Wellness Brno Lesná

Zážitky s wellness Brno Lesná

Chodíte Taky někdo do wellness Orea v Brně na Lesné ? Jsou tam úžasné sauny a super vířivka a v odpočívárně jse dá zablbnout s manželkou i něco víc .na postelích, Kdo se přidá třeba zítra ? V Brně to je asi jediný welness kde se nechává volnost plynout a je to tam něco jak v Liberci Babylon .. za nás 👍 kdo tam taky chodí s ženou ?
Zatím jsme neměli tu možnost vyzkoušet….ale na webu to vypadá pěkně. Asi zkusíme v nejbližší době 👍
Myslíš v hotelu Orion?
Protože Orea je u prýglu, ne?
Mimochodem, kontrolujou tam Tečku?
Tak kde to přesně je? Ať nejezdíme sem a tam. My byli na prýglu jenom v Maximusu a doobrý.*24*
CernovlaskazBrna
CernovlaskazBrna před 2 roky
Příspěvek byl uživatelem smazán.
4Comfort supr za mě nejlepší welnes v Brně
Super jo, ale na hrátky moc není?
To už spíš Letmo? Tam mají hezky zašitou solnou saunu.
Jde o to nejlepší na co? Myslím a nedám dopustit na Maximus.
Pardon ne Orea ale Orion Lesná super to tam je
Orion na Lesné . Super . No v Obřanech jsme byli ale zatím nám to připadlo takové nic moc není tam kde moc zablbnout snad jedině v parní ktera je velmi celkem ..
Na hrátky je super ten Orion na Lesné v odpočívárně úplně luxusní když vám nevadí že občas vad vidí jeden pár nebo tak .. 😍
No právě jde o to být viděn. Takže příště do Orionu. *92*
Byl jsem tam před časem a taky jsem si říkal, že je to fajn místo "vidět a být viděn"
byl jsi tam sám?*19**19*...................
S kamoškou ……………………………………………..
Příspěvek byl uživatelem smazán.
bylo by. Ale v nejbližší době asi ani ne...
Kdo jde dneska na Orion Lesná ? Dáme sraz kolem 15 hod.. ve wellness
dnes ne. Jsem sám - bez děvčete... Tak by to nemělo ten půvab :-)
ty chodíš sám? Já sám málokdy. Obvykle raději ve dvou...
Z ženou jdeme na Orion a pak možná ještě k večeru žena chce mrknout na 4 komfort prý tam je akce tak by jsme tam šli na chvíli mrknout
kdybyste chtěli, ať se stavím, tak asi můžu. Ale jak říkám... Dnes jsem samotný
Ahoj, někdo dnes do 4comfort?
Wellness v Brně pár co by rád diváka ? Třeba o víkendu
Tam je to fajn a dá se něco zažít,z vlastní zkušenosti vím .
Pozvu pár na wellness v Brně....
..
Já tam jezdím jednou měsíčně a taky luxus
Čau párečky. Kdo vezme zítra manželku do wellness na Valentýnske saunování jsou i různé Valentýn akce..
a třeba když je ten Valentýn tak pěkně i akci v odpočívárně myslím že jich zítra bude dost kdo bude při chuti..
Napište kdo kam zítra jdete možná se přidáme ..