Nedávám anální sex.

Pánský anál.

Ona má ráda fist i análek, tak mi ho chce udělat taky...
Před nějakou dobu mi tam nacpala 4 prsty, a nebylo to příjemný.
Jako jsem pro každou srandu, ale tohle je opravdu moc!!
Je to pro ni asi zajímavá představa jako že se u toho divoce udělám, ale realita je někde úplně jinde.
Pak že holky nenapadají žádný úlety!!

díky za info,a od nás chceš slyšet co? (upraveno)
Příspěvek byl uživatelem smazán.
No to určitě ne!!! Budu s ní mít zase divoký víkend, tak mám sexu až nad hlavu.
Jen mě zajímalo, jestli se s tím někdo už setkal a jak to řešil.
Ale zase se mi potvrzuje, že tady není to správné místo...
Tak normálně jí řeknu, že tohle mě nebere... jednoduché.🙄
Na místo aby si byl rád, že intimně nestrádáš...kup si poppers a s chutí do toho...uvidíš, že až si na to roztažení zvykneš máš před sebou nejlepší zážitky které poznáš skrz anál...
Tak nebuď matcho srab...a řekni jí že tě to musí naučit si užít...
Příspěvek byl smazán.
tak tenhle názor je hooodně mimo
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Vzhledem k tvé orientaci nemůže být tvůj pohled na věc v žádném případě objektivní.Plně souhlasím s autonem.A už vůbec nechápu jak to můžeš srovnávat se ženou když je to zcela jiná situace.
to nemyslíš vážně tenhle blábol,že ne?
Ty vole to je nazor 🙈
Ja si necham anal projet sem tam od moji mladé a je to super! A teplous teda nejsem ani nahodou! Na me sahnout chlap tak dostane takovy dělo ze by ho ani strejc Gůůůgl nenasel. Se vzpamatuj!
Vole, čtyři prsty bez tréningu by se nelíbily nikomu.

Že ty nemáš koule na to, abys ženské na rovinu do očí řekl, že něco nezvládneš? A pak chodíš brečet na net...
Když to na ně zkoušela dříve tak jsme si to vyjasnili, že tady cesta nevede!!
Ale po čase to s ní vypadlo znovu.
Tak to asi už nemá cenu řešit...
Je to pěkná jezinka. Si popiš skrz PM s PetrGM jak na to. Cvičení dělá "asi" análmistra *13*
Stopka je stopka. Ale když se jeden přece jenom nechá ukecat, tak je v zájmu toho druhýho, aby to nepřepískl a došlo i na opakování.

A řešit to je potřeba, pokud nerespektuje tvoje limity, je nutno jí zkrátit řetěz
Paráda. Co bychom za to dal. Dráždění análu od ženy je super.
No je, ale ne pro každýho. Třeba takový Auton, ten si to vůbec nezaslouží
Čím víc tě tu vídám, tím víc jsem přesvědčený, že by jsi si měl změnit nick na sexdebil, akorát ten sex můžeš klidně vynechat *378**14*
To mě tady vůbec nepřekvapuje.
Jestli mas problem s fistem a partnerka to vyzaduje, sem s ni... tohle proste miluju
Příspěvek byl uživatelem smazán.
No to ne, ale já je mám vždy trochu rozdivočený...
Jooo nejdřív je trénink, pak teprv anální show*71**71**71*
Končící fontánou slasti
Taky jsem v mládí experimentoval...
Ale ono je něco jiného si to v nadrženosti dělat opatrně sám. Nebo když tě do toho ona tlačí, a nemáš to správné rozpoložení.
Ale to hodně mladých nadrženců nepochopí, když se s tím nikdy nesetkaly...
Samozřejmě do toho nepočítám těch pár výjimek, co si to v páru užívají. Ale kolik takových doopravdy je!!
Ty vole, takovou ženskou jen tak nenajdeš. Domluv se s ní na pomalém pronikání, stop-slovem, hodně lubrikace... Pomalém přístupu a pak budeš řvát rozkoší. Asi máš psychické zábrany, ale věř, že anál je i pro chlapy velice vzrušující. Jo, 4 prsty je pro začátečníka asi moc, ale zkus se dohodnout nejdříve na 2 prsty, a až začneš učurávat rozkoší, řekni ať přidá třetí prst, a za chvíli ti budou i ty čtyři prsty málo a budeš chtít fist. Věř, že prdel se dá bezbolestně roztáhnout na hodně velké rozměry, chce to jen čas a odbourat zábrany. Co já bych za to dal, kdyby mi přítelkyně chtěla fistit zadek... Ty její dva-tři prsty jsou mi málo....
Je to hnus. Chápu že jsou tam nervová zakončení a místa, jejichž masírování přináší potěšení. Ale když vidím jak někteří chlapi tady v albech roztahují tu svou chlupatou prdel, jako že to má být něco lákavého, tak z toho je mi na blití.
Trochu nechápu, o co jde. Když na to nejsi, tak ji třeba napadnou jiný úlety. Mně to také nic neříká a nevím, proč bych to měl podstupovat a nutit se do toho.🤷
Tak po dvou letech, je to už vše pasé.
Už je u nás obyčejný sex jen jednou za čas.
Na nějaké úlety i kdybych chtěl, můžu zapomenout.
A kolik prstů ji tam narveš ty ?
Promiň, nevšiml jsem si data 😆
takze pointa je ted jaka? chtel jsi nam sdelit ze uz nejsi panna?
A co to rict. ????? Nez to tu psat
Tak ona nakonec pochopila, že tu cesta nevede.
Vztahy jsou o komunikaci, takže řešení je ji říct, že ti to není příjemné a nic ti to nedělá. Prober to s ní ne s cizími lidmi.
Řešeno a vyřešeno hned na začátku.
Ona mi nedělá fist análu a já jí fist pipky.
Což v začátcích mi tolerovala.
Protože moje ex to zbožnovala.
Tak jsem si myslel, že to bude fajn i pro ni.
Ale nebylo to pravé ořechové.