stery a kultivaci, idealne si vyzadej kultivaci vseho. Nasledne, pokud zjisti problem muze nasadit atb. ktera je potreba brat presne dle predpisu a stejne tak i partner, jinak bude dochazet k reinfekci. Nasledne (nebo i v prubehu lecby) pouzivat vaginalni laktobacily.
Vše již proběhlo. Stále s tím bojujeme.
Pokud nepomáhá klasická medicína, tak vyzkoušej tu alternativní. Na netu si najdi ve svém okolí léčitelku nebo kdo dělá Reiki. Pánevní oblast u žen je celkem choulostivá na různé nerovnováha atd. Stačí i lehce rozhozená psychika nebo imunita a je zaděláno na problém .
jj Reiki je úžasná věc.taky někdy praktikuju,několikrát mi hodně pomohlo
no já nevím... spíš bych paní doporučil změnit lékaře, než aby se uchýlila k šarlatánům.
Evidentně nevíš o čem píšeš.
Ale vím, píšu o šarlatánech a podvodních, kteří zneužívají důvěru a zoufalství lidi. Výraz alternativní medicína je nesmysl. Medicína je jen jedna. Pokud se nějaká metoda z "alternativní" medicíny ukáže v objektivních studiích jako účinná, není důvod ji nezařadit do běžných lékařských postupu.
A píšeš také o lidech, kteří mají opačné zkušenosti s lidmi, které ty bez mrknutí oka označuješ jako šarlatány?
Jj presne tyhle debilni kecy mel muj manzel,nez to jemu samotnému pomohlo
Reiki neni v žádném pripade sarlatanstvi ani podvod
Dost by ses divil jak moc dokáže pomoct
Takze nepis nesmysly kdyz o tom nic nevis
Ja sice alternativni medicinu sam uznavam, ale nikdy bych si nedovolil tvrdit, ze to je nebo naopak neni podvod. Zatim se to nikomu nepodarilo prokazat a hodne se mluvi u techto veci o placebo efektu. Coz ve vysledku nijak nevadi, pokud to vede k vyleceni. Je to treba jako s bezlepkovou dietou. Hodne lidi jeste stale tvrdi, ze zhubli, protoze neji lepek. Davaji tomu tu dulezitost a kdyz se jich zeptas, co jedi ted a co predtim, tak zjistis, ze ano, neji sice lepek, ale hlavne najednou jejich pokrmy za den davaji mensi energeticky prijem. U alternativni mediciny je to jiste casto take, ale je to vlastne jedno, pokud to funguje. Takze nekdy je lepsi neco zkusit a zbytecne se nezatezovat tim, zda to funguje primo nebo neprimo, hlavne, ze to funguje
Nikomu se nepodařilo prokázat ?
Placebo?
Vis ty vubec co je to placebo?
Vis vubec na jakych principech Reiki funguje?
Boze muj,radsi mlc 🙈
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Ano, vim, co je to placebo efekt
Ano, vim na jakych principech reiki funguje

A ano, u techto veci, kam patri treba reiki, neni doposud dostatecne prokazan nebo i naopak vyvracen jejich efekt. To je proste fakt. Ja sam mam rad alternativni cesty a sam praktikuji treba ruzna dechova cviceni, pokusy o meditaci atd... Mne to prinasi urcite zlepseni a verim tedy, ze to funguje, ale vedecky podlozeny to neni. Coz mi nevadi. I kdyby to cele fungovalo uplne jinak, nez si myslim, ale pomahalo mi to, tak to budu delat dal
Ty ses dobrej ocas. Je poměrně dost lékařů, kteří poznatky z, tvými slovy řečeno, šarlatánství, využívají. Nezatracuj něco, o čem víš kulový a co bys jednou sám mohl potřebovat. A jestli říkáš že to potřebovat určitě nebudeš, ses vocas korunovanej.
Takže....čáry máry fuk ? ...paní se ptá vážně, tak vykašli na srandu. Ještě chybí nabídnout pomoc za dva litry nebo guru Jára?
Takových vykuků jako je guru Jára a řada dalších je v každé profesi řada, včetně klasické medicíny. Jeden teď dělá ministra.

Ty čáryfuku.
Být tebou zkusil bych probiotika a prebiotika...od víc značek..kolikrát si tělo poradí samo...a většina imunity je ve střevech..alespoň mě to podobný problém pomohlo vyřešit
znáš produkty od TianDe? na fb mají skupinku,kde sdílejí zkušenosti.jsou to čistě přírodní produkty a holky si moc pochvalují péči o ženské zdraví
Častou příčinou podobných potíží bývají chlamydie. Oni mají velmi dlouhou životnost. Zkuste Chlamydil extra. Volné prodejny lék z bylin. Důležité je abyste jej užívali oba.
TiandeDe je super :) taky bych doporucila
Nevim presne, co vse uz mas za sebou, tak shrnu me hlavni myslenky k tematu. 1. Zmenit i praci prasek. 2. Nosit vyhradne prodysne bavlnene pradlo. 3. Mydlo doufam pouze intimni. 4. Ty neprijemne pocity mas jen zevne? Pak by to mohl byt kozni problem. Nemas v te oblasti kuzi treba suchou? Na to je vynikajici mast Cicatridina. 5. Mas udelane testy na vsechny mozne STD? Tim bych po neuspechu lecby na gynde zacala.

Tyhle problemy byvaji na dlouho, casto se nikde nic nenachazi. Pripadne bych doporucila jet k mori a poradne ji v nem vymachat *1*
Děkuji za rady i nápady. Už jsem vyměnila prací prášek, kalhotky jsem vytřídila. Zkusila jsem probiotika, prebiotika, jak perorální tak vaginální prášky a globule. Zkusila jsem gynellu, nějaké mastičky s kortikoidy, proti zánětu, proti suchosti, používáme gel, intimní mýdlo.
Občas je až do červena, suchá, nevzruším se jako dřív, nedaří se mi udělat, bolest při pronikání, většinou pálí, po sexu nateklá, při čurání pálí, někdy nažloutlý výtok, který sám zmizí. Jsem nešťastná. Děkuji za pomoc
Ať starej neprcá bez gumy kde jakou škvíru
Co prosta jednoducha vaginalni suchost nebo jen snizena lubrikace? Duvodu pro tenhle stav muze byt hromada. Na to bych vyzkousela cipky s kyselinou hyaluronovou. Tahle kyselina je doslova zazracna.
To je ta gynella, občas je to v pohodě, ale už fakt netuším.
Tak ono se to muze menit v zavislosti na cykle.
Je zvláštní, že to je dlouhodobého charakteru.
Díky, můžeme se spojit třeba ve zprávách? (upraveno)
Myslím, že to není nic hrozného, je na to mast myslím Canestern a vaginální čípky. Zeptej se v lékárně oni budou vědět. 5 - 10 dnů tě to portápí. Obyč infekce myslím mykozy, akorát to řeže. Chytneš to kdekoli, mokré plavky, od chlapa, po souloži se neumyješ....
to mě vždycky pobaví,jak chlap radí ženě v těchhle věcech...*3**3*
Ahoj, taky jsem s tim hodne bojovala, ale po dlouhych peripetiich (dost podobnych jako tvoje) jsem dostala radu od urologa koupit si Blokurimu. Uzit po kazdem sexu + se jit vzdy vycurat. V akutnich problemech lze myslim uzivat 5x denne - vice pribalak. Zkus to*6*